شما می دانید کسانی که ویدئوها از نوازندگان تاب بیرون از اتاق نشیمن خود را گذاشته در شبکه? در اینجا چگونه آنها ساخته شده است.

برای بسیاری از نوازندگان اجتماعی فاصله به معنی توقف. بیشتر کنسرت و یا باشگاه های کمدی بیشتر پخش یا موزیکال. چگونه عجیب و غریب پس از آن که یکی از معدود نقاط روشن از این بیماری همه گیر شده است ظهور جدید موسیقی-گروه موسیقی فرمت: مجازی گروه کر.

شما مطمئنا دیده می شود این فیلم ها یا حداقل میگردین گذشته آنها را در خوراک خود را: خوانندگان به نظر می رسد در یک شبکه زوم ، هر واضح است که به تنهایی در خانه—و در عین حال همه آنها در حال آواز خواندن با هم gorgeously و در هماهنگی کامل است.

اگر شما می دانید هر چیزی در مورد زوم و یا رقبای خود را, شما احتمالا احساس برخی از fakery بلافاصله. مردم نمی تواند آواز خواندن با هم چت تصویری. آن را نمی تواند انجام شود.

مشکل این است که زمان تاخیر (صوتی تاخیر): با زمان خود را صدای می رسد دیگر خوانندگان سخنرانان اینترنت معرفی کرده است در حدود نیم ثانیه تاخیر. سپس آنها سعی می کنند به آواز خواندن همراه با خود را در حال حاضر-تاخیر صدا—و آنچه را که می شنوید به عقب است و حتی بیشتر ، این یک چرخه معیوب از سرعت کشیدن و نتیجه این است که همیشه یک قطار خراب است.

راهحل: نوازندگان فیلم خود را پخش قطعات خود را به صورت جداگانه در صفحه اصلی بر روی تلفن های خود را. سپس برخی از فقیر و خسته ویرایشگر مونتاژ فیلم خود را به یک شبکه یکپارچه.

هر کس با استفاده از این فرایند این روزها: گروههای موسیقی در اواخر شب نشان می دهد بحث های بازیگران “همیلتون” در John Krasinski را نشان می دهد که بازیگران از دیگر برادوی را نشان می دهد گروههای موسیقی در تلویزیون منافع همه است.

نکته این است که تولید هر یک تا به حال به دوباره اختراع روش بیش و بیش از این بدانند آن را در پرواز از دست دادن مو و اصلاح سال کردن زندگی خود را. آن زمان در گذشته به ارائه یک استاد راهنما برای هر کسی که می خواهد برای ایجاد یک گروه کر مجازی یا ارکستر.

قبل از اینکه شما شروع یک کلمه از هشدار: “این دستی می گوید:” اد بلانت مدیر لندن, گروه کر, Camden صدای آن ویروسی تفسیر از “رنگهای واقعی” (1.6 میلیون views). “وجود دارد هیچ پلاگین یا برنامه است که آیا این نوع از چیزی.”

اریک Whitacre است که برنده جایزه گرمی آهنگساز که در سال 2010 ایجاد شده در نظر گرفته اولین گروه کر مجازی (6.4 میلیون views).

“مردم به من نامه بنویسید و بپرسید که” چگونه ما را یکی؟'” او می گوید:. “من می گویم” فقط همین نیست. لطفا. زندگی شما خواهد شد بسیار بهتر بود.'”

آیا شما هیجان زده به شیرجه رفتن ؟

مرحله 1: تهیه راهنمای مسیر

اولین کار شما این است برای آماده سازی یک راهنمای مسیر: ضبط صدا که خود نوازندگان را بشنود به عنوان آنها خود را ضبط قطعات. این چرا هر نوازنده در هر مجازی گروه می پوشد earbuds (گاهی اوقات با موهای خود را).

راهنمای مسیر است که معمولا پیانو و یک آهنگ کلیک کنید (metronome). برای یک گروه کر آن را مفید برای آماده سازی آهنگ های جداگانه برای سوپرانو آلتو تنور و باس.

اگر شما ارزش سلامت عقل خود را راهنمای خود پیگیری باید شامل یک شمارش معکوس به خود بازیکنان با صدای بلند و تیز کف زدن آنها قبل از بازی: “3, 2, 1, کف زدن.”

“کف زدن ضروری است می گوید:” مریم-Mitchell Campbell, موسیقی, مدیر مرا به جهانهای 90-تولد موزیکال جشن برادوی ترانه سرا Stephen Sondheim که در پخش زنده YouTube در پایان مارس (2.2 میلیون views). “اگر شما انجام نمی, clap, این ویدئو همگام سازی یک کابوس است.”

کف زدن در خدمت همان هدف به عنوان clapperboard مورد استفاده در تلویزیون و فیلم مجموعه. شما بیش از حد خواهد بود و ویرایش فایل های صوتی و تصویری به طور جداگانه; clap ایجاد بصری و صوتی نشانگر است که کمک می کند تا شما یک تراز دو بعد. آن را نیز اجازه می دهد تا شما تراز همه بازیکنان ویدئوها با هر یک از دیگر.

شما همچنین عرضه موسیقی ورق و ورق آموزش. دستورالعمل های خود را ممکن است شامل نکاتی مانند: آیا نشستن در مقابل یک پنجره از آنجا که شما یک شبح. قاب ضربه پس از آن سر و شانه ها. سرپا نگه داشتن لپ تاپ یا تلفن در سطح چشم به طوری که آن را نه unflattering up-the-سوراخ بینی شات. شلیک در landscape (افقی) حالت پرتره به شما ویرایش انعطاف پذیری. را انتخاب کنید یک پس زمینه ساده. پوشیدن [مشخصات خود را در اینجا]. جلوگیری از ضبط در bare echoey اتاق.

pShelbie Rassler prepared detailed instructions for her players and singers.p

مامان Rassler تهیه دستورالعمل های دقیق برای بازیکنان و خوانندگان.

عکس: David Pogue

“ما فرستاده نوازندگان یک لیست گسترده ای از عملکرد یادداشت بیش از حد, مانند, ‘اندازه 42 تاپیک ritard,’ به طوری که آنها می تواند روند آنچه که آنها از شنیدن” یادداشت کمپبل.

نوازندگان نیاز به دو دستگاه: یک بازی خود را راهنمای مسیر و دوم به ضبط ویدئو های خود را.

“اکثر مردم در وصل خود هدفون به لپ تاپ و یا پدر و مادر از تلفن و یا یک خواهر و برادر را به گوشی و سپس با استفاده از خود گوشی و یا دوربین را به ضبط تصویری از آنها را بازی و یا آواز خواندن می گوید:” مامان Rassler که ایجاد ویروسی مجازی-گروه کر تصویری “آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر” (1.9 میلیون views).

اریک Whitacre جدید پروژه میله میله برای انتشار در ماه ژوئیه شامل بزرگترین گروه کر مجازی تا کنون مونتاژ: متناوب 17,000 خوانندگان. که پروژه او عرضه تصویری از خود را در انجام به اضافه دقت است.

مرحله 2: جمع آوری ویدئوها

راه اندازی گوگل درایو و یا پوشه Dropbox به قبول نوازندگان ویدئوها. بپرسید که آنها نام خود را به فایل های ویدیویی خود را با نام و قطعات.

در حال حاضر اطلاعات-کشمکش آغاز می شود.

“شما دریافت می کنید یک مخلوط بازگشت می گوید:” اد بلانت از کمدن صدای. “برخی از آنها نشسته بودند 2 متر دور از میکروفون را شکل موج صوتی کوچک هستند. کسی را فراموش کرده اند به ساقه در چشم انداز. برخی از مردم تلخه در کف زدن در زمان. کسی به شما ارسال خواهد شد عجیب و غریب فرمت فایل که 10 گیگابایت بزرگ است.” او با استفاده از ترمز دستی (رایگان) برای تبدیل ویدئوها به یک قالب سازگار.

بلانت نیز ذخیره شده خود را در یک مقدار زیادی از زمان ارائه و فضای دیسک با کاهش هر تصویری را در صفحه ابعاد; هر زخم زیر 10 MB در درایو خود را. در پایان تصویری از جزء ویدئوها به نظر می رسد تنها در اندازه تصویر بند انگشتی پس چرا ظرف غذا به اطراف با فایل های با کیفیت که هیچ کس هرگز بینید ؟

مرحله 3: ویرایش صدا

کار بعدی خود را برای ویرایش و میکس صوتی. شما می توانید با استفاده از یک برنامه اساسی مانند GarageBand یا جسارت یا بالاتر پایان یکی مثل Ableton Live (100 دلار و بالاتر) و ابزارهای نرم افزار X ($200) یا منطق نرم افزار ($200).

اگر اشتباه یادداشت و یا صداهای پس زمینه, شما ممکن است به autotune یا آنها را نادیده بگیرید. “ما تا به حال فیلم ها که در آن شما می توانید شنیدن سگ پارس در پس زمینه و یا آژیر یا جیرجیرک می گوید:” Whitacre. “حتی یکی که در آن شما می توانید بشنوید بچه, مادر فریاد او را از اتاق دیگر.”

p75 musicians contributed to Shelbie Rasslers What the World Needs Now arrangement. She assembled their audio tracks in...

75 نوازندگان کمک به مامان Rassler را “آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر” تنظیم شده است. او مونتاژ خود را در آهنگ های صوتی در منطق نرم افزار X.

عکس: David Pogue

ویرایش فایل های صوتی—دانستن در مورد مخلوط کردن, فشرده سازی, EQ و ی reverb—فنی است. بلانت Whitacre و Rassler تمام طناب در تجربه شنیداری ویراستاران برای کمک به آنها را با این مرحله است.

آن را جادویی برای شنیدن نتایج جستجو برای اولین بار تا این لحظه شما تا به حال هیچ ایده چه چیزی این گروه واحد و یکپارچه برای تلفن های موبایل مانند. “آن را مانند یک وعده غذایی که در آن شما مانند” من قرار داده و این مواد را با هم قرار داده و آنها را در فر, و من خیلی کنجکاو آنچه در آن جاوا را تبدیل به!'” کمپبل می گوید.

گام 4: ویرایش ویدئو

آوردن تمام آهنگ های صوتی به ویدئو های خود را-در برنامه های ویرایش مانند Final Cut Pro و یا پریمایر. iMovie کار می کنند بیش از حد—آن را نمی تواند تحمل بیش از دو سمت-توسط-جانبی ویدئوها اما شما می توانید MacGyver یک راه حل.

در حال حاضر از آن زمان به جای فیلم به شبکه.

“من کمی مقعدی در مورد شبکه بودن پیکسل کامل” می گوید بی پرده است. “من در سراسر این پلاگین در GridGuide برای بعد از اثر است که به شما اجازه ایجاد راهنماهای برای هر شبکه شما می خواهید.” او با استفاده از مستطیل ماسک به ضربه محکم و ناگهانی هر ویدئو به شبکه.

چند مجازی-گروه کر ویدئوها محکوم به شما خیره در همان شبکه به صورت تمام آهنگ. بی پرده, برای مثال, incorporated پنج شبکه در نقاط مختلف در این آهنگ به ویژگی های نوازندگان در اندازه های بزرگتر ،

pThe Camden Voices video switches among a variety of pixelperfect grids.p

این کمدن صدای ویدئو سوئیچ میان انواع پیکسل کامل شبکه.

عکس: David Pogue

برای او بخشی Rassler فقط درو ساده جعبه خطوط در فتوشاپ و وارداتی آنها را به فاینال کات به عنوان قالب به صورت تصویری قرار دادن. “یکی از بزرگترین peeves حیوان خانگی من در زندگی این است که زمانی که من به تماشای یک برنامه تلویزیونی و یا یک فیلم و مردم هستند اما ابزار هستند نه به همگام سازی موسیقی,” او می گوید. “بنابراین من صرف مقدار زیادی از زمان مطمئن شوید که همه از این ابزار به صف شدند تا خود را برای تلفن های موبایل.”

pShelbie Rasslers finished video takes shape in Final Cut.p

مامان Rassler به پایان رسید تصویری شکل می گیرد در فاینال کات.

عکس: David Pogue

اضافه کردن هر گونه باز کردن عناوین و یا بسته شدن اعتبار شما می خواهید. پست شاهکار خود را ترویج و آن را به صورت آنلاین و انتظار برای طرفداران خود را به فرود.

گام 5: در نظر گرفتن آینده

ایجاد مجازی گروه های موسیقی است—آیا این هنوز ؟ —مقدار زیادی از کار.

“شما باید واقعا آن را می خواهم می گوید:” مریم-Mitchell کمپبل. ایجاد آنلاین Sondheim کنسرت او می گوید: “مثل کشیده شدن توسط قطار و رعد و برق زده بودن در همان زمان.”

در نتیجه می توان ارزش آن ، تمام ویدئوها توصیف در این داستان رو توجه رسانه ها در سراسر جهان است. “این یک کمی دیوانه در واقع می گوید:” اد بلانت از “رنگهای واقعی” تصویری. “Cyndi Lauper حتی به اشتراک گذاشته شده است.”

از سوی دیگر هیچ کس نیست که مجازی است که در آینده از کر.

اریک Whitacre, برای مثال, می شود دست پاچه ایمیل از موسیقی مربیان که دولت را دیده اند و دیدنی به پایان رسید مجازی-گروه کر—فیلم و به این نتیجه رسیدند که آنها دیگر نیاز به ارائه زمان و فضا برای دانشجو تمرینات.

“در حالی که مجازی کر زیبا هستند, آنها هیچ شباهت به واقعی گروه کر. این عقب مانده ترین راه ممکن برای انجام این کار” Whitacre می گوید. “تمام دلیل شما آواز خواندن در گروه کر است که صدای خود را مخلوط با دیگران و شما را تبدیل به چیزی بزرگتر از خودتان است. در این مورد شما تنها رضایت از بودن بخشی از گروه کر دو ماه بعد هنگامی که تصویری را تمام ساخته شده است.”

اد بلانت موافق است که گروه کر مجازی خوشحال است محصول بزرگ مستند—و بیشتر که در آن باید باقی بماند.

“از نظر شادی از گروه آواز, آیا, از,” او می گوید. “اما این چیزی است که ما در حال حاضر است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
  • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی