نحوه اعتراض با خیال راحت در سن نظارت

اجرای قانون از ابزارهای بیشتر از همیشه به ردیابی حرکات خود را و دسترسی به ارتباطات خود را. در اینجا چگونه برای محافظت از حریم خصوصی خود را اگر شما برنامه ای برای اعتراض.

برای آخرین چندین شب مسلحانه پلیس در شهرستانها در سراسر ایالات متحده اعزام خودروهای زرهی و گلوله های لاستیکی در برابر معترضان و تماشاگران به طور یکسان. اگر شما در حال رفتن به اعتراض—به عنوان حق خود را تحت متمم اول قانون اساسی—و آوردن گوشی های هوشمند خود را با شما وجود دارد برخی از گام های اساسی شما باید برای حفاظت از حریم خصوصی شما. این ابزار نظارت است که اجرای قانون ایالتی و فدرال گروه استفاده کرده اند در تظاهرات سال قرار داده و آن را در معرض خطر حق همراه خود را با سلامت فیزیکی.

وجود دارد دو جنبه اصلی از نظارت دیجیتال به نگران در حالی که در یک اعتراض. یکی از داده های پلیس به طور بالقوه می تواند به دست آوردن از تلفن خود را اگر شما در حال بازداشت, بازداشت و یا آنها مصادره دستگاه خود را. از سوی دیگر اجرای قانون نظارت است که می تواند شامل بی سیم رهگیری پیام های متنی و بیشتر و ردیابی ابزار مانند اسکنر پلاک و تشخیص چهره. شما باید آگاه از هر دو.

پلیس در سراسر کشور در حال حاضر نشان داد تمایل خود را برای دستگیری و حمله به طور کامل صلح آمیز معترضین و همچنین روزنامه نگاران رعایت تظاهرات. در آن نور شما باید فرض کنیم که هر گونه شواهد دیجیتال است که شما در نزدیکی یا اعتراض می تواند علیه شما استفاده می شود. “این روشن است که دولت آوردن نیروی کامل از نظارت دولت برای نظارت بر این شورش” نوشته اوان Greer, معاون سازمان فعال در مبارزه برای آینده در توییتر موضوع تخمگذاری امنیت دیجیتال مشاوره. “به یاد داشته باشید که مصرف این مراحل نیست فقط در مورد حفاظت از خود, آن را در مورد حفاظت از دیگران که ممکن است بیشتر در معرض خطر از شما به خاطر آنها مستند نشده باید یک سابقه کیفری [یا] یک بیماری زمینهای است که دستگیری و تهدید کننده زندگی است.”

محافظت از گوشی های هوشمند خود را

مهم ترین تصمیم را قبل از خروج از خانه برای یک اعتراض است و اینکه به گوشی خود را—و یا چه گوشی به ارمغان می آورد. گوشی های هوشمند و پخش انواع اطلاعات شناسایی; اجرای قانون می تواند نیروی خود را حامل تلفن همراه به سرفه کردن اطلاعات در مورد آنچه برج های سلولی تلفن خود را متصل به و هنگامی که. پلیس آمریکا نیز مستند شده با استفاده از به اصطلاح نوعی ماهی پهن برقی دستگاه و یا IMSI فو که رابجای دیگری جا زدن برج های سلولی و ترفند تمام گوشی ها در یک منطقه خاص به اتصال به آنها را. این می تواند به پلیس فرد mobile subscriber identity تعداد هر کس در یک اعتراض در یک زمان معین تضعیف گمنامی از کل جمعیت یکهو.

“این دستگاه را در جیب خود است که قطعا رفتن به رها کردن اطلاعات است که می تواند مورد استفاده برای شناسایی شما می گوید:” Harlo هلمز مدیر اتاق خبر امنیتی در آزادی مطبوعات, بنیاد

به همین دلیل هلمز نشان می دهد که معترضان که می خواهند ناشناس ماندن خود را ترک اولیه تلفن در صفحه اصلی در دسترس نباشد. اگر شما نیاز به یک تلفن برای هماهنگی و یا به عنوان یک راه برای تماس با دوستان و یا یک وکیل در موارد اضطراری نگه داشتن آن را به عنوان آنجا که ممکن است به کاهش شانس است که آن را متصل به یک سرکش برج همراه و یا Wi-Fi استفاده می شود با اجرای قانون برای نظارت است. مرتب کردن تدارکات با دوستان در پیش بنابراین شما فقط باید به نوبه خود گوشی خود را اگر چیزی چپ چپ می رود. یا به حتی بیشتر خاص است که تلفن خود را نمی خواهد دنبال نگه داشتن آن در یک فارادی کیسه است که بلوک تمام ارتباطات رادیویی. فقط باز کردن کیسه زمانی که لازم است. هلمز خودش استفاده می کند و توصیه می کند که ماموریت تاریکی فارادی کیسه.

اگر شما نیاز به یک دستگاه تلفن همراه در نظر آوردن تنها یک ثانویه تلفن همراه شما استفاده نمی اغلب یا سوز است. اصلی خود گوشی به احتمال زیاد دارای اکثریت دیجیتال خود را حساب و داده ها در آن اجرای قانون امکان پذیر می تواند دسترسی اگر آنها مصادره تلفن خود را. اما تصور نکنید که هر پشتیبان گیری از گوشی شما خرید به شما عطا خواهد شد گمنامی. برخی از تلفن پیش پرداخت کمتر نیاز به اطلاعات شناسایی از دیگران—هلمز توصیه TRACphone و نعناع تلفن همراه بیش از MetroPCS, به عنوان مثال. اگر شما یک سیم کارت اعتباری حامل خود را شناسایی جزئیات پس از همه خود را “سوز” تلفن می تواند بدون گمنام تر از اولیه خود را دستگاه. “انتظار نیست چرا که شما آن را کردم از Duane Reade که شما به طور خودکار یک شخصیت از سیم,” هلمز اخطار می دهد.

صرف نظر از چه گوشی استفاده می کنید در نظر بگیرید که سنتی, تماس, و پیام های متنی آسیب پذیر هستند به نظارت است. این بدان معناست که شما نیاز به استفاده از end-to-end encryption. در حالت ایده آل شما و کسانی که شما در برقراری ارتباط با باید با استفاده از ناپدید شدن پیام ها را به مجموعه خود حذف کنید پس از چند ساعت یا چند روز. رمزگذاری پیام و تماس برنامه سیگنال است شاید بهترین و طولانی ترین سابقه اما برنامه های دیگر مانند سیم و Wickr ارائه بسیاری از ویژگی های مشابه. فقط مطمئن شوید که شما و مردم شما در حال برقراری ارتباط با آنها با استفاده از همان برنامه از آنها با هم در ارتباط باشند.

گذشته از حفاظت از تلفن خود را به ارتباطات از نظارت آماده می شود در این رویداد پلیس توقیف آن و سعی کنید به باز کردن آن را در جستجوی شواهد متهم. اول منظور از کسب و کار است به مطمئن شوید که گوشی های هوشمند خود را مطالب رمزگذاری شده هستند. دستگاه های iOS باید full disk encryption در به طور پیش فرض اگر شما را قادر می سازد دسترسی به قفل. اگر شما یک تلفن آندروید به اعتراض, رفتن به تنظیماتو سپس امنیت را به مطمئن شوید که رمزگذاری دیسک گزینه روشن است.

صرف نظر از سیستم عامل خود را همیشه محافظت از دستگاهها با رمز عبور قوی به جای اثر انگشت یا چهره را باز کند. به عنوان مناسب به عنوان بیومتریک آنلاک روش آن ممکن است مشکل تر برای مقاومت در برابر یک افسر مجبور انگشت شست خود را بر روی تلفن خود سنسور مثلا نسبت به رد به آنها بگویید که یک کد عبور.

اگر شما اصرار به استفاده از بیومتریک آنلاک روش ها برای دسترسی سریع تر به دستگاه های خود را نگه داشتن در ذهن است که برخی اضطراری تابع برای غیر فعال کردن این نوع از قفل. برگزاری wake را فشار دهید و یکی از دکمه های حجم به طور همزمان بر روی آی فون و برای مثال آن را قفل خود را و نیاز به یک رمز عبور برای باز کردن به جای FaceID یا TouchID. اکثر دستگاه ها همچنین به شما اجازه گرفتن عکس یا ضبط ویدئو بدون باز کردن آنها یک راه خوب برای نگه داشتن گوشی خود را قفل شده است و تا آنجا که ممکن است.

خود را به حداقل رساندن نظارت خطر

شما همچنین باید در نظر لباس شما پوشیدن قبل از اینکه شما سر کردن. لباس های رنگارنگ و یا برجسته آرم باعث می شود شما بیشتر قابل تشخیص به اجرای قانون و آسان تر به آهنگ. و در نظر گرفتن پوشیدن یک ماسک صورت—آسان به اندازه کافی در طول یک بیماری همه گیر و عینک آفتابی به آن را بسیار مشکل تر برای شما به شناسایی تشخیص چهره در فیلم های نظارت و یا رسانه های اجتماعی عکس ها و یا فیلم ها از اعتراض. اگر شما در حال رانندگی یک ماشین را در نظر بگیرید که به صورت خودکار پلاک خوانندگان به راحتی می توانید شناسایی وسیله نقلیه خود را حرکت.

اگر شما با استفاده از یک دستگاه برای گرفتن عکس و یا فیلم خود را در اعتراض به این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که چگونه این محتوا به طور بالقوه می تواند مورد استفاده برای شناسایی و پیگیری شما و دیگران است. فایل های شما ها به رسانه های اجتماعی ممکن است شامل ابرداده مانند مهرهای زمان و اطلاعات محل است که می تواند کمک به اجرای قانون پیگیری جمعیت و جنبش است. مطمئن شوید که شما اجازه دسترسی به عکس و یا نوار ویدئویی هر همکار معترضین خواهد بود که به طور بالقوه قابل شناسایی در مطالب خود را. و فکر می کنم با دقت قبل از زنده جریان. این مهم به سند چه خبر است اما دشوار است به مطمئن شوید که هر کسی که می تواند نشان می دهد تا در جریان است و راحت بودن گنجانده شده است.

“من واقعا نگران این پتانسیل استفاده از رسانه های اجتماعی نظارت برای پیگیری کردن معترضین و یا اخلال در تظاهرات قبل از آنها شروع می گوید:” Allie فانک یک تحلیلگر تحقیقات در دموکراسی آزادی. “بنابراین مردم باید بسیار محتاط زمانی که آنها در حال به اشتراک گذاری برخی از اطلاعات آنلاین مانند ویدئوها و تصاویر از همکار میدهد. ما می دانیم که بسیاری از ادارات پلیس و دیگر سازمان های فدرال شده اند مانیتورینگ سیستم عامل است.”

حتی اگر شما عکس ها و فیلم ها که شما نمی برنامه به پست در رسانه های اجتماعی و یا در غیر این صورت سهم به یاد داشته باشید هنوز امکان در نظر بگیرید که این رسانه می تواند به اجرای قانون را در دست اگر آنها تقاضای دسترسی به دستگاه شما است.

اعتراض به اجرای قانون و حتی دولت فدرال تشدید پاسخ خود را—آماده برای فرم های نظارت دیجیتال است که هرگز قبل از استفاده می شود برای مقابله با نافرمانی مدنی و یا به مقابله به مثل در برابر معترضان پس از این واقعیت است. این بدان معناست که معترضین نیاز به ماندن هوشیار—در برابر دیجیتال تهدیدات و همچنین به عنوان بدن هستند. “این روح تمرد و سوال این است که نباید متوقف شود و می گوید:” هولمز. “و قطعا نه به عنوان ما به این انتخابات شود.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • به ضرب و شتم Covid-19 شما باید بدانید که چگونه یک ویروس حرکت می کند
  • 11 راه برای ارتقاء خود را از Wi-Fi و با سرعت اینترنت خود را
  • نیجریه کلاهبرداران پاره کردن بیکاری سیستم
  • سلام بچه ها! خواندن این کتاب در طول خود را بسیار. طولانی است. تابستان
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>