چگونه به راه اندازی خود را اکو نقطه (و بیشتر از آن)

چه آمازون اکو انجام دقیقا ؟ در اینجا تمام راهنمایی و ترفندها شما نیاز به رفتن.

بنابراین شما خودتان یک نام تجاری جدید اکو. آماده برای شروع به فریاد جدید خود را براق ، ما به شما راه رفتن را از طریق آن راه اندازی به اشتراک گذاری مفید الکسا مهارت های شما را به یک نگاه در آن طیف گسترده ای از قابلیت های. (می توانید آن را بیش از شما ممکن است متوجه است.)

این راهنما با تمرکز بر 3rd-Generation اکو, نقطه, نکات و ترفندهای زیر نیز بیشتر به کار برای هر الکسا-طراحی دستگاه (این مورد علاقه ما اکو و الکسا بلندگو). بیایید آغاز شده است.

به روز شده در مارس 2020: ما تجدید مشاوره در اینجا جدید برای مطابقت با منوها در آمازون الکسا برنامه و اضافه شدن چند نکات جدید.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.

1. خود را تنظیم اکو

پلاگین خود را اکو نقطه به دیوار و آن آغاز خواهد شد درخشان نارنجی. که به معنی آن را آماده به زوج با یک دستگاه. اگر در هر نقطه از آن متوقف می شود درخشان نارنجی شما می توانید به عقب بر گردیم به حالت تنظیم با فشار دادن و نگه داشتن دکمه عمل (که یک با یک نقطه سفید در وسط) برای پنج ثانیه.

دانلود Alexa برنامه برای iOS, Android, Kindle Fire, قرص, و یا هر ترکیبی از کسانی که لباس شخصی خود را تنظیم.

پس از دانلود Alexa برنامه را بی درنگ شما را به روشن کردن بلوتوث خود را انتخاب کنید و اکو از انتخاب. شما می توانید ضامن بلوتوث در منوی تنظیمات تلفن شما. پس از جفت شدن به الکسا برنامه را به شما معرفی سریع تصویری.

2. سفارشی کردن آن

که خود آمازون اکو نقطه راه اندازی کامل است! فقط به یاد داشته باشید شروع هر سوال یا دستور با “الکسا.” شما در حال رفتن به می خواهید به انجام برخی از سفارشی سازی سریع قبل از رفتن ، در اینجا چیزی است که ما می خواهم پیشنهاد تنظیم:

 • خود را تغییر دهید به طور پیش فرض سرویس موسیقی: اکو دستگاه به طور پیش فرض به آمازون موسیقی است که کاملا یک گزینه خوب است و خیلی قوی ارائه رایگان آهنگ اگر شما یک عضو نخست. اگر شما متعهد به Spotify, Pandora یا iHeartRadio, هر چند, شما می توانید یکی از کسانی که خود را به طور پیش فرض پخش کننده موسیقی در عوض با رفتن به تنظیمات > موسیقی و پادکست ها > لینک خدمات جدید در برنامه.

 • ادغام تقویم خود را و یا ایمیل: آمازون ارائه نمی دهد خود را, تقویم, اما اجازه می دهد تا شما را به اتصال حساب از اپل و گوگل و مایکروسافت و یا چشم انداز (که همچنین مایکروسافت). انجام این کار! زندگی می شود درست است که بسیار ساده تر زمانی که شما می توانید بپرسید الکسا آنچه که ملاقات شما باید آن روز. رفتن به تنظیمات > تقویم و ایمیل و به دنبال دستورالعمل ها را از وجود دارد.

 • تلفن تماس: با به روز رسانی های اخیر, الکسا می توانید تماس های تلفنی—مرتب کردن بر اساس. به طور خاص, شما می توانید به جای تماس با مردم در تماس تلفن نیز الکسا دستگاه های معنی مکالمات خود را خواهد الکسا-به-الکسا که احساس می کند مانند آن را باید دو سر نیست. شما می توانید پیدا کردن ضامن این تنظیمات > ارتباطاتو قلاب اسکایپ اگر شما تمایل.

 • ایجاد خانواده پروفایل: شاید شما زندگی می کنند در یک خانواده (یا اتاق خوابگاه) که در آن هر کس خود را به حساب کاربری آمازون. نگران نباشید! تعویض پروفایل باید کمک به جلوگیری از الکسا بر اساس سردرگمی است. با اضافه کردن حساب به شما و خانواده هر کس می تواند دسترسی شخصی خود را در تقویم محتوای کتابخانه فلش, توجیهی, و بیشتر. رفتن به تنظیمات > تنظیمات حساب > مهمان اتصال و ثبت نام در. Presto! یکی از بزرگ مبارک اکو ، برای تغییر حساب—و این نه به عنوان بسیار تعجب—می گویند “الکسا سوئیچ را بردارید.” و برای جلوگیری از اتفاقی (یا عمدی اگر شما زندگی می کنند با یک scallywag) خرید اشتباه حساب, رفتن به تنظیمات > حساب کاربری > تنظیمات > صدا خرید و به نوبه خود بر روی صدا کد برای ایجاد یک PIN چهار رقمی برای هر عمل از مصرف.

 • ویرایش تاریخ خود را: به عنوان به زودی به عنوان شما می گویند, “الکسا” را اکو نقطه شروع به گوش دادن و ضبط شده است. در عمل است که بسیار متفاوت از گوگل پیگیری آنچه شما تایپ Chrome, اما آن را احساس می کنید یک دوز کوچک creepier هنگامی که آن را به صدای خود را در فایل. اگر شما رفتن به تنظیمات > تاریخچه* شما می توانید ببینید چه Alexa سنجش گفت: شما و حذف آنها را یکی یکی. به صورت فله و پاکسازی سر اینجا و یا رفتن به تنظیمات > الکسا حفظ حریم خصوصی. شما می توانید مجموعه ای که چگونه شما می خواهم الکسا به حفظ و ضبط و حذف آنچه شما می خواهید. (در اینجا راهنمای ما به مدیریت حریم خصوصی در هر سرویس های صوتی.)

 • تنظیم فلش توجیهی: Alexa بازی خواهد کرد تا به تاریخ اخبار از عمده ترین منابع خبری. شما باید به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از گزینه های را انتخاب کنید که شما می توانید در تنظیمات > فلش توجیهی > اضافه کردن محتوا. دریا رفتن نیست مگر اینکه شما یک دقیقه برای کشتن و سعی کنید به مخلوط کردن نوع پوشش برای جلوگیری از افزونگی.

 • اتصال به یک اسپیکر: تعداد کمی از آمازون اکو بلندگو صدا شگفت آور, اما, نقطه, تشکر به اندازه کوچک آن دارای ضعیف ترین کیفیت صدا از دسته. اگر شما می خواهید کامل الکسا تجربه شما در شانس هستید: اکو دات امکانات صوتی معنی شما فقط یک کابل صوتی 3.5 mm دور از خانه خود را بهترین بلندگوی هوشمند. اگر شما از آنها بدم میاید کابل بیشتر از شما پوشیدگی آن را نیز پشتیبانی از بلوتوث.

3. اضافه کردن برخی از مهارت های الکسا

در حال حاضر که خود آمازون اکو نقطه راه اندازی کامل است, اجازه دهید برخی از پاپ. علاوه بر آن بومی توانایی های الکسا دارای بیش از 10 ، 000 “مهارت” است که فقط یک راه فانتزی گفتن “صدای فعال apps.” اضافه کردن آنها آسان است; فقط می گویند “الکسا فعال domino’s Pizza” و خود را اکو نقطه می تواند به شما کمک کند احضار یک لوله کشی از طرف تند هالاپینیو-آناناس تکه های مرغ.

آمازون مهارت های فروشگاه رابط مدیریت به نوعی به هر دو بارها و underwhelm. اگر شما به خودتان پیدا کنید فکر که شما می خواهید آن را X احتمال دارد یک مهارت برای آن—هر چند شما باید برای دیدن اگر آن مهارت را به خوبی کار می کند. شما پیدا کردن مقدار زیادی از مفید اکو نرم افزار به عنوان شما بروید. در اینجا ما گرد کردن برخی از راه های مورد علاقه ما به اهرم اکو Apps.

تماس با یک ماشین

Uber و Lyft هر دو ارائه الکسا مهارت به شما اجازه درخواست سوار شدن بدون بیرون کشیدن گوشی خود را. Lyft همراه با سود اضافه شده به شما گفتن چقدر سوار داده شده به شما هزینه.

کار کردن

اگر شما دچار مشکل گرفتن انگیزه برای کار کردن در آن ارزش دادن ورزش برنامه مانند 7-Minute Workout یک شات. آن را نشانی از آنچه در آن می گوید هدایت شما را از طریق یک تمرین به شما اجازه استراحت به عنوان مورد نیاز است. آن را فقط به یک روال است که می تواند خسته کننده. اما هی, no pain no gain.

بررسی آب و هوا

یکی از مورد علاقه ما برنامه های آب و هوا بزرگ است آسمان hyperlocal سرویس است که اجازه می دهد تا شما می دانید آنچه در آن است خارج نه تنها در شهرستان بلکه در بلوک خود را. شما همچنین می توانید راه اندازی الکسا روزانه فلش توجیهی (نگاه کنید به بالا) به شما بگویم آب و هوا.

یک بازی

تن از بازی شما می توانید بازی با آمازون اکو نقطه از کلاسیک مانند 20 سوال مبهم تر پیدا می کند مانند سحر و جادو ، درب سحر و جادو را نشان می دهد جمع و جور هوشمند بلندگو بالقوه برای عمق واقعی است. گفت: بیش از حد ممکن است به دور برخی از سرگرم کننده اما کافی است که آن را یک بازی تعاملی است که شما را در یک ماجراجویی جادویی با معماهای کوتوله و گرمسیری جزیره میمون.

سطح خطر

این … این … Jeopardy! مرتب کردن بر اساس. به روز شده در هر روز هفته رسمی معرض خطر برنامه آزمون شما با “ششم” سرنخ در هر دسته از آن روز را نشان می دهد. شما در حال حاضر فریاد پاسخ در تلویزیون وقتی که شما تماشای; در حال حاضر شما می توانید آن را با اعتبار سنجی شما طلب.

خانه خود را دقیق

یک خانه هوشمند? الکسا پشتیبانی از لانه, Control4, SmartThings فیلیپس, رنگ, چراغ, Lutron, Insteon و تقریبا هر توپی و یا پلت فرم شما می توانید از فکر می کنم.

اگر شما یک خانه هوشمند تازه وارد شاید شروع با پلاگین های هوشمند از Wemo یا TP-Link. آنها در حال کم هزینه و کم ریسک ورود نقاط است که به شما اجازه به نوبه خود هر آنچه را متصل به آنها را روشن و خاموش با yelp از.

و که باید آن را انجام دهید! برای شروع به هر حال. آمازون می افزاید: جدید الکسا مهارت های هفته پس نگه داشتن چشم در آن به روز رسانی ایمیل در مورد چیزی که جلب چشم خود را. در غیر این صورت لذت بردن از فریاد در خود ابزار جدید و داشتن آن در واقع صحبت کردن برای یک تغییر است.


بزرگ تر سیمی داستان
 • اطلاعات جنگ بیش از کلروکين کند شده است Covid-19 علم
 • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
 • به تازگی بیکار و برچسب زدن عکس برای سکه
 • Sci-Fi دارای یک یادآوری درس برای این بحران
 • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
 • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im