چگونه پروتئین سمی در بیماری آلزایمر

سمی نسخه از پروتئین تاو بر این باور هستند که باعث مرگ سلول های عصبی از مغز در بیماری آلزایمر. یک مطالعه جدید منتشر شده در طبیعت ارتباطات نشان می دهد که گسترش سمی تاو در مغز انسان در افراد مسن ممکن است رخ دهد از طریق ارتباط سلول های عصبی. محققان می توانید ببینید که بتا-آميلوئيد تسهیل گسترش سمی تاو.

مطالعه حاضر یک همکاری بین دانشگاه لوند در سوئد و دانشگاه مک گیل در کانادا فراهم می کند اطلاعات در مورد چگونه سمی تاو در مغز انسان است.

“تحقیقات ما نشان می دهد که سمی تاو ممکن است گسترش در سراسر مناطق مختلف مغز از طریق مستقیم اتصالات عصبی مانند بیماری های عفونی ممکن است گسترش به شهرهای مختلف از طریق مسیرهای مختلف حمل و نقل. گسترش محدود شده است در طول پیری طبیعی اما در بیماری آلزایمر گسترش ممکن است تسهیل بتا-آميلوئيد و به احتمال زیاد منجر به گسترده مرگ نورونی و در نهایت زوال عقل می گوید:” منجر نویسنده یعقوب وگل از دانشگاه مک گیل.

“من فکر می کنم این یافته ها دارای پیامدهای برای درمان با هدف توقف گسترش تاو و در نتیجه متوقف کردن پیشرفت بیماری در بیماری آلزایمر می گوید:” اسکار Hansson, استاد مغز و اعصاب در دانشگاه لوند و شرکت سرب محقق از مطالعه.

وجود دارد دو پروتئین که شناخته شده هستند و مرتبط به بیماری آلزایمر — بتا-آميلوئيد که به شکل آنچه شناخته شده به عنوان یک پلاک در مغز و تاو که به شکل دولایه داخل سلول های مغز. مطالعات قبلی ارتباط گسترش سمی تاو, به ویژه در به انحطاط مغز و علائم مانند اختلال حافظه.

شدید تحقیقاتی در حال انجام است برای درک بهتر سمی تاو در مغز به منظور توسعه روش های درمانی جدید است که می تواند به توقف گسترش و در نتیجه جلوگیری از بیماری است. در حال انجام آزمایش های بالینی در حال حاضر در حال ارزیابی این که آیا آنتی بادی های توسعه یافته برای اتصال به تاو ممکن است جلوگیری از بیماری است.

“یافته های ما باید مفاهیم برای درک این بیماری اما مهمتر از همه برای توسعه روش های درمانی در برابر آلزایمر که علیه یا بتا-آميلوئيد یا تاو. به طور خاص این نتایج نشان می دهد که روش های درمانی است که محدود کردن جذب تاو به سلول های عصبی و یا حمل و نقل یا دفع تاو می تواند محدود کردن پیشرفت بیماری می گوید:” اسکار Hansson.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه لوند. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>