چگونه دو فاکتور تأیید هویت خود را نگه می دارد حساب های امن

در اینجا برخی از بهترین authenticator نرم افزار و گزینه های. آن را ممکن است یک لحظه به راه اندازی, اما هنگامی که شما 2FA را فعال کنید که در آن شمارش شما می توانید بقیه آسان تر است.

اگر شما می خواهید به نگه داشتن حساب های آنلاین خود را امن با اضافه کردن دو فاکتور تأیید هویت (2FA) تنها مهم ترین گام شما می توانید. در حالی که هیچ اقدام امنیتی است که 100 درصد hackproof, 2FA در حال رفتن به یک راه طولانی برای قفل کردن دسترسی به حساب های مهم.

به عنوان نام نشان می دهد 2FA می افزاید: سطح دیگری از احراز هویت به فرایند ورود به سیستم. این بدان معنی است شما نیاز به چیزی علاوه بر نام کاربری و رمز عبور به حساب کاربری خود—و با ردیف هایی از اعتبارنامه های ورود به سیستم به طور منظم منتشر شده آنلاین آن را در بهترین منافع خود را قرار داده است که مرحله اضافی در محل.

ما بحث 2FA قبل از اما شده اند وجود دارد برخی از به روز رسانی های مفید پس از آن. در اینجا ما طرح دقیقا چه دو فاکتور تأیید هویت است, چگونه آن کار می کند و چگونه شما می توانید آن را راه اندازی. آن را نمی کشد طولانی برای قرار دادن 2FA در مکان و زمان دیگری تلاش می کند برای دسترسی به حساب خود را با به سرقت رفته و مجموعه ای از اطلاعات ورود به سیستم شما خواهد بود خوشحالم که شما انجام داد.

چگونه دو فاکتور تأیید هویت کار می کند

ورود به حساب های خود را با یک آدرس ایمیل و رمز عبور خوب است تا به یک نقطه اما این جزئیات را می توانید دست به سرقت رفته حدس زده و یا طعنه از شما با برخی از باهوش مهندسی اجتماعی. دو فاکتور تأیید هویت می افزاید: یکی دیگر مانع دسترسی غیر مجاز بازدید کننده ای که بدست نگه اولیه خود اعتبار ورود.

دو فاکتور تأیید هویت—و مشابه دو مرحله احراز هویت است که گاهی اوقات به عنوان یک مکانیزم های مختلف و گاهی اوقات نه به معنی شما نیاز به کمی دیگر از اطلاعات علاوه بر رمز عبور خود را و آدرس ایمیل. معمولا در اکثر مصرف کننده نرم افزار است یا یک اس ام اس کد ارسال شده به تلفن خود را و یا یک کد تولید شده توسط یک اختصاص داده شده authenticator.

هنگامی که شما در حال راه اندازی 2FA شما خواسته تا ثابت کند که شما صاحب گوشی خود را و به همراه شماره همراه و است که به شما اجازه تولید و دریافت کد. مگر اینکه هکرها برای دسترسی به تلفن خود را و همچنین آدرس ایمیل خود و رمز عبور آنها قادر نخواهد بود برای ورود به سیستم در. 2FA کدهای گاهی اوقات از طریق ایمیل فرستاده نیز هست و در برخی موارد می تواند جایگزین یک جسم فیزیکی مانند یک کلید USB که شما نیاز به حساب کاربری خود (گوگل ارائه می دهد و این به عنوان یک گزینه).

screenshot of an authentication code
احراز هویت کدهای کار در کنار خود نام کاربری و کلمه عبور. حسن نیت ارائه میدهد در authy

برای بسیاری از خدمات و حساب این کد اضافی لازم نیست هر زمان شما برای باز کردن برنامه یا سایت است که می تواند خسته کننده بسیار به سرعت. به جای 2FA جهش به عمل هنگامی که شما سعی می کنید برای ورود به سیستم در یک دستگاه جدید است که شما در میانهی شب قبل از استفاده می شود و یا نمی دیده در مدت زمان طولانی مانند یک گوشی جدید و یا لپ تاپ است که نشده است در ارتباط با حساب کاربری خود در گذشته است.

یک authenticator, برنامه یکی از بهترین 2FA گزینه های وجود دارد به عنوان هیچ راهی برای شخصیت های سایه دار برای رهگیری کدهای بدون دسترسی فیزیکی به گوشی خود را. (این یک خطر است با اس ام اس و ایمیل.) شما باید یک انتخاب از برنامه های, و بهترین پشتیبانی از محبوب ترین خدمات: در authy است که فقط در مورد بهترین در کسب و کار در حالی که گوگل و مایکروسافت ارائه بسیار صالح برنامه های بیش از حد. برخی از محبوب مدیریت رمز عبور نرم افزار شامل یک authenticator از جمله Dashlane و برنامه LastPass.

ما شاهد یک رشد استفاده از اطلاعات بیومتریک مانند اثر انگشت و یا چهره ای که به عنوان دومین مرحله احراز هویت است که باید دو فاکتور تأیید هویت حتی امن تر و راحت تر در آینده ارائه فن آوری همچنان به تکامل است. اضافه کردن 2FA سریع و ساده روند بیشتر از زمان و واقعا وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن تنظیم اگر شما گزینه—فقط به یاد داشته باشید که آن را باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از به طور کلی خوب امنیت و بهداشت و نه در انزوا.

چگونه برای اضافه کردن دو فاکتور تأیید هویت به حساب خود را

بسیاری از برنامه ها و خدمات ارائه 2FA در حال حاضر به خصوص کسانی که فروشگاه های مهم و حساس داده ها: ایمیل, مالی, اطلاعات, فایل های, رسانه های اجتماعی, اطلاعات تماس و…. بسیاری از حساب های که لازم نیست یک 2FA گزینه هایی مانند Netflix برای مثال نمی شوند در معرض خطر از حمله هکرها معمولا نیست بنابراین علاقه مند به شراب خواری-تماشای Netflix اصل و خراب با توصیه های خود را.

هر سرویس با استفاده از 2FA کمی متفاوت اما گزینه ای نباید بیش از حد سخت برای پیدا کردن. برای حساب های گوگل (که پوشش Gmail, Google Drive, یوتیوب و بیشتر) سر خود را به حساب گوگل صفحه در وب و سپس با کلیک بر روی امنیت برای پیدا کردن این دو فاکتور از گزینه — به عنوان دومین گام از احراز هویت شما می توانید با استفاده از یک authenticator اند دهید ظاهر می شود ثبت نام خود را تلفن و یا SMS کدهای ارسال شده به خود را به همراه شماره.

در مورد اپل حساب خود را بهترین گزینه این است که استفاده از آیفون و یا مک به سوئیچ 2FA ، در iOS از تنظیمات ضربه بزنید و نام خود را انتخاب کنید و سپس رمز عبور و امنیت و به نوبه خود بر دو فاکتور تأیید هویت. در macOS, شما نیاز به شروع از تنظیمات سیستم را انتخاب کنید و سپس Apple ID, رمز عبور و امنیتو به نوبه خود بر دو فاکتور تأیید هویت. کدهای تأیید صحت را می توان از طریق SMS و آنها را به نظر می رسد بر روی دستگاه های دیگر با استفاده از همان ID اپل است که شما قبلا ثبت شده با 2FA.

screenshot of apple ID menu
شما می توانید دسترسی به اپل ایدی 2FA تنظیمات از داخل macOS.دیوید Nield از طریق اپل

مایکروسافت دو فاکتور تأیید هویت حفاظت در حساب های خود را به عنوان به خوبی. اگر شما سر به صفحه امنیت در داخل حساب Microsoft پورتال در وب سایت شما می توانید انتخاب کنید بیشتر گزینه های امنیتی و پس از آن راه اندازی تایید دو مرحله ای برای شروع فرایند تبدیل آن است. برای دریافت ثانویه کد زمانی که شما به سیستم وارد شوید بر روی یک دستگاه جدید شما می توانید با استفاده از یک شماره تلفن و یک آدرس ایمیل یا یک authenticator.

ترین برنامه های رسانه های اجتماعی نیز 2FA در دسترس برای محافظت از حساب خود را: شما می توانید دستورالعمل های آنلاین برای Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr, اسنپ چت و حتی لینک, برای مثال. مراحل درگیر و روش های احراز هویت متفاوت کمی بین این خدمات اما نتیجه همان است—حتی اگر شخص دیگری می شود نام کاربری و رمز عبور آنها قادر نخواهد بود برای ورود به سیستم در.

شما پیدا کردن دو فاکتور تأیید هویت در بسیاری از مکان های دیگر بیش از حد: مدیریت فایل ها برنامه های مانند Dropbox و جعبه سازمانی برنامههایی مانند Evernote و Trello, چت, برنامه های مانند سیگنال و واتساپ و بسیاری دیگر. شما همچنین می توانید با استفاده از 2FA برای محافظت از حساب خود را در ایکس باکس, پلی استیشن, بخار و نینتندو سوئیچ. اگر برنامه های مورد علاقه خود را پشتیبانی نمی کند دو عامل احراز هویت از توسعه دهندگان چرا که نه.

چگونه به حفظ حساب های خود را محافظت فراتر از 2FA

وجود دارد مطلقا هیچ راهی ادم مطمئن شوید که حساب های آنلاین خود را در حال رفتن هرگز به دسترسی بدون مجوز اما 2FA یکی از بهترین راه هایی برای کاهش این خطر به بالاترین می توان آن را. فقط به یاد داشته باشید که هیچ چیز کامل, بنابراین اجازه ندهید که گارد خود را پایین.

آنلاین ترین خدمات را پشتیبان دسترسی به روش های موجود باید به شما از دست دادن تلفن خود را و قادر به اعتبار 2FA درخواست. این روش ها متفاوت است اما نه به طور گسترده ای به اطلاع عموم دلایل آشکار: اگر این دانش مشترک چگونه شرکت های فن آوری انجام حساب بازنشانی سپس آن را آسان تر برای دسترسی اشخاص غیر مجاز به تلاش برای دور زدن آنها.

گوگل به عنوان مثال فراهم می کند پشتیبان گیری کدهای که شما باید بنویسید و نگه دارید در یک مکان امن. اپل از شما خواهد خواست برای قطعات مختلف از اطلاعات به اثبات که شما می گویند شما هستند قبل از اینکه این اجازه را به شما را به حساب خود را—این می تواند باشد اما لزوما که مدل آیفون شما اخیرا بود که اپل خدمات شما در حال حاضر مشترک (هر چیزی که غاصب ممکن است نمی دانم).

screenshot of Facebook menu that lists friends to help recover your account
Facebook اجازه می دهد به شما مشخص کردن یک لیست از دوستان که می تواند به شما کمک کند بازیابی حساب کاربری خود شوید.دیوید Nield از طریق Facebook

ما مانند حساب روش های بازیابی Facebook در محل قرار می دهد: شما می توانید با معرفی دوستان مورد اعتماد به منظور بررسی هویت خود را اگر شما تا به حال قفل کردن حساب کاربری خود شوید. این امر می تواند بسیار آسان برای شما, اما بسیار دشوار است برای یک هکر به سه نفر از دوستان نزدیک خود به طور مستقل تایید کند که شما که به شما می گویند شما هستند و که شما نیاز به اجازه دهید دوباره به حساب خود را.

نکته این است که شما باید خودتان را با این آشنا مختلف حالت های جایگزین دسترسی به حساب ها و بازیابی آنها را تا جایی که مورد نیاز و سپس نگه داشتن آنها را به عنوان به خوبی محافظت می شود که شما نام کاربری و کلمه عبور. به عبارت دیگر نمی نگه داشتن حساب گوگل خود نسخه پشتیبان تهیه کدهای در یک موضوع مهم توجه داشته باشید در کنار لپ تاپ خود را.

حتی با 2FA در محل حساب های خود را تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین نقطه: اگر شما راه اندازی دو فاکتور تأیید هویت در حساب Microsoft خود را به عنوان مثال و نه در جایگزین آدرس ایمیل است که شما برای بهبود دسترسی به حساب Microsoft خود را پس از آن که بالقوه در مسیر برای شخص دیگری.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این کارت روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر