با استفاده از یک گوشی (قدیمی یا جدید) به عنوان یک دوربین برای زوم جلسات آسان و مقرون به صرفه راه برای مشخصه در حال حاضر اگر شما یک وب کم.

Coronavirus همه گیر ایجاد کرده است یک افزایش در ویدئو کنفرانس به عنوان مردم ماندن در خانه و این بدان معناست که وب کم در تامین کوتاه مدت هستند. اگر شما نمی قادر به گیر یک, نگران نباشید—شما می توانید با استفاده از گوشی های هوشمند خود را (قدیمی یا جدید) به عنوان یک وب کم. در اینجا چگونه است.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید پشتیبانی از گزارش ما با خرید 1-سال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

تماس تصویری با گوشی خود

قبل از تلاش برای تبدیل گوشی به وب کم برای کامپیوتر, ممکن است واضح بگویم که شما می توانید با استفاده از گوشی های هوشمند خود را برای اجرای خود تصویری نشست خود را در آن. بسیاری از خدمات مانند زوم دیدار با گوگل و مایکروسافت تیم همه باید آندروید و برنامه های آی فون در دسترس است. همه شما باید انجام دهید این است که نصب نرم افزار از app store, ورود به سیستم و استفاده از تلفن خود را به عکاسی از خود دوربین و میکروفون به بخشی از این نشست است.

با این حال شما با استفاده از تلفن خود را, آن را یک ایده خوب برای سرمایه گذاری در یک سه پایه کوچک برای سرپا نگه داشتن آن را بنابراین شما لازم نیست که به آن تعادل در برابر توده ای از کتاب. این Joby Gorillapod محبوب و مقرون به صرفه سه پایه با پاها که می خودتون به ماندن پایدار تقریبا بر روی هر سطح.

استفاده از گوشی خود به عنوان وب کم

این روش فوق العاده است اگر شما فقط باید به دنبال همراه با یک جلسه بسیار اگر شما چیزی ارائه و به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را. که در آن کمک می کند تا برای تبدیل گوشی های هوشمند خود را به یک وب کم, اگر شما یکی را نداشته باشند برای دسکتاپ شما و یا اگر یک لپ تاپ کار نمی کند.

با استفاده از یک گوشی اندروید با ویندوز کامپیوتر

اگر شما بر روی یک کامپیوتر در حال اجرا ویندوز و شما با استفاده از یک تلفن آندروید یکی از ساده ترین (و بی سیم) روش استفاده از نرم افزاری به نام DroidCam.

 1. دانلود برنامه از فروشگاه Google Play بر روی گوشی شما. (گوشی شما نیاز به در حال اجرا آندروید 5.0 یا بالاتر. برای بررسی, رفتن به تنظیمات > درباره تلفن > آندروید نسخه.)
 2. دانلود ویندوز سرویس گیرنده بر روی کامپیوتر شما. به دنبال راه اندازی جادوگر دستورالعمل نصب و راه اندازی.
 3. شما باید ببینید DroidCamApp آیکون بر روی دسکتاپ شما. دوبار کلیک کنید آن را به آن را باز کنید. باز کردن برنامه بر روی گوشی آندروید خود را بیش از حد. مطمئن شوید که شما برای رایانه و تلفن متصل به همان شبکه Wi-Fi (از آن نیز کار می کند اگر دسکتاپ خود را متصل است از طریق اترنت).
 4. در این نرم افزار اندروید شما می توانید برخی اعداد بعد از Wi-Fi IP و DroidCam پورت. وارد این ارزش ها را در این زمینه بر روی کامپیوتر سرویس گیرنده است که می گویند دستگاه IP و DroidCam پورتبود. مطمئن شوید که هر دو تصویری و صوتی بررسی می شود. ضربه شروع.
 5. تلفن نرم افزار راه اندازی خواهد شد و شما قادر خواهید بود برای دیدن خوراک بر روی کامپیوتر مشتری است.

در حال حاضر چگونه می توانم آن را به کار خود را با ویدئو کنفرانس نرم افزار ؟ شما همیشه نیاز به راه اندازی DroidCam کامپیوتر مشتری و برنامه اول (مراحل 4 و 5 در بالا). و سپس رفتن به ویدئو کنفرانس نرم افزار و تنظیمات دوربین را تغییر دهید و ورودی میکروفون به DroidCam و DroidCam مجازی صوتی. باید آن را بلافاصله شروع به استفاده از سخت افزار گوشی شما.

چیزهایی که توجه داشته باشید: DroidCam کار نمی کند با برنامه های دانلود شده از استور مایکروسافت. برای مثال با اسکایپ, مطمئن شوید که شما دانلود desktop client به جای نصب برنامه از فروشگاه. DroidCam نیز پنهان چند ویژگی مانند بالاتر تصویری با کیفیت کنتراست و وضوح ابزار و بیشتر در آن DroidCamX برنامه (که همچنین خلاص شدن از شر تبلیغات در برنامه). این ممکن است به ارزش 5 دلار اگر شما را تا پایان با استفاده از آن بسیاری, اما شما باید سعی کنید از نسخه رایگان برای دیدن اگر همه چیز کار می کند ،

اگر شما مسائل را سعی کنید با استفاده از یک کابل

اگر شما با داشتن مشکل گرفتن DroidCam به کار به صورت بی سیم شما همچنین می توانید سعی کنید اتصال گوشی آندروید خود را به کامپیوتر خود را با یک کابل. اما در ابتدا شما نیاز به فعال کردن USB debugging به طوری که کامپیوتر می تواند خود را کنترل سخت افزار گوشی.

 1. در گوشی خود را, رفتن به تنظیمات > درباره تلفن و شیر بر روی Build number هفت بار. در حال حاضر رفتن به تنظیمات > تنظیمات سیستم و شما خواهید دید که یک گزینه جدید برای گزینه های توسعه دهنده (ممکن است آن را پنهان در زیر پیشرفته). آن ضربه بزنید و در پایین حرکت کمی برای پیدا کردن اشکال زدایی USB. ضامن آن است.
 2. پلاگین در گوشی آندروید خود را به کامپیوتر شما. اگر تلفن شما شروع به شارژ شما نیاز به پایین کشیدن کشو اطلاع رسانی و شیر در شارژ این دستگاه از طریق USB. در تنظیمات جدید در پنجره ای که باز می شود تا با کلیک بر روی انتقال فایل.
 3. باز DroidCamApp کامپیوتر مشتری و شیر در وسط آیکون USB. با استفاده از منوی کرکره ای برای پیدا کردن گوشی خود را (اگر آن را نمی وجود دارد ضربه بزنید بر روی آیکون تازه کردن و مطمئن شوید که تلفن برنامه باز است). بررسی کنید که DroidCam شماره پورت همان است که آنچه در برنامه چک کردن ویدئو و صداو ضربه شروع.
 4. تغییر میکروفون و ورودی دوربین در ویدئو کنفرانس برنامه به DroidCam و شما باید خوب به آن بروید.
با استفاده از آی فون یا آی پد با یک کامپیوتر ویندوز
How to Turn Your Phone into a Webcam
عکس: e2esoft

اگر شما یک آی فون (یا آی پد) و یک کامپیوتر ویندوز فوق العاده آسان از گزینه است که برای من کار کرده است iVCam. متاسفانه شما نیاز به پرداخت 20 دلار برای فعال کردن میکروفون. اما یک میکروفون USB (مثل این یکی) و یا حتی از earbuds با یک میکروفون متصل به کامپیوتر خود ویندوز (مثل این مقرون به صرفه جفت) باید قادر به اطراف مشکل است. آن را نیز در دسترس بر روی آندروید است.

 1. دانلود iVCam نرم افزار (Android, iOS).
 2. دانلود iVCam ویندوز مشتری.
 3. به عنوان به زودی به عنوان شما راه اندازی هر دو برنامه باید آن را به طور خودکار متصل شده و شما قادر خواهید بود برای دیدن دوربین خوراک خود را از تلفن و یا قرص خود را بر روی کامپیوتر خود ویندوز.
 4. در پیش فرض خود را, ویدئو چت, برنامه انتخاب e2eSoft iVCam خود را به عنوان ورودی دوربین.
 5. اگر شما مسیر از خرید قابلیت های صوتی هنگامی که شما آن را دانلود کنید, همه شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید e2eSoft VAudio به عنوان میکروفون در ویدئو های خود را-تماس برنامه و آن شروع خواهد شد خود را با استفاده از میکروفون گوشی است.

نکته: بازی در اطراف در برنامه تنظیمات را به مطمئن شوید که شما با استفاده از بهترین دوربین با وضوح ممکن است.

با استفاده از آندروید یا آی فون با MacOS

اگر شما در macOS من غمگین برای گفتن وجود ندارد مقدار زیادی از گزینه های کاربر پسند. من دیده ام به دیگران توصیه می کنند که با ویندوز لایو و اسکایپکه با پشتیبانی از اندروید و ویندوز نیز هست.

من قادر به آن را دریافت کنید برای اتصال به دستگاه های اندروید و iOS’ دوربین ها و میکروفن با هیچ مشکلی اما من نمی توانستم بفهمم چگونه به رفع مسائل پوشیدگی. هر تماس تصویری من ساخته شده با استفاده از این سرویس غیر قابل تحمل بود (در سایت های مختلف ویدئو کنفرانس خدمات) به عنوان شخص در انتهای دیگر تنها شنیدن من پاسخ دقیقه پس از من آن را گفت. من تا به حال یک دوست آن را امتحان کنید و او را بهتر موفق باشید. نه به ذکر است شما نیاز به سرفه کردن $8 به استفاده از میکروفون.

اخیر زوم به روز رسانی نیز فلج عملکرد با ویندوز لایو و اسکایپ و در حالی که وجود دارد راه حل من توصیه نمی تلاش آنها. اما اگر شما کوتاه در گزینه های دیگر تست نسخه رایگان (پس از همه, آن را باید یک مقدار عادلانه از بررسی های خوب).

 1. نصب ویندوز لایو و اسکایپ کم بیننده از فروشگاه App مک (نیاز به macOS 10.11 یا بعد از آن). بر روی آی فون خود را یا آی پد نصب همین برنامه (نیاز به در iOS 10.3 یا بالاتر).
 2. بعدی شما نیاز به دانلود macOS رانندگان که شما می توانید از اینجا دریافت کنید.
 3. مطمئن شوید که آی فون خود را/آی پد و مک در همان شبکه Wi-Fi و راه اندازی نرم افزار. مک مشتری به طور خودکار شروع به نشان دادن دستگاه تلفن همراه خود را خوراک دوربین.
 4. انتخاب ویندوز لایو و اسکایپ خود را به عنوان ورودی دوربین در ویدئو کنفرانس نرم افزار. به یاد داشته باشید شما نیاز به نسخه پرداخت شده از این برنامه اگر شما می خواهید به استفاده از تلفن خود را به میکروفون.

اگر با ویندوز لایو و اسکایپ کار نمی کند برای شما یکی دیگر از گزینه برای کسانی که در macOS است برای پیوستن به یک تصویری جلسه دو بار با خود گوشی و دسکتاپ در همان زمان. این یک راه مفید برای استفاده از دوربین گوشی خود را و میکروفون بنابراین شما می تواند قابل مشاهده و بحث در جلسات و پس از آن شما می توانید دسکتاپ خود را به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را برای هر ارائه. این کار ممکن است با تمام خدمات ویدئو کنفرانس (اما آن را با مایکروسافت تیم و زوم).

من امیدوارم که حداقل یکی از این برنامه برای شما کار می کنند. اگر هیچ یک از آنها را ما چند وب کم, توصیه های ما کار از خانه چرخ دنده راهنمای. شما فقط باید صبر کنید تا آنها در انبار.

به نگه دارید تا با ما, بررسی و راهنمای ثبت نام برای ابزار آزمایشگاه عضویت در خبرنامه.


مطمئن باشید برای بررسی از ما مجموعه ای از راهنماهای در ویدئو کنفرانس مانند نحوه استفاده از زوم مانند یک حرفه ای کار از خانه راهنمایی, چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن و مورد علاقه ما ویدئو کنفرانس نرم افزار و نحوه آس آنلاین مصاحبه شغلی.


بزرگ تر سیمی داستان
 • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
 • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
 • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
 • تاثیر گذار اقتصاد hurtles نسبت به اول آن رکود اقتصادی
 • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
 • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی