شما بدون شک برای امضا یک میزبان کامل از حساب های آنلاین در حال حاضر برای جریان ویدئو, ایمیل, خرید, ذخیره سازی فایل, بودجه بندی, و بیشتر در کنار. گاهی اوقات شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن این حساب با شخص دیگری. که خوب است! زندگی می کنند زندگی خود را. فقط نمی به اشتراک گذاری رمز عبور خود را در این روند اگر شما می توانید آن را کمک کند.

بله که حتی به هم اتاقی و یا اعضای خانواده. اگر افراد دیگر می دانم که رمز عبور حساب خود را از آنها به طور موثر می تواند هویت شما را جعل و تغییر تمام تنظیمات در داخل حساب خود را که شما می توانید. و اگر شما استفاده مجدد رمز عبور که در جاهای دیگر—که اکثر مردم انجام آنها می توانید دزدکی حرکت کردن به حساب های دیگر شما.

وجود دارد راه های بهتر برای به اشتراک گذاری حساب های بدون رمز عبور. برخی از خدمات است که قابلیت راست در ساخته شده است. برای کسانی که نمی یک سرویس جدید به نام, جم اجازه می دهد تا شما با خیال راحت و ایمن و به راحتی حساب های به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده بسیار شبیه به یک تیم از افراد.

جام جم است که فقط دعوت برای شرکت لزوما باید منتظر جم به طور رسمی به زندگی می کنند هر چند به دلیل این که شما باید مقدار زیادی از گزینه های دیگر به وزن.

مدیران رمز عبور

اکثر مدیران رمز عبور با رمز عبور-قابلیت به اشتراک گذاری درست در ساخته شده است. شما مشخص کنید که مخاطبین شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک رمز عبور با و تا زمانی که آنها را به همان password manager نصب شده که شما باید انجام دهید این نرم افزار همه لازم ورود بدون نمایش واقعی کلمه عبور خود را.

آن را راحت و امن, اما شما مجبور به پرداخت چند دلار در ماه برای یک مدیر رمز عبور. خرس در ذهن که در آن دلار به طور کلی به شما نه فقط یک رمز عبور قوی ژنراتور اما ذخیره سازی امن برای کسانی که رمز عبور و بیشتر.

هر کدام از مدیریت رمز عبور شما انتخاب کنید—در اینجا سیمی را مورد علاقه های شما—این فرایند به طور کلی همان مشترک اعتبارنامه های ورود به سیستم ظاهر می شود در هر دو برنامه شما و برنامه های کاربردی از مردم شما در حال به اشتراک گذاری آن را با هر چند تنها شما می توانید ببینید واقعی alphanumerics.

به عنوان پاداش اضافه شده اگر شما به روز رسانی رمز عبور هر کس دیگری به طور خودکار می شود نسخه به روز شده بیش از حد. اکثر مدیران رمز عبور را به شما نشان می دهد که به طور فعال با استفاده از کلمات عبور شما به اشتراک گذاشته ام و البته شما می توانید از لغو مجوز هر زمان که شما می خواهم.

قیمت ها به طور معمول فقط چند دلار در ماه و ما می خواهم پیشنهاد پرداخت پول برای این نرم افزار حتی اگر رایگان ردیف در دسترس است. با انجام بنابراین شما دسترسی به تمام ویژگی های لازم است در سراسر به عنوان بسیاری از دستگاه های که شما نیاز دارید برای کمک به حمایت از توسعه این نرم افزار بیش از حد.

اگر شما نمی خواهید به شیرجه رفتن با یک برنامه مدیریت رمز عبور در برنامه های شما با استفاده از اغلب برخی از حساب های ابزار ساخته شده را به آنها. این گزینه ها ممکن است بهتر از استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور برای به اشتراک گذاشتن کلمه عبور با توجه به آنچه خود را راه اندازی است.

آمازون نخست
a screenshot of Amazon homescreen

آمازون خانواده اجازه می دهد تا به شما در تنظیم جداگانه ورود-ins برای رشد یو پی اس و کودکان به طور یکسان.

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

آمازون نخست تصویری کار می کند کمی متفاوت است چرا که آن را بخشی از یک مقدار بزرگتر آمازون نخست حساب و شامل خیلی بیشتر از جریان ویدئو. آمازون ارائه می دهد آنچه در آن خواستار یک خانواده بسته که در آن به دو بزرگسالان و چهار تا بچه ها می توانند به اشتراک گذاری همان آمازون نخست حساب.

بزرگسالان و نوجوانان در خانواده شما می توانید تمام خود را جداگانه باری حتی اگر آنها در حال به اشتراک گذاری همان نخست تصویری دسترسی داشته باشید. هر کس در خانواده می شود دسترسی به همان تحویل سریع, آمازون, عکس, و نخست خواندن مزایای plus مختلف دیگر منابع هر چند مناطق مانند سازمان دیده بان خود را تاریخچه جداگانه نگهداری می شوند.

با باری جداگانه در محل شما لازم نیست برای به اشتراک گذاشتن رمز عبور خود را با شریک زندگی خود را و یا بچه های نوجوان خود را از آنجا که آنها می توانید تمام خود را دارند. برای شروع بازدید از این صفحه در آمازون و سپس را انتخاب کنید اضافه کردن بزرگسالان, اضافه کردن یک نوجوانو یا یک کودک اضافه کنید. یک فرد بالغ خواهد شد که برای ورود هر کسی زیر سن 13.

Spotify, اپل, موسیقی, و موسیقی یوتیوب

وقتی که می آید به جریان موسیقی خدمات—از جمله کسانی که از Spotify در اپل و گوگل—بهترین گزینه برای امن حساب های است که به احتمال زیاد یک برنامه خانواده. این کار مانند آمازون خانواده ما فقط صحبت کردن در مورد اجازه دادن به شما برای مشخص کردن تعداد زیادی از مردم برای به اشتراک گذاشتن حساب خود را بدون از دست دادن خود را برای ورود اطلاعات.

هر کدام از سرویس موسیقی خود را انتخاب و ارتقاء حساب خود را به یک طرح خانواده شما, و شما می توانید پس از دعوت افراد دیگر از طریق برنامه. در مورد Spotify شما می توانید تا شش کاربران در همان طرح برای 15 دلار در ماه, اما همه آنها باید در همان آدرس. توجه داشته باشید که Spotify می کند گام به پلیس این.

در مورد اپل و موسیقی و طرح خانواده—تا به شش نفر 15 دلار در ماه—بخشی از یک گسترده خانواده های از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری دسترسی به خدمات دیگر مانند تلویزیون اپل به علاوه. خانواده و مرتبط با آن ویژگی ها را می توان از طریق اپل ایدی صفحه در __تنظیمات __در iOS و iPadOS و یا از طریق تنظیمات سیستم در macOS.

Netflix و Hulu و دیزنی به علاوه
screenshot of etflix who's watching screen

Netflix اجازه می دهد تا به شما در تنظیم چند پروفایل در داخل همان حساب.

حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

غیررسمی, بزرگ, تصویری, جریان, خدمات, به نظر می رسد به یک نسبتا آرام و نگرش به اشتراک گذاری رمزهای عبور هر چند آنها را محدود چگونه بسیاری از جریانهای شما می توانید به طور همزمان اجرا در دستگاه های متعدد. (حد چهار در ردیف بالا Netflix, بسته, به عنوان مثال.) با استفاده از این باری در بسیاری از آدرس ها ممکن است شما را به دردسر.

در حالی که وجود دارد هیچ گزینه خاص برای به اشتراک گذاری رمز عبور خود را با افراد دیگر در داخل برنامه Netflix و Hulu و دیزنی به علاوه اجازه دهید به شما در تنظیم پروفایل های مختلف در داخل همان حساب. در Hulu, وب, پورتال, برای مثال, شما می توانید این کار را با انتخاب آواتار خود (بالا سمت راست) و انتخاب مدیریت پروفایل ها. آن را پس از آن آسان برای سوئیچ بین حساب های بسته که تماشای.

شما هنوز هم می خواهید به راه اندازی جریان برنامه بر روی هر دستگاه با استفاده از همان رمز عبور, اما آن را حداقل ميانگين چند نفر مانند شما و بچه های خود را—می توانید با استفاده از نرم افزار بدون تداخل با هر یک از دیگران’ توصیه.

بسیاری دیگر از ویدئو برنامه های در جریان را در یک روش مشابه. آنها اجازه ندهید شما هدیه باری به افراد دیگر بدون آشکار رمز عبور خود را, اما آنها اجازه دهید افراد دیگر را با استفاده از یک حساب پس از شما به سیستم وارد شده در جایی. فقط مطمئن شوید که شما چک چاپ کوچک که آن را به چگونه بسیاری از جریان به طور همزمان مجاز و چگونه بسیاری از دستگاه ها می توان آنها را مخابره به.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im