چگونه به جریان سوپر باول سال 2020 (و توله سگ کاسه بچه گربه کاسه)

اگر شما لازم نیست که کابل می توان آن را دشوار بدانند چگونه به جریان سوپر باول. پخش امروز در این سال بازی در سان فرانسیسکو 49ers مواجه خاموش در برابر Kansas City Chiefs در Hard Rock ورزشگاه در میامی. این زمان برای شکستن تراشه نرخهای همین مورد علاقه خود را نیوجرسی و شاید پیروزی بزرگ خود را در دفتر شرط بندی استخر. اگر شما نمی مراقبت در مورد هر دو تیم هستند و فقط در اینجا برای حزب ما را گنجانده ام دو fluffier جایگزین برای لذت تماشای شما. صرف نظر از این که به شما نشان می دهد باید ما اینجا هستیم برای کمک به. در زیر سیمی راهنمای جریان تمام کاسه.

مطمئن باشید برای بررسی از ما لیست کامل از بهترین تلویزیون و Soundbar معاملات برای سوپر باول (آن را نمی ممکن است خیلی دیر برای گرفتن یک تلویزیون جدید!), و اگر شما در خلق و خوی مطالعه کردن دیگر ما راهنمای خرید بیش از حد.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

چه زمان انجام این حوادث شروع کنم ؟

بچه گربه کاسه هفتم (2 pm ET): هفتم, بچه گربه کاسه خواهد لگد کردن فعالیت های روز در 2 ساعت به وقت شرق در Hallmark Channel و دوباره هوا در ساعت 5 بعد از ظهر. آن را ویژگی های یک تن از بچه گربه شایان ستایش رقابت برای “Feline فوتبال جام” و خز-تا کنون. همه راحت مخلوقات هستند تا برای تصویب.

توله سگ کاسه شانزدهم (3 pm ET): 16 توله سگ کاسه لگد کردن یک ساعت بعد و در 3 بعد از ظهر و همکاران و پخش بر روی حیوانات سیاره است. قضاوت از این برنامه شما می توانید تقریبا لحن به حیوانات سیاره در هر زمان در روز یکشنبه و دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس از توله سگ-مطالب مرتبط. توله سگ کاسه شانزدهم شروع صف شامل 96 توله سگ و چاله تیم تکبر در برابر تیم کرک. همه آنها نیز در دسترس برای تصویب.

سوپر باول لیو (6 pm ET): 2020 Super Bowl livestream آغاز می شود یکشنبه, فوریه 2 در 6 pm ET و کیکآف در 6:30 pm. این پخش زنده ، Demi Lovato را بخوان سرود ملی و جنیفر لوپز و شکیرا انجام خواهد شد در حاصل کار دو تیم نشان می دهد. علاوه بر این, جدید برای این سال streamers می توانید این بازی فوق العاده HD در صورتی که یک دستگاه سازگار با. TL;DR روش برای دریافت این بازی است که برای تماشای رایگان در FoxSports.com و یا از طریق فاکس برنامه های ورزشی. توجه داشته باشید که شما نیاز به ایجاد یک Fox Sports, مشخصات که رایگان است. شما پیدا کردن جزئیات بیشتر در بیشتر پایین این صفحه.

چگونه به جریان بچه گربه کاسه

Image may contain Animal Mammal Pet Cat Kitten and Manx
عکس: مشخصه

وجود دارد سه راه آسان برای تماشای بچه گربه کاسه آنلاین. همه از این خدمات اساسا ارائه زنده کانال های تلویزیون از طریق اینترنت. بسیاری از آنها را به یک وب سایت شما می توانید به تماشای. متناوبا, خدمات تمایل به کار در Roku و بسیاری از بهترین پخش آنلاين دستگاه.

 • فیلون را 20 دلار طرح توله سگ کاسه و بچه گربه کاسه: Philo است که کمتر شناخته شده زندگی می کنند-سرویس تلویزیون که پرش در شبکه های بزرگ برای تحویل ارزان قیمت. آن برنامه ریزی کند که سیاره حیوانات و مشخصه کانال بنابراین شما در شانس هستید اگر شما از آنها بدم میاید فوتبال که نمی گذرد در اطراف حیوانات خانگی ناز. به کاسه فوق العاده شما نیاز به یک راه جایگزین برای دسترسی به روباه مانند فوق livestream یا دیجیتال آنتن برای انتخاب ایستگاه های محلی خود را (نگاه کنید به بخش زیر برای جزئیات بیشتر). فیلو با این نسخهها کار در اپل TV آتش تلویزیون و Roku و همچنین آی فون/برنامه های آندروید. کاربران جدید می توانید دریافت رایگان پنج روز محاکمه (یا 10 روز اگر شما توافق می کنید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات صدور صورت حساب خود را—فقط به یاد داشته باشید به لغو اگر شما فقط می خواهید محاکمه).

 • زنجیر تلویزیون $30 طرح بچه گربه-دوستانه: به منظور استاندارد $25 نارنجی یا آبی بسته نرم افزاری (با هفت روز تست رایگان) و اضافه کردن 5 دلار شیوه زندگی بسته به مشخصه کانال. زنجیر تلویزیون سازگار با اکثر دستگاه های. متاسفانه, آن ندارد, Animal Planet یا روباه.

 • AT&T $15 WatchTV برنامه توله سگ و بچه گربه کاسه: این AT&T طرح حیوانات سیاره و مشخصه به همراه حدود 40 کانال های دیگر. این یک رایگان هفت روز محاکمه و آثار آن را در آتش TV, Apple TV, Chromecast, آیفون و گوشی های آندروید. عجیب آن را پشتیبانی نمی کند Roku.

چگونه به جریان توله سگ کاسه

Image may contain Animal Dog Mammal Pet and Canine
عکس: حیوانات سیاره

شما به سختی تعلق دارند در اینترنت اگر شما از گربه متنفرند اما هیچ مشکلی با بودن نرم افزار-تالار گفتگوی جوانان ایرانی, بیش از حد. خدمات زیر را ارائه می زنده کانال های تلویزیون از طریق اینترنت. بسیاری از آنها را به یک وب سایت livestream و کار در Roku و ما دیگر جریان مورد علاقه دستگاه.

خدمات با بچه گربه ها و توله سگ: فیلو را 20 دلار Live TV خدمات حیوانات سیاره و مشخصه کانال همراه با ده ها تن از کانال های دیگر مناسب پشتیبانی از دستگاه و یک محاکمه آزاد. AT&T $15 WatchTV خدمات حدود 40 کانال های دیگر و هفت روز محاکمه اما آن را پشتیبانی نمی کند Roku.

خدمات با توله سگ و مردم (اما هیچ بچه گربه ها): شما می توانید به تماشای توله سگ کاسه از طریق یوتیوب TV, که همچنین دارای Fox Sports. آن را به طور معمول هزینه 50 دلار در هر ماه اما یک هفته آزمایشی رایگان برای مشتریان جدید است. Hulu + زنده تلویزیون های مشابه لیست کانال از جمله Fox Sports, و هزینه های 55 $در هر ماه. محاکمه در دسترس هستند با Hulu به عنوان به خوبی. به یاد داشته باشید برای لغو عضویت خود را قبل از دوره آزمایشی خود را به پایان می رسد اگر شما علاقه مند در پس اتهامات عنوان شده علیه. ما پیشنهاد تنظیم یک یادآوری بر روی تلفن خود و یا تقویم.

چگونه به جریان سوپر باول

This image may contain Electronics and Remote Control
عکس: Roku

اگر شما احساس نمی راحت و می خواهید برای دریافت مستقیما به ستاد v. 49ers وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های برای شما. مانند ما گفت: در بخش های دیگر خدمات زیر را ارائه بر روی تقاضا برنامه نویسی و زنده کانال های تلویزیون از طریق اینترنت. بسیاری از آنها را به یک وب سایت livestream و کار در Roku و دیگر جریان فوق العاده دستگاه.

جریان آن را رایگان در Fox Sports App

این بهترین راه برای تماشای سوپر باول اگر شما یک کابل مشترک. شما قادر خواهید بود به جریان سوپر باول در FoxSports.com از جمله pregame پوشش حاصل کار دو تیم نشان می دهد و بیشتر. شما نیاز به ایجاد یک پروفایل رایگان به تماشای. این بازی نیز پخش از Fox Sports app برای اندروید و iOS. علاوه بر این شما می توانید به تماشای بازی در تلویزیون اپل Roku و آتش تلویزیون, دستگاه های, در میان دیگران.

جریان آن را رایگان در 4K

در این سال برای اولین بار سوپر باول در دسترس خواهد بود در 4K UHD. شما نیاز به یک دستگاه سازگار برای مشاهده آن در فوق العاده ترد تعریف ، گذشته از یک تلویزیون 4K شما نیاز به یک 4K-سازگار Roku, Amazon Fire دستگاه یا تلویزیون اپل دستگاه.

جریان آن را در تلویزیون زندگی می کنند سرویس با یک محاکمه رایگان

اگر شما می خواهید گزینه دیگری وجود دارد یک زن و شوهر از آنلاین زنده تلویزیون های خدمات است که باید Fox Sports و یک محاکمه آزاد. آنها در دسترس در طیف گسترده ای از دستگاه ها و همه آنها حداقل یک رایگان هفت روز دادگاه. تنها راه شما به مشکل اجرا با این خدمات این است که اگر شما یک محلی فاکس کانال های در دسترس در منطقه شما. شما می توانید یک لیست از کسانی که در اینجا. واقعا اگر شما فقط به دنبال به جریان سوپر باول ما توصیه می کنند جریان به صورت رایگان از طریق فاکس وب سایت ورزشی به جای ثبت نام برای یک محاکمه.

 • Hulu زنده تلویزیون هزینه $55 پس از یک محاکمه رایگان (65+ کانال)

 • یوتیوب تلویزیون هزینه 50 دلار پس از یک محاکمه رایگان (60+ کانال)

سازمان دیده بان رایگان با استفاده از یک آنتن دیجیتال

اگر شما فکر می کنم شما ممکن است زندگی می کنند نزدیک به اندازه کافی به انتخاب یک لباس محلی فاکس, وابسته, شما می توانید خرید دیجیتال داخلی تلویزیون آنتن. این نقشه ممکن است قادر به کمک به شما در تعیین اینکه آیا یا نه شما در محدوده. ما تا به حال موفق باشید با صاف پنجره آنتن. این $29 آنتن جامد است انتخاب کنید. فقط چوب آن را به سمت راست در پنجره خود را با هدف در جهت کلی از ایستگاه های شما به امید رسیدن به, اگر در همه ممکن است و رفتن به مورچه در تلویزیون شما ورودی لیست.

تماشای سوپر باول بعد در تقاضا

NFL GamePass به شما اجازه تماشای بازی پس از آن را بیش از (احتمالا شروع حدود نیمه شب) در راحتی بر روی اکثر دستگاه های. این شهر همچنین دارای یک محاکمه آزاد. فقط مطمئن شوید که برای قرار دادن تلفن خود را دور و دور ماندن از هر صفحه نمایش و فرد می دانم تا زمانی که شما آن را تماشا کنید.

شما همچنین می توانید گوش دادن به سوپر باول

اگر تصاویر متحرک نه چیزی که شما و یا شما در حال رفتن به جایی شما می توانید گوش دادن به سوپر باول در زندگی چند راه: TuneIn, SiriusXM NFL GamePass و وست وود یکی از ایستگاه های رادیویی.

اگر این راهنمای شما شکست خورده

اگر هیچ یک از این راه حل کار من فقط می توانید تصور کنید که شما نیاز به یک تلویزیون جدید و یا یک تلویزیون جدید, جریان, جعبه (فقط خرید یک Roku). یا شاید فقط نیش گلوله و سفارش کابل.


بزرگ تر سیمی داستان
 • او می خواست یک اسب شاخدار. او کردم … یک کسب و کار پایدار
 • هالیوود شرط در آینده از سریع کلیپ و صفحه نمایش کوچک
 • پول های کثیف و بد علم در آزمایشگاه رسانه ای دانشگاه MIT
 • گربه ها در حال ساخت استرالیا bushfire تراژدی حتی بدتر
 • عمومی, انفجار خصوصی یا چت ؟ رسانه های اجتماعی نقشه راه میانه
 • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
 • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر