چگونه به استفاده از تلفن خود را به Declutter زندگی خود را

گیر در خانه مانند بقیه از ما ؟ قرار دادن برخی از زمان به خوبی استفاده کنید—با چند هوشمند نرم افزار و برخی از اراده.

بسیاری از ما در حال عادت کردن به داخل خانه ماندن برای مدت زمان طولانی در حال حاضر است که می تواند کودکان و نوجوانان و کار بسته—زمان بیشتری را با کسانی که مشاغل خانگی شما شده است قرار دادن کردن.

یکی از کارهای عادی و روزمره شما می توانید با چیزی جز گوشی های هوشمند خود را (و اراده) است decluttering: وجود برنامه های بیشتر برای کمک به با این از شما ممکن است فکر می کنم. سعی کنید این و پس از پایان مستند با فضای بیشتر از شما تا به حال زمانی که شما به آن آغاز شده است.

برو بدون کاغذ

گوشی خود را سریع کار تبدیل تمام اسناد کاغذی به دیجیتال نسخه های دور با خیال راحت در ابر. تعدادی از برنامه های کاربردی را با استفاده از دوربین گوشی خود را به یک اسکنر تبدیل عکس به Pdf در طول راه و برداشت اسناد و مدارک را به اندازه.

ما مانند گوگل درایو برای این به دلیل آن باعث می شود متن داخل فایلهای Pdf قابل جستجو نیز ارائه می دهد انواع روش های مدیریت اسناد اسکن شده خود را (از جمله پوشه ها و فایل های ستاره دار). متاسفانه اسکن به PDF تابع است که تنها در دسترس در Google Drive برای اندروید: شیر به علاوه آیکون (پایین سمت راست) و سپس اسکن برای وارد کردن یک سند است. شما می توانید چرخش و محصول یک ضربه محکم و ناگهانی قبل از ذخیره.

pGoogle Drive for Android can scan documents straight into your cloud storage.p

گوگل درایو برای اندروید می توانید به اسکن اسناد و مدارک مستقیم به ذخیره سازی ابر خود را.

گوگل از طریق دیوید Nield

شما می توانید آپلود فایل با استفاده از گوگل درایو برای iOS, اما آن را یک نفس طولانی روند. گرفتن یک عکس از یک سند مثل شما که هر عکس با استفاده از دوربین آیفون برنامه و سپس از عکس ها در iOS تصویر را انتخاب کنید و به آن ضربه بزنید به اشتراک بگذارید. را انتخاب کنید چاپو سپس در صفحه بعدی خرج کردن بر روی تصویر است که آن را تبدیل به یک PDF—ضربه بزنید به اشتراک گذاری دوباره و سپس انتخاب بیشتر و کپی را درایو.

iOS خود را document scanner داخل یادداشت ها. باز کردن برنامه ایجاد یک توجه داشته باشید و سپس ضربه بزنید تا دوربین آیکون در بالای صفحه کلید و اسکن اسناد. به عنوان با گوگل درایو شما را کشت و گزینه چرخش و یک بار سند ذخیره شده است به عنوان یک توجه داشته باشید شما به راحتی می توانید صادرات آن را به یک برنامه دیگر در صورت نیاز.

pAdobe Scan is another app that can digitize your documents for you.p

Adobe اسکن برنامه دیگری است که می تواند برای الکترونیکی کردن اسناد خود را برای شما.

Adobe طریق David Nield

شما باید مقدار زیادی از گزینه های دیگر پس از آن که ارزش تجربه کار با چند نرم افزار مختلف برای پیدا کردن یکی که دوست دارید. یکی از بهترین دیده ایم است CamScanner برای اندروید و iOS—آن را در لیست سیاه در سال گذشته برای گسترش نرم افزارهای مخرب که CamScanner می گوید ناشی از سرکش شبکه آگهی. اگر شما آماده برای آن را به نفع شک آن را در حال حاضر امن و پشت در فروشگاه برنامه می آید با یک تن از ویژگی های برای دیجیتالی شدن اسناد خود را.

خدمات شما در حال حاضر استفاده ممکن است سند اسکن گزینه های بیش از حد—Adobe اسکن برای اندروید و iOS است که سریع و ساده برای استفاده است و می تواند تشخیص متن داخل اسناد و اما ارتباط تنگاتنگی با Adobe پلت فرم ذخیره سازی ابر. نیز, Dropbox, نرم افزار برای آندروید و یا iOS نیز می تواند اسناد را اسکن کنید اما آن را بهترین راه حل موجود برای Dropbox به کاربران.

فروش خود را ناخواسته

شما در حال حاضر ممکن است آشنا با فروش آنلاین ابزار مانند Craigslist و eBay و Facebook, بازار, اما شما نمی دانید که چگونه از آن آسان است برای ایجاد لیست از تلفن خود را—ضربه محکم و ناگهانی چند عکس نوشتن شرح و شما فقط در مورد انجام می شود بدون نیاز به باز کردن لپ تاپ خود را در تمام.

است که می گویند شما باید به عجله از طریق ساخت لیست: بیشتر از زمان و تلاش شما را بر آنها قیمت های بهتر به شما. را به عنوان بسیاری از عکس به عنوان شما می توانید صادقانه در مورد آسیب و کمبود و نگاهی دیگر لیست های مشابه برای الهام قبل از ایجاد خود را.

pSelling items on eBay via your phone is very straightforward.p

فروش اقلام در eBay از طریق تلفن خود را بسیار ساده است.

Ebay از طریق دیوید Nield

شما می توانید خلاص شدن از شر خیلی از مسائل ناخواسته خود را در این راه: اسباب بازی های قدیمی استفاده نشده, لباس که ورزش دوچرخه شما هرگز به مقابله با. شما می توانید تقریبا هر چیزی مهم نیست چقدر قدیمی و یا حتی چگونه شکسته به عنوان طولانی به عنوان شما واقع بینانه در مورد قیمت—نگاهی به آن به عنوان یک decluttering ورزش به جای پول-ساخت طرح و به شما امکان پیدا کردن افراد که تنها بیش از حد خوشحال به چیزهای دست خود را, حتی اگر آن را فقط برای قطعات.

eBay برای اندروید و iOS آشکار نام بزرگ در این زمینه و به ویژه مناسب است اگر شما رو بزرگتر و گران تر موارد به خلاص شدن از شر. آن را جذب یک شبکه بزرگ از خریداران و مختلف حمایت ساخته شده است برای اطمینان از ایمنی و امنیت از هر دو خریداران و فروشندگان (فقط مطمئن شوید که به خواندن دستورالعمل برای اولین بار).

pFacebook Marketplace lets you sell items specifically to those in your area.p

Facebook بازار اجازه می دهد تا شما به فروش اقلام به طور خاص برای کسانی که در منطقه شما.

Facebook از طریق دیوید Nield

Facebook بازار ساخته شده است به Facebook نرم افزار برای اندروید و iOS. با این نسخهها کار خوبی برای معاملات محلی—به خصوص اگر شما در حال تلاش برای خلاص شدن از چیزهای که مورد استفاده قرار گیرد و یا به نحوی آسیب دیده—اما شما می توانید آیتم ها را به هر نقطه در کشور نیز هست. دوباره مطمئن شوید که به خواندن مشاوره است که Facebook می دهد برای فروشندگان به نگه داشتن خود را امن است.

در حالی که آنها لازم نیست که کاملا لهستانی و رسیدن به eBay و Facebook هم Letgo (Android, iOS) و OfferUp (Android, iOS) فروش واقعا ساده (و Letgo گزینه فقط به دور مسائل خود را اگر شما واقعا می خواهید برای پاک کردن خانه خود را به سرعت).

همسایه (Android, iOS) نیز به ارزش یک نگاه به عنوان محلی متمرکز برنامه برای دور دادن و یا فروش اقلام ناخواسته را در اطراف محله. البته Craigslist فیل در اتاق وقتی که می آید به فروش مسائل خود را و آن را به برنامه های تلفن همراه و همچنین (Android, iOS), و آن را قطعا مناسب به همراه فرد در معاملات.

دریافت سازمان یافته

دیجیتالی شدن اسناد کاغذی و خلاص شدن از چیزهای ناخواسته دو راه اصلی شما می توانید declutter با استفاده از تلفن خود را, اما وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های دیگر مایل به قرض دادن یک دست بیش از حد. دیگر ابزار آماده کمک به شما سازماندهی شده به عنوان مثال این که آیا آن را راه اندازی به انجام لیست و یا ساخت یک جستجو موجودی از همه چیز شما خود را.

Google Keep (Android, iOS) و یادداشت ها (به iOS ساخته شده است) می توانید با هم سوابق از فقط در مورد هر چیزی و ارائه راه بصری برای نگه داشتن یادداشت های خود را سازماندهی به عنوان به خوبی. گزینه های دیگر برای پیگیری کار خود را شامل حال محبوب Evernote (Android, iOS) و بیشتر متمرکز Todoist (Android, iOS).

pEvernote can help you keep track of what you've got and what you want to do with it.p

Evernote می تواند به شما کمک کند پیگیری آنچه که شما و آنچه شما می خواهید برای انجام با آن.

Evernote از طریق دیوید Nield

خود را به گرفتن خانه و اموال خود را در نظم است که بسیار ساده تر زمانی که شما می دانید دقیقا آنچه در آن است شما با خرید و فروش و Sortly برای آندروید و iOS می تواند کمک کند با این. شما می توانید اضافه کردن مطالب برای همه مسائل خود را تمام برچسب و طبقه بندی ضمیمه تصاویر و مشخصات و حتی برآورد ارزش برای همه چیز شما خود است که به خصوص مفید برای خانه یا مستاجر بیمه و یا جایگزین کردن اقلام خود را در مورد یک فاجعه است.

چگونه در مورد تبدیل decluttering به بازی ؟ تعدادی از برنامه های می تواند “gamify” خود را به انجام لیست با اضافه کردن چالش ها و پاداش در طول راه و یک زن و شوهر از مورد علاقه ما هستند Habitica (Android, iOS) و EpicWin (Android, iOS)—هر دو به شما اجازه خودتان تعیین اهداف خاص و رقابت در برابر دیگر مردم (بنابراین شما می توانید تمام خانواده خود را درگیر در decluttering روند).

pA music streaming service like Spotify is a more compact alternative to your CD collection.p

یک جریان موسیقی خدمات مانند Spotify در یک جمع و جور تر جایگزین برای خود سی دی مجموعه است.

Spotify از طریق دیوید Nield

فکر می کنم در مورد برنامه های که ممکن است قادر به جایگزین کردن اشیاء فیزیکی در خانه خود را به عنوان به خوبی: آیا شما نیاز به آن قفسه سی دی با Spotify در (Android, iOS) در جیب شما ؟ و ممکن است از زمان به جای برخی از کسانی که کتابهای کاغذی با الکترونیکی نسخه های حسن نیت ارائه میدهد از روشن شدن برنامه (Android, iOS)? نیز وجود دارد Centriq (Android, iOS) است که می تواند جایگزین همه کتابچه های راهنمای محصول نظر گرفتن فضای با نسخه های دیجیتال موجود در یک شیر آب تک.

در نهایت نترس برای دریافت کمک از خارج برای کمک به شما برای روشن کردن فضا و ساده زندگی خود را. از جمله برنامه های TaskRabbit (Android, iOS) و دستی (Android, iOS) شما اجازه می پرداخت مردم در ساعت را تمیز و مرتب, اگر شما در حال رفتن به باید صبر کنید تا اجتماعی فاصله قوانین آرامش را بیشتر از این برنامه ها است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • تاثیر گذار اقتصاد hurtles نسبت به اول آن رکود اقتصادی
  • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de