به عنوان جدید کروناویروس همچنان جیغ وداد بازی کردن در سراسر جهان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود “اجتماعی فاصله” به عنوان یکی از راه های مبارزه با گسترش بیماری است. تا کنون در ایالات متحده است که به معنای لغو همایش ها مثل Facebook را F8 و پیش بینی Costco حملات توسط Covid-19 preppers. شرکت هایی مانند توییتر و مربع که به جک دورسی به عنوان مدیر عامل—که در حال حاضر گرفته گام منطقی بعدی درخواست کارکنان برای کار از خانه در هر زمان ممکن است و بیشتر به طور بالقوه می تواند به دنبال خود منجر شود. به عنوان کسی که مشغول به کار از راه دور برای نزدیک به یک دهه من اینجا هستم تا به شما بگویم: این آسان نیست. اما تنظیم برخی از مرزهای خواهد شد یک راه طولانی به سوی نگه داشتن شما عاقل.

بله کار از خانه خود قدرت پردازش. شما همیشه وجود دارد برای پذیرش تحویل. شما می توانید هر موسیقی شما می خواهید به عنوان با صدای بلند به عنوان شما می خواهید. شما لازم نیست که جاودانه با صدای بلند جویدن و یا خارج از نزاکت بوی همکاران خود. اما شما نیز باید به رقابت با Scylla و کاریبد از انزوا و حواس پرتی. از دست دادن بهره وری کمتر احساس فوری در زمان coronavirus. صرف زمان کافی به تنهایی کار, اگر چه, و شما ممکن است شروع به از دست دادن حس خود را از خود.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بنابراین! اگر کارفرمای شما از شما خواسته است برای ماندن در خانه در اینجا برخی از استراتژی های برای نگه داشتن آن را با هم خورد از کسی که انجام آن را پس از “شل” شد بیشتر از یک فعل. توجه داشته باشید: این است که یک راهنمای به مسئول شاخص و یا شستن دست های خود را و یا مهار Purell اگر چه با تمام معنی انجام آن چیزهایی است. آن را بیشتر به یک یادآوری برای رسم خطوط روشن بین کار و بقیه عمر خود را. همچنین تساوی در تجربه خود من پس از آن امیدوارم می رود بدون گفت که مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

این نیز مهم است به اذعان کرد که کار از خانه در وهله اول یک لوکس است ، بیش از حد بسیاری از مردم ندارد که گزینه ای است که به خصوص نگران کننده در یک زمان از طول تاریخ مراقبت های بهداشتی و به سرعت در حال گسترش بیماری است.

با که گفت, انجام پس امیدوارم شما راه اندازی برای رسیدن به موفقیت بدون در نظر گرفتن که چرا شما از راه دور و یا برای چه مدت.

لباس پوشیدن

نه به دریافت بیش از حد شخصی حق کردن خفاش اما با قرار دادن برخی از لباس ها ، آن را وسوسه انگیز, من می دانم, به رول از تخت و لکه به لپ تاپ خود را در لباس خواب خود را. و یا شاید حتی خارج شدن از رختخواب در وهله اول ؟ این یک دام است. اگر شما در حال لباس پوشیدن برای خواب رفتن به یک مقدار زیادی سخت تر برای دریافت مغز خود را به یک سواری بسیار کمتر می تازد. (در این استعاره مغز شما یک اسب با آن.) مهم تر اگر شما نمی توانید از بالا, دوش گرفتن, مسواک زدن دندان های خود را, لباس می پوشد—هر صبح خود را معمول مستلزم زمانی که شما در واقع رفتن به دفتر شما در حال شکستن کاردینال قانون کار از خانه: تعیین مرزهای.

اگر شما آماده برای روز, روز خود را هرگز واقعا شروع می شود. به جای کار از خانه شما فقط در صفحه اصلی با این کار گاه به گاه چک در. که خوب و سالم در حال حاضر و پس از آن! شما یک هواپیمای بدون سرنشین. اما اگر شما در این برای مسافت های طولانی شما نیاز به درمان آن مانند هر روز دیگر در دفتر منهای دفتر بخش. علاوه بر این, آن را خوب آماده می شود اگر کسی چشمه تعجب زوم دعوت شما.

باید یک فضای کار اختصاص داده شده

کار نمی کنند و از تخت. کار نمی کنند از روی نیمکت. کار نمی کنند و از futon. در واقع اجازه دهید فقط می گویند کار نمی کند در هر نقطه که شما اجازه می دهد تكيه اگر شما می توانید آن را کمک کند. اگر کسانی هستند که تنها گزینه های در دسترس به شما این خوب است! فقط سعی کنید برای پیدا کردن یک در نزدیکی میز قهوه برای استفاده به عنوان میز یا هر چیزی را نگه می دارد که لپ تاپ خود را خارج از خود را تحت اللفظی دامان برای بسیاری از روز است. این کمک می کند تا با تمرکز, بله, بلکه آن چیزهایی دریافت کنید.

که در آن شما در واقع راه اندازی فروشگاه به طور کامل به شما. شاید شما باید یک دفتر اختصاصی فضا با یک میز و یک نظر. برای تلفن های موبایل خوب است. اگر شما نمی, که همچنین خوب من معمولا کار بر روی لپ تاپ من در یک آشپزخانه. نکته در اینجا این است که به وضوح تعریف بخشی از خانه خود را که در آن کار اتفاق می افتد. که باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد که شما در واقع انجام کارها هنگامی که شما وجود دارد, اما فقط به عنوان مهم ممکن است کمک به شما را قطع زمانی که شما نمی. به یاد داشته باشید که هنگامی که شما کار از خانه شما همیشه در خانه—اما شما همچنین همیشه در کار است. در تمام هزینه های شما باید به جلوگیری از تبدیل کل خانه یا آپارتمان به یک آمورف فضای که در آن شما همیشه در ساعت بلکه نوع نیست. این هیچ راهی برای زندگی است. (تمام وقت کارگران از راه دور توجه داشته باشید: شما همچنین می توانید نوشتن چند صد فوت مربع از فضای دفتر خانه در اظهارنامه مالیاتی خود را.)

هر چه خود را تنظیم و مرتب نگه داشتن آن و یا حداقل به عنوان آنجا که می خواهد خود را در مقایسه با فضای اداری. در اینجا یک راهنمای به برخی از تمیز کردن و سازماندهی منابع است که به شما ثابت شما خوب است.

رفتن به خارج

هر چند روز من صرف حداقل چند ساعت در یک کافی شاپ. این تغییر از مناظر بهانه خوبی به گرفتن برخی از هوای تازه و فراهم می کند یک کمی از تعامل انسان که شل مکالمات و زوم جلسات نیست. باید که دیگر نمی توان عملی برای coronavirus دلایل حداقل ببینید اگر شما می توانید راه رفتن در اطراف بلوک چند بار در روز. وجود دارد بدون کولر آبی هنگامی که شما کار از خانه بدون اسنک جدول جلسات پایین بلوک. آن را آسان به ماندن قفل شده است و در موقعیت در تمام طول روز. آن را انجام نمی! نشسته وحشتناک است برای سلامت شما و ذهن بیحس کننده هنگامی که شما خیره در همان دیوار یا پنجره در تمام طول روز.

زیر نقطه در اینجا: داشتن یک حیوان خانگی کمک می کند. اگر شما یک سگ شما را به خارج رفتن برای راه رفتن در آن. اگر شما یک گربه یا ماهی یا سر و گوش آب شما می توانید صحبت کردن با صدای بلند و بدون احساس مانند یک فرد دیوانه. و اگر شما احساس استرس خوب حلقه rub معمولا کمک می کند. در هر دو جهت.

حق تنظیم

همکار من آدرین بنابراین با این نسخهها کار از خانه و نوشت: یک راهنمای عالی برای ویدئو کنفرانس, میز ایستاده و بیشتر. چیزهایی مثل حق زوم روشنایی و تعویض تا که پا شما با قرار دادن وزن می تواند یک تفاوت بزرگ در چگونه مردم شما را درک و دفع آتروفی.

برخی از آنها را کساد

از یک طرف کار از راه دور برای چند سال احتمالا به من کمی پارانوئید. از سوی دیگر همکاران خود همه صحبت کردن در مورد شما پشت سر خود را. شوخی! بیشتر! در حقیقت نگرانی بزرگتر کار از راه دور است که آنها را فراموش کرده ام شما در همه وجود دارد. شما به ناچار دست بداهتا جلسات و مکالمات جانبی که چرخش کمی ایده به پروژه های بزرگ. که عمدتا OK—شما گرفتار به ویژه در یک محیط هنگامی که اکثر مردم در حال کار از خانه.

من فکر می کنم بهترین راه حل برای کار خود را از زندگی و سلامت عقل است به استفاده از شل بیش از عملکرد. بررسی در با مردم حتی اگر شما لازم نیست که مربوط به کار به دلیل. ارسال آنها را خنگ توییتهایی. نترس از کج (ایتالیک) و علامت تعجب. آن را هرگز همان خواهد بود به عنوان گرفتن یک ظهر قهوه یا آبجو پس از کار, اما آن کمک می کند تا به مردم یادآوری کند که شما نه فقط در خارج وجود دارد در درجه اعتبار ساقط است. و هنگامی که صحبت می کند مرکز در اطراف کار می دانم زمانی که به سوئیچ از شل به تلفن. شما شگفت زده خواهید شد که چقدر می توانید در ترجمه از دست رفته زمانی که شما فقط نوع.

هیچ تلویزیون

با عرض پوزش. مگر اینکه شما در یک اتاق که در حال حاضر دارای سی ان ان یا CNBC یا هر چیز دیگری در تمام طول روز در گوشه ای بدون تلویزیون. شما به خوبی در کار کردن با آن سر و صدای پس زمینه به عنوان شما فکر می کنم. و که یک استراحت کوچک برای گرفتن Better Call Saul همواره تبدیل به یک شراب خواری. این امر به بازیهای رایانهای کتاب چیزی جز موسیقی واقعا. اگر شما نمی توانید آن را در اتاق کار, آیا آن را در خانه هنگامی که شما در حال کار. مرزهای!

آمادگی خود را اسنک

نگاه شما در حال رفتن به میان وعده. به طور مداوم. آن چیزی را انجام دهید! چرا نوع که شما می توانید chomp? که راه رفتن به آشپزخانه و یا میان وعده کشو کامل تعویق. بهترین من می توانید انجام دهید این است که به شما را تشویق به نگه داشتن چیزی از راه دور سالم در دست کودک هویج بحران است رضایت بخش مسکن استرس—به طوری که هنگامی که شما به پایان برسد یک کیسه چیزی در آن نیست, مانند, Guy Fieri دو نمک Fajita Pringles یا هر چیز دیگری.

به طور مشابه, من می خواهم توصیه پخت و پز به اندازه کافی شام به باقی حداقل دو بار در هفته. شاید شما خلاق تر از من اما در خانه ساندویچ برای ناهار خیلی خسته کننده خیلی سریع وجود دارد و ممکن است به عنوان بسیاری از در خارج گزینه های خود را در نزدیکی اقامتگاه به عنوان وجود دارد در نزدیکی دفتر خود را.

آن را تعطیل

من فکر می کنم آنچه که من از دست بیشتر در مورد کار در یک دفتر است که رفت و آمد (من متوجه این صدا ممکن است unhinged). بله ترافیک وحشتناک است و مترو شلوغ هستند و آب و هوا غیر قابل پیش بینی است. اما به نظر می رسد خوب به جدایی بین زمانی که شما در محل کار و زمانی که شما و برخی از زمان برای از حالت فشرده خارج کنید ، که وجود ندارد هنگامی که شما کار از خانه. این همه در همان زنجیره.

من لازم نیست که یک راه حل عالی برای این کار است. ترک از شل—و یا هر محل کار خود استفاده می کند—این است که احتمالا یک شروع خوب است. مردم کمتر به احتمال زیاد به پینگ شما اگر دایره خود را نه سبز. یا شاید پیدا کردن یک کلاس و یا فوق برنامه است که شما مجبور به ترک خانه در یک زمان خاص هر روز و اجازه دهید که خود را نقطه توقف? در برخی از راه های آن را مانند figuring چگونه به خندق سایه خود را.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • چگونه یک هکر مامان شکست را به یک زندان و سرپرست کامپیوتر
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im