چگونه به سوئیچ اپل و انتقال داده ها بدون از دست دادن یک چیز

همه چیز شما نیاز به دانستن به موفقیت خود را انتقال مخاطبین ، موسیقی ، عکس و نرم افزار از یک دستگاه iOS خود را به دیگری.

از دست دادن همه مسائل بر روی تلفن خود را استفاده می شود به هیچ معامله بزرگ از یک دهه پیش. این روزها عملا یک Netflix فیلم ترسناک طرح. تعجب کنید که چگونه به تغییر آی فون خود را و آی پاد یا آی پد با موفقیت و بدون از دست دادن هر چیزی در این روند ؟ اگر شما به دنبال به روز رسانی آی فون خود را ( این بهترین اپل به خرید در حال حاضر) برای جدیدترین مدل آن است که ممکن است به انجام این کار بدون دردسر. عکس های خود را, اطلاعات تماس, فیلم, پیام, تاریخ, موسیقی, تقویم حساب های پست الکترونیکی و بسیاری از برنامه های خود می تواند از انتقال قبلی خود دستگاه به یکی از جدید. ما مشخص شده مراحل زیر.

1. بازگشت تا خود را از iPhone یا iPad

در ابتدا شما نیاز به پشت تا تلفن های قدیمی خود را که می تواند شما را از طریق آیکلاد و یا کامپیوتر شما. شما استفاده می شود قادر به استفاده از iTunes, اما این برنامه ریزآب توسط سه برنامه—اپل موسیقی, پادکست و اپل تلویزیون—در مکینتاش در حال اجرا جدیدتر سیستم عامل. کامپیوتر پشتیبان گیری مراحل مشابه هستند.

 • به بالا و آی فون خود را با استفاده از iCloudبرای اولین بار مطمئن شوید که دستگاه شما به Wi-Fi متصل. سپس به تنظیمات گوشی خود کلیک کنید و نام خود را در بالا است که شما را به ID اپل خود را در صفحه. که بسته به نوع گوشی شما خواهد شد هر دو را انتخاب کنید iCloud > iCloud پشتیبان گیری > بازگشت به بالا در حال حاضرو یا بعد از کلیک کردن بر روی خود اپل ID صفحه شما دیدن یک لیست از دستگاه های خود را در ID امضا شده است به. در صورتی که با کلیک بر روی آی فون خود را. از وجود دارد را انتخاب کنید iCloud پشتیبان وضامن آن را در با کلیک بر روی Back Up در حال حاضرو اجازه دهید گوشی خود را به عقب در حالی که آن را هنوز هم در از Wi-Fi. ارزش آن ممکن است تنظیمات گوشی جدید خود را به طور خودکار پشتیبان گیری روزانه, اما آگاه باشید که ابر فروشگاه تنها 5 گیگابایت به صورت رایگان.

 • به بالا و آی فون خود را با استفاده از یک کامپیوتر مک, پلاگین تلفن همراه خود را به مک بوک شما و یا مانیتور و باز یاب. در سمت چپ شما باید ببینید گوشی شما آمده تا در زیر مکان. شما خواهید بود قادر به رفتن را از طریق تمام داده های ذخیره شده خود را از موسیقی و پادکست ها به عکس ها و فایل ها. اگر عکس های خود را ذخیره شده از طریق iCloud آنها نشان داده نخواهد شد مگر اینکه در اینجا شما به نوبه خود این ویژگی را خاموش کنید. در زیر تب General شما می توانید انتخاب کنید Back Up در حال حاضر. برای صرفه جویی در سلامت و فعالیت را انتخاب کنید گزینه ای برای رمزگذاری نسخه پشتیبان تهیه کنید و یا دیگری آن را نمی خواهد آن را ذخیره کنید; صرفه جویی در تکه تکه کردن سلامت و فعالیت داده است به طور پیش فرض از ویژگی های حفظ حریم خصوصی. همه iCloud پشتیبان گیری رمزگذاری شده به صورت خودکار.

 • به بالا و آی فون خود را با استفاده از ویندوز 10 کامپیوتر, دانلود آیتونز برای ویندوز و پلاگین آی فون خود را به لپ تاپ یا دسکتاپ از طریق USB. با کلیک بر روی آیفون دکمه در بالا سمت چپ و سپس به خلاصه ای > Back Up در حال حاضر. رمزگذاری نسخه پشتیبان خود را با کلیک کردن بر روی “رمزگذاری پشتیبان گیری محلی” و تنظیم یک رمز عبور. رمزگذاری به شما اجازه می دهد تا از سلامت خود و فعالیت داده و همچنین. برای پیدا کردن خود را پشتیبان گیری کلیک کنید Edit > Preferences > دستگاه های. اپل همچنین از طریق این مراحل را در اینجا.

2. خاموش کردن آی فون قدیمی خود را

هنگامی که شما به طور کامل حمایت خود را خاموش دستگاه. اگر شما یک سیم کارت است که شما می خواهید به استفاده از, شما می توانید تغییر دهید که از قدیمی به گوشی جدید در حال حاضر. به آرامی هل دادن یک گیره کاغذ به سیم کارت سینی سوراخ کمک خواهد کرد که شما آن را باز کنید.

3. به نوبه خود بر روی دستگاه جدید خود را

به نوبه خود بر روی گوشی جدید خود را و مراحل را دنبال کنید در سلام صفحه نمایش تا زمانی که شما رسیدن به یک صفحه نمایش است که می پرسد اگر شما می خواهید برای پیوستن به یک شبکه Wi-Fi. شبکه را انتخاب کنید شما می خواهید برای پیوستن به.

4. بازگرداندن نسخه پشتیبان تهیه کنید

در حالی که هنوز در آن Wi-Fi صفحه نمایش شما می توانید انتخاب کنید که چگونه برای بازگرداندن پشتیبان اطلاعات.

 • اگر شما با استفاده از iCloud به عقب iPad خود را یا آی فون از طریق ادامه مراحل نصب تا زمانی که شما در رسیدن به برنامه ها و اطلاعات روی صفحه نمایش و شیر Restore from iCloud Backup گزینه است. ورود به ID اپل خود را (اگر شما فراموشکار در نظر با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور برای پیدا کردن و ذخیره پیر ورود اطلاعات) را انتخاب کنید و پشتیبان گیری است که شما می خواهید به استفاده از. پشتیبان گیری و زمان مهر, بنابراین اگر شما بوده ام به طور منظم پشتیبان گیری از تلفن خود را وجود خواهد داشت چند وجود دارد; مطمئن باشید به نگاهی به تاریخ و اندازه پشتیبان گیری به مطمئن شوید که شما انتخاب صحیح است.

 • اگر شما با استفاده از کامپیوتر خود را برای پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی خود را به آن. اگر شما با استفاده از یک مک در حال اجرا کاتالینا 10.15 باز یاب و دستگاه خود را انتخاب کنید. اگر مک خود را در حال اجرا است یک سیستم عامل و یا شما یک PC باز iTunes. انتخاب آی فون خود را هنگامی که آن را به نظر می رسد در پنجره. کلیک کنید بازگرداندن نسخه پشتیبان تهیه در زیر زبانه عمومی و انتخاب درست تاریخ است.

5. مطمئن شوید که شما از Wi-Fi اتصال پایدار است

نمی مختل اتصال Wi-Fi تا زمانی که پشتیبان گیری کاملا انجام می شود. قطع زود هنگام باعث خواهد شد نسخه پشتیبان خود را به توقف تا زمانی که شما دوباره به هم متصل. همان می رود اگر شما در حال بازسازی توسط اتصال اینترنت دستگاه خود را به ویندوز 10 PC یا Mac—ترک گوشی خود را وصل تا آن را به پایان رسید.

که در آن است!

وجود دارد و نه هر چیز دیگری به آن است. اگر شما جلو رفتم و اخراج کردن آی فون جدید خود را بدون انتقال هر چیزی که شما می خواهید به یا پاک کردن آن و بیش از شروع و یا انتقال مطالب خود را به صورت دستی اما این رفتن به یک کار خیلی بیشتر از انجام یک انتقال کامل. ما توصیه می کنیم فقط بیش از شروع از ابتدا و پس از مراحل فوق به تمام داده های خود را بیش از در یک بار.

فراموش نکنید حذف داده ها در تلفن های قدیمی خود را تا زمانی که شما یکی از جدید خود را تا و در حال اجرا است. سرگرم کننده با آی فون جدید خود را یا آی پد و اگر شما لازم نیست یکی از قدیمی خود را, شما ممکن است قادر به فروش آن.


بزرگ تر سیمی داستان
 • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
 • 22 حیوان عبور از راهنمایی به بالا خود را در جزیره بازی
 • عجیب و غریب حزبی ریاضی رای-با-ایمیل
 • هواپیما هنوز پرواز اما Covid-19 بازیابی دشوار خواهد بود
 • مشترک زبان بصری از سال 1918 و در سال 2020 بیماری های همه گیر
 • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de