چگونه به ماندن مولد هنگامی که جهان در آتش

آن را احساس می کند غیر ممکن است به هر چیزی انجام می شود در حال حاضر. در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن سر خود را بالای آب—بدون افتادن به دام مشغول.

بین جهانی همه گیر نگه داشتن بسیاری از ما در خانه و یک جریان ثابت از فیلم خشونت پلیس سیاسی فساد و توییتر, هک, آن را بسیار دشوار است به ماندن متمرکز در هر چیزی. آن را احساس می کند مانند جهان در حال سوختن است و در عین حال به نوعی همه ما در حال انتظار برای انجام شغل ما در حفظ و نشان دادن تا هر روز و نگه داشتن همه چیز با هم. اول از همه, شما در حال انجام یک کار بزرگ—من افتخار می کنم از شما. اگر شما نیاز به کمی کمک به نگه داشتن آن را هم به من اجازه دیدن آنچه که من می توانید انجام دهید.

برخی از این نکات را به تمرکز بر روی افراد با دسترسی به فن آوری در حالی که کار می کنند—آن دسته از ما که در مقابل صفحه نمایش در تمام طول روز نیز دسترسی به یک ابزار برای offload مغز ما یک بیت و به ما یادآوری می کنند که ما نیاز به انجام یک چیز مانند یک استراحت و یا یک لیوان آب. اما حتی اگر این چیزی است که فقط یک گوشی در جیب و یا یک تایمر در سازمان دیده بان خود را وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می توانید سعی کنید و هر دو انجام رساندن اهداف خود و مراقبت های شخصی خود را به خوبی بودن.

را می شکند. بسیاری از آنها را.
How to Stay Productive When the World Is on Fire
عکس: گتی ایماژ

این صدا ممکن است متضاد با منطق اما با در نظر گرفتن معافیت های است که در واقع کلیدی برای بهره وری بهتر. پس از همه, این قانون از کاهش می گرداند به ما اعمال می شود در حالی که ما در حال کار بیش از حد. سخت تر و طولانی تر به شما فشار خود را به مولد کمتر مولد به طور کلی شما می شود.

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات به این. در سال 2011 محققان دانشگاه ایلینویز با اشاره به این که مختصر انحرافات بسیار بهبود تمرکز. یافته اند تکرار چندین بار به نقطه ای که به خاطر سپردن را شکسته است, اصلی مشاوره بهره وری. محققان دانشگاه ملبورن و حتی پیشنهاد کرد که هنگامی که شما به یک استراحت گذاشتن به طبیعت است بهترین شرط بندی شما.

چرا کار می کند این راه ؟ الیزابت فضل ساندرز نویسنده و مدیریت زمان مربی توضیح می دهد. “مغز ما تنها می تواند رسیدگی به برخی از بار روانی قبل از آن شروع به کم کردن سرعت و به دنبال تسکین,” او می گوید در یک ایمیل. “این درست است به خصوص زمانی که ما در حال انجام کار است که ما پیدا کردن ذهنی تخلیه. این مهم است که ما زمان را به صورت عمدی می شکند مانند گرفتن و کشش, گرفتن, آب, رفتن سریع 5 تا 10 دقیقه پیاده روی یا انجام کاری دیگر جوانی قبل از ما به طور کامل از نظر ذهنی خسته است. اگر ما نمی خواهیم به پایان رسید تا گرفتن ‘ناخواسته’ معافیت مانند گشت و گذار در اینترنت و یا مکیده شدن به تلفن ما از آنجا که ما در حال جستجو برای امداد.”

این نیز مهم است به کسانی که می شکند قبل از شما خشک او می گوید:. “با توجه به تحقیقات ذکر شده در این مقاله شما را بیشتر می شکند قبل از شما از نظر ذهنی خسته شما می تواند در بهبود سریع تر. اما اگر شما نمی را می شکند و سپس شما را تا پایان نیاز به یک مقدار دیگر یکی به بهبود است.”

بنابراین آنچه شما باید انجام دهید در خود شکستن است ؟ در نظر گرفتن یک پیاده روی در اطراف دفتر و یا حتی خود را آپارتمان. شاید استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای ماندن هیدراته و پر کردن بطری آب خود را. ساندرز نشان می دهد روزنامه نگاری و یا سریع راه رفتن در اطراف بلوک قبل از اینکه شما بازگشت و شروع دوباره.

مجموعه (و اجرا) خود را در مرزهای شخصی
How to Stay Productive When the World Is on Fire
عکس: آلن Powdrill/گتی ایماژ

اگر شما در حال کار از راه دور و حتی بخشی از زمان شما احتمالا در حال حاضر تلاش می کرد با تلاش برای گرفتن کار خود را انجام می شود در حالی که مراقبت از خود و خانواده خود را. برخی از مردم در برخورد با کار و کودکان در همان زمان برخی از ما فقط تلاش برای نگه داشتن در بالای یک دنیای جدید از وظایف خانواده در حال حاضر که ما همه در داخل در همه زمان ها.

همه از آن خواهد بود آسان تر برای مقابله با اگر ما نیز باید برای مقابله با ما مشاغل مزاحم در زندگی شخصی ما است. ما روز زودتر آغاز میشود و در پایان بعد از اگر آنها به پایان رسید. همه در همه ، شما احتمالا بدست سهم خود را پس از ساعت شل و درخواستهای ایمیل شما باید برای پاسخ به اواخر شب و یا قبل از روز خود را واقعا شروع می شود.

همین دلیل است که آن را حتی بیشتر مهم است به مجموعه شخصی خود را از مرزهای بنابراین شما باید در زمان اختصاص داده شده به مراقبت از خود و نیازهای خود را با نیازهای خانواده خود و یا خانواده و البته مسئولیت های حرفه ای خود را. شما نمی خواهد هر گونه خوب است به خانواده خود را اگر شما به طور مداوم پریدن تا برای پاسخ به کار شما نخواهد بود انرژی برای کار در صبح اگر شما شده است تا تمام شب در پاسخ به پس از ساعت ایمیل. پس چگونه شما در تنظیم آن از مرزهای?

“بله, این است که یک مقدار بزرگتر مبارزه برای بسیاری به خصوص اگر وجود دارد بسیاری از افراد در خانه در طول روز” ساندرز می گوید. “کلید موفقیت این است که تصمیم گیری در انتظارات و سپس ارتباط آن به دیگران است. برای مثال بسیاری از مشتریان مربیگری من تا به حال برای کار با همسران خود به آمده تا با یک توافق از زمانی که آنها در حال کار و در حال کار و یا کسی که مسئول این کودکان در زمان های مختلف روز در طول هفته. و حتی اگر شما لازم نیست که هر کس دیگری در محل اقامت خود را, شما نیاز به روشن در ذهن خود را هنگامی که شما می خواهم به کار می شود و کار نمی کند.” شاید شما اختصاص فضا در خانه خود را به عنوان “دفتر” یا “فضای کار” و هنگامی که شما وجود دارد شما برقراری ارتباط به هر کس دیگری که شما نیاز به حفظ حریم خصوصی و یا باید به سمت چپ به تنهایی. این نیز مهم است برای هر یک از ما شخصا به تصمیم می گیرید که در طول روز ما “در” و هنگامی که ما در حال “خاموش” بنابراین شما می توانید به طور کامل وقف خود را به آنچه شما انجام می دهند در هر لحظه—این که آیا این پروژه در محل کار و یا شام خود را با مرد متاهل—بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آنچه شما از دست رفته در جاهای دیگر.

“سپس هنگامی که شما تصمیم گرفته اید در آن مرزهای ارتباط آنها مربوط به مردم در زندگی خود را. که می تواند مانند صحبت کردن با همسر خود و بچه ها در مورد زمانی که شما در دسترس و یا در برقراری ارتباط با هم اتاقی های خود را و یا دوستان” ساندرز توضیح می دهد. “همچنین شما نیاز به تعیین مرزهای با مردم در محل کار. اگر امکان دور ماندن از کار ایمیل ها و متون در زمانی که شما “فعال” مانند شما پس از قرار دادن تا برای شب و یا از 6 به 9 ساعت در weeknights اگر شما قصد دارید به هاپ بر روی کامپیوتر خود را قبل از رفتن به رختخواب. فقط به خاطر اینکه شما در حال انجام همه چیز معنا نیست که شما همیشه نیاز به در دسترس خواهد بود برای کار.”

استفاده از تکنولوژی برای کمک به شما
How to Stay Productive When the World Is on Fire
عکس: Pomodoro ردیاب

بسیاری از این نکات صدا مانند آنها نیاز به اراده و این درخواست با توجه به همه ما خسته اساسا دچار آسیب های روانی و فقط در تلاش برای دریافت از طریق روز بهترین ما می توانیم. که در آن تکنولوژی در می آید: همه ما باید از این ابزار در جیب ما و روی میز ما برای کمک به ما; ما فقط باید به استفاده از آنها را به راه راست.

برای مثال در نظر بگیرید با استفاده از تلفن خود را ساخته شده است در زنگ برای چیزهای ساده مانند زمانی که شما باید یک استراحت و یا به خودتان یادآوری برای خوردن ناهار اگر شما مانند من هستید و اغلب فراموش نکنید که به خوردن. من حتی آلارم برای یادآوری به بالا و کشش یا take my eyes off صفحه نمایش و نگاه از پنجره به کاهش خستگی.

با توجه به چیزهایی که یک گام بیشتر, اگر شما پیدا کردن آن را دشوار است به کار پس از آن می شکند و پس از آن دوباره به کار می کنند. در نظر گرفتن بهره وری روش مانند روش Pomodoro است که ساخته شده در اطراف این ایده از کار عمیقا بر روی یک وظیفه خاص برای حدود 25 دقیقه در نظر گرفتن یک استراحت کوتاه—حدود پنج دقیقه یا بیشتر—بعد از آن و پس از آن دوباره برای یکی دیگر از 25 دقیقه جلسه. هر یک از این جلسات این است که به نام یک Pomodoro و پس از چهار نفر از این چرخه را دیگر 20 تا 30 دقیقه استراحت قبل از آمدن به عقب و شروع روند دوباره. این promodoro می روش محبوب در میان توسعه دهندگان و طراحان و دیگران که در تعامل منظم و عمیق کار می کنند. احساس رایگان برای تنظیم زمان خود را برای مطابقت با کار و سبک, اگر آن را برای شما کار می کند در تمام.

بهترین از همه, وجود, یک, کل کلبه صنعت از برنامه Pomodoro برای گوشی های هوشمند و رایانه برای کمک به شما به یاد داشته باشید زمانی که به کار و زمانی که برای یک استراحت. Pomodoro ردیاب و مارینارا تایمر هر دو کار بر روی وب و ToMighty رایگان و کراس پلت فرم, دانلود نرم افزار شما می توانید در سیستم عامل مک و یا ویندوز. در حالی که ساخته شده است در تایمر بر روی تلفن خود را قطعا به کار خواهد کرد اگر شما می خواهید چیزی راه اندازی در حال حاضر در نظر PomoDone که دارای برنامه های رایگان برای iOS و اندروید (به عنوان به خوبی به عنوان برنامه های دسکتاپ.)

در حالی که ما در حال صحبت کردن در مورد استفاده از فن آوری به شما بگویم زمانی که به تمرکز و هنگامی که برای استراحت فراموش نکنید که برای استفاده از همان فن آوری به سرکوب اطلاعیه ها و حواس او را پرت در حالی که شما در حال کار و زمانی که شما در حال کار. خاموش کردن آن شل اطلاعیه بعد از ساعت کار و فعال کردن مزاحم نشوید حالت بنابراین شما (و همکاران) می دانم که شما در دسترس نیست. ما راهنمایی های بیشتر به سکوت تمام دستگاه های خود را بنابراین شما می توانید لذت بردن از زمان شخصی خود را در اینجا.

متر رسانه ای خود را مصرف و صرف وقت با عزیزان
Image may contain Human Person Glass Drink Beer Alcohol Beverage Beer Glass and Face
عکس: گتی ایماژ

آخرین چیزی که ما می خواهیم به نشان می دهد این است که شما کمتر آگاهانه در مورد همه چیز که در خارج از درب خود را, اما قطعا وجود دارد یک نقطه که در آن اخبار بد می توانید صبر کنید و که در آن شما ممکن است به صرف زمان بیشتری را مجذوب که در اخبار از سالم است.

کارن هو جهانی امور مالی و اقتصاد خبرنگار در کوارتز بسیار آنلاین فرد (و یک دوست خوب) نکردم اصطلاح “doomscrolling” برای توصیف آن لحظات زمانی که ما خود را بی وقفه خواندن رسانه های اجتماعی و یا اخبار پریدن از یک سانحه داستان به بعد بدون دادن خودمان فضا و زمان به مراقبت از سلامت روان ما.

من او را پرسید که چگونه او آشتی اقامت مطلع با چه آسان می توان آن را به ضعف و او توضیح داد: “این مهم است که یک گام به عقب و واقعا فکر می کنم در مورد آنچه “مطلع” به معنای. من تلاش برای بدست آوردن اطلاعات خاص در مورد یک موضوع اخبار و یا کشف کردن آنچه چند نفر عصبانی هستند در مورد آنلاین و نشخوار در آن احساسات ؟ است وجود دارد یک منبع خبری مورد اعتماد یا دو من می توانید به جای آن از پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی برای به روز رسانی؟”

زمانی که من به ذکر است که مردم باید با طنین انداز doomscrolling هشدار او گفت: بسیاری از این انجام با چگونه او ما را به یاد متوقف شود. “من سعی می کنم به نگه داشتن پیام های ساده و نسبتا سازگار است. من کار سخت برای جلوگیری از صدایی ميانگين تهاجمی و یا تشویق. من یک تعداد زیادی از نشانه ها از Tabitha قهوه ای, Jonathan خورشید کوچک مراقبت ربات و جاش Gondelman را pep شد. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال aimlessly جستجو برای برخی از مرتب کردن بر اساس وضوح در مورد زمان لحظه ای آنلاین و رسانه های اجتماعی خوردها. و کلمه است که به راحتی قابل درک توسط بسیاری از افرادی که دیدن آن حتی برای اولین بار.”

برای بسیاری از ما عادت doomscrolling رخنه کرد تا ما بدون توجه به. “بسیاری از ما بسیار افزایش ما اخبار مصرف در ماه مارس و پس از آن ما متوجه شد که تنها راه ما برای رفتن به کمتر مضطرب و ماندن عاقل بود شروع به جدا شدن از آن” ساندرز توضیح می دهد.

“من listlessness از داشتن اخبار فرستاده شده به ایمیل من و هیچ گوشی هشدار به طوری که من نمی بینم این اخبار تا زمانی که من رفت و نگاه به آن است.” ساندرز همچنین به ما یادآوری می کند برای قرار دادن اخبار در چشم انداز: در حالی که چیزهای وحشتناک در واقع اتفاق می افتد در اطراف ما, همه ما می توانید انجام دهید این است که هر چه اقدامات حفاظتی ما می توانیم و نگاه کردن برای کسانی که نزدیک به ما. در انجام آنچه شما می توانید و تمرکز بر روی آنچه شما می توانید انجام دهید—نمی overextend خودتان.

بخشی از راه حل است برای تمرین کمی دلسوزی به عقب براند که می خواهیم برای همیشه در می دانم. “من سعی می کنم به خودم یادآوری کنم که من انجام بهترین من می توانم به مطلع شود و به خصوص در مورد موضوعات من پوشش برای کار من” هو توضیح می دهد. “وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات به عنوان يك خبری که من واقعا نمی نیاز به دانستن است. من سعی کنید به تمرکز بر روی اقدامات خاص من می توانید انجام دهید مانند اهدای پول کمک به دیگران یادآوری خودم از محدودیت (زمان و انرژی و نیروی کار) و بیشتر خواب,” او می گوید.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که نه همه اخبار اخبار بد است. “من نیز خود را ایجاد لیست از ‘مثبت عناوین'” ساندرز می گوید. “هر بار که چیزی اتفاق می افتد, من را توجه داشته باشید خاص از آن. برای مثال دو نفر از دوستان که بیکار برای یک سال یا بیشتر یافت می شود شغل های بزرگ در چند هفته گذشته. من اضافه شده است که به گوشی من توجه داشته باشید از اخبار مثبت است.’ دو نفر از دوستان به تازگی به فروش می رسد خانه های خود را به صورت کامل و قیمت قادر به خرید خانه جدید آنها واقعا هیجان زده در مورد. می رود که در این اخبار مثبت. و…. من سعی می کنم به مغز من به طور خاص برای ضبط و به یاد بیاورید خوب است که هنوز هم اتفاق می افتد حق در اینجا در حال حاضر است.”

صحبت از دوستان در حال حاضر زمان مناسبی برای صرف کمی وقت اضافی با آنها. حتی اگر شما نمی توانید آنها را ببینید جسمی زیرا آنها دور زندگی می کنند و یا شما خود منزوی, چت تصویری مانند زوم Hangouts یا FaceTime می رود راه طولانی به سوی ساخت شما احساس می کنید کمتر تنها و کمتر احتمال دارد به نوبه خود به رسانه های اجتماعی برای ارتباط اجتماعی. بسیاری از ما زوم خستگی در این نقطه, اما اگر شما می توانید تجارت چند کار تماس های تصویری به صورت مجازی خوشحال ساعت با دوستان آنها—و سلامت روانی خود را خواهد شد با تشکر از شما.

به یاد داشته باشید شما در حال انجام خوب

در نهایت فقط به یاد داشته باشید: شما نه فقط تلاش برای تولیدی شما در حال تلاش برای مولد در حالی که وجود یک جهانی همه گیر در حالی که dodging آخرین سیاسی داد و بیداد, در, دولت در طول یک سال انتخابات در آمریکا و در وسط یک, مدرن, جنبش حقوق مدنی و میان اجتماعی حساب در انواع موضوعات. که بسیاری در رفتن بسیاری برای هر کسی که به فکر و مقابله با. اگر شما بوده ام مولد در همه این که آیا آن را در محل کار و یا فقط در زندگی شخصی خود شما سزاوار یک پت در پشت.

هدف از بهره وری است که برای به دست آوردن چیزهایی که شما باید به انجام رسید بنابراین شما می توانید صرف زمان بیشتری را بر روی چیزهایی که شما می خواهید به انجام. نمی افتد به دام مشغول که در آن شما قضاوت خود ارزش خود را چگونه مولد شما هستند و یا چه مقدار شما کمک به شرکت و یا مدیر. ما همه فقط تلاش برای نگه داشتن سر ما بالاتر از آب است. من امیدوارم که این راهنمایی شما کمک خواهد کرد انجام همان.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه به استفاده از شل بدون رانندگی همکاران خود را دیوانه
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • در اینجا نحوه درست خواندن یک نظرسنجی انتخابات
  • DoNotPay unsubscribes شما از دادن و تلاش می کند به شما پرداخت می شود
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiAyırma BüyüsüOmeglegates of olympus oynaSweet Bonanza OynaEvde Paketleme İşi İstanbul