چگونه به خواب هنگامی که Covid-19 اضطراب باعث می شود آن را غیر ممکن

این آسان نیست برای استراحت در وسط Covid-19 بیماری همه گیر. اما وجود دارد برخی از راهنمایی ساده و تکنیک های است که می تواند به شما کمک کند برخی از shut-eye.

زندگی در Covid-19 انجام شده در برخی ناخوشایند و غیر منتظره خطوط. زمان از دست داده است تمام معنی. رویاهای تبدیل شده اند assailingly واضح است. این است که اگر شما قادر به خواب در همه, که بسیاری از مردم نمی تواند. حداقل نه به عنوان خوب به عنوان آنها قبل از این احساس می کردم همه چیز ریشه, تمام وقت با هیچ پایانی در چشم.

“من شاهد یک افزایش قابل توجهی در بی خوابی در این زمان و در طول همه گیر می گوید:” لیزا Medalie یک رفتاری خواب متخصص پزشکی در دانشگاه شیکاگو است.

آن ممکن است مفید برای ناخن از نظر ما در اینجا. بی خوابی نیست فقط ماندن تا دیر است. این ناتوانی در به خواب و یا به خواب رفتن اگر شما از خواب بیدار در وسط شب—با آشکار مربوط به آن را توضیح دهید. ضمنی در تعریف بیش از حد است که محرومیت از اثرات منفی خود را در توانایی عملکرد به روز بعد. حاد آن زمانی که آن را طول می کشد چند روز یا چند هفته; اگر آن گسترش بیش از یک ماه آن را در نظر گرفته مزمن.

اگر این برای تلفن های موبایل مانند شما می دانم که شما در حال رفتن را از طریق همان چیزی که به عنوان یک تعداد زیادی از مردم است. و همچنین می دانم که وجود دارد چند استراتژی ساده شما می توانید استقرار خود را در مسیر.

که نیاز به خواب ؟

آن است که بسیار قابل فهم اگر شما به خودتان برخی از کساد در طول این پناه-در-محل بار. شاید رژیم غذایی خود رفته کمی غذای سبک و سنگین. شاید شما منتقل ساعت کار خود را به راه را برای مهد کودک و یا مراقبت از خود است. شاید شما متوقف نخ. تنها طبیعی است. اما خواب چیزی است که ارزش حفظ—هر چند که سخت تر از آن ممکن است صدای.

“در طول زمان با افزایش تنش خواب است که اغلب برای اولین بار از سیستم های بیولوژیکی به خرابی می گوید:” Candice الفانو مدیر دانشگاه هوستون خواب و اضطراب ، یک بیماری همه گیر است استرس زا مانند ماگما داغ است. اخیرا در یک نظرسنجی آنلاین انجام شده توسط الفانو و تیم تحقیقاتی میزان از پاسخ دهندگان گزارش “شدید تا بسیار شدید مشکلات” یا سقوط یا در خواب ماندن دو برابر آنچه که آنها به طور معمول را ببینید.

که جای خود غلت بزنید و عطفی واقعی پیامدهای بهداشتی. به عنوان متخصص علوم اعصاب و خواب متخصص Matthew Walker دقیق در یک 2019 TED Talk, محرومیت از خواب باعث می شود مغز شما کندتر تضعیف سیستم ایمنی بدن و افزایش احتمال انواع جسمی و روانی گلایه به عنوان سن شما. “از دست دادن خواب خواهد نشت کردن به هر گوشه و مخفیگاه خود فیزیولوژی” واکر گفت: در ویروسی ارائه شده است. “خواب نیست اختیاری شیوه زندگی لوکس. خواب یک nonnegotiable بیولوژیکی ضرورت است. آن است که زندگی خود را حمایت از نظام است.”

متاسفانه زندگی در میان Covid-19 مختل است که خواب را در هر تعداد از راه. وجود اضطراب و مطمئن شوید که نه تنها در مورد بیماری خود بلکه در مورد امنیت مالی, مراقبت از کودکان و دیگر اثرات جانبی از یک جامعه به حالت تعلیق در انیمیشن است. “اگر شما مقابله با این مشکلات سر در طول روز پس از آن زمانی که آن را فقط شما و مغز شما را در شب و هیچ حواس او را پرت از همه کسانی که از مشکلات همه کسانی که نگرانی همه کسانی که stressers در حال رفتن به می آیند حباب به سطح می گوید:” Medalie. “افکار در حال رفتن به تولید پاسخ های هیجانی و احساسی پاسخ می رویم به تولید بیشتر افکار و تحقق آن زمان گذشته است و شما هنوز خواب تولید اضطراب است.”

از آن بدتر می شود. “ارتباط در واقع اجرا می شود در هر دو جهت می گوید:” الفانو. “حتی در طول زمان کاهش استرس, خواب از دست دادن افزایش روز بعد اضطراب بالقوه ایجاد یک چرخه معیوب.”

در حالی که استرس کمک زیادی به خواب گلایه, آن را نه تنها عامل در بازی. ماندن بیشتر در خانه باعث می شود برای یک سبک زندگی بیحرکت از بدن شما ممکن است عادت کرده اند که می تواند به خواب رفتن سخت تر است. شما ممکن است به دنبال در روی صفحه نمایش خود را و حتی بیشتر از حد معمول کشیدن به روز کردن برای آخرین Covid-19 عوارض و یا ذهن صاف Infinite حلقه در اواخر شب. در حالی که شما انجام, آبی طیف نور ساطع شده از گوشی خود می گوید مغز شما برای جلوگیری از تولید ملاتونین هورمونی است که به تنظیم خود را از چرخه خواب و بیداری, همچنین شناخته شده به عنوان ریتم شبانه روزی.

و در حالی که خواب می شود خیلی از تمرکز هنگامی که آن را می آید به مشکلات خواب صبح بدون روال وجود ندارد به گزارش به بعد از همه—می تواند فقط به عنوان مخل. “بسیاری از مردم درک نمی کنند که از خواب بیدار کردن زمان و خارج شدن از تخت و قرار گرفتن در معرض نور است که احتمالا مهم ترین چیز این است که ما تنظیم ریتم شبانه روزی می گوید:” Jason Ong یک متخصص مغز و اعصاب که بر خواب پزشکی در دانشگاه نورث وسترن با اشاره به فرایند بیولوژیکی. “مغز خود را به اشتباه در مورد آنچه منطقه زمانی را که قرار است در.”

شرایط ساخته شده توسط Covid-19 به عبارت دیگر به نظر می رسد تقریبا به طور خاص طراحی شده برای دخالت خود را با چرخه خواب است. وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید خود را به اصلاح shut-eye.

شبانه

بیایید شروع با که بلندی وجودی ترس از آن را احتمالا همه گیر خاص کمک کننده به جای خود غلت بزنید و عطفی. خبر بد این است که شما احتمالا در گیر با آن حداقل تا یک واکسن می رسد.

شما هنوز هم می توانید مراحل را برای مدیریت آن به خصوص به عنوان شب از راه برسه. و آن شروع می شود با انجام هر چیزی در همه. “مطمئن شوید که شما باید یک برنامه ریزی ساعت از من زمان,'”, به خصوص اگر شما در حال پناه در محل با دیگران می گوید:” Medalie. “همه باید حداقل یک ساعت خود به خود.”

چگونه شما صرف زمان آن است تا به شما. اما شما به عنوان نزدیک شدن به زمان خواب مطمئن شوید که آن را واقعا آرامش بخش است. “به جای تماشای و یا خواندن اخبار—اکثر مطالب تکراری به هر حال—در تعامل آرام آرام فعالیت های زیر نور کم مانند خواندن, صحبت کردن با خانواده و یا دوستان و یا گوش دادن به موسیقی می گوید:” الفانو.

این همه صدا ممکن است آسان تر از انجام گفت. اما تنظیمات کوچک می تواند تفاوت بزرگی را. را به گوشی های هوشمند خود را به اتاق خواب برای شروع و یا قرص و یا لپ تاپ و یا هر صفحه نمایش در همه. اگر شما یک تلویزیون وجود دارد در نظر jettisoning آن است. Alfanso نشان می دهد قرار دادن تمام خود را شارژ کابل در آشپزخانه و تنظیم یک یادآوری برای یک ساعت قبل از خواب به پلاگین در تمام الکترونیکی و پیشنهاد آنها را بدرود تا صبح. مدرسه قدیمی ساعت زنگ دار هنوز هم وجود دارد! و حتی برخی از ساخته شده در توابع نور طراحی شده برای کمک به شما خواب و بیدار در یک برنامه منظم. (سیمی توصیه Homelabs Sunrise Alarm Clock, اما شما رو هیچ کمبود گزینه.)

شمال غربی را Ong همچنین تحقیقات چگونه تکنیک های تمرکز حواس می تواند به بهبود خواب به خصوص برای کسانی که مبتلا به بی خوابی مزمن. “این می تواند یک ابزار بالقوه برای کمک به کاهش است که هوشیاری مغز شما برخی از سیگنال های که لازم نیست برای رفتن به آن مبارزه-یا-حالت پرواز و یا اگر آن را ندارد, در اینجا برخی از ابزار برای کمک به از حالت فشرده خارج کنید به طوری که شما یک فرصت عادلانه برای خواب خود را در سیستم برای کمک به شما به خواب رفتن و خواب ماندن,” او می گوید.

یک راه ساده برای شروع به فکر می کنم از خود را به عنوان یک trainspotter. (احتمالا یکی از 1996 دنی بویل فیلم است.) بسیار شبیه به یک trainspotter مشاهده ماشین های در حال عبور از یک فاصله سعی کنید برای مشاهده آنچه اتفاق می افتد در ذهن خود را به طور مستقیم و بدون درگیر شدن با آن است. اگر شما به خودتان پیدا کنید شبانه روزی در برخی از نقطه فقط در ایستگاه بعدی. “همانطور که شما انجام دهید که شما شروع به آموزش خود را که آن را OK به تمرکز در این لحظه می گوید:” Ong.

نرم افزار نیز ارائه یک نقطه ورود به اضطراب-quashing مراقبه هر چند که پیچیده کل “حذف phone از اتاق خواب” سناریو. سیمی همکاران باید به حال برخی از موفقیت با آرامش ارائه می دهد که طیف وسیعی از تسکین دهنده جلسات. حتی ارتش سوئیس برنامه تمرین Peloton دارای یک خواب مدیتیشن بخش از جمله حداقل یک کلاس به طور خاص طراحی شده برای ساعت 3 صبح از خواب بیدار کردن.

یک به Zzzzz

خواب خوب شامل بیش از فقط پاک کردن سر خود را. کارشناسان سیمی صحبت با همه توافق دارند که پاکسازی اتاق خواب خود را فقط به عنوان مهم است. “اتاق خواب باید فقط یک اتاق خواب. فقط یک اتاق برای تخت خود را و شاید شما کمد و هیچ چیز دیگری در آن وجود دارد می گوید:” Medalie. “خواب و رابطه جنسی تنها دو چیز است که اتفاق می افتد باید در اتاق خواب است.”

به قطع تمام راه را به پایین در حواس او را پرت در نظر بگیرید خاموشی پرده یا سایه; شما می توانید هر دو از IKEA و یا هر پرده فروشگاه. آنها کمک به نگه داشتن اتاق خود را تاریک و دنج مهم نیست که چه ماه و یا چراغ های در حال انجام در خارج از پنجره خود را. ایجاد یک ارتباط بین یک دستگاه صوتی و خواب می تواند کمک به شما از کار افتادن را به طور مداوم; های مورد علاقه ما است LectroFan کلاسیک, اما وجود دارد طیف گسترده ای از قیمت ها و ویژگی های را انتخاب کنید. و کاهش دما کمک می کند تا نشانه های بدن خود را که در آن زمان به چرت زدن.

“ما خواب بهترین زمانی که اتاق خواب ما تاریک است آرام و خنک می گوید:” الفانو. “خاموشی پرده, ماسک دور چشم, گوش, شاخه, سفید سر و صدا و ماشین های سربار فن و کاهش ترموستات تنظیمات همه می تواند مفید باشد.”

در غیر این صورت به یاد داشته باشید همه آن چیزهایی است که آن را سخت تر به خواب ؟ مخالف! اگر شما برای برخی از دلیل هیچ چاره ای جز به نگاه خود را گوشی های هوشمند و یا قرص خود را حداقل با استفاده از یک محیط است که فیلتر کردن نور آبی را از مغز خود استراحت. در iOS سر به تنظیمات > نمایش و روشنایی > شیفت شب. از آنجا شما می توانید یک شبانه برنامه برای دستگاه شما به سوئیچ بیش به یک نرمتر پالت رنگ یا به صورت دستی آن را فعال کنید تا روز بعد. در اندیشه آن را کمی متفاوت باشد بسته به نوع دستگاه شما اما شما باید قادر به پیدا کردن آن را از تنظیمات > صفحه نمایش > نور شب. (برخی از تولید کنندگان باید نام خود را برای آن مانند حالت شب و یا نور آبی را فیلتراما باید آن را آسان به اندازه کافی به نقطه است.)

و در حالی که آن را وسوسه انگیز در این زمان به سطح شیب دار بالا مصرف الکل و کافئین هر دو را در راه یک شب خوب استراحت. قهوه و نوشابه را rile شما در حالی که مشروبات الکلی مانع خواهد شد که کیفیت خواب شما را دریافت کنید. “الکل ممکن است در واقع کاهش مقدار زمان طول می کشد تا به خواب رفتن, اما آن را نیز قابل اعتماد را کاهش می دهد کل زمان خواب به دلیل آن نتایج در سبک خواب و بیداری بیشتر در نیمه دوم شب می گوید:” الفانو.

وقتی که صبح می آید در اطراف مطمئن شوید که شما در حال بیدار شدن از خواب در همان زمان بدون توجه به آنچه می گوید Ong. نه تنها که اما خارج شدن از تخت و شروع روز خود را. خود را ریتم شبانه روزی شما تشکر می کنم. علاوه بر این بیشتر به شما استفاده از تخت برای lounging به جای خواب کمتر بدن و ذهن خود آن را مرتبط با کوه در می رم سوئیچ خاموش است.

این احساس می تواند غیر ممکن است به خواب زمانی که جهان در آشفتگی است. چرا رویای زمانی که شما می توانید اخم عمیق به شب ؟ اما شما آن را مدیون خود را برای دریافت به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. و با کمی ساختار و چند عادات جدید شما ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر از شما فکر می کنید.


اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im