به عنوان کالیفرنیا فرود آمد و به آتش جهنم با بزرگتر همیشه شعله سوختن همیشه به شدت بیش از چند سال گذشته بعید آتش نشانی قهرمان پدید آمده است: بز. مقامات در کوه شهرهای خاص شده اند استخدام گله به هوور تا بیش از حد رشد پوشش گیاهی ایجاد آتش سوزی می شکند در اطراف لبه از شهرها. آن چه این هستند—و برادران خود را در سراسر جهان—به دنیا آمد انجام دهید. Grazers مانند گوزن و گوسفند نقش مهمی در آتش سوزی, محیط زیست, هرس کردن گیاهان و کاهش شدت conflagrations.

اما همه این است که پس از برش و خشک. تعاملات بین grazers و گیاهان و آتش سوزی معلوم می شود شدید پیچیده و شگفت انگیز به عنوان شناسه در یک بررسی جدید مقاله در مجله گرایش بوم شناسی و تحول توسط محققان در استرالیا. معلوم می شود که در تعاملات خود با پوشش گیاهی برخی از گونه های جانوری می تواند در زمان آتش سوزی بدتر. و به مسائل پیچیده حتی بیشتر grazers نه تنها می تواند تبدیل ساختار فیزیکی یک اکوسیستم—با اجتناب از درختچه ها در حمایت از خوردن علف به عنوان مثال—اما شیمی آن را به عنوان به خوبی. که همه دارای مفاهیم برای انسان چگونه می توانید مدیریت آتش سوزی در یک سرعت در حال گرم شدن سیاره است.

تصور کنید اگر شما یک چشم انداز چمن و درختچه ها. اگر شما در آفریقا, شما ممکن است دیدن بز کوهی فراغت چرا. اگر شما در استرالیا به جای تصور کانگوروها محدوده اطراف در حالی که خوردن علف است. همه چیز به نظر می رسد در آن تعادل طبیعی آن را به عنوان است برای هزاران سال پس از grazers پایان chowing آنها حرکت همراه و پوشش گیاهی در نهایت دوباره بجای اول برگشتن.

البته چند اکوسیستم زمین هستند و در واقع هنوز هم در تعادل است. بسیاری از این مناظر در حال حاضر خانه به گونه های تازه وارد که همچنین می خواهم به چراندن وجود دارد. در علاوه بر این به وجود دارد در حال حاضر پرجمعیت با کانگوروها استرالیا امروز نیز به اهلی grazers مانند گوسفند و گاو است. همه از این گیاه خوار ترجیح می دهند سبزترین گیاهان زیرا آنها مغذی تر و ممکن است آنها را در پشت brownest گیاهان است که در آن می تواند به جمع آوری به عنوان خطرناک سوخت برای آتش سوزی.

این grazers همچنین ممکن است ترجیح می دهند تا چمن و درختچه ها که تغییرات عمودی ساختار پوشش گیاهی افزایش خطر آتش سوزی. یک چشم انداز توسط بلندتر درختچه های زیادی می سوزد متفاوت از یک چشم انداز تحت سلطه کوتاه چمن. بنابراین در حالی که grazers در حال انجام یک کار مفید از خوردن برخی از پتانسیل tinder آنها در حال پشت سر گذاشتن پوشش گیاهی است که فوق العاده قابل اشتعال—که یک کیسه مخلوط از نظر آتش سوزی پیشگیری است. “پس از تغییر یک مرتع به shrubland شما در واقع ممکن است کاهش برخی از مجموع توده سوخت می گوید:” دانشگاه ملی استرالیا بوم کلر پرورش منجر نویسنده در مقاله جدید. “اما ساختار سوخت بسیار متفاوت است: سوخت بالا و هوادهی و شما واقعا داغ, سریع, سفر, آتش سوزی در shrubland.”

دام مانند گاو نیز تغییر خطر آتش سوزی در مناطق جنگلی است که به طور معمول قرق بیشتر به صورت پراکنده توسط گیاه خوار مانند آهو. در اینجا در ایالات متحده ما مخلوط conifer جنگل برگریز. مخروطیان شامل evergreen, کرکی-بالا-و-پایین درختان مانند صنوبر در حالی که درختان برگریز ریختن برگ های خود را سالانه و تمایل به بالا و سنگین با barer تنه. اما تعادل بین این دو نوع از درختان تمایل به سقوط از هم جدا هنگامی که دام نفوذ این جنگل ها به دلیل آنها جذب نسبت به خوردن علف و برگ ریز نهال. در این روند آنها را در پشت مخروطیان است که بیشتر احتمال دارد به قرض خود را به عمده آتش سوزی گونه که تبدیل فراوان چون با کمتر درختان برگریز کمتر وجود دارد رقابت برای آب و مواد مغذی و نور است.

“در دراز مدت شما می توانید بیشتر و بیشتر مخروطیان می گوید:” پرورش. این درختان تمایل به تخم ریزی سوپر آتش سوزی به دلیل راه آنها شکل گرفته است. “اگر شما فکر می کنم در مورد شکل یک درخت برگریز نسبت به سوزنی برگها از سوزنی برگها دارای سوخت می رود که از زمین تمام راه را تا به تاج در حالی که یک درخت برگریز است یک شکاف,” او می گوید. اگر چه در طول تاریخ آتش سوزی ممکن است سوخته نزدیک به زمین نه رسیدن به صدر درختان در conifer-سنگین جنگل شعله می توانید به سرعت در حال صعود به تبدیل مواد منفجره تاج آتش سوزی که از طریق سوزاندن تاج.

این مطالعه نیز در نظر گرفته شود دیگر مخلوقات به طور خاص حشرات است که در حال بالا بردن خطر آتش سوزی با تشکر از عادات غذا خوردن خود را. زمانی که گونه های مهاجم مانند سوسک پوست حمله به پوشش گیاهی گیاهان تولید ترکیبات دفاعی—مانند آلی پلیمر لیگنین—به خود کمتر خوشمزه است. اما اثر جانبی است که ممکن است آنها نیز خود را بیشتر قابل اشتعال است. اگر یک آفت جان یک درخت آشکار می شود آتش زنه. اما در حال حاضر فوق العاده قابل اشتعال درخت باقی مانده نیز به زمین می افتد همراه با آن ایجاد یک بستر و در عین حال بیشتر توام مواد. هنوز هم بیشتر مشکل ساز یک مطالعه قبلی از یک گروه جداگانه از محققان در مینه سوتا دریافتند که هنگامی که توری اشکالات حمله فرز بلوط افزایش محتوای لیگنین کاهش تجزیه نرخ برگ یک چهارم این معنی که آتش زنه باقی می ماند بر روی زمین فقط درخواست برای سوزاندن.

این بدان معنا نیست که تمام اشکالات بد برای جنگل. در واقع حشرات نقش مهمی در شکستن برگهای به جنگل ها کمتر قابل اشتعال است. کمتر حشرات بیشتر است که بستر برگ در حال رفتن به شمع تا. و پیش آگهی به نظر نمی آید خوب در اینجا: یک بررسی منتشر شده در سال گذشته توسط محققان در استرالیا و چین تخمین زده می شود که 40 درصد از حشرات گونه های در حال ریزش هستند و یک سوم در معرض خطر هستند.

ساخت بدتر تهاجمی شکارچیان در حال پاک کردن گونه های بومی که بازی بخشی خود را در توزیع پوشش گیاهی—پستانداران کوچک به عنوان مثال که در کنار پوشش گیاهی زیرزمینی برای استفاده در لانه خود. در استرالیا این است که یک مشکل خاص به عنوان روباه و گربه وحشی شکار گونه های بومی مانند malleefowl. این پرنده با چنگک جمع کردن خاک و برگ به تپه که در آن پس از آن سپرده تخم مرغ خود را. “بنابراین آنها در انجام تمام آن چیزهایی مانند عطف بر بستر برگ و دفن آن می گوید:” پرورش که بدان معنی است که وجود دارد بیشتر در مواد خشک چپ در سطح برای سوزاندن.

وقتی که می آید به آتش خطر مشکل ساز ترین بازیگر از همه انسان است. به عنوان یک شهر-ساختمان کشاورزی گونه های ما از مدت ها مجموعه ای کوچک می سوزد برای کاهش خطر ابتلا به آینده آنهایی که بزرگ و برای تشویق رشد جدید پوشش گیاهی است. ما همچنین استفاده از آن در مراتع به گله طعمه برای آسان تر کشتار. اما ما به عنوان گونه انتقال دور از شکارچی شیوه زندگی ما شروع به دیدن آتش به عنوان یک تهدید نه یک ابزار.

“انسان بوده است تنظیم آتش سوزی در مراتع برای هزاران سال و پس از آن هم از نوع رفت و از سبک می گوید:” دانشگاه کالیفرنیا دیویس بوم ترومن جوان که نبودم درگیر در این کار جدید. “وجود دارد یک حس است که شما نمی سوزاند منابع خود را, راست? اگر چمن چیزی است که گاو غذا خوردن شما را می سوزاند آن شما آن را از دست بدهند.” طولانی مدت واقعیت است که آتش یک پدیده طبیعی است. کوچکتر تناوبی آتش سوزی کمتر معنی خارج از کنترل شعله و پوشش گیاهی است که به گزاف گویی مغذی تر است برای grazers چرا که آن را در حال رشد در مواد مغذی غنی از خاکستر قبلی فلور. این یک نوع سخت راه اندازی مجدد برای چشم انداز.

در کالیفرنیا که در آن ما شده ایم با وسواس دادن آتش سوزی در دهه های اخیر از این است که در حال حاضر یک بحران تمام عیار به کوه مرده قلم مو را انباشت اشیاء بدست آمده تا تبدیل تمام مناظر را از آتش زنه. به طور سنتی این مناظر سوختگی و به طور منظم تر و ملایم است. در حال حاضر سوپر blazes تقریبا درست اکوسیستم. تغییر آب و هوا یک عامل عمده ، به سادگی قرار دادن یک گرمتر و خشک کن جهان ساخته شده است برای سوزاندن catastrophically; ما در حال حاضر زندگی می کنند در چه آتش مورخ استیو Pyne است تماس Pyrocene یا سن شعله های آتش. هیچ جا شد و این بیشتر از نمایشی در استرالیا در طول چند ماه گذشته. کسانی که bushfires نیست فقط بی سابقه ای—مدل حتی پیش بینی آنها می تواند اتفاق می افتد به یکی دیگر از 80 سال است.

در این عصر جدید از شعله های آتش, زیادی وجود دارد, ما می توانیم برای حمایت از بومی جانوران است که به طور طبیعی کار می کرد برای کاهش آتش سوزی برای سنین و مطمئن شوید که گونه های مهاجم آن ها را نمی خورند. “با گرفتن این حیوانات پشت کردن به مناظر ما به طور بالقوه کاهش خطر آتش سوزی در برخی از این سیستم می گوید:” پرورش. بعلاوه, ما می خواهم به صرفه جویی در گونه است که خوب است.

بز ممکن است شایستگی و تمام اما آنها نمی تواند ما را از این ظروف سرباز یا مسافر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im