چگونه به نقطه ساختگی تصاویر و تبلیغات آنلاین

در زمان بحران و انتخابات ریاست جمهوری—دستکاری عکس ها و ویدئوها سیل رسانه های اجتماعی. اما وجود دارد چند ترفند شما می توانید استفاده کنید برای جلوگیری از فریب خورده.

جعلی و دستکاری و misattributed عکس ها و ویدئوها باید آب گرفتگی رسانه های اجتماعی خوردها پس از ظهور رسانه های اجتماعی خود را. در طول زمان بحران سیاسی و قطبش آن را تنها بدتر می شود که تصاویر ساختگی گسترش مثل شهری افسانه propping تا حاشیه تئوری های توطئه و جریان اصلی تبلیغات سیاسی به طور یکسان. نمونه های بی پایان هستند و به طور مداوم تجدید. کاهش یک ویدئو بود که تمام آن را در زمان را به مجلس نانسی پلوسی به نظر می رسد parejo slurring. دقیق برداشت ساخته شده ضد قرنطینه اعتراضات به نظر می رسد بیشتر جمعیت از آنها تا کنون بوده است. در طول هر دو Covid-19 همه گیر و جورج فلوید تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس, تصاویر از کشورهای دیگر و سال دیگر مورد استفاده قرار گرفت نشان می دهد که وضعیت هر دو بیشتر یا کمتر شدید تر از آن بود.

آن را فقط به صورت تصادفی شهروندان است که گرفته شده و شرکت در ساخت این تصاویر و ویدئوها ، در هفته گذشته, Fox News منتشر گمراه کننده تصاویر از تظاهرات در مرکز شهر سیاتل mashing تا چندین عکس از روز های مختلف و مکان های به کولاژ با هم یک داستان ترسناک از خود ساخت: یک مرد نقابدار با تفنگ در مقابل یک شکست تا پیر نیروی دریایی.

بسیاری از انتقاد فاکس برای انتشار چنین تصویر بدون افشای آن شده بود به صورت دیجیتالی تغییر داده و تصاویر را از آنجا حذف شده از فاکس وب سایت, اما آنها نمی خواهد آخرین تصاویر گمراه کننده برای ایجاد سرفصل ویژه نه به امریکا غواصی بی پروا به آن انتخابات ریاست جمهوری شود. “ما را ببینید این تکنیک استفاده می شود در سال آینده می گوید:” جن Golbeck که مطالعات الگوریتم و مخرب رسانه های اجتماعی فعالیت در دانشگاه مریلند است. “این نیست که فقط یک روش مناسب. مردم در هر دو طرف با استفاده از دستکاری تصویر به نقطه خود و درخواست تجدید نظر به مردم موجود تعصبات.” در اوایل ماه ژوئن برخی از سمت چپ متمایل کاربران رسانه های اجتماعی رفت و وحشی مقایسه بدنام عکس از رئیس جمهور تهمت برگزاری مقدس در مقابل یک کلیسا به طرز مرموزی شبیه عکس آدولف هیتلر. مشکل این است که عکس هیتلر دستکاری شد و چند نفر به زحمت چک کنید قبل از به اشتراک گذاری.

اینترنت ایجاد کنید و این عمل با استفاده از تغییر تصاویر به نمره امتیاز سیاسی است. دستکاری تصویر وجود داشته است تا زمانی که وجود داشته است عکس. استالین بدنام بود برای پاک کردن سیاسی دشمنان از تصاویر رسمی طولانی قبل از فتوشاپ و سایر دولت ها کردم تا به مقدار زیادی از تصویر مبتنی بر تبلیغ در طول جنگ جهانی دوم به عنوان به خوبی. “در 1940s تعداد بسیار کمی وجود دارد موسسات که در واقع می تواند تولید تصاویر با کیفیت بالا. شما تا به حال پول زیادی پشت سر شما می گوید:” مونیکا رنکین تبلیغاتی مورخ در دانشگاه تگزاس در دالاس. “آن نیز بسیار unsubtle: اینها بچه های خوب این بد این است که چگونه شما باید احساس راحتی کنید.” در حال حاضر هر کسی با یک نیمه مناسب و معقول گوشی های هوشمند می توانید یک تصویر و یا یک ویدیو را به خوبی به اندازه کافی که می خواهد احمق ترین در نگاه اول و تبلیغ آثار بیشتر با کنایه و تمثیل از میهنی اخلاق ، جای تعجب نیست که حسن نیت مردم هستند که به راحتی گمراه.

چگونه به نقطه دستکاری تصاویر و ویدئوها
DIY دیجیتال آیفون

به طور کلی دستکاری تصویر استراتژی های سقوط به دسته های زیر. برای اولین بار وجود دارد ترکیب که در آن همه چیز در حال اضافه شدن به یک تصویر موجود مانند فاکس نیوز را به تصاویر از سیاتل آغاز کرد. پس از آن وجود دارد حذف که شامل هر دو محو اشیاء درون تصویر و گمراه کننده برداشت. تصاویر دیگر هستند فقط کمی دستکاری شده خود را به معنی تغییر فقط مات کردن پس زمینه و یا چهره کسی. در نهایت گمراه کننده برخی از تصاویر خود را به طور کامل واقعی فقط شدید خارج از چارچوب—مانند یک تصویر از یک ایستگاه پلیس که سوخته سال پیش استفاده می شود به عنوان شواهد از زمان غارت.

برای گرفتن دستکاری شده و مرکب تصاویر, شما در حال رفتن به شروع به زوم در. در برخی از گوشه و کنار اینترنت, لکه بینی دستکاری تصاویر است که در حال حاضر یک تفریح و سرگرمی محبوب است که اختصاص داده شده جوامع آنلاین مثل subreddit r/badphotoshop. به طور معمول آنلاین sleuths به نوبه خود توجه خود را به تبلیغات مواد, مجله, عکس, گسترش و, افراد مشهور, رسانه های اجتماعی پست. (به یاد داشته باشید زمان Vanity Fair زد یک عکس از یک سه دست اپرا و یک سه گانه پا ریس ویترسپون?) این که آیا شما در حال لکه اندام های اضافی و یا جا به جا در مؤتلفه پرچم اصول مشابه هستند و مطالعات نشان داده اند که افرادی که بیشتر آشنا با تکنیک های ویرایش عکس در حال بهتر مجهز به شناسایی fakery.

“به دنبال آثار دیجیتال یک ابزار فتوشاپ بررسی جامعه” Golbeck می گوید. “شما دیدن خطوط مواج جایی که آنها قرار نیست به بود و یا یک تار نقطه ای است که نمی توان وجود دارد اگر [تصویر] بود واقعا آنچه در آن ادعا می شود.”

شما می دانید آنچه در تصاویر می بایست مانند نگاه. ضعیف تغییر تصویر یا ویدئو ممکن است سفر خود را درونی آلارم است که حساس به همه چیز شبیه است غیر ممکن است روشنایی و زوایای حتی اگر ذهن خودآگاه شما نیست. Golbeck را اساسی ترین توصیه: اگر به نظر می رسد “اشتباه” این احتمالا است. هنوز هم به این دلیل که تغییر تصاویر و ویدئوها با یک مشکل این است که بسیاری از آنها بی عیب و نقص به چشم. اگر شما یک کمی بیشتر فتوشاپ زرنگ و دانا شما می توانید با استفاده از تکنیک های مانند تشخیص لبه برای دیدن که در آن تصاویر به طور مصنوعی هم قرار دادن و یا بررسی نمودار هیستوگرام برای شکاف در چه باید مستمر محدوده یکی دیگر از نشانه های ویرایش. “بیشتر تمرین کنید بهتر است شما” Golbeck می گوید.

در نظر گرفتن منبع

برای گرفتن بد برش خورده یا misattributed تصاویر شما باید برای پیدا کردن اصلی. ساده ترین راه را برای ردیابی یک تصویر به منبع آن راه از یک محقق یا خبرنگار را به انجام یک جستجوی معکوس تصویر. گوگل تصاویر و یا جایگزین مانند TinEye کمک خواهد کرد که شما در اینجا. اگر شما هرگز انجام یک جستجوی معکوس تصویر شما اساسا آپلود یک تصویر شما دیده می شود و موتورهای جستجو خواهد شد به سطح نمونه های دیگر از تصویر و یا تصاویر مشابه. این بهترین راه برای پیدا کردن اگر مشکوک تصویر شما یافت می شود در واقع تغییر و یا مرکب و یا گرفته شده در اسپانیا در سال 2014 به جای نبراسکا در سال 2020 است.

البته نه هر کس زمان برای بررسی هر تصویر بیش از نشانه هایی از skullduggery هر زمان آنها از طریق توییتر. به همین دلیل گرفتن اطلاعات خود را از منابع قابل اعتماد در وهله اول بسیار مهم است. رویکرد هر تصویر می بینید با شک و تردید. آن را از خروجی رسانه ها شما را تشخیص ؟ است عکاس اعتبار? آن را یک عنوان است که توضیح می دهد که چه چیزی اتفاق می افتد در جزئیات ؟ همه این چیزها می تواند جعلی, البته, اما, بدون, تلاش, و ما در حال تلاش برای جلوگیری از گرفته شدن در زیرزمین معامله مبلغان در اینجا. “من نمی خواهم که فریب خورده توسط مردم می گوید:” جیمز اوبراین یک متخصص کامپیوتر, گرافیک و تصویر و ویدئو پزشکی قانونی در دانشگاه برکلی است. “من فکر می کنم مردم باید این نگرش. هنگامی که شما نامزد شما نفرت لگد زدن به توله سگ, توقف و از خودتان بپرسید که آیا این تصویری از آینده ؟ چگونه من می دانم که آن را واقعی است؟” اگر آن را تایید می کند همه را تلخ ترین احساسات در یک موضوع است که نشانه ای از truthiness و نه حقیقت.

تکیه بر جامعه و کارشناسان

اگر آن را برای تلفن های موبایل مانند اجتناب از گرفتن فریب خورده است که بسیاری از کار سخت است که دلیل آن است. خوشبختانه اینترنت پر است از حرفه ای و متعهد که ممکن است به خوبی انجام داده اند کار را برای شما اگر شما می دانید که به کجا نگاه. “من به طور معمول نمی خواهد مردم ارسال به, نظرات, اما من واقعا تحت تاثیر قرار با crowdsourced واقعیت-چک کردن بیش از چند ماه گذشته است. مردم در حال قرار دادن در کار به می گویند: “این واقعی است و یا رد کردن آن اگر آن را دستکاری با اشاره به اصلی ترین چیزی که می گوید:” Golbeck. “راه الگوریتم های در حال کار در حال حاضر واقعیت-بررسی تمایل به سطح به سمت بالا در 10 یا 20 پاسخ.”

برخی از سیستم عامل مانند Twitter, YouTube و Facebook اند تلاش هماهنگ به پست واقعیت-چک و یا پرچم مشکوک اطلاعات خود را. Facebook حتی دستکاری تصویر, تکنولوژی تشخیص. بسیاری از اقدامات در جای خود قرار داده با سیستم عامل شده اند هر دو متناقض و ناقص مستقر بنابراین اگر شما در حال رفتن به گرفتن اخبار خود را از رسانه های اجتماعی Golbeck توصیه می کند اعتماد به برخی از سیستم عامل ها بیش از دیگران به سادگی قدرت خود را در جامعه اسلامی ، پست توییتر از آنجا که آنها تمایل به عمومی نیز تمایل به دریافت واقعیت-بررسی جامعه با سرعت بیشتری از پست ها در Instagram که در آن مکالمات نیست و همچنین رشته و شما نمی توانید لینک به منابع خارجی. Facebook باقی مانده است اطلاعات غلط هیون به دلیل آن را نه به عنوان عموم قابل مشاهده است. “جامعه پاسخ می گذرد به همان خواهد بود اگر آن را فقط عموی خود را ارسال چیزی می گوید:” Golbeck. “شما کمی بیشتر در خود.” که بدان معنی است که شما بیشتر احتمال دارد که به سینه فتوشاپ و یا انجام برخی از تصویر معکوس جستجوی خود را—و در نتیجه بیشتر احتمال دارد به انجام هیچ چیز در تمام.

چرا شما ممکن است ظروف سرباز یا مسافر تا به هر حال
شما خوب نیست در این

وقتی سیندی شن که مطالعات رسانه های اجتماعی و اطلاعات غلط در UC Davis شروع به تحقیق بصری اطلاعات غلط در سال 2014 او زده شد چگونه کمی از هر کسی می دانست که در مورد آن با توجه به اینکه اکثر مردم مصرف اطلاعات در فرمت های که حداقل ترکیبی از متن و تصاویر, اگر نه به طور کامل بصری. بنابراین او ارائه مردم با (در نظر او تا حدودی بد) تغییر تصاویر و پرسید: اگر آنها فکر می کردند که واقعی است. “نتایج شگفت آور است. مردم در واقع بسیار بد در تشخیص جعلی تصاویر,” او می گوید. “تقریبا تمام مردم فرض آنها واقعی هستند به طور پیش فرض.” حتی زمانی که برخی از شرکت کنندگان در که تصاویر آنها به دنبال این بودیم که ممکن است تظاهر به آنها به طور مداوم misidentified که عناصر از عکس تا به حال در واقع دستکاری شده.

در بیشتر تحقیقات شن متوجه شد که نه تنها مردم بد در شناسایی دستکاری تصاویر آنها در دانستن آنچه در تصاویر برای اعتماد بیش از حد. درک عمومی در دانشگاه ها است که بیشتر معتبر منبع بیشتر احتمال دارد مردم به آن اعتماد. در عین حال که Shen نشان داد مردم همان تصاویر و ادعا کرد که آنها از یک جریان اصلی خروجی و یا حاشیه و یا از بیل گیتس (پس از آن بسیار مورد اعتماد فرد) و یا توییتر rando هیچ کس به نظر می رسید به مراقبت. “هیچ یک از این نشانه اهمیت در همه. مردم تمایل به رای دادن اعتبار بسیار به طور مداوم می گوید:” شن. بزرگترین شاخص از اینکه مردم باور یک تصویر واقعی بود یا نه این بود که آیا آنها توافق کردند که با این مطالب. شن اشاره می کند که افراد با سطوح بالاتری از سواد دیجیتالی و فتوشاپ تجربه تمایل به بهتر در لکه fakery اما به طور کلی چشم انداز بزرگ نیست.

“این تعجب آور نیست” Shen می گوید. “اما بسیار افسرده.”

… اما کامپیوتر مطمئن هستند

کامپیوتر بسیار عالی در تشخیص fakery: در محیط آزمایشگاه محققان می تواند شناسایی تقلبی در هر زمان. متاسفانه کامپیوتر نیز بسیار عالی در تولید دستکاری تصاویر و سطح مهارت مورد نیاز برای آنها را به انجام این کار به طور مداوم انداختن. در سال های اخیر که حتی تبدیل به واقعی از دستکاری ویدئوها مانند deepfakes. “کسی که با استفاده از deepfakes ندارد به یک هنرمند ماهر می گوید:” اوبراین. “آنها فقط نیاز به آپلود تصاویر, تعیین, چهره ها و برخی از آن حاشیه نویسی را شروع کنید. خوشبختانه برای ما آنها کامل نشده است.” (در اکثر deepfake ویدئوها, شما ممکن است قادر به دیدن آن وجود دارد چیزی کاملا درست نیست در مورد دهان و چانه اما نرم افزار دانش برای اثبات آن است که فراتر از متوسط کاربر.)

که شانس کوتاه مدت خواهد بود: با توجه به اوبراین هوش مصنوعی به زودی فشار verisimilitude کامپیوتر-تولید جعلی تصاویر و ویدئوها را فراتر از آنچه که حتی ماهر ویرایشگران انسان می تواند تولید کند. “شهروندان درمانده می گوید:” شن. “من نمی توانم در وجدان خوب می گویند که آنها باید قادر به برای خود تصمیم بگیرند چه چیزی واقعی است یا جعلی است زیرا آنها نمی توانند.”

راه حل برای فشار برای

قبل از اینکه شما خودتان استعفا هرگز به دانستن اگر تصاویر واقعی هستند یا ساختگی هرگز دوباره می دانم که شما می توانید پشتیبانی و حمایت از راه حل برای این مشکل این است که نمی شامل شما تبدیل شدن به یک وقت دیجیتال sleuth. “جامعه بهره در حقیقت این است که بهترین راه حل در کوتاه مدت” Golbeck می گوید. “این که آیا شما در حال انجام است که تحقیقات خود را و یا پیدا کردن افراد دیگر که باید تقویت صدای که آیا واقعیت را بررسی کنید.” که می تواند به عنوان ساده به عنوان با فشار دادن مانند. شما همچنین می توانید تشویق سیستم عامل رسانه های اجتماعی به واقعیت-بررسی تصاویر بیشتر به طور مداوم و به شدت هر چند اوبراین اشاره می کند که جهانی, دکمه, فشار جعلی سنج تنها منجر به یک مسابقه تسلیحاتی بین تصویر دستکاری الگوریتم و الگوریتم های تشخیص دستکاری تصویر.

یک راه حل دائمی ممکن است نیاز به اجرا بیشتر تا زنجیره قبل از مشکوک عکس تا کنون گرفته می شود. “اگر شما یافت یک جدید پیکاسو شما می خواهید به نگاهی به خاستگاه: که به فروش می رسد قبل از آن که آن را خریداری می گوید:” Murat Kantarcioglu یک امنیت اطلاعات و حریم خصوصی متخصص در دانشگاه تگزاس در دالاس. “در آینده ما خواهد شد که گوشی هایی که دارای سخت افزار خاص که نشانه هایی از تصویر به عنوان ما آن را و آن را ایجاد یک منشأ زنجیره ای.” یک نسخه از این امضاها در واقع در حال حاضر وجود دارد در جزئیات چگونه نرم افزار می نویسد: JPEG, اما تعداد کمی از مردم در خارج از آزمایشگاه در حال رفتن به دسترسی به فایل های خام بسیار کمتر توانائی به پور بیش کد. “ما باید تقاضا چیزهایی است که اجازه دهید به ما بگویید که چیزی جعلی است یا نه” اوبراین می گوید. “ما همچنین باید مایل به صبر کنید.” تبلیغات سریع است. واقعیت-بررسی و تایید تصاویر آهسته در حال حاضر.

به عنوان فن آوری بهبود می بخشد و انتخابات شروع فصل ، توجه به تصاویر و ویدئو های شما مصرف می تواند تفاوت بین حفظ گفتمان منطقی و بی امان bandwagoning. “قدرت خود را بسیار روشن است” اوبراین می گوید. “تنها یک فیلم ساخته شده است که به معنای واقعی کلمه نیمی از کشور بیرون آمده و در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی است.” فیلم از جورج فلوید را مرگ غم انگیز اما فقط تصور کنید برای یک لحظه اگر آن نبود.


بزرگ تر سیمی داستان
  • نقش فانتزی در زمان ناآرامی های رادیکال
  • ‘Oumuamua ممکن است یک غول interstellar هیدروژن یخ
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • فقط چه تاریخی است آخرین Covid-19 علوم meltdown?
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de