از دیدگاه تکاملی بشر بارداری کاملا عجیب و غریب می گوید: در دانشگاه بوفالو زیست شناس وینسنت لینچ.

“برای مثال ما نمی دانم که چرا بشر زنان به کار” لینچ می گوید. “بارداری انسان تمایل به آخرین طولانی تر از بارداری در پستانداران دیگر اگر شما تنظیم برای عوامل مانند اندازه بدن است. روند واقعی کارگری تمایل به آخرین طولانی تر از دیگر حیوانات است. و بارداری انسان و نیروی کار نیز بسیار خطرناک تر است.”

با این عجایب در ذهن لینچ و همکار میرنا Marinic مجموعه به بررسی تکامل از یک ژن است که کمک می کند تا زنان باردار: گیرنده پروژسترون ژن است.

اما نتایج این مطالعه تنها اضافه کردن به رمز و راز می گوید لینچ دکترا استادیار علوم زیستی در UB کالج علوم و هنر.

یافته غیر منتظره در مورد یک ژن که مهم بارداری

گذشته تحقیقات نشان داده است که پروژسترون ژن تحت سریع تکامل در انسان و برخی از دانشمندان پیشنهاد کرده اند که این تغییرات سریع رخ داده است چرا که آنها در بهبود عملکرد ژن است. این است که به نام مثبت انتخاب شده است.

اما لینچ و Marinic مطالعه — آنلاین منتشر شده در تاریخ 17 آوریل در مجله PLOS Genetics — تساوی نتیجه گیری های مختلف.

تحقیقات خود را می یابد در حالی که پروژسترون ژن به سرعت در حال تکامل در انسان وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ایده است که این اتفاق به دلیل این تغییرات سودمند بودند. در واقع تکاملی نیروی انتخاب شد آنقدر ضعیف است که ژن انباشته بسیاری از جهش های مضر آن را به عنوان تکامل در انسان لینچ می گوید.

نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل DNA از 115 پستانداران گونه است. این شامل انواع پستانداران اعم از انسان مدرن و نئاندرتال ها منقرض شده به میمون لمور و lorises همراه با غیر پستانداران پستانداران از گونه ها مانند فیل ها, pandas, پلنگ, اسب آبی aardvarks, گوسفند آبی و walruses.

یافته بودند تعجب لینچ می گوید.

“ما انتظار چیزی بسیار متفاوت است. باز کردن این رمز و راز است که ما پیش بینی نیست,” او می گوید. “من فکر کردم که پروژسترون ژنی را یافته اند برای پاسخ بهتر به پروژسترون می شود بهتر است در سرکوب التهاب یا انقباضات ما را برای طولانی تر است. به نظر می رسد مانند آن را معکوس: در بارداری انسان وجود دارد فقط یک مقدار باور نکردنی از پروژسترون در اطراف و در عین حال ژن است که کمتر در انجام آن کار است. من تعجب می کنم اگر این ممکن است مستعد ما به چیزهایی مانند تولد زودرس است که مشترک در سایر حیوانات است.”

“بارداری مانند یک رویداد روزمره — هیچ یک از ما در اینجا خواهد بود و بدون آن — و در عین حال بسیاری از جنبه های این فرایند گیج کننده باقی می ماند می گوید:” Marinic, دکترا, یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه شیکاگو وزارت Organismal زیست شناسی و آناتومی. “این مطالعه بر روی یک عنصر ضروری و پروژسترون سیگنالینگ از طریق گیرنده های پروژسترون و نتایج ما اضافه کردن یکی دیگر از گام به سوی درک عمیق تر از توضيح از بارداری انسان.”

گیرنده پروژسترون ژن بسیار مهم برای بارداری به دلیل آن را فراهم می کند و سلول های با راهنمای چگونه برای ایجاد ریز ساختار به نام گيرنده پروژسترون.

در طول بارداری انسان, این گیرنده های تشخیص حضور پروژسترون ضد التهابی هورمونی است که زنان باردار و جفت تولید و در نقاط مختلف در زمان. زمانی که پروژسترون است که در حال حاضر گیرنده پرش به اقدام تحریک فرآیندهای است که کمک به نگه داشتن زنان باردار در بخش های جلوگیری از انقباض رحم و کاهش رحم التهاب و سرکوب مادری پاسخ ایمنی به جنین لینچ می گوید.

تکامل تغییر تابع گيرنده پروژسترون در انسان

در علاوه بر این به بررسی تاریخچه تکاملی پروژسترون ژن لینچ و Marinic انجام آزمایش برای تست اینکه آیا جهش در انسان نسخه از این ژن تغییر عملکرد آن است. پاسخ این است که بله.

به عنوان دانشمندان نوشت: در مقاله خود “ما زنده اجدادی اشکال از گیرنده پروژسترون و آزمایش توانایی خود را برای تنظیم یک هدف ژن است. ما در بر داشت که انسان پروژسترون اشکال تغییر در عملکرد نشان می دهد اقدامات تنظیم شده توسط پروژسترون نیز ممکن است متفاوت در انسان است. نتایج ما نشان می دهد احتیاط در تلاش برای اعمال یافته از مدل های حیوانی به پروژسترون زیست شناسی انسان است.”

این پژوهش از بودجه توسط ماه مارس Dimes و Burroughs خوش آمدید صندوق تولد زودرس ابتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im