به عنوان ریچارد Grenell فعلی سفیر آمریکا در آلمان شروع می شود و دوم خود در این کشور اقدام مدیر ملی اطلاعات ورود خود را نیز نشانه بیمارستانها در حال تمام شدن نه تنها سلف خود یوسف مگوایر اما بنا به گزارش ها همچنین از DNI مدیر اجرایی اندرو هالمن. در پایان روز, تقریبا تمام نقش های ایجاد شده پس از 9/11 به معنای واقعی کلمه برای جلوگیری از بعدی 9/11 خواهد بود یا خالی و یا عدم دائم انتصاب.

در حالی که جای خالی و اقدام مقامات را تبدیل به امری عادی در این دولت حرکت توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته نشان دهنده یک مشکل و به طور بالقوه عمیقی خطر جدید برای کشور است. به زودی وجود داشته باشد هیچ سنا تایید مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم مدیر اطلاعات ملی اصلی معاون مدیر اطلاعات ملی, امنیت میهن, منشی, معاون وزیر امنیت داخلی و نه رهبران هر یک از سه مرز اصلی امنیت و مهاجرت سازمان. در سراسر دولت نزدیک به 100,000 اجرای قانون فدرال عوامل افسران و پرسنل در حال کار امروز بدون دائمی آژانس رهبران از گمرک و حفاظت مرزی به مهاجرت و گمرک به اداره مبارزه با مواد مخدر و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

تمام پست ها و بسیاری از بیشتر بالای امنیت شغل پر نشده و یا کارکنان با رهبران که نه تایید شده توسط مجلس سنا. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام پایان دور نصب وفاداران بدون معرض آنها را به طور قانونی موظف به بررسی و تصویب توسط کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب فردی گری از مگوایر که در زمان بیش از به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی در تابستان گذشته آمد ظاهرا در بستم از خشم بیش از یک جلسه کنگره مشخص شده که چگونه روسیه است که در حال حاضر در تلاش برای تداخل با 2020 انتخابات و کمک به تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما درک درست هزینه مگوایر شلیک نیاز به درک چگونه نقش اول به دست می آمد. مدیر اطلاعات ملی موقعیت ایجاد شد و پس از 9/11 به طور خاص برای هماهنگ کردن کار از این کشور 17 سازمان های اطلاعاتی و کمک به “نقطه اتصال” در داده های نامتجانس و تهدید کار بود که انجام می شود قبل از 11 سپتامبر است. DNI است که فوق العاده کار چالش برانگیز است که شامل خدمت از نظر قانونی به عنوان رییس هوش مشاور و به طور سنتی شامل دادن رئیس جمهور را تهدید روزانه توجیهی. این جای کسی را گرفتن بسیاری از آن قبلی دفتر-دارندگان, که آن را یک خطر ناک موقعیت با مسئولیت عظیم اما کمی مستقیم قدرت.

به عنوان بخشی از آن سازماندهی مجدد کنگره همچنین ایجاد مرکز ملی مبارزه با تروریسم به معنای آوردن FBI, CIA و دیگر شرکای کلیدی با هم در یک ساختمان خود را به اطمینان حاصل شود دید کامل و همکاری به تهدیدهای تروریستی است.

مگوایر سابق admiral که تا به حال بوده است NCTC سر قبل از فرض اقدام DNI مسئولیت در حال حاضر Grenell توسط سیاسی وفادار با اندک دانش هوش جهان است. Grenell تجربه محدودتر در مقایسه حتی به قبلی مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب دن کت که تا به حال تنها به عنوان یک عضو از کمیته اطلاعات مجلس سنا. در یک کار است که از نظر قانونی نیاز به آن نامزد به مهم هوش تجربه, کت,’ پیشینیان تا به حال تمام شده است admirals ژنرال آژانس اطلاعات از رهبران و یا سابق بالا مقامات کاخ سفید.

Grenell هیچ یک از این زمینه. او همچنین اشتباه به نظر می رسد در ادامه هر دو به عنوان سفیر آمریکا در آلمان—یک کار است که به نظر می رسد دشوار است به انجام برسانند از جامعه اطلاعاتی این ستاد در آزادی عبور در مکلین ویرجینیا—و به دولت فرستاده ویژه بالکان مذاکرات صلح.

در ضمن Grenell زمان تصدی به عنوان سرپرست DNI از نظر قانونی نمی تواند بیش از چند هفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن باید معرفی مدیر جدید تا اواسط ماه مارس به راه اندازی مجدد ساعت فدرال جای خالی قانون اصلاحات است که به معنای محدود کردن قدرت از اقدام مقامات.

پایدار خالی در آزادی عبور است که نشان دهنده به طور فزاینده ای توخالی اجرایی رتبه در دولت است که قطعا تنها بدتر این سال است. وزارت دادگستری هیچ سوم-در-دستور—دیپلم دادستان کل نقش خالی بوده است برای بیش از دو سال در حال حاضر تا کنون پس از خروج از راشل نام تجاری—و نه وجود دارد مجلس سنا-تایید مدیر یا معاون مدیر برای DEA است که بخش مهمی از این کشور را جامعه اطلاعاتی. این ATF یک میلیارد دلار به سازمان اجرای قانون و 5000 پرسنل نشده بود سنا تایید رهبر برای مدت پنج سال.

وزارت امور خارجه است که به آرامی پر صفوف خود را پس از آن نابود شد تحت تهمت اولین وزیر امور خارجه رکس Tillerson است که امروز اکثر کارکنان دولت بخش اما هنوز هم فاقد کلید های متعدد موقعیت. سه از آن شش وزارتخانه مواضع خود رئیس امور حقوقی و مشاور عمومی نقش همه یا خالی و یا پر شده با اقدام پرسنل.

در زمانی که برگ برنده دولت است که مقابله با راه اندازی مجدد برنامه هسته ای ایران و کره شمالی وزارت امور خارجه به اداره کنترل تسلیحات تایید و انطباق است که توسط رهبری معاون دستیار وزیر به دلیل وجود دارد هیچ خبرگزاری و یا معاون وزیر.

به عنوان بخشی از خود را در حال انجام پس از استیضاح پاکسازی مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اخراج گوردون Sondland سفیر اتحادیه اروپا, اما, نیز وجود دارد هیچ دائمی معاون وزیر در امور اروپا و اوراسیا امور و نه ما نماینده سازمان همکاری و توسعه اقتصادی یک کلید از پیشرفته غربی. به عنوان ما در برابر افزایش و تهاجمی چین آن را فاقد یک نماینده به انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا, نزدیک ترین آنالوگ در آسیای جنوب شرقی به ناتو و یا اتحادیه اروپا. هیچ سفیر ایران در افغانستان به عنوان ما در تلاش برای مذاکره راه خود را از نزدیک به دو دهه جنگ وجود دارد و نه البته در پی استیضاح و مغلوب ساختن پیشی جستن تصفیه دائمی وجود دارد سفیر آمریکا در اوکراین است.

در پنتاگون مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته مجلس به وزارتخانه برای, سیاست, John Rood; نیز وجود دارد هیچ وزارتخانه برای پرسنل و آمادگی. مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر نیروی دریایی ریچارد اسپنسر, استعفا داد و در پاییز گذشته در میان جنجال و تهمت تصمیم به رفتن به خارج از عادی فرمان کانال و جلوگیری از مجازات برای مهر و موم نیروی دریایی به جرم جنایات جنگی و این کار همچنان به نشستن خالی—او اعلام کرد یک انتخاب در ماه نوامبر است اما هنوز برای ارسال مدارک به مجلس سنا.

هیچ بخش در شکل بدتر از وزارت امنیت داخلی خود را پس از 9/11 ایجاد معنا را با هم زیر یک سقف کلید سازمان که از کشور محافظت کند زیرساخت های حمل و نقل و مرزها.

مارس را علامت یک سال کامل پس از DHS آخرین سنا تایید کرد, وزیر Kirstjen نیلسن, اخراج شد و پس از نه مقابله با امنیت مرزی به شدت به اندازه کافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. از آوریل تا نوامبر این گروه منجر شد توسط وزیر کوین McAleenan بود که سنا تایید CBP کمیسر.

CBP است که این کشور بزرگترین آژانس های اجرای قانون با اسلحه حمل پرسنل از گارد ساحلی است. آن را تنها به حال سنا تایید رهبر برای 11 ماه از بیش از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. امروز, آن را رهبری با اقدام کمیسر علامت گذاری مورگان است که تا به حال شش هفته به عنوان رئیس یخ قبل از حرکت به CBP در ماه ژوئیه گذشته.

به ناظر گاه به گاه مورگان حرکت منجر به CBP به آن معنا است که هر دو او و جانشین او در یخ متی Albence می باید رسید مربوطه 210 روز محدودیت به عنوان “سرپرست” مقامات در پایان ماه ژانویه است. در عین حال با تشکر از خصلت های فدرال خالی اصلاحات قانون محاسبات ریاضی نیست که در واقع ساده است.

در اوایل این ماه استنفورد را آن یوسف o’connell من راه می رفت از طریق چگونه CBP و یخ رهبران به نظر می رسد مجموعه—قانونی—به ماندن در به طور نامحدود. Albence است که از لحاظ فنی دیگر “سرپرست” اگر چه او هنوز منجر یخ. در عوض او در حال حاضر “مقام ارشد انجام وظایف کارگردان” یک اصطلاح از هنر تبدیل شده است که همه بیش از حد معمول است و اجازه می دهد تا Albence همچنان در نقش بدون سنا تایید. (دو ناظر گروه در زمینه کت و شلوار در اوایل این ماه اعلام کرد که به دلیل یخ در واقع هرگز سنا تایید رهبر در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Albence در نقض جای خالی عمل می کند عمل می کنند.)

سوال حقوقی رهبری CBP است و حتی بیشتر شکنجه. پس McAleenan تایید شد توسط سنا به عنوان CBP کمیسر نقش بود و هنوز هم از لحاظ فنی پر حتی در طول نزدیک به شش ماه او led کلی گروه به عنوان وزیر. کار CBP کمیسر نیست از لحاظ فنی تبدیل به “خالی” تا McAleenan چپ DHS در اواسط نوامبر به این معنی که چهار ماه اول علامت گذاری مورگان تصدی در CBP نیست در واقع تعداد به 210 روز محدود می کند. وجود دارد هیچ نشانه ای مغلوب ساختن پیشی جستن است در هیچ عجله به نام سنا نامزد منجر به آژانس بنابراین اگر مورگان است که هنوز اقدام به کمیسر جدید خود را هنگامی که ساعت اجرا می شود در اواسط ماه ژوئن او بیش از حد می تواند فقط محول شده به “مقام ارشد انجام وظایف” و در ادامه.

“هیئتی از غیر انحصاری وظایف توابع در حال حاضر به عنوان یک کامل راه حل به جای خالی قانون محدودیت های زمانی تقریبا هیچ چیز منحصر به فرد است به این مواضع توسط قانون” اوکانل گفت: من در اوایل این ماه. “بسیاری از DHS است کار را از طریق هیئت در حال حاضر.”

در واقع به دنبال در سراسر DHS وجود دارد نگران کننده و بی سابقه خلاء رهبری است. معاون وزیر است که در واقع “مقام ارشد انجام وظایف” به دلیل تهمت و دولت قرار گرفتند مختلف حقوقی به هر شکلی نصب کن Cuccinelli که آن را به رسمیت شناخته شده را در مجلس سنا تصویب. دیگر مشخصات فنی “خالی” موقعیت های پر شده توسط “مقامات ارشد انجام وظایف” شامل بخش های وزارتخانه برای مدیریت وزارتخانه علوم و فناوری و مدیر متحده شهروندی و مهاجرت—به این معنی که وجود ندارد سنا-با تایید رهبر از هر یک از سه کلید مرزی و مهاجرت سازمان. به طور مشابه, وزارتخانه برای, استراتژی, سیاست و برنامه های, چاد گرگ است که در واقع این اقدام دبیر کل گروه تا معاون خود را پر کردن در این نقش است.

که در لیست نیست و حتی تعداد متعدد دیگر مواضع که همه یا خالی و یا پر شده با اقدام مقامات در DHS: رئیس ستاد اجرایی وزیر مشاور عمومی, chief financial officer, chief information officer, chief حریم خصوصی افسر معاون معاون علم و فناوری معاون مدیر TSA معاون وزیر برای مقابله با سلاح های کشتار جمعی, و معاون وزیر امور عمومی است.

این تغییرات و تحولات و خالی دفاتر در DHS آمده تا به سرعت که گروه به نظر می رسد قادر به نگه داشتن خود را org نمودار تا تاریخ: از صبح روز جمعه آن را هنوز هم ذکر شده Daniel Kaniewski بود که از لحاظ فنی سوم-رتبه بندی رسمی در FEMA به عنوان پر کردن به عنوان سرپرست معاون مدیر آژانس شماره دو مقام سرپرستي ملت فاجعه پاسخ.

Kaniewski در واقع چپ FEMA در ماه ژانویه به این معنی که هر دو آن #2 و #3 شغل هستند و در واقع خالی است. ما فصل طوفان شروع می شود در 10 هفته.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی