دیوان عالی ایالات متحده حکم داده است که آب آلوده است که جریان زیرزمینی به نزدیکی دریاچه ها, رودخانه ها و basy است تحت پوشش آب تمیز عمل رد و ادعا می کند به خلاف.

Pierre BRYE/Alamy عکس سهام

جدید عالی ایالات متحده حکم دادگاه قرار می دهد آب های زیرزمینی علم در مرکز تصمیم گیری در مورد نحوه تنظیم آلودگی آب.

امروز در نزدیک تماشا کردند صورت گسترده با پیامدهای دادگاه حکم 6 به 3 که فدرال آب تمیز قانون مربوط به آلودگی آب های زیر زمینی است که جریان را به نزدیکی دریاچه ها, رودخانه ها و خلیج ها به عنوان طولانی به عنوان آن را شبیه به ریختن آلاینده ها به طور مستقیم به این آب بدن. این تصمیم پس از تصفيه خانه فاضلاب در هاوایی ادعا کرد که نقطه عطفی حقوق محیط زیست تحت پوشش تنها “نقطه منابع” آلودگی مانند پساب لوله که افسردگی آب آلوده در یک جریان دریاچه یا خلیج و نه آلوده به آب های زیرزمینی است که تراوش می کند به آب بدن.

این تصمیم یک پیروزی برای محیط زیست که می ترسید دادگاه ممکن است طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال که قانون نمی اعمال می شود به آب های زیرزمینی. در تصمیم گیری عدالت, Stephen G. Bryer نوشت که آلودگی آب های زیرزمینی بود موضوع را به فدرال آب با کیفیت مقررات تا زمانی که اتصال به آبهای سطحی بود “عملکردی معادل” یک مستقیم از تخلیه مانند یک لوله.

استاندارد جدید خواهد لولا در مطالعات علمی از چگونگی آب و مواد شیمیایی زیرزمینی حرکت می کند می گوید پت Parenteau یک محیط زیست کارشناس حقوقی در ورمونت مدرسه قانون است. “این نهاد علم در جلو و مرکز,” او می گوید. “این hydrologists باید خوشحال باشد.”

این تا حدودی به دلیل سوال از زمانی که این قانون اعمال می شود پایین خواهد آمد به اطلاعات علمی از موارد فردی است. تصمیم دادگاه جادوها معیار است که ممکن است تحت تاثیر قرار که آیا آلودگی آب های زیرزمینی مطابق با استاندارد جدید است و تحت پوشش قانون است. کسانی که معیار می تواند شامل چگونه به سرعت و تا چه حد آلودگی حرکت می کند از منبع آن قبل از رسیدن به سطح آب زمینه زمین شناسی و چقدر مواد شیمیایی رقیق و یا شکسته. “مشکل با این رویکرد ما می دانیم این است که آن را نمی کند, خود را در آن به وضوح توضیح دهید که چگونه برای مقابله با میانه موارد” Bryer می نویسد.

ردیابی حرکت آلاینده ها از طریق آب های زیرزمینی روی حیله و تزویر است کار می گوید توماس Harter یک اب شناسی در دانشگاه کالیفرنیا دیویس کمک کرد که پیش نویس کوتاهی amicus به دادگاه از چندین انجمن های علمی. بسیاری از آنچه اتفاق می افتد این است که در زیر زمین پنهان به جز برای آزمایش چاه و زمین شناسی نمونه از حفر گمانه. اثرات را می توانید دهه برای تحقق به عنوان آب و آلاینده ها به آرامی نفوذ از طریق زمین.

مدل های کامپیوتری همراه با مشاهدات مستقیم از جریان آب, آلودگی سطوح و زمین شناسی می تواند پیش بینی کند که چگونه مواد شیمیایی هستند به احتمال زیاد به جریان و ارتباط برقرار کردن با شیمی از اطراف سنگ. اما “زیادی وجود دارد عدم قطعیت به این می گوید:” Harter که در مطالعات آب های زیرزمینی از آلودگی مزارع کالیفرنیا. “این بر خلاف تلاش برای پیش بینی آب و هوا.”

جدید حقوقی معیار نخواهد بود که متفاوت از آنچه دولت و تنظیم کننده فدرال انجام داده اند در دهه های پیش بینی دیوید Henkin یک Honolulu, Hawaii-بر اساس وکیل برای محیط زیست شرکت حقوقی EarthJustice که استدلال مورد قبل از دیوان عالی کشور است. قبلا تنظیم کننده برگزار شد که قانون فدرال اعمال می شود هر زمان که آنها در بر داشت یک “مستقیم هیدرولوژیک ارتباط” بین آب های زیرزمینی و آب های سطحی. “علم همیشه بوده و ادامه خواهد داد به بازی نقش مهمی در درک مرزهای این آب پاک عمل” Henkin می گوید.

Parenteau اما مظنون جدید حاکم خواهد شد و حتی بیشتر تاکید بر علم به دلیل آن جادوها یک لیست طولانی از عوامل بالقوه است که می تواند شکل تصمیم گیری در مورد فعالیت های که در حال تنظیم شده است.

یک آزمون فنی مورد

مورد قبل از دادگاه نشان می دهد چقدر علم فشرده این سوالات هستند. اختلاف حول یک شهرداری تصفيه خانه فاضلاب در مائوئی که هر روز پمپ حدود 15 میلیون لیتر از فاضلاب تصفيه شده به زیرزمینی چاه یک کیلومتر از هتل به صف سواحل است. دانشمندان و ساکنان مجبور مشکوک پس حداقل اواسط 2000s که فاضلاب شد جریان از طریق آب های زیرزمینی و به اقیانوس تزریق نیتروژن است که موجب رشد جلبک ها و آسیب های مرجانی است.

اما آن را در زمان بلند پروازانه تحقیقات فشار توسط دانشمندان در دانشگاه هاوایی در Manoa به قاطعانه نشان می دهد که آن اتفاق می افتد. “ما انداخت همه چیز در آن است که ما می گوید:” geochemist Craig R. گلن که رهبری این پژوهش است.

آنها دریافتند رشد جلبک دریایی در نزدیکی ساحل وجود دارد با غلظت بالای نیتروژن ایزوتوپ های مرتبط با فعالیت های انسانی مانند فاضلاب و کودهای شیمیایی است. هواپیما و هواپیماهای بدون سرنشین مجهز به دوربین های مادون قرمز نشان داد که پر از غیر منتظره آب گرم در حال ظهور در اقیانوس فقط در جنوب غربی گیاهی درمان. محققان ریخته یک رنگ fluorescein به چاه و نظارت آبهای دریایی در طول سواحل است. رنگ اول تبدیل شده تا در اقیانوس نزدیک به سه ماه بعد با غلظت اوج در بین نه و 10 ماه پس از آن قرار داده شد. در 500 صفحه گزارش دانشمندان به این نتیجه رسیدند که بیش از 60 درصد از فاضلاب ریخته به چاه بود و رسیدن به اقیانوس. رنگ مطالعه “چیزی که واقعا قرار دادن ناخن در تابوت برای این مورد می گوید:” گلن.

گروه های زیست محیطی شکایت کرد Maui County استدلال آن نیاز به دریافت فدرال کیفیت آب مجوز برای این گیاه که اساسا مورد نیاز آن به پاک کردن آلودگی نشت. اما county مقاومت منجر به طرح دعوی در دادگاه فدرال که در آن استدلال کرد که آب تمیز عمل نمی اعمال می شود به این دلیل که قانون را پوشش می دهد تنها نقطه منابع.

امروز دادگاه را رد کرد که استدلال و ارسال مورد به یک منطقه فدرال دادگاه تجدید نظر. وجود یک قاضی قبلا حکومت در حمایت از گروه های زیست محیطی. در حال حاضر سوال این است که انتظار می رود دقیقا چگونه Maui County گیاه را تخلیه به انطباق با قانون فدرال است.

در یک بیانیه Maui County شهردار مایکل Victorino با اشاره به دادگاه نمی آشکارا حکومت این شهرستان نیاز به یک کیفیت آب اجازه. “ما مشتاقانه منتظر به وضوح بیشتر از ما تنظیم کننده های محلی و کار مشترک برای حفاظت از آب.”

ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در بیانیه ای که آن را بررسی دادگاه تماس برای وضوح بیشتر از آژانس. اما گفت که این حکم “متاسفانه برخی از عدم قطعیت برای عموم مردم از جمله صاحبان مالکیت خصوصی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de