چگونه به استفاده از شل بدون رانندگی همکاران خود را دیوانه

بسیاری از ما استفاده از آن را در محل کار, اما در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونه به شل برای شما کار می کنند. (متوقف شود. هدف قرار دادن. را وارد کنید. بنابراین. اغلب.)

آیا شما شده است کار از خانه برای یک دهه یا شده اند محوری به کنترل از راه دور برای اولین بار و مرور در میدان مین از متن-تنها ارتباطی متراکم می شود دشوار و تخلیه. شل برو به برنامه ارتباطی لاین برای بسیاری از دفاتر دوردست اما استفاده نادرست می تواند تا پایان ناخواسته مزاحم همه همکاران خود را.

“ارتباطات دیجیتال است که بسیار بیشتر به چالش کشیدن از ارتباط فیزیکی به دلیل آن را فاقد توانایی واقعا انتقال لحن خوب” توضیح می دهد که ایلین سوان آداب متخصص و بنیانگذار سوان مدرسه از پروتکل. “به منقول در صدای ما از دست داده و ما قادر به شنیدن و یا بر زبان بدن است که گاهی اوقات صحبت بلندتر از کلمات است.” زن و شوهر که با اطلاع رسانی بیش از حد و آب کولر بحث هرزه خود را به کار کانال و شما ملزم به گرفتن یک کمی نا امید با همکاران خود را شل استفاده—و یا بالعکس.

اگر شما جدید به یک سازمان کمک می کند تا از طریق شل کردن تاریخچه برای دیدن آنچه که سبک است—آیا مردم شوخی در اطراف یک مقدار زیادی است ؟ انجام مکالمات گاه به گاه مخلوط با کار و یا مردم استفاده از تعداد زیادی از شکلک? که به شما یک راه طولانی به احساس بخشی از جمعیت در. اما بالاتر از همه چیز کمی وجود دارد که بهترین شیوه شما باید به دنبال جلوگیری از رانندگی مردم آجیل.

پاسخ در موضوعات زمانی که ممکن است و به نوبه خود در اطلاعیه ها در صورت لزوم

زمانی که آب میوه های خلاق هستند, روان, شما به احتمال زیاد باید چند مکالمات اتفاق می افتد در یک بار در یک کانال. موضوعات ویژگی در شل اجازه می دهد تا شما را به سازماندهی هرج و مرج. “به عنوان کسی که از عشق/نفرت رابطه با اطلاع رسانی حباب زمانی که همکاران به درستی استفاده از این موضوع از ویژگی های آن را کاهش می دهد اطلاعیه برای مکالمات که نیاز به توجه من می گوید:” ناتالی هاردکور, کون بزرگ, ارشد استراتژیست رسانه در ارتباطات بازاریابی و آژانس بم است. “باید توجه من در نهایت مورد نیاز در یک موضوع خاص به سادگی @ من است.” (این نیز کاهش @اینجا و @کانال یکی از مهمترین و بارها مورد تمسخر ابزار در شل آرسنال.) برای شروع یک موضوع فقط شناور بیش از یک پیام و کلیک بر روی پاسخ به موضوع فشار دهید.

موضوعات اجازه گفتگو به ادامه بدون اختلاط با دیگر بحث های مداوم به خصوص اگر تنها چند نفر درگیر هستند—و یا اگر برخی از آنها در مناطق مختلف. به علاوه آنها بیشتر قابل جستجو از آنجا که شما می توانید تمام مکالمات متصل به یک کلید واژه به جای فقط یک پیام واحد. پیدا کنم که من اغلب فراموش کردن یک موضوع وجود دارد اگر من نمی دریافت اطلاعیه زمانی که پیام های جدید ارسال شده و در آن. بنابراین سر به تنظیمات > اطلاعیه ها و بررسي مرا در مورد پاسخ به موضوعات اگر شما به خودتان پیدا کنید در حال سقوط است.

یک DM بهتر از بسیاری از کوتاه DMs

صحبت از اطلاع دادن خود در نظر بگیرید پیام های مستقیم (DMs) بیشتر دقت کنید. “ما یک گرایش دیجیتالی به صحبت می کنند در یک مطلب کوتاه به شیوه ای می گوید:” سوآن. “به جای ارسال پنج پیام کوتاه پشت به پشت یک لحظه جمع آوری افکار خود را و می گویند آنچه که شما در حال رفتن به می گویند در یکی دیگر از بیانیه است.” آن را آسان به نوع که شما فکر می کنید اما خود را در تلفن گیرنده را در حال رفتن به شروع dinging قلاب است که واقعا منحرف. سعی کنید برای درمان آن اولیه DMs کمی بیشتر مانند شما می توانید یک ایمیل—و بیمار برای پاسخ خود را در مورد همکار شما مشغول است.

اجازه دهید همه بدانند وضعیت خود را با یک نماد

در سطح, شل به نظر می رسد مانند یک همزمان ابزار ارتباطی مانند اتاق های چت و مسنجر برنامه های قدیمی. اما شما همیشه نمی توانید انتظار یک پاسخ حق دور—اگر کسی در یک جلسه و یا خارج از دفتر شما را تا پایان منحرف آنها را با اطلاعیه و در انتظار پاسخ است که ممکن است می آیند.

کی-کی Clapp, مدیر محتوا در تعمیر سایت iFixit بسیار در تقاضا در بخش—من می دانم که من استفاده می شود به کار با او. او کمک کرد تا مدیریت انتظارات با نگه داشتن به روز شده در روغن به طور منظم. شما می توانید خود را تغییر دهید شل وضعیت را با کلیک کردن فضای کاری خود را در گوشه بالا سمت چپ و کلیک کردن بر روی به روز رسانی وضعیت خود را در جعبه—آن را تا به چند گزینه های پیش فرض مانند “خارج بیمار” و “در جلسه” اما شما می توانید ایجاد یک وضعیت برای هر چیزی که شما می خواهید. “ما با استفاده از مواد غذایی emojis به تماس با ما ناهار می شکند دوربین به مردم اجازه می دانم زمانی که ما مشغول فیلمبرداری و غیره” او به من می گوید. “اگر شما با استفاده از تقویم گوگل, پلاگین, خود را شل وضعیت emoji حتی می توانید تغییر دهید به طور خودکار زمانی که شما در جلسات.”

کوتاه مصوبات تنها نیاز به یک Emoji واکنش

من همیشه بحث که آیا به درهم و برهمی تا گفتگو با کوتاه مصوبات مانند “خوب” و یا “خیلی خوب” به جای تلویحا دلالت توافق با سکوت. هر کس موافق در بهترین راه برای رسیدگی به این ایمیل اما شل شما پوشش داده شده با از emoji واکنش: فقط شناور بیش از یک پیام و کلیک بر روی اضافه کردن واکنش دکمه در سمت راست. “به عنوان یک مدیر هیچ چیز را بدتر از رها کردن کاملا گردد پیام به شل و برگشت جیرجیرک” Clapp می گوید. “یک ✅ باعث می شود آن را برای من آسان است برای دیدن که تیم من خواندن اداری به روز رسانی. به عنوان یک انسان از emoji واکنش های خوب یادآوری است که همکاران خود را هنوز هم گوش دادن و درگیر است.” (به علاوه شما می توانید ایجاد و سفارشی emoji واکنش به نگه داشتن چیزهای سرگرم کننده است.)

وجود دارد یک خط خوب با از emoji ، در حالی که آنها می تواند کمک به جایگزینی مقداری از آن از دست رفته لحن و زبان بدن آن را نیز آسان به دیوانه. “یک چشمک emoji یا یک لبخند ساده می تواند یک راه طولانی به سوی روشن بودن اما من شناخته شده است افرادی که بیش از حد آن—گاهی اوقات با یک شکلک تقریبا هر کلمه در یک پاراگراف می گوید:” ملانی Pinola یک تحریریه در Wirecutter استفاده می شود که به مدیریت به طور کامل از راه دور تیم در رد کردن. “این باعث می شود درک این پیام سخت تر (و آن را بیش از حد آزار دهنده).”

با پر کردن مشخصات خود را نه تنها نام خود را

بدون تصادفی دفتر bump-فهم آن را سخت تر برای رسیدن به می دانم که همکاران خارج از گروه خود را—که خشن است هنگامی که شما نیاز به کمک خود را. “پر کردن مشخصات خود را به عنوان آنجا که ممکن است می گوید:” Pinola, “خود را با گروه و عنوان محلی کنونی, شماره تلفن, ساعت کار ضمایر و غیره. این کمک می کند تا افراد دیگر می دانم زمانی که شما می توانید بهترین رسیده باشد و شما را کمتر به نظر می رسد مانند یک غریبه.” و آسمان را به خاطر استفاده از نام واقعی خود و مشخصات تصویر—آن را بسیار آسان تر در همکاران خود را اگر آنها نمی, پیام های یک squiggly خط به نام c00ldawg76. پر کردن پروفایل یک بخش کلیدی از رد کردن را شل بهترین شیوه Pinola به من می گوید که آنها نوشته شده عموم و ارسال به هر استخدام جدید—یک نکته اگر سازمان خود را ندارد یک منبع مانند این در حال حاضر.

ایجاد عضویت و کانال قطع آزادانه

اگر شما فقط یک زن و شوهر از کانال آنها به مقصد به هم ریخته با مکالمات همکاران شما نمی خواهید برای دیدن. هاردکور, کون بزرگ اشاره می کند که در حالی که شرکت با استفاده از شل در حالی که بدیهی است که آنها شروع به استفاده از آن زمانی که هر کس رفت و از راه دور در ماه مارس که باعث شد برخی از دردهای در حال رشد. “در ابتدا ما مشترک بسیاری از COVID-19 اخبار مرتبط در شرکت گسترده #IndustryNews کانال اما در طول زمان سیل همه گیر شد اخبار بیش از حد برای همه, سلامت روان,” او توضیح می دهد. “به عنوان یک نتیجه, ما ایجاد یک #Coronavirus کانال که هم تیمی می تواند انتخاب کردن را اگر آنها می خواستند که بیشتر در بالای اخبار در طول روز است.” شما می توانید قطع هر کانال با یک راست کلیک کنید و نمی بینم که آن را به پیام های جدید مگر کسی که به طور خاص با شما تماس با @.

شرکت شما ممکن است در قوانین خاص خود را دارد وقتی که می آید به ایجاد کانال—چه کسانی مجاز به انجام این کار تحت چه شرایطی شما باید و اینکه آیا آنها باید چوب خاصی نامگذاری کنوانسیون که نگه داشتن سرگرم کننده جدا از کار. بنابراین بررسی خود را از سیاستهای سازمان قبل از ایجاد کانال های willy-nilly. و اگر خود شرکت نمی کند و این وضع را از آنها بپرسید که آیا آن را خوب به تقسیم مشغول کانال یا حذف آنهایی که لازم نیست دیگر.

نگه داشتن خود را عاقل با مزاحم نشوید و دیگران را تشویق به انجام همان

گاهی اوقات من به یاد داشته باشید چیزی در 8 ساعت و می خواهید به ارسال آن قبل از من را فراموش کرده ام در صبح—اما نمی خواهید به زحمت شخص دیگر پس از ساعت. یکی از کارفرمایان قبلی تاکید کرد که همه باید استفاده مزاحم نشوید در غیر کار به طوری که بقیه از ما می توانید احساس رایگان برای پیام در هر زمان—از بین بردن نیاز به ایمیل. شما می توانید مجموعه خود را مزاحم نشوید تنظیمات از تنظیمات > اطلاعیه > اطلاع رسانی برنامه—من اجازه می دهد اطلاعیه از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر, اما شما ممکن است انتخاب کردن به نوبه خود آنها را به عنوان به زودی به عنوان روز کاری خود را انجام داده است. شل هنوز هم اجازه می دهد تا همکاران خود را با فشار یک اطلاع رسانی از طریق مزاحم نشوید اگر آن را واقعا فوری است.

می دانم زمانی که به استفاده از چیزی غیر از شل

در حالی که شل لوایح خود را به عنوان یک توقف همه چیز-فروشگاه برای شرکت شما برخی از چیزهایی که بهتر است سمت چپ به ابزارهای دیگر. در حالی که سوآن اشاره می کند که شما می توانید با استفاده از متن به انتقال تن زمانی که لازم—اضافه کردن parentheticals بود “(چنین و چنان است که واقعا در پشت من در مورد این)” یا “(من می خواهم به مطمئن شوید که ما پایان ندارد تا در پایان کم از قطب توتم این زمان)”—گاهی اوقات بهتر است فقط به هاپ در یک تماس. پنج دقیقه مکالمه تلفن اغلب می تواند خیلی راحت تر از 15 دقیقه شل گفتگو.

در نهایت به یاد داشته باشید که برخی از مکالمات نباید بر روی یک پلت فرم مشترک در همه. “فکر زمانی که شما در حال ارسال پیام های که شما آنها را ارسال به و چه کسی آنها را می بیند می گوید:” سوآن. “این اتفاق می افتد اغلب: کسی شکایت در مورد شخص دیگری اما این به طور تصادفی می رود به هر کسی که در این موضوع. دو-خودتان را بررسی کنید همیشه.” و یا بهتر رتبهدهی نشده است او می گوید: فقط جلوگیری از صحبت کردن در مورد افراد پشت سر خود را در محل کار—به خصوص در نوشتن. کار تیمی سیستم عامل هک شده اند و در گذشته پس درمان خود را شل که اگر تمام پیام های خود را ممکن است تبدیل شده و یک روز است. آن را هرگز لطمه می زند به دقت و توجه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • زیرساخت های مسابقه تسلیحاتی است که سوخت رسانی آینده از بازی
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma