چگونه ما ناهار خوردن و بارگذاری در پس همه گیر شهرستان ؟

این هفته Aarian مارشال می پیوندد ما به بحث در مورد چگونه شهرستانها می توانید پاسخ به کروناویروس با طراحی مجدد خیابان به جای فضای باز ناهار خوری و تغییرات به حمل و نقل.

در حالی که هر اقتصادی بخش در امریکا شده است طرح میتوانست توسط coronavirus چند ضربه شده است به عنوان سخت به عنوان حمل و نقل و صنایع غذایی خدماتی. آن را بسیار آسان به هاپ در یک اتوبوس یا قطار وقتی نیاز برای افزایش بهداشت و اجتماعی فاصله. آن را به همان اندازه دشوار است به تصور نشستن در یک کافه در کنار برخی از غریبه ها و سفارش خوب salade niçoise به عنوان سرور وزوز در اطراف اتاق ناهار خوری. به عنوان کشور رشد می کند بیشتر از جان گذشته برای بازگشت به چیزی نزدیک شدن به حالت عادی تجربه مانند سوار یک اتوبوس نقطه Uber و ناهار خوری را به زودی نگاه بسیار متفاوت با رستوران جداول ریختن به جاده ها و جاده های خود را بسته به اتومبیل.

این هفته در ابزار آزمایشگاه سیم و حمل و نقل نویسنده Aarian مارشال می پیوندد ما به بحث در مورد چگونه coronavirus آماده است برای تغییر طراحی از زندگی شهر است.

نمایش یادداشت ها

جزئیات Aarian داستان در مورد چگونه شهرستانها در حال استقبال از فضاهای باز در اینجا. سازگاری با ایلان تسلا tweetstorm اینجا. بیشتر بخوانید از سیمی در مورد وضعیت حمل و نقل در اینجا. دنبال همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

توصیه های

Aaarian توصیه خرید اشتراک برای برخی از مجلات چاپ بنابراین شما نه فقط در یک صفحه نمایش خیره در همه زمان ها. لورن توصیه میلیاردها دلار در Showtime. مایک توصیه Questlove قرنطینه زندگی می کنند از Qibbutz در یوتیوب (با نام مستعار #QuestosWreckaStow).

Aarian مارشال را می توان در توییتر @AarianMarshall. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • زوم برش آن را برای شما ؟ سعی کنید به کاوش در دنیای مجازی
  • ضد قرنطینه تظاهرات نیست در مورد Covid-19
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • 26 ساعت در یک قطار حمل و نقل امریکا
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de