چگونه به خواندن Covid-19 پژوهش (و در واقع آن را درک کنند)

اشتباه گرفته ؟ تعجب ؟ تعجب که در آن قطعات خوب هستند ؟ در اینجا چند راهنمایی در مورد خواندن مقالات علمی برای کمک به کسانی که از ما به دنبال همراه در خانه.

ارزیابی کیفیت از Covid-19 پژوهش به چالش کشیدن حتی برای دانشمندان که به مطالعه آن. مطالعات به سرعت در حال ریختن از آزمایشگاه ها و بیمارستان ها, اما نه همه اطلاعات که با دقت بررسی قبل از آن را می سازد راه خود را به جهان است. برخی مطالعات کوچک هستند و حدیثی. دیگران بر اساس داده های بد و یا نابجا و مفروضات. بسیاری از آنها منتشر شد به عنوان preprints بدون بررسی دقیق. دیگران به کرات بزرگ مطبوعات است که غلو نتایج—اما زمانی که دانشمندان در نهایت قادر به شیرجه رفتن به تحقیق و گاهی اوقات به مطالعه نیست و به عنوان پیشگامانه به عنوان آن به نظر می رسید.

را هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا است که به نظر می رسد امیدوار کننده در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. شواهد از یک بیمارستان انجام یک کارآزمایی بالینی نشان داد که این دارو ممکن است برخی از مزایای و اولیه دادگاه در فرانسه امیدوار کننده به نظر می رسید. سازمان غذا و دارو مجاز دارو در دسترس باشد به Covid-19 بيماران به صورت اورژانس استفاده کنید. اما پس از آن داستان پیچیده شد. یک دادگاه در بر داشت مواد مخدر به افزایش مرگ و میر در میان بیماران بود اما بعدا پس گرفت به دلیل آن تکیه داده است که نمی تواند تایید. در نهایت در مقیاس بزرگ دو سوکور در بر داشت مواد مخدر نمی صدمه دیده و بیماران اما نمی کمک به آنها را هر دو. FDA در نهایت لغو آن اورژانس با استفاده از مجوز برای مواد مخدر در ژوئن 15.

وعده هیدروکسی کلروکین افزایش و کاهش یافت و تنها در سه ماه کوتاه یک رعد و برق-چرخش سریع برای تحقیقات علمی است. با نگه داشتن این سیل از اطلاعات در مورد کوروناویروس درمان و بررسی تمام مطالعات آینده یک وظیفه دلهره آور به خصوص برای خوانندگان بدون تحقیق و یا پزشکی زمینه که فقط می خواهند بدانند که چه خبر است و چگونه به سالم ماندن. “ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم هر کس قادر خواهد بود به انتخاب کنید تا هر مقاله پژوهشی و می دانم که آن را با کیفیت بالا می گوید:” الیزابت استوارت استاد در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

استوارت بخشی از یک تیم از همکاران در دانشگاه جانز هاپکینز که اجرای این رمان Coronavirus تحقیقات اختصار (NCRC). این تیم شامل آمار اپیدیولوژی و کارشناسان در واکسن تحقیقات بالینی و بیماری های مدل سازی; آنها با هم به سرعت در حال بررسی مطالعات جدید و اطلاعات قابل اعتماد در دسترس است. برای کسانی از ما که اصلا درجه پیشرفته در این زمینه متمایز متورم تیتر واقعا یک کشف مهم می تواند احساس غیر ممکن است. اما با نگاه به جایی که یک مطالعه منتشر شده آنچه که داده ها از آن استفاده می کند و چگونه آن را متناسب به بدن بزرگتر از تحقیقات علمی و حتی کارشناسان صندلی در میان ما می توانید شروع به فهمیدن بیشتر علم اطلاعات مصرف کنندگان است.

در اینجا چند چیز کارشناسان می گویند همه ما باید انجام دهید زمانی که ارزیابی تحقیقات جدید است.

Check the Source

مرحله اول: نگاهی که در آن منتشر شد. که می تواند ارائه سرنخ در مورد چیزهایی مانند اینکه تحقیقات تمام شده است و یا هنوز در آن تجدید نظر کرد و اگر آن بررسی شده توسط دانشمندان دیگر و یا اینکه آیا آن را سخت به اندازه کافی برای پذیرفته برتر مجلات مانند مجله انجمن پزشکی آمریکا, لانستو یا جدید مجله پزشکی انگلستان.

به طور معمول دانشمندان ارائه مطالعات خود را به مجلات علمی. ویراستاران نقد و بررسی هر یک و اگر یک مطالعه طراحی و یا داده ها زندگی نمی کنند تا به مجله استانداردهای آنها ممکن است به طور کامل آن را رد. بعدی, ویرایشگر ارسال خواهد شد کاغذ را به یک گروه از دانشمندان مشغول به کار در این نویسندگان زمینه است. کسانی که همسالان بررسی مطالعه و حتی بیشتر از نزدیک برای اشتباهات و ارسال آن به نویسندگان با پیشنهادات و راه هایی را روی کاغذ قوی تر است. نویسندگان و سپس تجدید نظر در مقاله خود به آدرس آن. کل پروسه از زمان نویسندگان ارسال مقاله تا زمانی که آن را در نهایت منتشر شده به طور کلی طول می کشد حدود یک سال.

گاهی اوقات دانشمندان نمی خواهید به صبر برای طولانی نظیر روند بررسی به این نتیجه قبل از انتشار آنها تحقیقات خود را به خصوص در طول این همه گیر هنگامی که اطلاعات خود را می تواند کمک به دانشمندان دیگر. بنابراین در حالی که مقاله خود را تحت بررسی در یک مجله, محققان همچنین ممکن است انتشار مقاله در یک preprint سرور مانند bioRxiv تاسیس توسط سازمان های غیر انتفاعی مرکز تحقیقات Cold Spring Harbor Laboratory یا medRxiv که تاسیس شد Cold Spring Harbor Laboratory دانشگاه ییل و در مجله پزشکی BMJ. این سایت به منظور ایجاد اطلاعات به سرعت در دسترس و آنها نیز اجازه می دهد تا محققان به دریافت بازخورد از اعضای جامعه علمی فراتر از همکار خود داوران. در حالی که preprints در حال غربالگری برای توهین آمیز و یا غیرعلمی محتوای هر چیزی که ممکن است خطر سلامت مطرح و سرقت ادبی آنها نیست بازبینی یا ویرایش شده قبل از آنها بالا برود.

کارشناسان می گویند این مقاله در اصل پیش نویس و احتیاط است که خوانندگان باید با احتیاط در مورد بلافاصله نقشه کشی بزرگ نتیجه گیری از آنها. “بخشی از عملکرد یک preprint است برای هشدار به افراد دیگر در جامعه به امکانات که آنها ممکن است بخواهید به تحقیق می گوید:” کاساندرا Volpe Horii که موسس و مدیر مرکز آموزش و یادگیری و توسعه در Caltech. “من می خواهم بگویم ما باید برای درمان هر preprints به عنوان بخش غیر رسمی گفتگو.”

و در عجله برای انتشار در طول همه گیر و حتی مقالات منتشر شده در احترام مجلات باید از نزدیک با برخی از شک و تردید. “به طور معمول با مقالات شما می توانید مرتب کردن بر اساس از اعتماد وجود دارد که نسبتا قوی نظیر بررسی روند که در آن دیگر از دانشمندان و کارشناسان باید وزن در, می گوید:” استوارت از دانشگاه جانز هاپکینز. کسانی که داوران خواهد ساخت در تخصص خود و نگاه به بدن از شواهد در حال حاضر در دسترس در این زمینه برای کمک به آنها در ارزیابی یک مطالعه جدید. اما با Covid-19 استوارت می گوید: اطلاعات جدید و به سرعت در حال تغییر. داوران در حال غرق و باید به تکیه بر قضاوت خود را بیش از آنها به طور معمول خواهد بود.

سازمان دیده بان انقباض یک سایت است که به دنبال مقالات علمی, لیست بیش از 20 Covid-19 مقاله شده اند که کردهاند از preprint سرور و مجلات مورد بررسی از فوریه سال 2020 است. برخی مانند این پژوهش از فولاد و پنبه ماسک بودند کردهاند به دلیل تجزیه و تحلیل داده ها در این مطالعه بود صدا نبود. دیگران مانند مطالعه که هیدروکسی کلروکین در ارتباط بود به بالاتر مرگ و میر در Covid-19 بيمار شد پس گرفت چرا که نویسندگان به حال متکی به یک شرکت خصوصی داده بود و هرگز دسترسی به داده های خام خود را دارند. در ماه ژوئن دانشمندان خواست PNAS بالا مشخصات مجله منتشر شده توسط آکادمی ملی علوم به جمع شدن یک مقاله در مورد اثر بخشی ماسک ادعا آن متکی فقیر تجزیه و تحلیل آماری.

با بسیاری از دانشمندان از رشته های مختلف و تخصص پریدن به کروناویروس تحقیقات و گاهی اوقات آنها اشتباه می کنند چرا که آنها کارشناسان در یک زمینه خاص. “فقط به خاطر کسی که متخصص در یک منطقه به این معنا نیست آنها متخصص در یکی دیگر می گوید:” استوارت. اگر یک کاغذ به نظر می رسد عجیب و غریب به او توصیه می کند تا به دنبال نویسندگان در مطالعه و مطمئن شوید که خود تخصص خطوط با مباحث این مقاله را پوشش می دهد.

و اگر یک کاغذ نیست منتشر شده در یک مجله و یا در یک preprint سرور در همه, اما به جای آن نشان می دهد تا بر روی یک وب سایت شخصی و یا به عنوان یک مطبوعاتی بدون هر گونه اطلاعات متصل شده که احتمالا نشانه بد است. “من فکر می کنم ما فقط نیاز به برخی از خوشبینی محتاطانه زمانی که ما می بینیم این مطبوعات بدون اطلاعات می گوید:” کیت Grabowski متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز که با این نسخهها کار در NCRC. مطبوعات ممکن است ارائه امیدوار سرفصل اما بدون مطالعه کارشناسی به آنها ارائه نمی دهد هر اساسی اثبات این که این خبر درست است.

می دانید فرمت

اگر خواننده می خواهد به شیرجه رفتن به خواندن ابتدایی, ادبیات, Caltech را Horii می گوید آنها نباید رویکرد مطالعه مانند یک کتاب یا یک مقاله خبری. “هر نوع متخصص ارتباطات در حال رفتن به خود را داشته کارآمد راه برای انتقال اطلاعات به یک گروه همکار,” او می گوید. او در مقایسه با مطالعات علمی به الگوهای بافندگی: آنها خود را واژگان و مجموعه ای از قوانین است که خوانندگان نیاز به درک به منظور قادر به خواندن آنها.

یک مطالعه معمولی دارای شش بخش عمده است. آنها به طور کلی شروع انتزاعی است که به طور خلاصه به شرح زیر سوال محققان در تلاش برای پاسخ به آنچه که اطلاعات آنها جمع آوری شده و آنچه يافته بودند. سپس به معرفی ادبیات و نقد و بررسی بخش تنظیم صحنه و به خوانندگان بیشتر در مورد ایده های محققان بررسی شد و آنچه در مطالعات قبلی پیدا کرده اند. روش بخش توضیح می دهد که دقیقا چگونه این مطالعه که اجازه می دهد تا محققان دیگر به تکرار آزمایش برای دیدن اگر آنها به همان نتایج. سپس نتایج بحث و نتیجه گیری بخش شکستن چه دانشمندان و آنچه که ممکن است به معنای. نویسندگان همچنین ممکن است مطرح کردن هر گونه مشکلات و یا سوالات آنها مواجه می شوند و نشان می دهد راه را برای مطالعه بیشتر. هنگام خواندن نتیجه گیری مهم است به درک که دانشمندان’ مجموعه داده ها ممکن است حمایت و یا در تضاد با یک فرضیه است اما آن را نمی خواهد قطعی اثبات یا رد یک فرضیه است.

مطالعات به معنای خواندن خطی از آغاز تا پایان. به جای سازماندهی شده به ترتیب زمانی و یا برای ایجاد یک روایت مقالات سازماندهی بخش به آن را آسان تر برای دیگر دانشمندان برای پیدا کردن انواع خاصی از داده ها و یا اطلاعات است. برای خوانندگان که کارشناسان برخی از بخش ها مانند یک ترسیم روش می تواند بسیار غیر قابل نفوذ می گوید Horii.

برای ذخیره کردن خواننده به او توصیه می کند با شروع با صرف برخی از زمان با انتزاعی است. “اغلب این ترین مختصر و روشن بیان آنچه آنها تست آنها چه در واقع و چه آنها یافت” Horii می گوید. هنگامی که او می خواند مطالعات Horii خواهد شد تاکید دقیقا همان چیزی است که محققان می گویند که آنها یافت می شود و مراجعه دوباره به آن ادعا می کنند به عنوان او کار می کند از طریق این مقاله است.

بعد او توصیه دستکاری معرفی و ادبیات بخش به حس پس زمینه قبل از پرش به نتایج بحث و نتیجه گیری. ببینید چه محققان دریافتند او می گوید و سپس انعکاس آن به چه رسانه ها یا آنچه در این چکیده می گویند. انجام مقاله ادعا می کند در واقع خط تا با آن نتایج ؟

اگر Horii بیشتر سوالات دقیق و سپس او ممکن است فرو رفتن به بخش روشها. مثلا اگر مطالعه ادعا می کند مواد مخدر خواهد بود یک درمان برای Covid-19 بيمار او ممکن است نگاهی که در مطالعه. آن را تست شده بر روی یک جوان یا پیر جمعیت ؟ در زنان و مردان ؟ بود آن را انجام داده در یک آزمایشگاه محیط یک محیط بالینی و یا در جهان است ؟ همچنین مسائل چگونه مطالعه شد. شواهد مهم است اما اگر کاغذ باعث می شود یک ادعا و داده ها تنها می آید از 10 نفر که ممکن است یک پرچم قرمز است.

استوارت می گوید به سازمان دیده بان برای overgeneralizations. “چالش های اساسی وجود دارد extrapolating: در نظر گرفتن یک قطعه از شواهد یک قطعه از اطلاعات که ممکن است کاملا معتبر است اما پس از آن که فرض کنید که منجر به این خیلی بیشتر نتیجه گیری کلی,” او می گوید. آنچه با این نسخهها کار برای افراد بیمار ممکن است برای کسانی که کمتر در موارد شدید و چه کار می کند برای بیماران جوان ممکن است به نفع افرادی که سیستم ایمنی بدن کار می کنند متفاوت است.

خوانندگان باید بسیار با احتیاط از extrapolating نتایج حاصل از مطالعات انجام شده در مدلهای حیوانی به جمعیت های انسانی. برخی از محققان تلاش کرده اند برای پیدا کردن حتی حق گونه برای Covid-19 مطالعات زیرا همه حیوانات واکنش نشان می دهند به پاتوژن همان راه انسان انجام دهد. NCRC تیم تنها بررسی بالینی مطالعات حیوانی برای واکسن چرا که آنها احساس می کنند که برای دیگر مداخلات تفاوت بین انسان و سایر حیوانات بیش از حد مهم است.

“من فکر می کنم وجود دارد قطعا اطلاعات ما می توانند یاد بگیرند از مطالعات حیوانی می گوید:” Grabowski. “اما من فکر می کنم آن را همیشه واقعا مهم است به درک که چگونه این کار همه چیز در جمعیت های انسانی به خصوص وقتی که می آید به چیزهایی که ممکن است به عنوان یک مداخله های رفتاری.” او با اشاره به نمونه هایی از مطالعات است که سعی در بررسی مزایای پوشیدن یک ماسک است که یک انسان رفتار اجتماعی است که می تواند بسیاری از تغییرات. مردم را مجبور به پوشیدن ماسک به درستی و در شرایط مناسب به منظور مداخله به کار و یا حتی می توان با دقت مورد مطالعه قرار گرفت. کسانی که جنبه های رفتاری را نمی توان اندازه گیری در حیوانات.

Horii می گوید این نیز مهم است برای تمایز بین نتایج و بحث بخش—که در آن نویسندگان را نشان می دهد آنچه را که آنها در بر داشت و بحث در مورد اهمیت آن—و به این نتیجه رسیدند که تمایل به ایجاد برخی از بزرگتر ادعا و شروع به پيش فرض در مورد آینده مطالعات و کار جدید است که باید انجام شود. “می توان آن را آسان به از دست ندهید همین وجه تمایز واقعی یافته های این مطلب نظری بخشی,” او می گوید. که سفته بازی بخشی مهم است—آن را به آینده و شروع یک گفتگو در مورد چگونه به حرکت در این زمینه رو به جلو است. اما نباید آن را با آنچه یک مطالعه خاص یافت می شود.

برو برای طلا استانداردهای

آن را سخت برای تنظیم دقیق طلا استاندارد برای مطالعات در Covid-19 زیرا این بیماری است که در حال مطالعه در زمان واقعی توسط کارشناسان در رشته های مختلف. آنچه با این نسخهها کار در یک آزمایشگاه تنظیم برای محققان آزمایش مختلف واکسن نامزدها لزوما اعمال می شود به دانشمندان در حال مطالعه nonpharmaceutical مداخلات مانند ماسک کردن در جهان واقعی است. اما چند تا از بهترین شیوه ها برای مطالعات پزشکی نشان می دهد که روش تحقیق سخت.

یکی این است که این مطالعه دارای یک کنترل و یا گروه دارونما. که بی طرف گروه دریافت نمی کند دارو یا درمان در تمام می شود و می تواند به طور مستقیم در مقایسه با گروه هایی که انجام داد.

یکی دیگر این است که این مطالعه یک مطالعه تصادفی “دو سو کور” محاکمه که در آن نه افراد مورد آزمایش و نه دانشمندان می دانند که دارونما و که فعال مواد مخدر است. اما می گوید Grabowksi که همیشه ممکن نیست. او می گوید: یک مطالعه مشاهدهای است که شامل اطلاعات خوب و به اندازه کافی بزرگ و حجم نمونه هنوز هم می تواند مفید و آموزنده است.

مراقب باشید تکان دهنده ادعا می کند

بالاتر از همه کارشناسان می گویند نمی بلافاصله پس از خرید به ادعا می کند که به طور افراطی و مغایر با آنچه در پژوهش های قبلی نشان داده است. جدید پیشگامانه یافته ها را به عناوین بزرگ, اما آنها به ندرت خوب علم است. “هر یک مطالعه است نه قطعی. تقریبا هرگز” می گوید: استوارت. “این واقعا یک بدن از شواهد در حال ظهور است.” علم را می سازد در خود به آرامی. يافته ها باید بررسی توسط کارشناسان و سپس تکرار در تنظیمات مختلف و جمعیت قبل از جامعه به هر واقعا ادعاهای بزرگ.

“بیشتر از آن است که گام به گام نشان داده در حال حرکت در مسیر درست” می گوید: Jason McLellan یک virologist که مطالعات coronaviruses از جمله MERS سارس و یک است که باعث Covid-19 در دانشگاه تگزاس در آستین. او توصیه می کند خوانندگان را به دقت و توجه در مورد گرفتن بیش از حد هیجان زده در مورد که در یک مطالعه که جواب همه چیز است. در علم او می گوید: “هرگز وجود دارد هر گونه مطلق.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چه گیج کننده در مورد تماس با موارد “بدون علامت”
  • باید ارسال کنم بچه من به مراقبت روزانه ،
  • اگر ویروس کاهش می یابد و این ممکن است زمان برای نگرانی
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma