چگونه برای همگام سازی و دسترسی به داده های خود را در سراسر دستگاه (2020)

در اینجا چگونه برای باز کردن تمام فایل های خود را—بنابراین شما می توانید سوئیچ بین گوشی و لپ تاپ یکپارچه.

حرکت اطلاعات خود را از یک دستگاه به دستگاه دیگر ، آن را به اندازه کافی از یک درد است که بسیاری از خدمات نرم افزاری این روزها ارائه برخی از نوع از انتقال داده ها از ابزار زمانی که شما راه اندازی دستگاه جدید خود را. متاسفانه بسیاری از زمان این “مهاجرت دستیاران” زباله هستند.

من در یک موقعیت منحصر به فرد نیاز به استفاده از دستگاه های جدید در همه زمان ها است که هر دو تن از سرگرم کننده و یک درد را در لب به لب می آید به آنها را تنظیم. پس از سال ها از انجام این کار تلاش خدمات جدید و افزایش سرعت من سیستم من در نهایت حل و فصل در یک راه به من داده و خوردن آن در هر کجا که من به هر کدام از دستگاه استفاده کنم. در اینجا چگونه است.

انتخاب یک فایل همگام سازی خدمات (و استفاده از آن)

هسته سیستم من یک فایل همگام سازی خدمات. من سعی کردم همه آنها را حل و فصل و در NextCloud که من میزبان بر روی سرور خود من. وجود دارد یک میزبانی نسخه در دسترس به عنوان به خوبی. اگر شما می خواهید یک نام آشنا, Dropbox, Google Drive و Sync.com همه را تقریبا با همان امکانات.

هنگامی که شما نصب نرم افزار برای هر کدام از خدمات شما تصمیم به استفاده از آن اجرا می شود در پس زمینه و همگام سازی فایل های خود را به یک سرور از راه دور. چگونه این کار تا حدودی متفاوت است. به عنوان مثال Dropbox به طور پیش فرض ایجاد پوشه های خاص خود را و همگام سازی هر چیزی که شما در آن قرار داده. یکی از چیزهایی که من در مورد NextCloud است که شما می توانید بگویید این است که پوشه شما می خواهید همگام سازی. شما لازم نیست که برای تغییر هر چیزی در مورد که در آن شما ذخیره فایل های خود را.

هنگامی که شما یک فایل را بر روی دستگاه سرویس همگام سازی این تغییرات به سرور. هر دستگاه دیگر نیز متصل خواهد شد و سپس کشیدن در این تغییرات است. به این ترتیب شما می توانید به راحتی از کار بر روی تلفن خود را به کار بر روی یک تبلت به کار بر روی یک لپ تاپ بدون توجه به این که شما از روشن دستگاه. حتی اگر شما لازم نیست تست سخت افزار برای یک زندگی, این باعث می شود زندگی را ساده تر—شما همیشه می دانم که تمام فایل های خود را در دسترس در تمام دستگاه های خود را.

بهترین راه به این فکر می کنم همگام سازی سیستم است که سرور کپی از یک فایل متعارف فایل. “واقعی” فایل زندگی بر روی سرور است که مانند کتابخانه از تمام فایل های خود را; شما فقط از “چک کردن” کسانی که فایل ها بر روی هر دستگاه شما با استفاده از. اگر شما خلاص شدن از شر یک دستگاه فایل های خود را بی پیرایه هستند. در مورد من یک بار من انجام تست لپ تاپ من تنظیم مجدد ویندوز (یا macOS) و فایل های من رفته از این دستگاه اما هنوز هم در خارج وجود دارد در “کتابخانه” بر روی سرور.

من فروشگاه همه چیز در NextCloud اما در آن طول می کشد زمان طولانی برای همگام گیگابایت و گیگابایت از فایل های رسانه ای در هر زمان تست کنم یک لپ تاپ جدید. بنابراین من تنها همگام سازی چند کلید فایل به دستگاه های جدید در درجه اول من اسناد و مدارک پوشه و پوشه ای از یادداشت ها. آن را در حدود پنج گیگابایت از داده ها و به طور کلی طول می کشد کمتر از 20 دقیقه برای دانلود.

این یک نکته در اینجا این است که شما باید ذخیره هر گونه فایل های شما ایجاد خود را در دستگاه های محلی به پوشه ای که در حال همگام سازی. این شما را نیش می زنند اگر شما تنها همگام سازی پوشه اسناد خود را در مرورگر وب محبوبیت یک فایل را به پوشه. شما فکر می کنم فایل همگام سازی شده اما این نه به خاطر آن است که در اسناد و مدارک پوشه. راه دور این است که یا خود بگویید مرورگر برای دانلود به اسناد و مدارک به صورت دستی حرکت می کند فایل های شما می خواهید همگام سازی به اسناد و مدارک و یا همگام سازی پوشه خود را دریافت کنید.

یک چیز به یاد داشته باشید: با استفاده از همگام سازی خدمات همان است که ساخت یک نسخه پشتیبان تهیه. این پشتیبان گیری از فایل های خود را. هر گونه تغییرات شما را به یک فایل خواهد آبشار در سراسر تمام دستگاه های خود را که مخالف چه خوب نسخه پشتیبان تهیه می کند. خوب پشتیبان هرگز تغییر. فقط به خاطر شما همه چیز را همگام سازی به این معنا نیست شما باید آنها را حمایت کردن.

استفاده از یک سرویس همگام سازی مرورگر

من همگام سازی اسناد و مدارک من با NextCloud در حال اجرا بر روی سرور خود من اما برای مرورگر وب اطلاعات استفاده کنم چه می آید در جعبه.

مرورگر-حکیم, من در درجه اول استفاده از ویوالدی و موزیلا فایرفاکس. هر دو ارائه یک راه برای همگام سازی داده های خود را بین دستگاه ها به عنوان دیگر مرورگرها مانند گوگل کروم و شجاع است. من با استفاده از ویوالدی همگام و فایرفاکس همگام سازی به مطمئن شوید که من به بوک مارک های من, تاریخچه مرور, باز کردن زبانه تنظیمات add-ons و خودکار پر کردن داده های ذخیره شده. همه چیز اما کلمه عبور که من همگام سازی با یک مدیر رمز عبور (بیشتر در زیر).

به عنوان با سند همگام سازی, همگام سازی در حال دیدن سایت وب اطلاعات معنی است که من می تواند یکپارچه حرکت از یک دستگاه به دستگاه چیدن مرور جلسات راست که در آن من به سمت چپ خاموش. من تاریخ و حتی باز کردن زبانه ها از هر دستگاه در دسترس هستند در هر دستگاه.

استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور

ما همیشه harping در شما برای دریافت رمز عبور مدیر به دلیل آن را امن تر و شما را امن آنلاین. اما من به شما اجازه شما در راز کوچک: من نمی استفاده از یک امنیت بسیار به راحتی. امنیت وجود دارد اما اصلی ترین چیزی که من در مورد یک برنامه مدیریت رمز عبور است که چگونه ساده آن این است که دریافت و در حال اجرا بر روی یک دستگاه جدید به سرعت قرار دادن تمام کلمات عبور در نوک انگشتان من.

احتمالا وقت گیر ترین مراحل راه اندازی یک جدید تست دستگاه است که با ورود به تمام خدمات من نیاز دارند. وجود دارد, کار, ایمیل, شل Airtable, چاپ و نشر, سیستم های آمازون و ده ها تن از دیگر خدمات مبتنی بر وب است که من نیاز به بالا و در حال اجرا قبل از من می تواند هر کار انجام می شود. و من نمی خواهم به نگه داشتن همکاران من انتظار بیش از حد طولانی برای من روزنوشت نظرات به شل بنابراین سریع تر من این مجموعه بهتر است.

من با استفاده از پاس است که درس خوان خود میزبانی و کمی پیچیده است اما من با استفاده از آن برای تا زمانی که آن را راحت ترین برای من. در صورتی که به نظر می رسد بیش از حد من انجام همان چیزی که با استفاده از تمام خدمات در راهنمای ما به مدیران رمز عبور. برای اکثر افراد, 1Password است توصیه من.

ایمیل آسان است

اگر شما با استفاده از ایمیل مبتنی بر وب مانند Gmail یا Outlook.com بسیار وجود دارد به انجام است. شما می توانید دسترسی به ایمیل خود را در یک مرورگر وب است. در واقع مهم نیست که ارائه دهنده ایمیل شما با استفاده از این روز وجود دارد تقریبا تضمین شده است به وب سایت های مبتنی بر دسترسی به برخی از نوع. ایمیل خود را چک کنید ارائه دهنده مستندات برای جزئیات بیشتر.

من ترجیح می دهم برای بررسی ایمیل من یا از طریق Mutt یا تاندربرد که نیاز به یک گام اضافی: دانلود برنامه و پر کردن در ایمیل ارائه دهنده اطلاعات. در تنگنا NextCloud یک برنامه ایمیل من گاهی اوقات استفاده برای بررسی ایمیل من در یک مرورگر وب است. (این چیزی است که من در Chromebooks که در آن در حال اجرا یک برنامه مانند تاندربرد امکان پذیر نیست.)

کار در کراس پلت فرم برنامه های کاربردی

من یک فن بزرگ از ابزار مبتنی بر وب و برنامه های کاربردی. بین پتانسیل مسائل امنیتی vendor lock-in و ماه از زندگی با پوسته پوسته قابلیت اتصال به اینترنت من راحت ترین کار محلی و سپس همگام سازی. من تا پایان عمدتا با استفاده از برنامه های کاربردی دسکتاپ و اجازه NextCloud رسیدگی به بقیه. این راه من می تواند به نگه داشتن کار حتی زمانی که, کافی شاپ, Wi-Fi نوعی قمار است. و من هرگز به نگرانی که یک به روز رسانی های مورد علاقه من ابر نرم افزار از بین بردن تمام گردش کار.

برای همه این کار هر چند این کمک می کند تا به استفاده از برنامه های کاربردی که در حال کراس پلت فرم. برای ویندوز و macOS و حتی لینوکس این است که عمدتا یک مشکل نیست. به صورت گسترده و همه چیز در اتاق-مجموعه مربوط به من با استفاده از LibreOffice که با این نسخهها کار در هر سه. ویوالدی و فایرفاکس برای وب گردی کار در تمام این سیستم عامل ها به عنوان ارتباطات برنامه مانند زوم و شل.

مشکلات محصول اگر شما شروع به در نظر گرفتن گوگل سیستم عامل کروم است که به سختی به مفهوم دسکتاپ اجازه دهید به تنهایی و به صورت محلی در حال اجرا برنامه های کاربردی. این است که چرا ما نشان می دهد شما را به دقت ارزیابی نیازهای خود را قبل از خرید یک Chromebook. در سیستم عامل کروم شما بیشتر یا کمتر مجبور به استفاده از برنامه های مبتنی بر وب. اگر شما می خواهید تنگ ادغام با سیستم عامل خود شما بیشتر محدود به گوگل مبتنی بر وب برنامه های کاربردی.

زمانی که من برای تست سیستم عامل کروم دستگاه من زدن توپ و استفاده از گوگل برنامه های کاربردی پس از این است که به احتمال زیاد آنچه که خوانندگان را انجام خواهد داد و من در تلاش برای ارزیابی چگونه به خوبی یک دستگاه مطابق با آن نیاز دارد. برای دریافت اطلاعات من خاموش Chrome OS بنابراین من می تواند کار بر روی آن در جای دیگر من به صورت دستی کپی و چسباندن از Google Doc به یک متن ساده سند در NextCloud (که حداقل همگام سازی فایل ها را به سیستم عامل کروم از طریق دستگاه های آندروید app). این بی دست و پا و من آن را توصیه نمی به عنوان یک گردش کار, اما آن را می شود به من.

این آسان تر است اگر شما لازم نیست تست سخت افزار

این است که چگونه کار میکنم اما کار من این است که یک مورد شدید. اکثر مردم نمی تواند یک لپ تاپ جدید تقریبا هر هفته. حتی اگر من برای تست یک دسته از سخت افزار من استفاده از این سیستم برای اطمینان از تمام داده های در حال دیدن سایت وب و کلمه عبور حرکت یکپارچه بین گوشی و لپ تاپ من.

بهترین بخش ؟ کل این سیستم مقرون به صرفه است. من پرداخت 10 دلار در ماه برای سرور که میزبان من NextCloud فایل های. حتی اگر شما بهار برای Dropbox به علاوه طرح 10 دلار در ماه چندان به پرداخت برای راحتی تمام فایل های خود را در دسترس است مهم نیست که دستگاه شما در دست خود را.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>