ترکیبی کار از راه دور ارائه می دهد بدترین های هر دو جهان

پس از همه گیر بسیاری از شرکت ها برنامه اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه و دفتر اصلی. اما تلاش برای انجام هر دو را تضمین می کند نه تجربه خوب است.

کار از راه دور هنگامی که به عنوان یک نوآوری یا یک فرد آزمایش تبدیل شده است یک ضرورت برای بسیاری از کسب و کار در Covid-19 جهان است. این چالش مشترک فرض که از راه دور محیط کار مانع بهره وری کارکنان. مدیران در صنایع را شگفت زده در بهره وری باقی مانده سازگار و یا حتی افزایش کارکنان به سرعت در حال تغییر به کار از خانه با بسیاری از آنها انجام دو وظیفه به عنوان صفحه اصلی معلمان مدرسه. در عین حال به نحوی این درس است که شرکت های استنباط کرده اند از این نیست که آنها باید تمام-کنترل از راه دور, اما به جای آن که آنها باید ترکیبی: ترکیب از راه دور و به صورت مشترک کار می کنند. مهم نیست که چگونه شما آن را رویکرد ترکیبی-کنترل از راه دور سخت است و در پایان از شرکت هایی که اقدام به انجام هر دو خواهد شد یا رفتن همه در با از راه دور و یا بازگشت به اینکه بر اساس دفتر.

ترکیبی ایجاد دو اساسا متفاوت کارمند با تجربه برای مدیریت. با وجود موفقیت های اخیر با کنترل از راه دور کار کارفرمایان در حال بازگشایی دفاتر به برخی از کارمندان خود را تشویق اجتماعی مطابق با تقویت فرهنگ کار و افزایش همکاری کسب و کار. فرض اساسی در این reopenings است که برخی از مهم چیز نمی تواند انجام شود به طور موثر به خارج از دفتر. رهبران ساخته شده است که کسب و کار خود را در دفاتر شمارش در فضای مشترک به عمل به عنوان یک چسب برای فرهنگ و به عنوان یک وسیله موقت برای ناکارآمدی در سیستم های ارتباطی و فرآیندهای. در حالی که دفتر مبتنی بر مدل در طول تاریخ ثابت کرده بود موفق برای بسیاری از شرکت ها آن را ارائه چالش های قابل توجهی برای شرکت همچنین متعهد به حمایت از نیروی کار از راه دور. اگر یک دفتر است که “چسب” و فرآیندها و سیستم ها سازگار نیست برای یک نیروی کار از راه دور, از راه دور, اعضای تیم را احساس نمی گنجانده خواهد شد و در صورت ارتباط مستمر موانع. این آن را سخت تر برای آنها را به انجام در همان سطح به عنوان آنها در دفتر همسالان.

و هرگاه سر دفتر فیزیکی شرکت واقع فضایی که در آن ساکن رهبری همیشه وجود خواهد داشت دو راه برای برقراری ارتباط است. به هر کس در همان سطح یک شرکت نیاز رهبری به ترک مشترک دفتر بنابراین هیچ مکان فیزیکی دارای قدرت بیشتر از دیگری است. در واقع اکثر رهبری در هیبرید-کنترل از راه دور شرکت را حفظ خواهد کرد از سر دفتر اهانت آمیز راه به طور پیش فرض از کار از راه دور-اول’ به ‘کنترل از راه دور-مجاز’ که در آن کارمندان از راه دور نیست جریمه برای کار در خارج از دفتر, اما نیز فعالانه یکپارچه به پارچه از شرکت. این خواهد بود به خصوص نا امید کننده نتیجه برای اعضای تیم که سازمان ها به فروش می رسد آنها در این ایده که آنها می تواند انتخاب کردن در به کار از راه دور به عنوان یک خود را گرفتن. کارکنان را به سرعت کشف که این شرکت را ندارد تغییر از روش های قدیمی از پاداش حضور و غیاب (معادل ‘دیده’ با بزرگ بودن کارگر) به یک راه جدید برای پاداش خروجی (معادل نتایج به دست آمده با بزرگ بودن کارگر). در نهایت کارگران از راه دور را پیدا خواهد کرد که آنها در حال گرفتن ترویج در برابر رای زیرا آنها کمتر قابل مشاهده و مولد کارمندان از راه دور را ترک خواهد کرد برای همه-کنترل از راه دور شرکت هایی که سرمایه گذاری در خود را از راه دور و اعضای تیم.

اما آن را نمی باید اتفاق می افتد که در راه است. موفقیت با یک کنترل از راه دور نیروی کار ترکیبی و یا به طور کامل از راه دور نیاز به عملیاتی نزدیک ، بی هیچ حرفی چسبیده به سیستم ها و فرآیندهای ساخته شده است که یک دفتر مبتنی بر مدل موفق خواهد عذاب هر کنترل از راه دور مدل به شکست است.

به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت GitLab من فعالانه ساخته شده همه از راه دور شرکت پس از کشف اولیه است که شما لازم نیست هر کس در همان ساختمان برای دستیابی به نتایج. ما مدیران و مدیران و فردی همکاران همه کار از راه دور. ما حتی نمی باید یک HQ. با این روش پیچیدگی نیاز به تهیه کردن به محل و متشکرم کارکنان. آن را نیز پرورش تعهد مشترک به ما راه منحصر به فرد از عامل و تکرار به مرور زمان بهبود.

کار از خانه هرگز خواهد بود که بهترین راه حل برای همه “از راه دور” به این معنا همیشه “خانه است.” اگر یک عضو تیم می خواهد به کار در یک دفتر از آنجا که خانه خود را ندارد منجر به کار آنها پریشان هم اتاقی و یا اعضای خانواده آنها می خواهند به تعامل اجتماعی از یک شرکت-فضای کاری و یا آنها به سادگی احساس پربارتر دور از خانه خواهیم پرداخت ، ما متوجه شده اند که برخی از مردم ترجیح می دهند که یک دفتر در آغاز گذار به کار از خانه در طول ماه اول.

ما همچنین در مورد مراقبت و تشویق غیر رسمی ارتباطات دیجیتال مانند قهوه چت و حتی همه استعداد از راه دور را نشان می دهد. این است که می گویند ما نمی دانیم اهمیت فرد در چهره-زمان: قبل از همه گیر ما سازمان یافته در فرد و همه کارکنان رویداد هر سال و تشویق محلی دیدار با یو پی اس در میان اعضای تیم که در همان منطقه است. ما همچنین ارائه بازدید از کمک های مالی ارائه شده است که شرکت یارانه سفر به بازدید اعضای تیم در محل دیگری در هر نقطه از جهان و به ما نگاه رو به جلو به آوردن آنها.

فعالانه در راه اندازی سازمان خود را به صورت از راه دور فراتر از جایی که شما بنشینید و چگونه اغلب شما با افراد دیگر را ببینید. همین دلیل است که ما لازم نیست که کارکنان از رشته های مختلف گزارش به همان مدیر حتی اگر خیلی از کار ما این است که چند رشته ای. به جای آن ما نیاز هر فرد به یک “مدیر یک” که می توانند خود سازماندهی و کار ناهمگام بدون یک مدیر پروژه است.

در حالی که رهبری یک کنترل از راه دور شرکت نیاز به بسیاری از مدیران به تجدید نظر و دوباره کاری و چگونه آنها را اجرا کسب و کار خود را تمام از راه دور امکان پذیر است و منجر به انعطاف پذیری بیشتری به بحران افزایش بهره وری و دسترسی به استعداد که قبلا دور از دسترس است. وجود دارد خیلی استعداد در خارج از مناطق عمده شهری و این استعداد را به طور ناگهانی قادر به رقابت برای پرداخت بالا و پاداش مشاغل در جهان شرکت های پیشرو. این کمک خواهد کرد که گسترش درآمد کمی بیشتر به طور مساوی در سراسر جهان (حتی اگر نابرابری هنوز هم افزایش می یابد).

در این زمان از دفاتر تعطیل, برخی از شرکت ها در حال حاضر خود را لغو اجاره به قصد رفتن همه-از راه دور. از سوی دیگر بسیاری از شرکت ها قصد کاهش خود را در دفتر حضور و نه از بین بردن آن و برنامه ریزی برای رفتن هیبرید-کنترل از راه دور. کسانی که هیبرید اگر عمدی نیست در مورد ساخت تغییرات سیستمیک و درمان هر کارمند به عنوان اگر آنها از راه دور (که آیا در دفتر و یا نه) خود را به موثر ترین از راه دور مردم را ترک کنند. ترکیبی شرکت را پس از آن سرزنش و عدم بهره وری در از راه دور به جای علت واقعی: مدیریت مجزا دو کارمند تجربیات یک کار بسیار دشوار است. این شرکت ها خواهد شد نوشتن را از راه دور کار را به عنوان یک رمان آزمایش سرزنش از آن برای عملیاتی مشکلات و کشش باقی مانده کارگران از راه دور برگشت به اتاق.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش: یک مربی زوم مجله
  • سیمی نهایی تابستان خواندن لیست
  • چگونه به سوئیچ به سیگنال آورد و تمام متون خود را با شما
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر