انسان ناشی از گرم شدن کره زمین باعث خواهد شد بیشتر در حال حرکت آهسته طوفان هشدار هواشناسی

طوفان در حال حرکت به آرامی بیش از یک منطقه می تواند باعث آسیب بیشتر از سریع تر حرکت طوفان به این دلیل که دیگر طوفان همچنان به زمان بیشتری آن را به پوند منطقه با طوفان باد و افت حجم عظیمی از باران منجر به جاری شدن سیل. فوق العاده آسیب های ناشی از طوفان مثل دوریان (2019), فلورانس (2018) و هاروی (2017) باعث پرینستون گن ژانگ به تعجب که آیا تغییر جهانی آب و هوا خواهد این حرکت آهسته طوفان بیشتر رایج است.

ژانگ, فوق دکتری پژوهش دیپلم جوی و اقیانوسی دانشگاه علوم تصمیم به مقابله با این سوال با استفاده از یک گروه بزرگی از آب و هوا شبیه سازی. او با یک تیم بین المللی از محققان از دینامیک سیالات ژئوفیزیکی آزمایشگاهی در دانشگاه پرینستون را Forrestal پردیس و هواشناسی پژوهشکده در تسوکوبا ژاپن. نتایج حاصل از این کار به نظر می رسد در مارس 22 موضوع علم پیشرفت.

ژانگ و همکاران خود را انتخاب شش پتانسیل گرمایش الگوهای آب و هوای جهانی و سپس فرار از 15 مختلف ممکن است شرایط اولیه در هر یک از شش الگوهای منجر به یک گروه از 90 احتمالی آتی. در تمام 90 شبیه سازی آنها به کامپیوتر به فرض که جهانی سطح دی اکسید کربن را چهار برابر شده و این سیاره دمای متوسط افزایش یافته است در حدود 4 درجه سانتیگراد — یک سطح گرم شدن کره زمین است که کارشناسان پیش بینی می توان قبل از به نوبه خود از قرن اگر هیچ اقدام گرفته شده است برای جلوگیری از سوخت های فسیلی استفاده کنید.

“شبیه سازی های ما نشان می دهد که در آینده انسانی شدن کره زمین می تواند منجر به یک معنی داری کاهش از طوفان حرکت به خصوص در برخی از جمعیت اواسط عرض جغرافیایی مناطق” ژانگ گفت. تیم او در مورد طوفان’ به جلو حرکت می کند در حدود 2 مایل در هر ساعت — در حدود 10 تا 20 درصد از زمان معمولی سرعت — در عرض های جغرافیایی نزدیک ژاپن و شهر نیویورک است.

“این اولین بار است که مطالعه ما آگاه هستند که ترکیبی از تفسیر فیزیکی و مقاوم, مدل سازی, شواهد نشان می دهد که در آینده انسانی شدن کره زمین می تواند منجر به یک معنی داری کاهش از طوفان, حرکت,” او گفت:.

“پس از وقوع طوفان هاروی شده است وجود دارد علاقه زیادی در احتمال این که تغییرات آب و هوایی انسانی شده است برای کمک به کم کردن سرعت در حرکت طوفان” گفت: Suzana Camargo های ماری تارپ لمانت تحقیقات استاد در دانشگاه کلمبیا Lamont-Doherty رصدخانه زمین بود که نه درگیر در این تحقیقات است. “در یک مقاله جدید, گن ژانگ و همکاران مورد بررسی قرار گرفت و از وقوع یک رکود از طوفان گرمسیری در مدل آب و هوا شبیه سازی. آنها نشان داد که در این مدل وجود دارد قوی رکود از گردباد گرمسیری حرکت اما این رخ می دهد عمدتا در اواسط عرض و نه در مناطق استوایی است.”

چرا طوفان آهسته پایین ؟ محققان دریافتند که 4 درجه گرم شدن کره زمین می تواند westerlies — جریان قوی وزش باد از طریق midlatitudes — به فشار به سمت قطب. که تغییر نیز همراه با ضعف اواسط عرض جغرافیایی آب و آشفتگی. این تغییرات می تواند کاهش سرعت طوفان در نزدیکی مناطق مسکونی در آسیا (که این طوفان به نام توفان یا طوفان, نه طوفان) و در ایالات متحده شرقی.

معمولا هنگامی که مردم بحث در مورد طوفان سرعت آنها اشاره را به باد شلاق در اطراف چشم طوفان. کسانی که سرعت باد هستند چه تعیین طوفان قدرت — یک دسته 5 طوفان مثلا پایدار باد بیش از 157 کیلومتر در ساعت. در مقابل ژانگ و همکارانش به دنبال “حرکت انتقالی” گاهی اوقات به نام “رو به جلو با سرعت” از یک طوفان سرعت که در آن طوفان حرکت در امتداد راه خود را. (اصطلاح می آید از هندسه که در آن یک شکل است “ترجمه” هنگامی که آن را به اسلاید از یک قسمت از یک گراف را به دیگری.) مهم نیست که چگونه سریع آن بادها می, طوفان در نظر گرفته شده است “حرکت آهسته” اگر آن ترجمه با سرعت کم است. طوفان دوریان که کتک Grand Bahama جزیره از سپتامبر. 1 به 3 2019 شد 5 رده طوفان با وزش تندبادها رسیدن به 220 مایل در ساعت است اما آن را به حال ترجمه سرعت فقط 1.3 مایل در ساعت ساخت آن را یکی از کمترین طوفان تا کنون ثبت شده است.

در حال طوفان در حال حاضر کاهش پایین ؟

برخی از محققان پیشنهاد کرده اند که طوفان گرمسیری ترجمه سرعت آهسته بر زمین مناطق در ایالات متحده از سال 1900. ژانگ و همکارانش با استفاده از آنها مدل های آب و هوا برای دیدن اگر انسان ناشی از گرم شدن کره زمین بود مسئول برای مشاهده رکود, اما آنها نمی تواند پیدا کردن یک فوتی و فوری, لینک, حداقل بر اساس روند از سال 1950 در خود شبیه سازی می کند. علاوه بر این که مشاهده کند انتقالی سرعت گزارش شده در مطالعات اخیر می تواند بوجود می آیند در درجه اول از تنوع طبیعی به جای انسان ناشی از تغییرات آب و هوا.

ژانگ با استفاده از استعاره ای از رژیم غذایی برای توضیح این ابهام از طوفان مشاهدات.

“اگر من رفتن به باشگاه و خوردن کمتر شیرینی,” او گفت: “من انتظار می رود برای از دست دادن وزن است. اما اگر من تنها با استفاده از یک مقیاس حمام به وزن خودم, من قصد دارم قانع کننده داده ها بسیار به زودی به دلایل بسیاری از جمله که من مقیاس حمام نیست دقیق ترین” او ادامه داد. “فرض کنیم بعد از دو هفته من دیدن برخی از ضعیف ترند” او گفت:. “من هنوز هم نمی توانید بگویید که آیا آن را با توجه به ورزش و رژیم غذایی و یا فقط اتفاقی.”

به طور مشابه, مشاهده, رکود روند در طوفان یا طوفان گرمسیری در طول قرن گذشته می تواند با توجه به کوچک مقیاس محلی تغییرات و یا فقط می تواند تصادفی, او گفت:.

“در مناظره بین” همه چیز را ناشی از تغییر آب و هوا ” و “هیچ چیز ناشی از تغییر آب و هوا’ – آنچه که ما در حال انجام در اینجا این است که تلاش برای ارائه که شاید نه همه چیز را می توان بلافاصله نسبت به تغییر آب و هوا, اما این قضیه درست نیست یا” ژانگ گفت. “ما ارائه برخی از شواهد وجود دارد که می تواند کاهش سرعت حرکت انتقالی در پاسخ به یک آینده گرم شدن زمین در منظور از 4 درجه سانتیگراد است. یافته های ما حمایت فیزیک به عنوان ما را دستگیر مدل های آب و هوا به طوری که یک چشم انداز جدید ارائه می دهد که اعتماد به نفس بیشتری نسبت به قبل از ما بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>