اگر شما نیاز به به اشتراک گذاری اسناد و فایل های با افراد دیگر از طریق اینترنت شما می خواهید می شود قادر به انجام آن به سرعت و ایمن و با کمی اصطکاک به عنوان امکان پذیر است. خوشبختانه مقدار زیادی از برنامه ها و خدمات که با سه معیار.

این که آیا آن را ضربه زدن به ابزار همراه با ذخیره سازی ابر برنامه شما در حال حاضر در حال استفاده و یا به سادگی کشیدن فایل به باز کردن پنجره مرورگر شما رو چندین گزینه به وزن.

همه این خدمات رمزگذاری فایل ها در حمل و نقل و زمانی که ذخیره می شود, توقف هکرها و اشخاص ثالث از وارد شدن در آنها. اما تنها در فایرفاکس ارسال استفاده می کند پایان به پایان رمزگذاری که بدان معنی است که حتی فایرفاکس می توانید فایل های. دیگران حفظ حق دسترسی به داده های خود را اگر مجبور با اجرای قانون و یا اگر آن را نیاز به مدیریت خدمات ابر خود را. این نیز مهم است به مطمئن شوید که لینک های به اشتراک گذاری شما تولید در حال نگهبانی از نزدیک به این عمل به عنوان کلید رمزگشایی دادن دسترسی به فایل های خود را.

با که گفت, در اینجا شما را بهترین به اشتراک گذاری فایل با گزینه های و ویژگی های است که آنها را از هم جدا.

ارسال فایرفاکس
screenshot of firefox filesharing page
حسن نیت ارائه میدهد از فایرفاکس

محترم مرورگر موزیلا فایرفاکس لنت نام خود را به تعدادی از برنامه های اضافی و خدمات به تازگی از جمله فایرفاکس ارسال کنید. آن را خوش و آسان برای استفاده—با یا بدون مرورگر فایرفاکس—و اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری فایل ها تا حجم کل 2.5 TB رایگان.

شما یک پشته از گزینه های مفید در اینجا بیش از حد. لینک های دانلود را می توان مجموعه ای به پایان می رسد پس از تعداد معینی از محبوبیت و یا مقدار زمان و اگر شما می خواهید یک لایه اضافی امنیتی شما می توانید رمز عبور محافظت از آنها را به عنوان به خوبی به طوری که شخص دیگری نیاز هر دو لینک و رمز عبور در فایل.

این اساسا اجازه می دهد تا شما را با کشیدن و رها کردن در مرورگر خود را بدون هیچ گونه نیاز به نصب نرم افزار اضافی و یا ثبت نام برای خدمات اضافی. شما می توانید نگه داشتن چشم در زمانی که شما به اشتراک گذاشته شده فایل های قابل دسترسی هستند و این پیوند می تواند در هر زمان لغو.

Dropbox
screenshot of dropbox file sharing page
حسن نیت ارائه میدهد از Dropbox

Dropbox به شما می دهد 2GB ذخیره سازی ابر به صورت رایگان با برنامه های پرداخت با شروع در $12 ماه برای 2TB از ذخیره سازی. علاوه بر امکان به اشتراک گذاری فایل در سراسر وب سایت خود را نگه می دارد فایل ها و پوشه ها همگام سازی بین دستگاه های خود را و ابر به شما امکان نمایش فایل در وب و همکاری در فایل با دیگران ،

این سرویس به شما می دهد یک انتخاب از راه های به اشتراک گذاری فایل ها ، شما می توانید به هر کدام از اصلی ترین برنامه Dropbox به بر روی وب سایت خود را از کامپیوتر و یا تلفن خود و یا از طریق اختصاص داده شده و ساده ابزار به اشتراک گذاری به نام Dropbox انتقال آن به معرفی چند اضافی مانند ورود به سیستم از چند بار به اشتراک گذاشته شده شما فایل های دانلود شده است.

شما می توانید به اشتراک گذاری فایل های فردی و یا کل پوشه ها یا فقط خواندنی و یا با ویرایش امتیازات و شما باید گزینه ای را برای محافظت از لینک های به اشتراک گذاشته شده با رمز عبور و برای قرار دادن تاریخ انقضاء بر روی آنها. مردم شما در حال به اشتراک گذاری با نمی نیاز به یک حساب Dropbox مگر اینکه شما می خواهید به کار بر روی یک فایل یا پوشه را با آنها.

WeTransfer
screenshot of WeTransfer sharing screen
حسن نیت ارائه میدهد از WeTransfer

مانند Firefox, ارسال, WeTransfer است یک گزینه خوب اگر شما فقط نیاز به چیزی سریع و ساده و بدون لزوما نیاز به ثبت نام برای یک سرویس جدید (هر چند شما می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید اگر شما می خواهید). شما می توانید به اشتراک گذاری یک یا چند فایل را از طریق یک لینک سفارشی که فعال باقی می ماند برای یک هفته به طور پیش فرض.

یک WeTransfer نرم افزار حساب هزینه $12 ماه اما می افزاید: در برخی از ویژگی های مفید: شما می توانید مجموعه خود را بار انقضای محافظت از لینک دانلود با یک رمز عبور و انتقال تا 20GB از فایل های در یک بار به جای 2GB حد که رایگان کاربران را به اجرا. حساب نرم افزار همچنین 1TB دائمی ذخیره سازی در ابر و بهتر ابزار برای مانیتورینگ چگونه اغلب شما فایل های دانلود شده اند و توسط آنها. آیا شما برای پرداخت و یا رایگان گزینه های چند, WeTransfer می سازد به صورت امن به اشتراک گذاری فایل ها بر روی وب و بدون هیچ زحمتی رایگان.

گوگل درایو
screenshot of google drive sharing page
حسن نیت ارائه میدهد از گوگل

گوگل به شما می دهد 15GB از ذخیره سازی ابر رایگان برای تقسیم در سراسر آن خدمات مختلف (از جمله Google Drive, Gmail و Google عکس). برنامه های پرداخت در شروع $2 ماه برای 100GB ذخیره سازی و رفتن از وجود دارد—و البته شما می توانید به Google Docs, Sheets, و بقیه از گوگل آنلاین دفتر برنامه مجموعه نیز هست.

شما به راحتی می توانید ایجاد لینک کلیک کنید برای به اشتراک گذاشتن فایل ها و یا کل پوشه ها از وب یا از گوگل درایو نرم افزار موبایل. شما باید کنترل کامل بیش از اینکه فایل ها را می توان ویرایش و یا فقط بازدید و دریافت کنندگان لزوما نیاز به یک حساب کاربری گوگل به فایل های.

گوگل درایو برتری در, را قادر می سازد شما را به کار بر روی اسناد و صفحات گسترده و ارائه با دیگر مردم سراسر وب, اما ساده و قدیمی فایل های نیست قوی ترین آن کت و شلوار. وجود دارد هیچ گزینه هایی برای تنظیم تاریخ انقضاء و یا کلمه عبور برای مثال. اگر شما در حال حاضر استفاده از آن هر چند آن گزینه های به اشتراک گذاری احتمالا به اندازه کافی.

OneDrive
screenshot of One Drive sharing window
حسن نیت ارائه میدهد از OneDrive

OneDrive مایکروسافت را به شما می دهد 5GB از ذخیره سازی ابر به صورت رایگان; شما می توانید ارتقا دهید که برای هزینه با قیمت با شروع از $2 ماه برای 100GB از ذخیره سازی. رفتن به $7 ماه ردیف و شما می توانید Office 365 پرتاب و همچنین 1TB فضا در ابر.

OneDrive است که در دسترس بر روی وب در دستگاه های تلفن همراه در macOS و ساخته شده است حق را به ویندوز. هر فایل یا پوشه شما رو همگام سازی خود را به OneDrive حساب همچنین می توانید با افراد دیگر از طریق یک لینک—اگر شما در پرداخت OneDrive برنامه و سپس شما می توانید تعیین تاریخ انقضا برای لینک های خود را و اضافه کردن حفاظت از رمز عبور بیش از حد.

OneDrive را حس می کند اگر شما در حال حاضر صرف مقدار زیادی از زمان در ویندوز و یا دفتر و یا هر دو. آن را نیز انتخاب خوبی است اگر شما در حال کار بر روی فایل های آفیس با افراد دیگر در زمان واقعی به عنوان این چیزی است OneDrive دسته هست. شما می توانید مجموعه ای از فایل به اشتراک گذاشته شده به عنوان read-only یا قابلیت ویرایش به عنوان مورد نیاز است.

SendAnywhere
courtesy of Send Anywhere file sharing window
حسن نیت ارائه میدهد از ارسال در هر نقطه

ما مانند یک سرویس است که به شما می گوید دقیقا همان چیزی است آن را در نام و SendAnywhere قطعا کنه که خاص جعبه. آن را ساده و سریع و رایگان (برای اصول, به هر حال). باز کردن سایت با کلیک بر روی آیکون قرمز رنگ به علاوه شما می توانید به اشتراک گذاری یک فایل یا فایل های با استفاده از یک لینک منحصر به فرد و یا یک کد شش رقمی.

اگر شما با استفاده از کد شش رقمی که شما باید به تصویب در به گیرنده در عرض 10 دقیقه—وجود دارد هیچ محدودیتی در آپلود فایل با اندازه. اگر شما با استفاده از این لینک روش کلاه 10GB. ثبت نام برای 5 دلار در هر ماه به علاوه حساب و محدود که می رود تا 50GB و شما را وادار به تنظیم سفارشی خود را زمان انقضای.

یک اشتراک پرداخت می شود همچنین به شما اجازه مشاهده چگونه اغلب شما فایل های دانلود شده و امکان حفاظت از رمز عبور بر روی خود لینک کلیک کنید. و همچنین به عنوان رابط وب شما می توانید با استفاده از SendAnywhere به عنوان یک دسکتاپ و یا تلفن همراه برنامه.

iCloud
Screenshot of Icloud sharing window
حسن نیت ارائه میدهد از اپل

اپل سرویس ذخیره سازی ابر iCloud عقب رقابت وقتی که می آید به فایل های هر چند نشانه هایی از بهبود; قابلیت به اشتراک گذاری پوشه ها و همچنین فایل های فردی به تازگی اضافه شده در iOS 13.4 و macOS کاتالینا 10.15.4.

به اشتراک گذاری فایل ها است که نسبتا آسان از وب و یا از هر دستگاه اپل و سهام را می توان به عنوان خوانده شده-تنها و یا به عنوان قادر به ویرایش شود. هنوز هیچ رمز عبور حفاظت و هیچ راهی برای تنظیم تاریخ انقضاء بر روی لینک های به اشتراک گذاشته شده.

هر کس با یک اپل ایدی می شود 5GB از iCloud ذخیره سازی به صورت رایگان با پرداخت ذخیره سازی و قیمت گذاری با شروع در $2 ماه برای 50GB فضا. اگر شما و مخاطبین خود را با استفاده از سخت افزار اپل به طور انحصاری و سپس iCloud آیا این کار برای به اشتراک گذاری فایل ها به دلیل آن ساخته شده است در همه جا. در غیر این صورت وجود دارد بهتر جایگزین وجود دارد.


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • خوش آمدید به دوران سوپر لیتیوم-سیلیکون باتری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im