چگونه به پرتاب یک حزب کارائوکه در زوم

شما می توانید هر ویدئو کنفرانس پلت فرم به سحر و جادو از مستی شب—و آن را بسیار ساده تر از آن برای تلفن های موبایل.

شما نوع از کسی که می یابد تطهیر از طریق آواز ضعیف در مقابل دوستان و غریبه ای ؟ آیا شما بطری تا تمام احساسات خود استرس زا روز و رها کردن آنها را در یک بیش از حد بالا و خاموش-تنظیم عملکرد ؟ آیا شما واقعا می خواهید شما می توانید آواز خواندن در حال حاضر فریاد به یک میکروفون به عنوان جهان اطراف شما چرخش شدید و خارج از کنترل است ؟ اگر پاسخ شما بله به هر یک یا همه این سوالات شانس عدم کارائوکه در زندگی خود را این روزها می روم غمگین و خالی. اما شما لازم نیست که به احساس می کنید که راه. وجود دارد می تواند karaoke—حتی در وسط یک مستند.

مطمئن کارائوکه میله بسته هستند; آنها در نظر گرفته نشده ضروری کسب و کار. اما این سال 2020; عدم آبیاری با باز کردن میکروفون و Sunfly بر روی صفحه نمایش خود را تصحیح می توانید با چند نفر از دوستان یک لپ تاپ و بسیاری از moxie. کارائوکه در طول coronavirus قرنطینه—Quaraoke? آره بریم با آن—امکان پذیر است. در واقع آن احتمالا فقط به عنوان عجیب و غریب و کثیف و سرگرم کننده به عنوان آن را قبل از همه گیر همتای.

در واقع با توجه به اینکه شب کارائوکه اغلب در پایان جزئی تراژدی—بیمار-توصیه را-outs از دست اپل بریدگی و کبودی از overzealous هوا-گیتار آسیاب های بادی—انجام آن در خانه ممکن است کمی امن تر ارائه شده شما فاجعه ماکرو اس دی خود را محل. (همچنین نرم افزار نکته: گوشی خود را در کنار توالت. ما قول می دهم.)

که گفت: خیلی از هرج و مرج از کارائوکه اتاق باقی خواهد ماند بنابراین قبل از شروع هر یک از این مطمئن شوید که وجود دارد یک مسئول بزرگسالان که می تواند به اعتماد به اجرا نشان می دهد. به احتمال زیاد نوشیدن; ممکن است سایر مواد بسته که دولت شما در صفحه اصلی تماس بگیرید (ما به اعتماد شما) بنابراین داشتن یک اختصاص داده شده کارائوکه سوارکار اسب دوانی شدن برای شب کلیدی است. آنها لازم نیست به ماندن هوشیار اما آنها مجبور به نگه داشتن آن نسبتا با هم. این KJ ندارد به شما, اما برای اهداف این چگونه به ما فرض می کنیم شما در اتهام.

هنگامی که شما در حال ارسال دعوت خود را, شما در حال رفتن به نیاز به شامل دو کلید لینک کلیک کنید. این بدیهی است که یک زوم لینک. در واقع آن را ندارد به زوم—هر سرویس ویدئو کنفرانس انجام خواهد شد اما برای اهداف این ورزش ما با استفاده از زوم. (عذر خواهی ما به تیم مایکروسافت و گوگل Hangouts.) این videofeed است که در آن سحر و جادو اتفاق خواهد افتاد.

شما همچنین نیاز به یک Watch2Gether لینک که در آن شما خواهید بود مونتاژ صف خود را از آهنگ های کارائوکه. اما قبل از ما به چگونه شما خود را لیست آهنگ با هم, شما در حال رفتن به نیاز به برخی از آهنگ ها. در خصوصی-اتاق کارائوکه شما می توانید اضافه کردن آهنگ ها در پرواز; با در خانه کارائوکه آن کمک می کند تا بدانید که مردم آهنگ ها در پیشبرد صرفا برای ساده کردن روند جلو. چگونه شما جمع آوری لیست آهنگ است تا به شما—Google فرم ؟ موضوع ایمیل?—اما داشتن آنها را آماده واقعا ساده چه می آید بعدی.

یوتیوب دارای مجموعهای از کارائوکه فیلم مانند بسیاری از آنچه که شما می خواهم پیدا کردن در یک نوار و یا اتاق خصوصی. اما بسیاری از کسانی که آهنگ های کارائوکه برچسب های تقلبی هستند و اغلب فقط فن ساخته شده lyric فیلم واقعی آهنگ به جای یک کلام. و برخی از یوتیوب karaoke فیلم ها متاسفانه در دسترس نیست به بازی در Watch2Gether به دلیل صدور مجوز موانع. بنابراین بخشی از KJ کار خواهد بود برای تست این جلوتر از زمان فقط مطمئن شوید این آهنگ کار می کنند و هیچ اضافی سکسکه رخ می دهد در طول Quaraoke. (یک ژول است که واقعا یک کار بیهوده. نوک خود را KJs—حتی اگر آنها فقط خود را مست دوستان در یک زوم تماس بگیرید. این است که چرا Venmo اختراع شد مردم.)

در حال حاضر چند سریع خانه داری نکاتی برای Watch2Gether. از طریق منوی تنظیمات در گوشه سمت چپ بالای صفحه خود را, شما می خواهید برای فعال کردن اعتدال—مطمئن شوید که جعبه برای انتخاب ویدئو پلیر و پخش همه بررسی که به منظور محدود کردن هر یک از شما وحشی و دیوانه خوانندگان از screwing تا صف یا توقف تصویری. (آیا شما می خواهید به یک ظرف غذا تا دوست خود را انبار-سوزاندن تفسیر Aerosmith را “Cryin'”? ما فکر نمی کنم.) فراتر از آن KJ تنها دیگر به خوانندگان هشدار زمانی که زمان نزدیک است و نگه داشتن آهنگ در حال آمدن است. اتاق چت از ویژگی های است که بهترین مکان برای این, که جایی است که هر کس باید حلق آویز کردن و “صحبت کردن” در حالی که یک خواننده است که رفتن در آن. همه میکروفن خاموش شود باید به طور طبیعی و KJ باید احساس جسارت به قطع هر کسی که آن را انجام نمی ،

هنگامی که شما تسلط قطعات فنی—که مسلما فراموش احساس دلهره آور; مانند هر دیگر نسخه مجازی از بشریت را قبل از همه گیر زندگی وجود دارد یک منحنی یادگیری برای تکمیل زوم karaoke—سپس آن زمان برای Quaraoke خود را. که شما می توانید تصور نمی خواهد احساس خود را به طور منظم کارائوکه. بدون تقویت میکروفن شما ممکن است شوکه به کشف چگونه شما ضعیف صدا در حالی که شما را می خوانم و در مقابل از کامپیوتر شما. اما مانند نرمال کارائوکه آن را حتی مهم است ؟ هیچ یک از مجموعه های خارج برای شنیدن خوب renditions از آهنگ های محبوب هنگامی که آنها گام به نوار کارائوکی یک حقیقت است که در نهایت به خوبی و به قرنطینه نسخه. و با اجتناب ناپذیر زمان تاخیر در جریان است که می تواند بسیار فاحش است که آن را می شود به شدت خنده دار از flawedness تنها بدتر می شود. سوار موج آن را سرگرم کننده است.

در نهایت مهم توجه داشته باشید: یک چیز وجود دارد Quaraoke است که هیچ منظم نوار کارائوکه تا کنون—گنجه خود را. تماشای دوستان خود را تلو تلو خوردن در سراسر آواز در زوم سرگرم کننده و همه, اما شما می دانید آنچه که واقعا خطر ناک? بزرگ نشان می دهد. بیرون آمدن هالووین, صحنه و لباس, پرتاب در کلاه گیس به نوبه خود چند بند به bongos! مسواک برقی باعث می شود یک میکروفن را بروس موی سر—و اگر دوست شما شروع به آواز خواندن به یک Hitachi Magic Wand, شما در حال رفتن به یکی کردن آنها را توسط گرفتن که شمشیر شما در سال گذشته رن مداخله “به عنوان یک شوخی است.” آن را واقعا می تواند به عنوان سرگرم کننده به عنوان شما می توانید آن را به وحشی. Quaraoke ممکن است جایگزین واقعی است اما تا زمانی که مستندات ها برداشته آن را فقط ممکن است بهترین راه برای لذت بردن در برخی از سازمان سر و صدا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • این محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
  • چگونه می توان بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • این بیماری همه گیر را نشان می دهد فضائل بی طرفی خالص
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.de