چگونه ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور و جدا

ساخت موسیقی با یک گروه که آیا آن را شلوغ به یک نوار و یا ایستاده در یک کلیسا برآورده در راه است که آواز خواندن به تنهایی نیست. اما ما هنوز هم می توانید امتحان کنید.

داستان در مورد گروه کر فرود آمد مانند یک پانچ. در مارس 10, 55, خوانندگان, هیچ یک از آنها تا به حال هیچ نشانه ای از Covid-19 شلوغ به یک کلیسای پروتستان در مانت ورنون واشنگتن برای هفته خود را تمرین. با پایان ماه بیش از سه چهارم از گروه آزمایش مثبت برای coronavirus و دو مرده بودند.

برای سال های من بیش از حد واصل شده اند به یک کلیسای پروتستان در هر هفته برای گروه کر تمرین پیوستن 100-به همراه دیگر خوانندگان آماتور برای چند ساعت به دبستان به صورت سه بار سالانه کنسرت های موسیقی کلاسیک. کرال آواز است یک راه خوب برای گسترش یک ویروس در اطراف ما ایستاده نزدیک به هم و دم و بازدم با شور و نشاط. آن را هیجان انگیز برای جمع آوری با یک گروه از مردم و هم تولید صدا است که شما احتمالا نمی توان به تنهایی. یکی از مورد علاقه من لحظات آخر سقوط ایستاده بود در یک تمرین در مخلوط صف—معنی هر یک از بخش صوتی و ایستاده در کنار کسی که در بخش های مختلف—و آواز اولین حرکت J. S. Bach را Magnificat از حافظه است. در بسیاری از باخ choral music قطعات محکم یکپارچه: شما را به شنیدن دقیقا چه التس در حال انجام به منظور خواندن سوپرانو بخش به درستی. و مرگبار واشنگتن کر تمرین بدان معنی است که این نوع از تنگ گره آواز—و یا هر نوع جمعی موسیقی-ساخت—نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد برای یک زمان بسیار بسیار طولانی.

من کر تا به حال برنامه ریزی برای انجام برامس’ مرثیه ای در سان فرانسیسکو دیویس Symphony Hall در ماه اوت است. پنج سال پیش این گروه ارائه همان برنامه اما من می خواهم کاهش یافته است در آخرین لحظه که پدر من در قانون در گذشت. من به دنبال به جلو به داشتن یک شانس دوم با قطعه. اما در حال حاضر این گروه در حال برنامه ریزی یک “sing-in” که در آن ما تمرین موتزارت مرثیه در گروه های کوچک بیش از زوم و سپس “انجام” آن آواز همراه در حالی که خاموش در خانه های ما به یک ضبط ما از همان قطعه چند سال به عقب. اعضای خانواده و همسایگان ممکن است گوش من آواز زنده (اجازه دهید من عذر خواهی به آنها در حال حاضر برای این مشکل پرش به بالا F در Lacrymosa جنبش) اما هر کسی که آهنگ در نمی; تاخیر مسائل در ویدئو کنفرانس را همزمان عملکرد در بهترین حالت ناهموار و در بدترین حالت unlistenable.

این ارکستر با نواختن اجتماعی فاصله Ode to Joy بازی نیست همه در همان زمان. و نه هر فرد فیلم برداری خود بازی بخشی خود را با استفاده از یک مترونوم مجموعه به همان سرعت و پس از آن تصویری بود هماهنگ شده است.

من تنها فرد در خانواده و مقابله با ریشه افکار رویکرد مشارکتی موسیقی. من 11 ساله پسر که خواسته بود به نام Picklequack برای این مقاله نقش صفحه کلید در یک همه بچه باند به نام Yzarc—که “دیوانه” املای عقب obvs—از طریق محلی San Francisco گنج/مدرسه موسیقی/باند weirdos به نام Rock Band زمین. در B. C. (قبل از Coronvavirus) عصر او ملاقات هفتگی با گروه خود که به دلایل من نمی تواند توضیح دهد که شامل یک نوازنده گیتار یک خواننده و یک نوازنده بیس یک کیبورد و پنج طبل در یک ساختمان که درب جلو تبلیغ “پت Clabernathy را داخل خر مزرعه و بازنشستگی خانه برای کودکان است.” Yzarc اعضای که در سنین 10 و 11, آمد تا با داستان اصلی متن ترانه ها و آهنگ ها. آهنگ خود را “به دست جادوگر دزد” شامل خطوط “پیتزا گای بود یک جادوگر/ چه کسی به سرقت برده و دست از بچه های کوچک/ به صندلی برای ماساژ/ خود درد است.” (اگر شما یک پدر و مادر نیاز بیشتری راه خود را به اشغال در کودکان, سنگ, گروه زمین عجیب و شگفت انگیز داستان اصلی در دسترس هستند در ساوندکلاود.)

چند بار در سال ده ها تن از گروه راک زمین بچه نوازندگان جریان به یک ایتالیایی-آمریکایی باشگاه اجتماعی در سان فرانسیسکو ماموریت منطقه به بازی بازی های بزرگ نشان می دهد. وجود دارد, راک, نشان می دهد, چراغ, راک, نشان می دهد سطح حجم کاسه از گوش بند و شرلی معابد و بزرگسالان نوشیدنی در نوار.

اما در این سال coronavirus اتفاق افتاده است و با آن لغو یک نمایش بزرگ و از همه چیز. به پدر و مادر در طول یک بیماری همه گیر نیاز به ناامید کننده کودک خود را همه بیش از حد اغلب: خانواده ارزش خود را از اردوگاه در پارک نخواهد بود عامل; مدرسه نمی رزومه در فرد تا سقوط ما فکر می کنمما باید به پناهگاه در محل برای یک ماه دیگر; فصل تابستان است که یک علامت سوال بزرگ.

بچه فعالیت های است که باید نقل مکان کرد و آنلاین انجام داده اند با درجات مختلفی از موفقیت است. درس پیانو بیش از زوم: بسیار مناسب و معقول; فوتسال تمرین: شاید اگر حیاط خانه ما تا به حال چمن و چند صد بیشتر فوت مربع. آنلاین گروه راک زمین است … به طور غیر منتظره ای آرام. به جای تمرین به مدت دو ساعت در هر روز شنبه, Picklequack گروه در دیدار بیش از زوم. آنها اشفتگی فکری موقتی شعر اما پس از آن عقب نشینی به خود ابزار آنلاین برای ساخت واقعی موسیقی. بچه ها می آیند تا با ریف و ایمیل ایده های خود را به معلم کایل Nosler; یکی از بچه ها با استفاده از گلدان و تابه به ایجاد یک درام بخشی از خود را به طور منظم درام مجموعه در دسترس نیست.

به طور معمول Yzarc تمرین و ضبط آهنگ های خود را در خر مزرعه. اما ضبط از صفحه اصلی است نه یک گزینه قابل دوام برای بسیاری از اعضای این گروه پس از آن دشوار است برای ایجاد شنوایی مناسب و معقول نسخه های فردی instrumental قطعات بدون خانه مناسب تجهیزات صوتی است. آهنگ از خوانندگان می تواند قابل قبول ضبط شده با گوشی های هوشمند و صدا-برنامه ضبط. مهم ترین بخش از گروه راک زمین—واقعی اجتماعی ساخت موسیقی—معلوم می شود سخت ترین چیز برای انجام کار از راه دور. Yzarc نمی قادر خواهد بود برای ایجاد یک نسخه از آهنگ جدید خود را, “حیوانات خانگی” تا زمانی که آنها همه با هم دوباره.

گروه راک زمین کارکنان یک سیستم جدید برای آنلاین ساخت موسیقی برای آن reimagined اردوی تابستانی—با استفاده از یک کلیک دستگاه مترونوم یا برنامه مترونوم تمام مجموعه به همان سرعت به کمک به همه همگام—اما در اواسط آوریل Kyle فرستاده “حیوانات خانگی” نوازندگان ابتدا مسیر که او مونتاژ شده از فیلم های ضبط شده از خود بازی هر کلام ، هر بچه بود دستور به تمرین بازی در طول و پس از آن موسیقی است. شب دیگر پسر من prepped برای فیلمبرداری. او نقل مکان کرد و صفحه کلید به اتاق ناهار خوری که در آن او می تواند با یک دیوار خالی پشت سر او. او ایمنی-دوخته شده و به رنگ نارنجی روشن پتو پرتاب در اطراف شانه های او را به تقلید Dungeons & Dragons کیپ و ساخته شده خود را قرنطینه مو نگاه به عنوان دیوانه به عنوان امکان پذیر است (آن را بسیار). من لعنتی ابتدا مسیر بر روی یک بلندگوی بی سیم و فیلم برداری او را به عنوان او همراه با چند غلط شروع می شود با تشکر از مشترک ما تمایل به خنده بیاختیار بدون هیچ دلیلی. زمانی که من به آرامی به ذکر است که او از دست رفته وتر Picklequack اخراج من. مهم نیست کهاو گفت: ما نمی شنیده می شود در ضبط این تنها تصویری است که مسائل. ویدیو اهمیت; موسیقی نوع نیست.

در شرایطی که از بازی های ورزشی و کمپینگ سفر و مهمانی های شام خانواده ما اضافه شده است یکی دیگر از فعالیت های موسیقی به تعطیلات آخر هفته ما. هر یکشنبه بعد از ظهر ما جمع آوری با بستگان در زوم برای چه ما تماس Pearlstein موسیقی جم. این یک تفریح و سرگرمی با یک سابقه طولانی است. قبل از اینکه اجداد ما مهاجرت به آمریکا و اسرائیل و یا به قتل رسیدند در تربلینکا ، Perlshteins آنها به عنوان شناخته شده بودند و سپس یک خانواده با کودکان نه متشکل اصلی ارکستر در Wasilków روسیه. آنها همچنین موسیقی به همراه فیلمهای صامت پخش در سینما متعلق به آنها ارائه سرگرمی های محلی جامعه یهودی.

“مناسب موسیقی پخش شد توسط یک ارکستر کوچک, همگام با اقدامات در فیلم” توضیح می دهد که سابقه Wasilków ترجمه از Yiddish. بیش از 100 سال پیش اقدام و موسیقی می تواند یکی شدن تنها در فرد بر روی صفحه نمایش.

امروز پس ما نمی توانیم یکی شدن در فرد ما تلاش برای همگام سازی از ما صفحه نمایش از راه دور.

به جای balalaikas, ویولون, گیتار و ماندولین امروز از لحاظ جغرافیایی توزیع شده گروه موسیقی Pearlsteins نقش گیتار, پیانو و آواز می خواند از خانه در لس آنجلس و سان فرانسیسکو. نوازندگان در محدوده سنی 11 تا 75 و ما اغلب در مورد چت که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت و یا شب گذشته شنبه شب زنده قبل از اینکه کسی سهام یک آهنگ. پسر عموی من فرانک دون خنده دار, عینک, قبل از او نشسته در پیانو به کمربند برخی Elton John; برادر من راب که نقش گیتار در یک گروه و تمایل به بازی جک سفید یا blues guitar. فرانک برادر دیوید ممکن است انجام New Orleans-سبک boogie woogie من, عمه Dorie ممکن است ارائه اندرو لوید وبر و من نشستن در پیانو به اشتباه از طریق یک Chopin Nocturne یا Maple Leaf Rag. گاهی اوقات دیوید خواهد بداهه نوازی پیانو با گیتار یا برادر من و من را بخوان ما پدر مورد علاقه, آهنگ ویلی نلسون “من عاشق مست.” اما ما نمی تواند نگه داشتن چشم مناسب تماس بگیرید و آن را به سیگنال که ما باید از جست و خیز و آخرین آیه و ما هرگز کاملا در هماهنگی.

هفتگی ما زوم تجمعات تنها می تواند تقلید جم جلسات که به طور معمول این نتیجه تعطیلات شام هنگامی که پدر و مادر من’ اتاق نشیمن ممکن است میزبان یک زن و شوهر از مردم در پیانو برادر من در گیتار و 99 ساله و عموی بزرگ یک درامر بهره برداری همراه در زانو خود را در حالی که پسر من و برادرزاده فوق العاده دزدکی حرکت کردن دسر در آشپزخانه. اما مجازی meetups هنوز به خانواده ما یک شانس برای اتصال و اجازه پدر و مادر من دیدن فرزندان خود را. من آویزان با عموزاده عملا بیشتر در چند هفته گذشته از من در فرد در طول سال گذشته ، هفته گذشته ما دعوت خانواده ما در خارج از کشور برای پیوستن به. در صبح روز شنبه 25 نفر در یک دوجین خانه در سان فرانسیسکو و لس آنجلس و تل آویو و Capetown آفریقای جنوبی تشکیل شد—در زوم دوباره به هم متصل و یا در بسیاری از موارد دیدار با یکدیگر برای اولین بار. تماس به پایان رسید با پسر عموی من دیوید متراکم در “شالوم Aleichem” با پسر عموی ما Schmulik الکترونیکی وزش ابزار 7,500 مایل دور.

برای مصرف کنندگان دیجیتال فرهنگ همه گیر نیست و در مجموع بشویید. این تقلید و بر اساس صفحه اصلی pop-up اخبار را نشان می دهد و جمع آوری اعانه می شود. اما آن را یک فاجعه برای بسیاری از فرهنگ سازان و حتی کسانی که قادر به گرفتن مهارت خود را به صفحه نمایش کوچک ممکن است پیدا کنید که خروجی به اندازه کافی سودآور و یا رضایت بخش است. نوازندگان در ماری بحران کافه یک آواز خواندن همراه نوار پیانو در منهتن که محل های مورد علاقه من در زمین نقل مکان کرد تغییرات خود را به Facebook Live, آواز خواندن و نواختن پیانو برای Venmo راهنمایی. افرادی که عاشق ماری عشق موزیکال و مضحک اما لذت لحظه ای که همه شخصیت ها به طور ناگهانی می دانید دقیقا همان کلمات و موسیقی و رقص. در grungy بار در نیویورک آنالوگ از آن لحظه زمانی است که نیمه اتاق شروع به بستن کمربند بخشی از ماریوس در “یک روز بیشتر” و نیم دیگر آواز می خواند بخشی از Cosette. من ممکن است قادر به ورود به سیستم و آواز خواندن همراه در آشپزخانه من, اما من به آواز خواندن تمام قطعات خودم.

احساس خوانندگی با یک گروه که آیا آن را شلوغ را در غرب ایجاد کرد زیرزمین و یا یک drafty کلیسا در سان فرانسیسکو برآورده در راه است که آواز خواندن همراه در آشپزخانه خود را ندارد. شاید زمانی که من تمرین Mozart Requiem هفته آینده من پیدا کنید که با پوشیدن هدفون بزرگ و با دیدن چهره من همکار افراد اینطور بر روی لپ تاپ, صفحه نمایش جادویی ترفند مغز من را به فکر من ایستاده در کنار آنها. شاید صوتی با زمان نهفتگی نخواهد بود که بد است.

اگر من نا امید من نمی خواهد بگوید Picklequack. او نیست شکایت هنوز در مورد تغییر موسیقی شرایطی. من نمی دانم زمانی که و یا اگر Yzarc را به بازگشت به آن دقیق B. C. فرم داده شده است که کنسرت احتمالا آخرین نوع از فعالیت است که سر پست قرنطینه. من به او گفتم که هنوز رتبهدهی نشده است. در حال حاضر, اجازه دهید او را فراموش زوم همکاری و داستان های خنده دار با bandmates. او به بازی بخشی خود را همراه با یک خراش مسیر در حالی که با پوشیدن یک پرتاب پتو به عنوان یک اسکودوی کیپ و شاید کشف نوع جدیدی از شادی.


بزرگ تر و پدر و مادر و بنیادی داستان
  • بهترین جریان محتوا به نگه داشتن بچه ها سرگرم
  • اولین چرخ بود احتمالا ساخته شده توسط پاتر—به عنوان یک اسباب بازی برای کودک خود را
  • من مانیتور من’ الکترونیک و شما باید بیش از حد
  • به طور جدی جلوگیری تلاش برای تدریس به کودکان چگونه به کد
  • Instagram, دختر من و من

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>