چگونه به کار خود را به صورت آفلاین در مواقع اضطراری

اینترنت قطع خاموشی و دیگر حوادث را می توانید از خانه کار پیچیده تر است. در اینجا چگونه برای محافظت از خودتان.

بسیاری از ما کار کرده اند از خانه برای سال در حال حاضر به اندازه کافی بلند است که شما احتمالا دچار حداقل یک اینترنت قطع و یا مجبور به تماس با ارائه دهنده سرویس اینترنت شما برای پیدا کردن چه چیزی اشتباه است با اتصال خود را. ISP قطع نیست تنها چیزی که به نگرانی در مورد زمانی که کار از راه دور: خاموشی شایع تر در دمای گرم و حتی قهوه ریخته می تواند به حمله بدون هشدار و شما را ترک بدون ارزش خود را از Wi-Fi.

در حالی که شما نمی توانید به طور کامل محافظت از خودتان را از هر یک از این شما می توانید حداقل در دبستان کار به زنده ماندن آن و یا حتی از طریق آن کار. شما ممکن است فکر شما با سخت افزار و خوب است, اما شما همچنین باید در نظر بگیرید این نرم افزار استفاده می کنید. بسیاری از خود را اغلب استفاده می شود برنامه ها را با خوشحالی انجام کار به صورت آفلاین و بدون هر گونه افزایش سرعت. در اینجا چگونه به مطمئن شوید که آنها در حال راه اندازی به شما در حفظ و رفتن.

Gmail

Gmail, شگفت آور نسبتا خوب کار می کند نیست. آن را در واقع نمی تواند ارسال و دریافت ایمیل بدون اتصال به اینترنت اما آن را به شما اجازه جستجو از طریق پیام های قدیمی و ایجاد امکانات جدید (که پس از آن می تواند فرستاده شده به عنوان به زودی به عنوان اتصال گرداند).

در مرورگر خود و کلیک بر روی آیکون دندانه دار (در سمت راست) و سپس تنظیمات و آفلاین—بررسی جعبه مشخص شده فعال کردن آفلاین ایمیلو انتخاب کنید که چگونه بسیاری از پیام های شما می خواهید برای همگام سازی با کامپیوتر شما (7, 30 یا 90).

screenshot from google settings
تصویر: سیمی کارکنان از طریق گوگل
گوگل درایو

در حالت آفلاین گوگل درایو به شما امکان مشاهده و ویرایش اسناد Sheets و Slides با تغییرات همگام سازی به ابر هنگام اتصال به اینترنت می گرداند.

شما نیاز به قرار دادن در برخی از آماده سازی اولین, اگر چه. در گوگل درایو در وب با کلیک بر روی آیکون دندانه دار (بالا سمت راست) و سپس انتخاب تنظیمات و کلی—مطمئن شوید که آفلاین جعبه علامت است و درایو شروع خواهد شد همگام سازی فایل ها به کامپیوتر های محلی است.

گوگل نمی کند آن را روشن دقیقا چگونه بسیاری از فایل های همگام سازی کنید اما در تجربه ما آن را حداقل یک ماه ارزش شروع با جدید ترین. کاملا مطمئن شوید که یک فایل خاص است که در دسترس و بدون اتصال به اینترنت راست کلیک بر روی آن و روشن کردن آفلاین در دسترس ضامن سوئیچ در. همچنین, اگر شما پیدا کردن شما در حال اجرا از فضا در Gmail, ما باید برخی از راهنمایی برای کمک به تر و تمیز به مسائل شما واقعا نیاز دارید.

screenshot from google drive
تصویر: سیمی کارکنان از طریق گوگل
iCloud

ICloud اپل پلت فرم حرکت خواهد کرد, مسن کمتر استفاده می شود فایل های خاموش مک خود را اگر شما شروع به در حال اجرا از فضا بر روی کامپیوتر خود را نگه داشتن نسخه در ابر و دانلود آنها را به عنوان و هنگامی که شما به آنها نیاز دارید. اگر می خواهید مطمئن شوید این تخلیه نمی افتد باز کردن تنظیمات سیستمو سپس کلیک کنید و اپل ایدی و iCloudو untick جعبه است که مشخص شده بهینه سازی مک سازی.

شما می توانید این گزینه را فعال کنید اما فایل های دانلود به صورت دستی حذف به مطمئن شوید که آنها در دسترس نیست. از دسکتاپ خود و یا اسناد و مدارک پوشه در Finder کلیک راست روی فایل و انتخاب دانلود در حال حاضر. اگر شما باز کرده اید و یا ویرایش یک فایل به تازگی آن باید به طور خودکار دانلود.

screenshot from icloud
تصویر: سیمی کارکنان از طریق اپل
OneDrive

مانند iCloud مایکروسافت OneDrive ذخیره سازی ابر ابزار (که ساخته شده را به ویندوز) حرکت می کند فایل های آنلاین اگر شما نیاز به آزاد کردن فضا در درایو محلی شما—از ویژگی های است که به نام فایل ها بر روی تقاضا. فایل هنوز هم نشان می دهد تا در فایل اکسپلورر اما داده ها نیست در واقع وجود دارد تا زمانی که شما نیاز به ویرایش فایل.

مطمئن شوید که یک فایل ذخیره شده به صورت محلی و همچنین در ابر باز کردن فایل اکسپلورر و حرکت به پوشه OneDrive. راست کلیک بر روی فایل(بازدید کنندگان) و یا پوشه(بازدید کنندگان) شما نیاز به مطلقا دسترسی آفلاین بیش از حد, و مطمئن شوید که همیشه در این دستگاه گزینه علامت است. نماد بعدی به فایل یا پوشه را نشان می دهد باید یک تیک سبز زمانی که این کار انجام شود.

screenshot from onedrive
تصویر: سیمی کارکنان از طریق مایکروسافت
Dropbox

ما نمی توانیم از طریق هر واحد ذخیره سازی ابری برنامه خارج وجود دارد وجود دارد—شما همیشه می توانید کمک و حمایت از منابع برای نرم افزار خود را انتخاب کنید اگر وجود دارد یک حالت آفلاین در دسترس—اما Dropbox به اندازه کافی محبوب است به حکم ذکر نیز هست. به عنوان با OneDrive, Dropbox می توانید ‘کاهش’ فایل ها را به وب سایت از طریق یک ویژگی به نام Smart Sync (هر چند شما تنها دسترسی به آن را اگر شما در یک طرح پرداخت).

از Dropbox به مشتری در این منطقه اطلاع رسانی (ویندوز) و یا بر روی نوار منو (macOS) کلیک کنید تصویر پروفایل خود را را انتخاب کنید و سپس تنظیمات. در همگام سازی تب شما می توانید همگام سازی هوشمند روشن و خاموش, پس نگه داشتن آن را خاموش اگر شما می خواهید تمام فایل های خود را در دسترس در همه زمان ها. شما همچنین می توانید آن را ترک کنید اما مطمئن شوید که فایل های خاص و پوشه ها به صورت محلی ذخیره شده—راست کلیک بر روی یک فایل و پوشه در فایل اکسپلورر (ویندوز) و یا یاب (macOS) و انتخاب هوشمند همگام سازی کنید و سپس محلی را برای انجام این کار.

screenshot of Apple Smart Sync
تصویر: سیمی کارکنان از طریق اپل
جیب

جیب یکی از بهترین عنوان خوانده شده-آن-بعد از خدمات بر روی وب قادر به ذخیره تمام کسانی که مقالات شما لازم نیست که زمان برای خواندن و ذخیره آنها را با خیال راحت برای زمانی که شما قادر به گرفتن اطراف آنها را. جیب می توانید به صورت آفلاین کار, در صورت نیاز, بنابراین اگر شما در حال تحقیق در مورد چیزی در آن ممکن است یک ایده خوب برای صرفه جویی چند کلید صفحات وب به جیب بنابراین شما می توانید آنها را بدون اتصال به وب.

شما نیاز به پاکت پی سی برنامه برای macOS جیب extension برای کروم یا مرورگر فایرفاکس (که به جیب ساخته شده است) برای فعال کردن پشتیبانی آفلاین: جیب محبوبیت مقالات به طور خودکار در پس زمینه بر روی مک و داخل کروم اما در فایرفاکس شما نیاز به باز کردن یک مقاله در حالی که شما آنلاین به مطمئن شوید که آن باقی می ماند در دسترس اگر شما تا کنون به صورت آفلاین (بر کتابخانه و سپس مشاهده جیب لیست).

screenshot of Pocket page
تصویر: سیمی کارکنان از طریق جیب
Spotify در

داشتن دسترسی آفلاین به لیست پخش خود را ممکن است به عنوان مهم به عنوان داشتن دسترسی آفلاین به اسناد و مدارک اما موسیقی مهم است که برای بهره وری مناسب است ؟ به فروشگاه خاص لیست پخش برای پخش آنلاین, باز کردن آن در نرم افزار Spotify برای ویندوز در macOS و به نوبه خود بر روی دانلود ضامن سوئیچ.

روی فلش کلیک کنید (بالا سمت راست) و سپس تنظیماتو تحت آفلاین ذخیره سازی شما می توانید ببینید که در آن آهنگ در حال cached اگر شما نیاز به دانستن. این آفلاین قابلیت دستی است که اگر خانه خود را از Wi-Fi و تکه تکه است و یا اگر شما در حال کار در باغ و همچنین اگر اتصال به اینترنت خود را باید فرو ریزد.

screenshot from Spotify
تصویر: سیمی کارکنان از طریق Spotify
Netflix

هنگامی که روز کاری است که انجام می شود و شما می خواهید به پا زدن با برخی از Netflix داشتن یک borked اتصال به اینترنت واقعا می تواند در ظروف سرباز یا مسافر خود را با شراب خواری-تماشای برنامه های. همه از دست داده است اگر شما با استفاده از ویندوز هر چند—شما فقط نیاز به دانلود Netflix برنامه برای ویندوز و صف تا فیلم را نشان می دهد و در پیشبرد (no love برای کاربران Mac در عین حال متاسفانه).

نه هر نشان می دهد و می تواند در دسترس است برای مشاهده آفلاین, اما بسیاری از آنها را انتخاب کنید در دسترس است برای دانلود از نرم افزار منو برای دیدن انتخاب. هر زمان که شما یک پیکان رو به پایین نماد در صفحه لیست برای یک نمایش و یا فیلم را به این معنی می توان آن را به صورت محلی ذخیره شده—فقط با کلیک بر روی آیکون برای شروع دانلود.

Screenshot of Netflix Available for Download menu
تصویر: سیمی کارکنان از طریق Netflix

بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im