چگونه به تجارت و یا فروش آی فون خود را (2020): Swappa, Gazelle, uSell

اگر شما در حال برنامه ریزی در ارتقاء به یک دستگاه جدید و فراموش نکنید که به پول نقد در یکی از قدیمی خود را.

اپل جدیدترین آیفون SE نشان می دهد حتی اپل است آگاه از نیاز به گوشی های ارزان تر. این که آیا شما در بازار برای یک جدید SE یا هنوز خواب از آی فون 11 نیست فقط بازی شیر یا خط پیری خود را تلفن در یک کشو هنگامی که شما ارتقاء داده شده. فروش آی فون خود را! که پیر مرد قوی هیکل شیشه ای است با ارزش تر از شما ممکن است فکر می کنم.

وجود دارد کاملا چند خدمات است که به شما پول نقد و یا فروشگاه های اعتباری برای استفاده از آی فون. ما جمع آوری کرده ایم و در مقایسه با برخی از خدمات محبوب که در آن شما می توانید تجارت در یک دستگاه به صورت نقدی و یا اعتباری فروشگاه. بسیاری از این خدمات را قبول سامسونگ و گوگل دستگاه و همه آنها را در اپل.

به روز شده برای ماه ژوئن 2020: ما بهینه سازی گوشی های, قیمت گذاری و حذف Decluttr با توجه به تجارب ضعیف در کارکنان و گزارش های دیگر در سراسر وب.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید پشتیبانی از گزارش ما با خرید 1-سال سیمی اشتراک (با تخفیف).

برای اولین بار برخی از راهنمایی به بالا قیمت فروش مجدد

مقایسه قیمت ها در تمام این خدمات برجسته برخی از راهنمایی برای به حداکثر رساندن ارزش فروش مجدد گوشی خود را. اولین و مهمترین, مراقبت از تلفن خود را. خرید یک مورد خوب (اتمام مورد ما توصیه) و در نظر گرفتن یک محافظ صفحه نمایش (AmFilm محافظ صفحه نمایش به خوبی کار می کنند). آنها را نگه دارید دستگاه خود را به دنبال جدید است که بهترین راه برای اطمینان از شما دریافت بیشتر پول ممکن است هنگامی که شما فروش.

مطمئن شوید که شما همیشه خرید گوشی خود را قفل شده است. که خواهد خود را به حداکثر رساندن ارزش فروش مجدد. قفل گوشی کار بر روی هر شبکه بی سیم است که آنها این آنتن برای پشتیبانی. وجود دارد هیچ دلیلی برای قفل کردن خودتان به یک حامل. به طور کلی مگر اینکه یک حامل به شما می گوید یک گوشی قفل شده است, آن را احتمالا به خصوص اگر شما آن را خرید در برنامه پرداخت.

آخرین چیزی که قبل از شما اجرا کردن به پول نقد در تلفن های قدیمی خود را به مطمئن شوید که شما تمام اطلاعات خود را با استفاده از iCloud یا iTunes. یک مارپیچ به سازمان دیده بان برای: اگر شما به بالا و داده ها با استفاده از iTunes نه iCloud, مطمئن شوید که شما را به پیام های متنی خود را که گاهی اوقات شامل عکس ها و فیلم های شما نیست و ذخیره به رول دوربین خود را. به یاد داشته باشید برای جدا خود اپل دیده بان اگر شما یکی و پاک کردن تلفن خود را به عنوان به خوبی.

1. بهترین بکر اپل

Swappa

EBay clone از انواع Swappa به دنبال از بین بردن برخی از مشکلات مرتبط با eBay: بالا فروشنده هزینه های فقیر فروشنده-خریدار ابزارهای ارتباطی و بیش از حد بسیاری از کیفیت دستگاه است. شما نمی قادر خواهد بود به فروش آی فون خود را در اینجا مگر اینکه آن را در شکل خوب کاملا کاربردی بدون آسیب.

تا زمانی که گوشی خود را در دیدار Swappa لیست ضوابط و شما مایل به قرار دادن در تلاش این است که در آن شما دریافت بیشتر برای پول خود را دستگاه. به عنوان شما را در eBay شما نیاز به قرار دادن با هم یک لیست با عکس. حتما به این مورد خاموش گوشی خود را و صادقانه در مورد وضعیت. به یاد داشته باشید به عامل حمل و نقل زمانی که شما تنظیم قیمت فروش.

در حال حاضر آی فون 8 64 گیگابایت مدل به فروش می رساند برای حدود $260 با 256 گیگابایت مدل برای رفتن $294. آی فون XR به فروش می رساند به طور متوسط از $450 $520 بسته به ظرفیت ذخیره سازی.

2. بهترین و قابل اعتماد برای پول نقد

غزال

غزال قدیمی دست در جهان از تلفن های مورد استفاده. این شرکت شده است خرید گوشی از سال 2006 آن را (ساده) فرایند در این نقطه است.

شما با پر کردن یک فرم آنلاین و پاسخ به برخی از سوالات در مورد دستگاه خود را—که آیا آن کار می کند که حامل آن گره خورده است و اگر وجود دارد هر گونه لوازم آرایشی و بهداشتی آسیب. شما سپس دریافت یک پیشنهاد بر اساس پاسخ شما را بدهد. اگر شما پیشنهاد غزال ارسال خواهد شد یک جعبه کامل با برچسب حمل و نقل و شما کشتی های تلفن برای بازرسی. هنگامی که این شرکت با بیش از نگاه خود دستگاه و با فرض آن را در وضعیت شما گفت که شما پرداخت می شود—معمولا در حدود 7 تا 10 روز است. پرداخت را می توان در قالب یک چک, پی پال یا کارت هدیه آمازون.

کارخانه قفل 64-گیگابایت, آی فون, XR در شرایط خوبی به شما $244. 64-گیگابایت, آی فون 8 برای Verizon خواهد شما را خالص $110. غزال گاهی اجرا می شود وله در اطراف دستگاه جدید راه اندازی به طوری نگه داشتن چشم را در سایت های تبلیغاتی ارائه می دهد.

3. بهترین برای آیفون شکسته

uSell

اگر آی فون خود را آسیب دیده است و یا باتری دیگر نمی خواهد نگه دارید شارژ uSell هنوز هم آن را خرید. از ارسال-آن-در-سبک خدمات uSell ارائه شده برای دستگاه های آسیب دیده. ما ارائه شد 70 دلار برای آی فون XR است که حتی قدرت ،

آن چیزی است که از ترکیبی خدمات پس شما نیست در واقع فروش تلفن خود را به uSell اما نه برای خریداران آن را با این نسخهها کار میکند. هنوز هم در عمل آن کار می کند بیشتر شبیه غزال از Swappa.

4. ساده ترین راه برای فروش
new iPhone 11
عکس: سیب

اپل آیفون تجارت در

اپل و تجارت در برنامه نیست همیشه ارائه بهترین قیمت, اما اگر شما در حال خرید یک آی فون جدید اپل به سرعت درخواست اعتبار خود را به تلفن جدید. مراقب باشید که اپل تنها به پرداخت دلار بالا برای کاملا بکر گوشی های.

در زمان نوشتن یک آیفون 8 در شرایط خوبی به شما 120 دلار در حالی که آی فون XR می توانید برای دریافت تا $260. گزینه دیگر این است که در تجارت برای دریافت تخفیف بر روی یک گوشی جدید. اگر شما یک شرایط بکر آیفون XR شما می توانید آن را در تجارت به آی فون 11 برای 399 $($300 خاموش) و یا آی فون 11 Pro در 599 دلار ($400 خاموش).

ما آن را توصیه نمی, اما اگر شما نوع از کسی که فقط باید ارتقاء به یک آی فون جدید در هر سال شما ممکن است صرفه جویی در برخی از پول با استفاده از آی فون اپل ارتقاء برنامه. مانند اجاره نامه شما همیشه برای پرداخت را به گوشی خود را, اما دریافت یک جدید پس از 12 ماه است که آن را ارزان تر از خرید یک گوشی تلفن در هر سال است.

چند گزینه های بیشتر
 • بهترین خرید: بهترین خرید را انجام تجارت ها به صورت آنلاین و یا در شرکت فروشگاه های. آنها را به دستگاه های آسیب دیده و شما نمی توانید پول نقد فقط در فروشگاه های اعتباری. اما اگر شما نیاز به چیزی از بهترین خرید آن را نسبتا بدون هیچ زحمتی به خصوص اگر شما در فروشگاه مسیر.

 • حامل تجارت-Ins: ارائه دهنده خدمات خود را احتمالا یک خرید به برنامه برخی از مرتب کردن. Verizon, AT&T, Sprint و T-Mobile را تمام خرید دستگاه خود را هر چند به طور کلی به مراتب کمتر از دیگر گزینه های موجود در این لیست است.

 • eBay: همیشه وجود دارد eBay. در حالی که تجربه شخصی است soured من در eBay به تازگی—تعداد خریدار کلاهبرداری به نظر می رسد به مراتب بیشتر از تعداد خریداران مشروع—آن است که هنوز هم یکی از محبوب ترین مکان برای فروش همه چیز آنلاین. این سایت حتی یک فرم خاص برای فروش آی فون خود را.

 • آمازون و دیگران: دیگر نیز وجود دارد که دستگاه محور مبادله سایت NextWorth و GadgetGone. خارج شده و آمازون نیز دستگاه تجارت در برنامه اما هیچ یک از آنها ارائه شده به عنوان یک معامله خوب به عنوان گزینه های بالا.

جلوگیری از این خدمات

Decluttr

ما در سیمی دنده تیم تا به حال برخی از تجربه بد با Decluttr. آن استفاده می شود یک راه خوب برای دریافت پول نقد سریع برای گوشی شما. هرگز آن را پرداخت تا آنجا که دیگران اما آن را ساده و سریع می باشد. متاسفانه چیزی به نظر می رسد تغییر کرده است. ما در گذشته تجربه کشیده برای ماه پس از تلفن به پرچم به عنوان داشتن یک بد IMEI (هر چند که ما متعلق به گوشی). تکرار تلاش برای حل و فصل این موضوع بدون جواب رفت و تلفن ما بازگشت نیست برای یک ماه دیگر بعد از ما خواست آن را به عقب. هنگامی که آن را در نهایت شد بازگشت Decluttr حمل لخت تلفن در یک جعبه با بسته بندی و یا حفاظت ندارند.

چک کردن کسب و کار اداره بهتر گزارش Decluttr نشان می دهد یک الگوی مشابه تجربه نشان می دهد این خدمات بهتر است اجتناب شود.


بزرگ تر سیمی داستان
 • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
 • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
 • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
 • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
 • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
 • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>