چگونه به سازمان دیده بان SpaceX پرتاب فضانوردان به ISS

این مناسبت را اولین بار یک شرکت خصوصی انفجار ناسا فضانوردان به فضا است. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

روز چهارشنبه بعد از ظهر کهنه کار ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در حال انتظار برای گرفتن یک سوار به ایستگاه فضایی بین المللی روی SpaceX خدمه اژدها. این یک لحظه بزرگ برای اکتشافات فضایی و آن را نشانه ای از آغاز از عمل تجاری crewed موشک راه اندازی شد. ناسا و اسپیس ایکس کار کرده اند به سمت این هدف برای بیش از یک دهه و این, راه اندازی, آخرین آزمون قبل از ناسا گواهی خدمه اژدها برای انسان spaceflight.

Behnken و هرلی را ترک از تاریخی سکوی پرتاب 39-ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. این همان پد که ارسال فضانوردان آپولو 11 در راه خود را به ماه و همچنین فینال شاتل فضایی پرواز در سال 2011. که آخرین بار فضانوردان آمریکایی راه اندازی شد از ما; از آن پس هر فضانورد محدود از ما hitched سوار بر یک موشک سایوز. در حال حاضر نه سال وقفه در پروازهای فضایی انسان در آمریکا رو به اتمام است.

“این اتفاق می افتد بعد از بسیاری از مردم امیدوار بودند اما آن را به عنوان سریع به عنوان مثل انسان ممکن است” می گوید: Chad Anderson, مدیر عامل شرکت SpaceAngels یک فضای متمرکز شرکت سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری در SpaceX. “آنها در رقابت با بوئینگ برای اولین بار به ارائه فضانوردان به ایستگاه فضایی و آنها راه را در مقابل.”

در طول شاتل عصر مرکز فضایی کندی معمولا بسته بندی شده با افرادی که تبدیل به تماشای crewed راه اندازی شد. اما ناسا مدیر جیم Bridenstine خواسته می شود تماشاگر به ماندن در خانه و تماشای آنلاین برای محافظت از کارکنان ناسا از Covid-19. “ما در حال درخواست از مردم برای آمدن به کندی” Bridenstine به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه. “این مرا ناراحت می کند و حتی آن را می گویند اما ما نمی خواهیم شیوع.”

Behnken و Hurley شده اند در قرنطینه پس May 13. دو هفته قرنطینه معمولی است قبل از راه اندازی به ایستگاه فضایی بین المللی, اما ناسا و اسپیس ایکس در زمان برخی از اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان حاصل شود که خدمه را نمی رمان coronavirus به فضا است. این عمدتا درگیر حفظ اجتماعی فاصله شیوه در آموزش نگهداری و آموزش پرسنل را به حداقل و هر کسی که نیاز به تعامل با خدمه برای انجام یک چک دما و پوشیدن دنده محافظ.

در چهارشنبه Behnken و Hurley خواهد سر به پد حدود 3 ساعت قبل از راه اندازی. آنها می تواند حمل و نقل در یک تسلا مدل X است که decked در ناسا “worm” آرم که احیا شده است و برای راه اندازی. آنها را یک آسانسور به خدمه دسترسی بازو در راه اندازی برج و صعود به کپسول. Behnken و Hurley خواهد شد و سپس با انجام یک سری از سیستم چک است که تعیین خواهد کرد که آیا کپسول است که برای راه اندازی و آنها را بازوی خدمه اژدها سقط سیستم است که انفجار آنها را خاموش پد اگر وجود دارد یک اورژانس است. SpaceX آغاز خواهد سوخت موشک با فوق اکسیژن مایع و نفت سفید 45 دقیقه قبل از راه اندازی.

یک بار Behnken و هرلی در فضا هستند, آن را در حدود 19 ساعت برای خدمه اژدها برای سازگاری با ایستگاه فضایی است. در آن زمان فضانوردان خواهد بود تست کردن کپسول را به سیستم جمع آوری داده به طوری ناسا می توانید بعد از تایید سفینه فضایی امن برای انسان است. کپسول طراحی شده است برای پرواز بدون هیچ گونه دخالت انسان اما آن را همراه با پشتیبان گیری دستی کنترل است که Behnken و هرلی را تست کردن آنها به عنوان رویکرد ایستگاه.

هرلی بود که خلبان در آخرین ماموریت شاتل گفت: تکامل سیستم های کنترل در فضاپیما آینه راه کنترل سیستم های تغییر کرده در هواپیما. “شاتل تا به حال یک مقدار عادلانه از دستی به دلیل قابلیت اتوماسیون تقریبا به عنوان قابل اعتماد در سیستم طراحی شده بود,” هرلی گفت: سیمی در اوایل این ماه. “در مدرن خطوط هوایی خلبانان مدیران سیستم و انجام بسیار کمی دست پرواز و آن را بسیار مشابه با اژدها. فرمانده و خلبان در حال نظارت بر این خودرو مسیر و سیستم و لازم نیست به طور کامل تمرکز در واقع پرواز.”

زمانی که هرلی و خدمه پرواز در آخرین ماموریت شاتل در سال 2011 انجام آنها یک پرچم به ایستگاه فضایی. او در سمت چپ آن وجود دارد با دستورالعمل ها است که هیچ کس نباید آن را به زمین تا دفعه بعد یک crewed موشک پرتاب شده از فلوریدا. زمانی که Behnken و هرلی در ایستگاه می رسند آنها را “تسخیر پرچم” و آوردن آن به خانه برگشت. اما ممکن است آنها را به عنوان طولانی به عنوان سه و نیم ماه; ناسا برنده ‘ تی تصمیم می گیرید چه مدت فضانوردان خواهد ماندن در ایستگاه تا زمانی که آنها می رسند.

راه اندازی برنامه ریزی شده است 4:33 pm EDT. این یک لحظه راه اندازی پنجره, بنابراین اگر SpaceX نمی تواند راه اندازی دقیقا در زمان آن را به عقب رانده شود برای یک روز دیگر. ناسا دارای یک لیست طولانی از آب و معیار است که باید رعایت شود که شامل آرامش دریا downrange از سکوی پرتاب. که بدان معنی است که آب و هوا نه تنها به خوبی در فلوریدا, اما در سراسر اقیانوس اطلس به عنوان به خوبی. “من می خواهم انتظار یک شانس بسیار بالا از شستشو از راه اندازی با توجه به آب و هوا” Benji نی, SpaceX, مدیر و خدمه ماموریت مدیریت به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه. پشتیبان گیری تاریخ راه اندازی برنامه ریزی شده است برای روز شنبه, مارس 30. SpaceX نیست پاسخ به درخواست های اضافی برای نظر.

راه اندازی خواهد شد, پخش زنده توسط ناسا و اسپیس ایکس. ناسا prelaunch پوشش از نسخه ی نمایشی-2 ماموریت آغاز خواهد شد در 12:15 pm EST در مارس 27 و آژانس همچنان به ارائه به روز رسانی های زنده از این ماموریت تا Behnken و Hurley حوض با ایستگاه فضایی در 11:30 am EST در روز پنج شنبه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • چگونه پارسه طراحی فوق العاده سریع اینترنت در خارج از کشور
  • سفینه فضایی زمین و ارزش آرمانی فکر کردن
  • در مورد بازگشایی مدارس
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>