به درستی شستشو دست خود را یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از گسترش میکروب ها و ویروس ها و برای اطمینان از شما دریافت نمی بیمار خود را. اما اگر شما دسترسی به صابون و آب تمیز و یا اگر شما در خارج از خانه و در هیچ جا در نزدیکی یک مخزن شما باید انجام ضد عفونی کننده دست برای محافظت از سلامت خود را.

همانطور که شما بدون شک آگاهی بطری ضد عفونی کننده دست (Purell, مرطوب آنهایی که و مانند آن) به فروش به سرعت در طول بهداشت عمومی بحران. اما نگران نباشید—ساخت خود را ضد عفونی کننده دست است قابل ملاحظه ای آسان است. شما فقط باید مراقب باشید شما نمی ظروف سرباز یا مسافر با آن است. مطمئن شوید که شما با استفاده از ابزار برای مخلوط کردن به درستی بررسی در غیر این صورت شما می تواند آلوده همه چیز. همچنین سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند شما اجازه ترکیب نشستن به مدت حداقل 72 ساعت پس از شما انجام می شود که راه ضد عفونی کننده است و هم به کشتن هر گونه باکتری که ممکن است معرفی شده است در طول این فرایند مخلوط کردن.

(توجه داشته باشید: به تکرار هیچ چیز ضربان شستن دست های خود را. ضد عفونی کننده دست و حتی واقعی حرفه ای ساخته شده مسائل همیشه باید آخرین چاره.)

در واقع ما دو دستور العمل های برای شما. این اولین بار است که یکی از شما می توانید با چیزهای شما به احتمال زیاد در حال حاضر در کابینت و زیر سینک پس از آن موثر در شرایط اضطراری. این دستور دوم پیچیده تر است اما آسان به را اگر شما این فرصت را به انجام برخی از خرید و برنامه ریزی جلوتر از زمان.

قدرت مسائل

شما در حال رفتن به نیاز به برخی از الکل است. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خود ضد عفونی کننده مخلوط باید حداقل 60 درصد الکل موثر باشد. اما بهتر است به روشی که در بالا. یک بطری از 99 درصد ایزوپروپیل الکل بهترین چیز برای استفاده است. خود را به طور منظم ودکا و ویسکی خیلی بی بنیه و آن را قطع نمی.

سریع (Gel) دستور العمل

مخلوط 3 قسمت ایزوپروپیل الکل 1 قسمت ژل آلوئه ورا. اضافه کردن چند قطره از روغن درخت چای به آن عطر و بوی دلپذیر و برای تراز کردن چاکراها خود را.

بهتر (اسپری) دستور العمل

آلوئه مخلوط می شود کار انجام می شود اما برگ آلوئه پوست شما آزاردهنده چسبنده. بنابراین در اینجا یک دستور است که کمتر مهم و قوی تر بودن بر اساس ترکیبی توصیه شده توسط WHO.

مخلوط 1 ⅔ فنجان الکل را با 2 قاشق چای خوری گلیسیرین. شما می توانید خرید کوزه گلیسرول آنلاین, و آن را یک عنصر مهم به دلیل آن را نگه می دارد الکل از خشک کردن دست های خود را. اگر شما نمی توانید پیدا کردن گلیسرول در ادامه با بقیه دستور العمل و به هر حال فقط به یاد داشته باشید برای مرطوب کردن دست های خود را پس از استفاده از ضد عفونی کننده.

مخلوط 1 قاشق غذا خوری از پراکسید هیدروژن و سپس یکی دیگر از ¼ فنجان آب مقطر یا آب جوش. (اگر شما در حال کار با کاهش غلظت محلول الکل استفاده کنید به مراتب کمتر آب; به یاد داشته باشید حداقل ⅔ نهایی خود را مخلوط به الکل است.)

بار راه حل آن را به بطری اسپری—این ژل این یک اسپری است. شما می توانید یک حوله کاغذی مرطوب با آن و همچنین استفاده از آن به عنوان یک پاک کردن.

اگر شما باید, شما می توانید اضافه کردن یک چلپ چلوپ از روغن های ضروری خود را به ترکیب آن را به بوی خوب است. فقط نمی استفاده از اسطوخودوس. هر کس دیگری با استفاده از اسطوخودوس و ضد عفونی کننده برتر است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • همه خود را coronavirus سوالات پاسخ داده شده توسط ما می دانیم آن را به Alls
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de