گوشی جدید پرده برداری تخته سنگ از هدست واقعیت مجازی امروز: کیهان کیهان, بازی, کیهان نخبگان و کیهان XR.

چهار دستگاه جدید در حال جانشینان به سال گذشته کامپیوتر-رانده Vive کیهان هدست و آنها را به اشتراک بسیاری از همان تکنولوژی موجود در اصل هستی است. آنها همچنین به اشتراک گذاری همان طراحی مدولار زبان که گسترش HTC استراتژی برای گرفتن VR هدست به دست به عنوان بسیاری که ممکن است.

Vive کیهان بازی
headset
عکس: HTC

کیهان بازی ورود به سطح هدست جدید کیهان صف. هیچ قیمت و یا تاریخ انتشار رسمی نشده اما HTC می گوید از آن خواهد شد ارزان ترین کیهان هدست را در دسته. این مدل پایه, بنابراین آن را فاقد ویژگی های پیشرفته شما می توانید بر روی هدست های دیگر آن دارای چهار سنسور دوربین های دیجیتال به جای شش آمده است که استاندارد در اواسط محدوده کیهان هدست.

شما هنوز داخل به بیرون ردیابی بنابراین شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد راه اندازی سنسور خارجی در اطراف اتاق برای پیگیری و موقعیت خود را در دنیای مجازی. اما اتاق در مقیاس تجارب در حال رفتن به قادر به تشخیص موقعیت خود را در فضا به دقت فقط با چهار سنسور.

همه جدید کیهان هدست هستند مدولار, این بازی گنجانده شده است. بنابراین اگر شما خرید این هدست و پس از صرف برخی از زمان با آن تصمیم می گیرید که شما می خواهم بیشتر همهجانبه VR تجربه بهتر با سنجش, شما لازم نیست به بیرون رفتن و خرید یک کل جدید هدست. شما فقط می توانید انتخاب کنید تا یک جدید لنگر با برخی از فوق العاده سنسور و ضربه محکم و ناگهانی است که بر روی بازی. همچنین اضافه کردن یک زن و شوهر کنترل شما به طور موثر شما را تبدیل کیهان بازی هدست به قدرتمند تر استاندارد کیهان هدست.

Vive کیهان
Image may contain Electronics
عکس: HTC

Vive کیهان است که HTC در پرچمدار جدید گوشی. در نظر بگیرید آن را جانشین اصلی Vive. این ویژگی در شش سنسور دوربین های اضافی دور کمر و عمودی ردیابی و آن را همراه با دو کنترل. مانند هدست های دیگر در کیهان صف آن را کاملا مدولار بنابراین شما می توانید آن را به یک کیهان نخبگان با خرید چند لوازم جانبی. آن را در دسترس برای $700.

Vive کیهان نخبگان
Image may contain Helmet Clothing Apparel Electronics Mouse Hardware and Computer
عکس: HTC

VR علاقه مندان که می خواهند HTC بالاترین-end مدل باید در نظر کیهان نخبگان. آن را همراه با یک خارجی ردیابی لنگر دو خارجی ردیابی lighthouses و دو Vive کنترل است. همه چیز می آید با هم در قیمت 900 دلار. HTC می گوید آن را در دسترس خواهد بود بعد از آن در سه ماهه اول سال 2020 است. Preorders شروع در فوریه 24.

Vive کیهان XR
Image may contain Electronics Camera and Video Camera
عکس: HTC

در نهایت قدرتمند از HTC هدست های جدید است که کیهان XR. بر خلاف دیگر مدل های کیهان که ساخته شده برای بازی و غواصی به همهجانبه VR تجربه XR در درجه اول یک ابزار توسعه. این یک مخلوط هدست واقعیت—HTC برای اولین بار—با دو passthrough دوربین اجازه می دهد تا اطلاعات و آر عناصر به تزیین در بالای جهان واقعی است. این XR طراحی شده است به درخواست تجدید نظر به همان مخاطبان به عنوان مایکروسافت Hololens. وجود دارد در حال حاضر هیچ قیمت گذاری برای آن اما HTC ادعا می کند XR اولین به عنوان یک کیت توسعه در سه ماهه دوم سال 2020 است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • یک آخر هفته در Concours d’Lemons جهان بدترین ماشین نشان می دهد
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی