هیدروکسی کلروکین هنوز هم انجام نمی دهد هر چیزی داده های جدید نشان می دهد

دو مطالعات ثابت کند که بسیار به کرات ضد مالاریا نیست درمان Covid-19.

آن کار نمی کند.

از بی باک, دارو هیدروکسی کلروکین یک دهه-پیر ضد مالاریا است که مردم بیشتر به تازگی مورد استفاده در درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید از آغاز مورد توجه به عنوان یک درمان ممکن و پیشگیرانه در برابر Covid-19 در اوایل فوریه. هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين کشته ویروس عامل بیماری در شرایط in vitro—است که می گویند در ظروف پتری. کارکنان مراقبت های بهداشتی به بستری مردم به مواد مخدر در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر (چرا که آنها نمی باید بسیار دیگری را) و با نفوذ صدای مانند خودروساز Elon Musk رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت برای آن به عنوان یک درمان ممکن است.

تمام آنچه که در گذشته اتفاق افتاده می تواند به دانشمندان در تعیین این که آیا آن درست بود. و با انتشار دو مجموعه از داده ها در این هفته یکی از عظیم مواد مخدر دادگاه در بریتانیا در روز چهارشنبه و دیگر از محققان در دانشگاه مینه سوتا امروز پاسخ به نظر می رسد: هیچ. هیدروکسی کلروکین به نظر نمی رسد برای نگه داشتن مردم از گرفتن این بیماری پس از آنها بوده ام در معرض کسی که دارای آن است. آن تغییر نمی کند چگونه بسیاری از مردم در بیمارستان بستری با Covid-19 مرگ از بیماری است. آن را کاهش نمی دهد علائم برای افراد مبتلا به موارد خفیف که در بیمارستان است.

دانشمندان بسیاری از انواع مختلف از مطالعات آنها می تواند اجرا شود. برخی در حال مشاهده این معنی که محققان یک گروه که با برخی از مجموعه ای از معیارهای مانند “افرادی که Covid-19” و پیگیری پیشرفت خود را به عنوان آنها به انواع مختلف درمان. دیگران در حال و گذشته نگر; محققان بیش از رفتن به سوابق افراد بعد از آن برای دیدن اگر آنها به بهبود و یا درگذشت. آن را ممکن است به یاد بگیرند که از این نوع از مطالعات اما آنها در معرض انواع و اقسام خطاها. مریض تر مردم تمایل دارند بیشتر احتمال دارد به بهبود آهسته تر و یا می میرند حتی اگر آنها همان مواد مخدر به عنوان کسی که نیست به عنوان بیمار است. که باعث می شود آن را سخت به بگویید که آیا این دارو در واقع کمک می کند—یا الهی.

بنابراین به اصطلاح استاندارد طلا از مواد مخدر آزمایش است که به نام یک RCT کوتاه به صورت کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده. این بدان معناست که مردم بیمار با چیزی که شما در حال تلاش برای مطالعه قرار داده به یکی از دو گروه و یا گروه های از همان آغاز. آنها یا دریافت دارو و یا آنها نمی و هیچ کس—نه محققان و نه مراقبت های بهداشتی کارگران و نه شرکت کنندگان در مطالعه—می داند که چه. (که به نام “دو خیره کننده.”) و محققان سعی کنید به آن گروه به عنوان مشابه که ممکن است در هر راه دیگر. آنها در حال تلاش برای از بین بردن تمام ممکن است عوامل خارجی است که می تواند ظروف سرباز یا مسافر تا مطالعه.

دو مجموعه از نتایج که آمد در این هفته هر دو RCTs. اول بخشی از یک دادگاه در انگلستان به نام تصادفی بررسی Covid-19 درمانی یا “بازیابی.” محققان در حال اجرا آن را ارسال کرده اند هزاران نفر از مردم در بیمارستان بستری با Covid-19 به یکی از نیم دوجین گروه آزمایش داروهای مختلف در برابر یک گروه کنترل و سپس چک کردن برای دیدن اگر آنها هنوز زنده 28 روز بعد. بازیابی یک “تطبیقی” محاکمه, که بدان معنی است که آن را طراحی شده برای محققان نگاهی به داده های آن را به عنوان رول و تنظیم در پرواز قطع و یا اضافه کردن مطالعه جدید اسلحه به جای اطلاعات جدید است. تا کنون دادگاه نشان داد کورتیکواستروئید داروی دگزامتازون در کاهش میزان مرگ و میر و در ماه ژوئن لغو بازوی مطالعه به دنبال هیدروکسی کلروکین.

مقاله جدید از محققان سازمان ملل متحد-کارشناسی preprint جزئیات آنچه در واقع اتفاق افتاده در هیدروکسی کلروکین بازو—1,561 مردم رو هیدروکسی کلروکین و 418 از آنها 26.8 درصد مرده بودند در 28 روز. و 3,155 مردم رو استاندارد مراقبت بدون دارو; 788 از آنها درگذشت. که 25 درصد است. بنابراین: هیدروکسی کلروکین نمی کاهش مرگ و میر. استفاده از آن نیز در ارتباط با دیگر زمان صرف شده در بیمارستان و بالاتر احتمال نیاز به رفتن بر روی یک دستگاه تهويه مکانيکی. عنوان مقاله آن قرار می دهد: “نه یک درمان موثر.”

“به نظر من هیدروکسی کلروکین نباید مورد استفاده در محیط بیمارستان می گوید:” مارتین Landray یک پزشک و محقق در دانشگاه آکسفورد Nuffield گروه سلامت جمعیت و یکی از سران بازیابی. “در خارج از محیط بیمارستان این امر می تواند معقول و منطقی به استفاده از آن در زمینه کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده اما در غیر این صورت نه.”

صحبت که: مینه سوتا مطالعه نگاه مردم در بیمارستان پس با این تعریف نه به بیمار. و که باعث برخی از مشکلات روش شناختی. عدم آسان و سریع Covid-19 تست در ما بدان معنی است که هر کس در این مطالعه جمعیت تا به حال تشخیص ساخته شده از طریق PCR آزمایش و یا گرفتن یک نمونه از طریق یک سواب بینی و تجزیه و تحلیل آن را برای ویروس ها’ مواد ژنتیکی است. برای شرکت کنندگان در این تیم از محققان تایید کرد که آنها تا به حال Covid مانند علائم و که آنها تا به حال تماس با کسی که عفونت بود تایید کرد با یک آزمون. این یک کمی dicier تنظیم کردن اما هنوز هم معتبر است.

مینه سوتا تیم تا به حال در اصل در نظر گرفته شده برای استفاده از مرگ یا بستری شدن اعداد به عنوان یک نشانگر که آیا این دارو به مردم کمک در مطالعه است. اما حتی اگر تعداد هر دو به آسمان بالا در ایالات متحده واقعی مرگ و میر و بستری شدن نرخ کلی در حال کم و یا خیلی کم به نشان می دهد تا به طور قابل توجهی در کمتر از 500 نفر اندازه گروه در مطالعه است. بنابراین بدون نگاه کردن به داده های این تیم تغییر به یکی دیگر از متریک: علائم کاهش. (شرکت کنندگان در گزارش خود علائم در 10 نقطه بصری در مقیاس ؛ آنهایی که شایع ترین بودند سرفه و خستگی و سردرد می شود.) در اینجا هم هیدروکسی کلروکین ساخته شده تفاوت. دو هفته پس از شروع, 24 درصد از 201 مردم در مصرف مواد مخدر هنوز هم تا به حال علائم در مقابل 30 درصد از 194 نفر مصرف دارونما. دوباره: تفاوت قابل توجه است.

این نتایج بودند در واقع به بخشی از مقاله قبلی از این تیم نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین نیز کار نمی کند به عنوان یک پیشگیرانه نگه داشتن مردم از بیمار شدن پس از آنها می شده است در معرض این بیماری است. که “پس از قرار گرفتن در معرض ماده” کاغذ قبول کردم به New England Journal of Medicine به سرعت بیرون آمد و در اوایل ماه ژوئن است. اما با گذشت زمان و مواد مخدر پژمرده کمی از اخبار و ریاست جلسات آن را سخت تر برای پیدا کردن یک خانه برای این مقاله در مورد چگونه این دارو شانس به عنوان یک درمان. “منفی واقعیت است که هیدروکسی کلروکین کار نمی کند به عنوان مهم من حدس می زنم. آنها بودند که علاقه مند در یک null مطالعه می گوید:” دیوید Boulware این بیماری عفونی پزشک در حال اجرا این تیم است. “برای طراحی این مطالعه هشت یا نه روز. برای انجام این مطالعه از هفت هفته. به واقع آن منتشر شده بود و دو ماه و نیم … در حالت عادی زمانی که سریع است. در یک Covid بازه زمانی که glacially کند.”

عدم تایید استفاده از روش PCR-بر اساس تست نیز باعث می شود مطالعه کمی کمتر bombproof. “مؤمنان واقعی در حال رفتن به انتقاد از آن است. نه هر کس تا به حال تست PCR دلیل آن است که ایالات متحده و مردم دسترسی ندارد به روش PCR تست” Boulware می گوید. “این یک مطالعه کامل, اما من فکر می کنم این درست است.”

توسط “مؤمنان واقعی” Boulware به معنی افرادی که باقی می ماند unshakably متقاعد مواد مخدر را ارزش. برای آنها تجزیه هر هیدروکسی کلروکین مطالعه عوامل است که آنها فکر می کنم ممکن است بر اثر آن است که محققان انجام داده اند اشتباه است—بیش از حد بالا و دوز بیش از حد کم دوز با توجه بیش از حد به زودی داده می شود خیلی دیر داده شده بدون ظاهرا مهم مکمل مانند روي. طرفداران این دارو را استفاده از پیشنهاد همه کسانی که به عنوان بحرانی برای موفقیت آن است. در برخی موارد آنها راست دوز مهم نیست. یک مطالعه عمده از مواد مخدر در برزیل متوقف زودرس به دلیل مشکلات قلبی جدی مردم در مصرف آن یک اثر جانبی شناخته شده. اما این مطالعه نیز با استفاده از فوق العاده دوزهای بالا و فراتر از سطح مورد استفاده preventatively و یا حتی به عنوان یک درمان. بازیابی و مینه سوتا تیم با استفاده معمولی پروتکل.

و برای همه روي ستان خارج وجود دارد Boulware در واقع نگاه کرد که بیش از حد در این زمان. آیا این تغییر نتیجه.

مانند ماسک (اما بر خلاف کمتر جذاب ضد Covid تاکتیک مانند مواد مخدر remdesivir), هیدروکسی کلروکین شد در ارتباط با وابستگی سیاسی. با نفوذ دره سیلیکون رهبران گفت: آنها فکر می کردند این دارو ممکن است مهم باشد; مغلوب ساختن پیشی جستن همین در جلسات و حتی اعلام کرد که در نظر گرفتن آن prophylactically ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض به کسی که با این بیماری است. غذا و دارو OK می خواهم به استفاده از آن در بیمارستان ها و در محاکمات مواد مخدر برای Covid-19 تحت اضطراری با استفاده از مجوز و سپس لغو آن اقتدار است. کاخ سفید تجارت مشاور پیتر Navarro است که هنوز هم با اشاره به یکی دیگر از مطالعه این یکی از میشیگان در مجله بین المللی بیماری های عفونی در اوایل ماه جولای که یک کاهش در مرگ و میر. اما آن را به صورت گذشته نگر و یکی دوباره نه تصادفی و نه کنترل. “دیترویت مطالعه تبلیغ توسط ناوارو بسیار فقیر روش—به طور کامل مشاهده این معنی است که انتخاب را به هیدروکسی کلروکین بود و احتمالا نیز مربوط به سایر عوامل که توضیح نفع می گوید:” باب Wachter صندلی از گروه پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو.

گرفته شده و اضافه شده به بدن بزرگتر از خوبی طراحی شده مطالعات هیدروکسی کلروکین و Covid-19 هر چند بهبود و Minnsota محاکمه را یک الگوی مشخص. “در ذهن من این می گذارد به بقیه که این دارو ممکن است فعالیت های زود هنگام و یا پس از قرار گرفتن در معرض فعالیت می گوید:” ناهید Bhadelia مدیر پزشکی ویژه پاتوژن واحد در بوستون مرکز پزشکی. “فلسفی سوال من این است که ما با صرف انرژی بسیار و پول در این سوال. وجود دارد هنوز هم در حال انجام آزمایشات. سوال من از کسانی که trialists است: آنچه که هزینه ادامه آن محاکمه؟”

سیاست اجتماعی و صف بندی که در هیدروکسی کلروکین ساخته شده آن را برای ما سخت محققان به ثبت نام شرکت کنندگان به اندازه کافی برای ساختن یک مطالعه کار می کنند. که آهسته همه چیز را. یک تجزیه و تحلیل آمار نشان داد که از بیش از 1 ، 200 Covid-19 مواد مخدر در جریان محاکمات و یا برنامه ریزی شده 237,000 مردم—بیش از یک سوم از داوطلبان در تمام آزمایشات—قرار شد ثبت نام در هیدروکسی کلروکین مطالعات. که در حال حاضر به نظر می رسد نامتناسب به حداقل می گویند. “هیچ کس باید آن را دریافت” Wachter می گوید. “به طور کلی شواهد در برابر آن به اندازه کافی قوی است که این دارو باید به سادگی از بین برود در Covid و آن را هفته پیش آن را به حال شده است برای این سیاست است.”

بنابراین هیچ شانس. به جز شاید. نوع. به نظر نمی رسد به کار به عنوان یک درمان برای افراد بیمار اما شاید یک مقدار بزرگتر مطالعه می تواند پیدا کردن یک کوچکتر پیشگیری کننده اثر—پراکنده 20 درصد کاهش شانس فرد را از ابتلا به Covid-19 بیایید می گویند. مطالعات در آمریکا و در آسیا تلاش کرده و به دنبال آن ثبت نام جدید شرکت کنندگان در حال گرفتن سخت تر و سخت تر به عنوان بیماری دیگر کم در بسیاری از کشورها است. برخی از سوالات در مورد هیدروکسی کلروکین ممکن است هرگز پاسخ داده است. اما به عنوان اینکه آیا یا نه کسی بیمار با Covid-19 باید آن را—که پاسخ این است که در حال حاضر به عنوان روشن به عنوان علم می شود.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر