چگونه به راه اندازی خود بچه ها کار مجازی/فضای بازی

کودکان نیاز به برخی از اتاق خود را فقط به عنوان بسیار به عنوان پدر و مادر خود را. در اینجا چگونه برای کمک به آنها را دریافت کنید به زوم در منطقه.

مطمئن شوید که شما بوده ام در خانه گیر کرده و در حال حاضر احساس زوم خستگی. شانس بچه خود را بیش از حد. که چرا از آن مهم است برای آنها را به حک کردن یک فضای خود را برای اتصال از راه دور برای مدرسه و یا فقط حلق آویز کردن با دوستان. پس از همه, اگر آنها خوشحال نیست خود را با محیط اطراف فوری, این ویدئو meetups از خانه خواهد بود بیشتر از همه قانع.

این که آیا آن را زوم و یا یکی دیگر از ابزار ویدئو کنفرانس در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به بچه های خود را بهینه سازی تجربه است. قبل از اینکه شما بیش از حد به آن می باشد که به قلم مو رنگ کردن در زوم خود را بنابراین شما می دانید آنچه شما در برخورد با. (و توجه به کسانی که تنظیمات حریم خصوصی.) همچنین در اینجا یک راهنمای کلی برای کودک-تصحیح دستگاه های خود را اگر شما در حال رفتن به loaning آنها را برای دومین دوره کلاس ریاضی.

با هم کار کنند

البته هر بچه و هر خانواده متفاوت است. اگر یک تنظیم کار نمی کند, احساس رایگان به آن را تکان. آنچه مهم است در نظر گرفتن زمان به سعی کنید روش های مختلف و پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای کودک خود را.

“برای اینکه کودک خود را برای دسترسی به خود فکر کردن مغز شما رو واقعا آرام و عاطفی خود را زنده ماندن مغز می گوید:” هانا بوگن نواک مدیر گفتار و زبان خدمات در مرکز اتصال درمانی سازمان در پاسادنا ، “که به معنی کمک به آنها احساس تنظیم و در حال حاضر است.”

پیدا کردن یک ایده آل ترتیب باید یک فعالیت به مقابله با هم. آن را خوب و خلاق و مطابق با زمان و کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود بچه خود را در یک فضایی است که هر دو عملکردی و مناسب نیازهای فردی خود را. پس از همه, آنها نمی خواهند به سخت کار کردن را در یک فضایی که احساس می کند مانند آن را خسته کننده برای رشد یو پی اس و شما احتمالا نمی خواهید خود را تمام اتاق نشیمن گرفته شود بیش از یک آلاینده قلعه ساخته شده از teetering پشته از مبلمان.

دریافت راحت

مهم ترین جنبه از یک کار خوب و یا فضای بازی باید آسایش جسمی و روحی. شما می خواهید برای ایجاد یک محیط که در آن بچه خود را می توانید استراحت و تمرکز.

“در یک دنیای کامل یک کودک تعیین شده مطالعه با فضای محدود حواس او را پرت با تمام نیازهای تکنولوژی خود را نمیفهمد و راه اندازی جلوتر از زمان می گوید:” سیرا Filucci تحریریه مدیر مشترک حس رسانه های غیر انتفاعی کودکان سازمان حمایت که به تازگی راه اندازی یک پلت فرم اختصاص داده شده به کمک به پدر و مادر حرکت چالش های آموزش از راه دور.

که به معنی خاموش کردن تلویزیون به تلفن خود را به یک استراحت و حتی حفظ برخی از فضای بین خواهر و برادرها اگر چیزهایی که تمایل به دریافت rivalrous. مشکل Filucci یادداشت این است که بسیاری از خانواده ها ندارد و فضای کافی برای راه اندازی یک سرور اختصاصی زوم استودیو برای هر کودک.

“برخی از این نکات در اطراف گرفتن بچه ها خود را برای آموزش آنلاین نوع فرض کنیم که وجود دارد تن از فضا و یا شاید هنوز بسیاری از مردم در خانه خود را,” او می گوید. “اما شاید در یک خانواده و یا افراد در حال زندگی در یک آپارتمان یک خوابه.”

در هر صورت, آن کمک می کند تا به تحکیم. Filucci توصیه به نگه داشتن یک جعبه یا سطل را با همه چیز شما نیاز به راه اندازی یک کار/فضای بازی. که راه دنده ساده تر خواهد شد برای استقرار هر روز از اگر آن را در سراسر خانه پراکنده است.

اگر یک منطقه باید استفاده شود برای بچه ها و فعالیت های خانگی مانند میز آشپزخانه وجود دارد راه هایی برای حک کردن یک فضای جداگانه در حالی که هنوز نگه داشتن آن را در دسترس برای دیگر توابع. نواک نشان می دهد با استفاده از نقاش نوار به علامت مربع روی میز که در آن بچه خود را به آزادی به جای هر آنچه که آنها نیاز به کمک به آنها احساس راحت و متصل است. تنها با داشتن برخی از تعیین حد و مرز می تواند آنها را حس آژانس بیش از محیط اطراف خود.

نترس برو برای غیر متعارف از راه اندازی یا حتی اگر آن را برای زمان مدرسه. هیچ چیزی در مورد این پدیده جهانی است, سنتی, بنابراین بدون نیاز به دوباره ایجاد یک اطاق درس تنظیم اگر که کار نمی کند برای کودک خود را.

“گفتن پدر و مادر که تنها راه آنها می شود این است که اگر آنها را بچه خود را در برخی از Pottery Barn میز مسخره است” نواک می گوید. “از آنجا که واقعیت این است که اگر یک بچه ای که رشد در یک فضای فیزیکی که در آن وجود دارد محدود سر و صدا و محدود بصری حواس پرتی و سپس شاید نشسته بر روی زمین در زیر میز ناهار خوری اتاق یک فضای بزرگ. بچه ها آن را دوست دارد و آن را تبدیل به یک دژ و آنها واقعا موفق است. پس از آن که در واقع احساس می کند واقعا خاص و سرگرم کننده است.”

دنده بالا

اگر شما در حال حاضر نیست که یک دستگاه با یک دوربین در آن شما نیاز به یک. لپ تاپ های بارز ترین انتخاب است. آنها تمایل به متنوع ترین و با کیبورد و دوربین های ساخته شده در کمتر نیاز به لوازم جانبی. آنها همچنین به طور معمول گران ترین گزینه اگر چه ممکن است برای پیدا کردن برخی از ارزان(ish) لپ تاپ وجود دارد.

موبایل دنده می شود کار انجام می شود به عنوان به خوبی. قرص بزرگ کار می کنند به خصوص آنهایی طراحی شده با بچه ها در ذهن. گوشی های هوشمند کار می کنند حتی در صورتی که صفحه نمایش بیش از حد کوچک است به انجام خیلی کار مدرسه ، این یک ایده خوب برای ایجاد ثبات دستگاه خود را به نحوی به طوری که بچه خود را در دست نیست گرفتگی عضلات و همه مشاهده می کنید بیماری حرکت. شما می تواند صرف 10 دلار برای یک گوشی واقعی ایستاده و یا شما فقط می تواند سرپا نگه داشتن دستگاه با کتاب. هک, با کف دست زدن چسب نوار در پشت گوشی و چوب آن را بر روی دیوار. هیچ قانون وجود دارد در قرنطینه.


اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید.

همیشه در ارتباط ماندن

اینترنت می تواند به عنوان شگرف هنگامی که آن را با این نسخهها کار به عنوان آن را خسته کننده زمانی که آن را نمی کند. تماس های ویدئویی دریافت شیک حتی زمانی که همه چیز به خوبی کار می کند. اضافه کردن یکی دیگر از جریان خواهر و برادر و زن و شوهر پدر و مادر فریاد خود را به زوم در تمام طول روز و سیگنال موظف است برای دریافت ناپایدار است. اتصالات سیمی تمایل به بیشتر قابل اعتماد است. اگر بچه خود را با استفاده از یک لپ تاپ سعی کنید با متصل کردن یک کابل اترنت به جای توجه به wifi. در صورتی که یک گزینه نیست لطفا راهنمای ما در چگونه برای ارتقاء خانه خود را در اینترنت.

نور روشن

برای بهتر یا بدتر تمام نقطه از چت تصویری است که مردم می توانند هر یک از دیگر. اگر بچه خود را در تصویر تیره و تار آن را آسان تر به جدا کردن و تبدیل به زرد در دریا از چهره. قادر به دیدن یکدیگر را روشن و به خوبی تعریف شده صورت می تواند یک راه طولانی در ساخت مردم بیشتر احساس متصل می شود.

سعی کنید به نگه داشتن منبع نور در پشت دوربین به دور از لنز. اجتناب از قرار دادن بچه خود را به یک پنجره مگر اینکه آنها در حال رفتن برای آن silhouetted شاهد-حفاظت-برنامه نگاه کنید. اگر پنجره یا لامپ نور است که هنوز هم بیش از حد کم نور شما می توانید سعی کنید اختصاصی کلیپ تصویری نور واقعا گلم تا چیز.

پیدا کردن صدای خود را

مگر اینکه شما می خواهید برای رفتن دیوانه از جمع آوری shrieks هر کودک دیگر در زوم تماس گرفتن بچه خود را در برخی از هدفون. ما توصیه می کنیم $80 Puro صدا BT2200 هدفون بلوتوث برای جوانان است. آنها منزوی خارج از سر و صدا و محدودیت حجم به پرده صماخ امن دسیبل سطح. برای ارزان تر گزینه های چک کردن راهنمای ما به بهترین هدفون که نمی eviscerate کیف پول خود را.

اگر کیفیت رنگ صوتی است که واقعا مهم است (می گویند آنها منجر سوپرانو در تاریخ acapella گروه یا چیزی) ممکن است آن را به ارزش سرمایه گذاری در یک میکروفون اختصاصی و یا حتی یک بازی گوشی. یا محدود می شود بهتر از لپ تاپ خود را mic.

قاب شات

من سیمی همکار آدرین بنابراین برخی از عالی مشاوره در مورد چگونه به ترتیب از A+ تماس تصویری. در کل توصیه بچه خود را برای حفظ چهره خود را در جایی در وسط تصویر. نگاهی به زمان برای کشف کردن ارتفاع مناسب و قرار دادن برای هر دو دستگاه و کودک است. آنها باید نشستن و یا ایستادن سطح چشم با دوربین در غیر این صورت هر کس دیگری در تماس خواهد بود خیره در بچه های خود را به پوست سر و یا مستقیم خود بینی خود را.

همچنین در نظر بگیرید چه چیز دیگری قاب است. در حال حاضر شما احتمالا دیده می شود شرم آور ویدئوها از افرادی که نمی دانستم چقدر پس زمینه خود را به دوربین نشان داده شد. برای بهتر یا بدتر تماس تصویری دعوت مردم دیگر به فضای خود را.

“چیزی به فکر می کنم به عنوان یک پدر و مادر هنگامی که شما در حال تنظیم خود بچه برای ویدیو چت است, چه نازل شده؟” Filucci می گوید. “است که می تواند همه چیز را از بینش به وضعیت اجتماعی و اقتصادی و یا اطلاعات بیشتر در مورد بچه خود را در اتاق خواب که ممکن است احساس فوق العاده شخصی است. ویدیو چت را می توان screenshotted آنها می تواند ثبت شود. فکر می کنم در مورد آن را به عنوان فضای شخصی خود را—چه مقدار از این اطلاعات شما می خواهید به طور بالقوه عمومی و یا به اشتراک گذاشته شده?”

سازمان دیده بان خود را در زمینه

وجود دارد تعدادی از راه هایی برای جلوگیری از اطراف و نگه داشتن تمرکز بر روی تماس بگیرید. به صورت سریع و آسان پس زمینه, نواک نشان می دهد راه اندازی یک سه تایی صفحه نمایش مانند نوع کودکان و نوجوانان ممکن است به استفاده از در حال حاضر پروژه های نمایشگاه علمی.

مجازی زمینه های دیگر مفید و سرگرم کننده قابلیت زوم. برای مجازی پس زمینه به خوبی کار می کنند بهترین کار این است که یک جامد دال تک رنگ پشت بچه. یک دیوار سفید با این نسخهها کار بزرگ برای این است. پس از آن فقط جستجو از طریق هزاران نفر از حق امتیاز رایگان تصاویر در سایت های مانند Pixabay یا ویکیانبار و دانلود به محتوای قلب خود را. قبل از بارگذاری تصاویر به زوم و بچه خود را یک طیف خوبی از مناظر زیبا و/یا روانگردان dreamscapes به از را انتخاب کنید. شایان ذکر است که این تصاویر ممکن است کار نمی کند در هر محیط—آنها می تواند به اثبات منحرف به دیگر دانش آموزان در یک کلاس درس مجازی, به عنوان مثال. شاید باید چند محجوب تصاویر پس زمینه در آماده فقط در مورد.

به مجازی پس زمینه نگاه واقعا خوب سعی کنید با استفاده از یک صفحه نمایش سبز. نفرت انگیز رنگ بسیار بی شباهت به انسان پوست است که آن را می سازد آن را آسان برای جدا کردن لبه های یک شخص از پس زمینه. رها مجازی چشم انداز پشت بچه خود را و آنها را مناسب در سمت راست.

شما می توانید از یک صفحه نمایش اختصاص داده شده و یا برخی از حلال کلید رنگی رنگ اگر شما نیز قصد شلیک مارول فیلم در برخی از نقطه. یا برای ارزان و تبادل نظر راه گرفتن برخی از foamcore رنگ آن سبز روشن و سرپا نگه داشتن آن را در پس زمینه. (شما همچنین می توانید فقط یکی از پیش ساخته شده.)

برای فعال کردن greenscreen حالت رفتن به زوم تنظیمات و سپس رفتن به مجازی پس زمینه و بررسی جعبه که می گوید “من یک صفحه نمایش سبز.” همچنین, سعی کنید به نگه داشتن همه چیز به طور مساوی روشن. اگر سایه آمار و زمینه آن می تواند تغییر رنگ از سبز و آن را سخت تر برای کامپیوتر به چه بچه و چه چیزی نیست.

از آن لذت ببرید

یک بار بچه خود را به خوبی زوم روال و سپس سرگرم کننده آغاز می شود. آنها می توانند همگام با دوستان خود را به یک کنترل از راه دور سازمان دیده بان حزب و یا بازی بازی های هیئت مدیره بیش از ویدئو. نیز وجود دارد یک مقدار دیوانه از جریان بچه های محتوا است که آنها می توانید از راحتی از خود زوم منطقه. و هنگامی که خانواده آماده است برای وارد کردن ماتریس برای برخی از فعالیت های بازی در دنیای واقعی سعی کنید آنهایی که نمی خواهد به یک ظرف غذا از همه چیز.


بزرگ تر و پدر و مادر و بنیادی داستان
  • بهترین جریان محتوا به نگه داشتن بچه ها سرگرم
  • اولین چرخ بود احتمالا ساخته شده توسط پاتر—به عنوان یک اسباب بازی برای کودک خود را
  • من مانیتور من’ الکترونیک و شما باید بیش از حد
  • به طور جدی جلوگیری تلاش برای تدریس به کودکان چگونه به کد
  • Instagram, دختر من و من

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>