من ثبت نام در Coronavirus تماس با ردیابی آکادمی

کارشناسان بهداشت می گویند ما نیاز داریم تا 200,000 بیشتر مردم برای ردیابی کامپیوتر شما و هر کسی که عبور مسیر خود را. من در زمان آموزش به یاد بگیرند که چگونه آن کار می کند.

شش هفته پس از ما پیشی گرفته و تمام کشورهای دیگر در این شماره از گزارش Covid-19 موارد برخی از ایالات آمریکا شروع به سهولت اجتماعی فاصله گرفته است. به عنوان مردم شروع به اسلاید به تماس نزدیک با یک دیگر ملت بهداشت مقامات نگران هستند که ما هنوز هم ندارد سیستم در محل به طور موثر تست مسیر و توقف گسترش مرگبار بیماری تنفسی است. شهادت از راه دور قبل از سنا در روز سه شنبه, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد تجدید حیات اگر شهرها و ایالات متحده باز کردن بدون اینکه قادر به شامل موارد جدید. “نگرانی من این است که ما شروع به دیدن کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع بیماری” او گفت:.

بدون واکسن تان این خوشه نیاز به یک لژیون از تماس با ردیاب که کار خواهد بود برای پیدا کردن افرادی که در معرض شده ام رمان coronavirus و جلوگیری از آنها را از گسترش آن است. کشورهای دیگر مانند کره جنوبی و سنگاپور در حال حاضر ثابت شده این “آزمون ردیابی منزوی کردن” استراتژی کار می کنند—اگر شما به اندازه کافی تست و به اندازه کافی برد. ما نمی باید به اندازه کافی از هر دو.

در قبل از زمان وجود دارد تنها در حدود 2200 تماس ردیاب برای تمام ما با توجه به ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشتی. آنها کمک خواهد کرد خرد کردن تناوبی flareups سل HIV و سفلیس و سایر بیماری های خطرناک است. در حال حاضر همه آنها در حال کار در سراسر ساعت در Covid-19. کارشناسان بهداشت عمومی برآورد ما نیاز 100,000 تا 200,000 بیشتر با خیال راحت به بازگشایی جامعه آمریکا است.

من می خواستم به دانستن آنچه در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به یکی از آنها است. بنابراین در روز دوشنبه زمانی که ملت اولین دوره آنلاین در coronavirus تماس با ردیابی زنده رفت من امضا و داو در.

همانطور که با آزمایش و دستیابی به تجهیزات حفاظت فردی, دولت فدرال اتحاد چپ چالش در استخدام و آموزش ارتش جدید تماس با ردیاب به دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی ادارات. وجود ندارد و یک طرح ملی اپیدیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health پا به ایجاد یک دوره سقوط است که آنها امید کمک خواهد کرد که بهداشت عمومی ادارات به سرعت در حال گسترش نیروی کار خود را. اول خود را از راه دور دانش آموزان خواهد بود که هزاران نفر از مردم که در حال حاضر اعمال می شود تماس با ردیاب در ایالت نیویورک آمریکا کانون Covid-19. “به صداقت ما هرگز انجام داده ام تماس ردیابی در این مقیاس در زندگی ما حافظه می گوید:” امیلی S. Gurley, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی است که منجر به برنامه. “بنابراین بسیاری از این نام تجاری جدید است.”

رایگان شش ساعت دوره آموزشی است که می آموزد ترکیبی از ویروس شناسی, اپیدمیولوژی, پزشکی, اخلاق و حریم خصوصی و تکنیک های مصاحبه باز برای ثبت نام در آموزشی آنلاین پلت فرم Coursera. اگر آن را در راستای مردم با جاه طلبی های از پیوستن به صفوف از تعقیب آن باز به هر کسی. به همین دلیل صبح روز دوشنبه من AeroPressed یک فنجان اضافی قهوه خاموش من, شل, اطلاعیه ها و حل و فصل را به یک روشن گوشه ای از نیمکت من آماده برای یادداشت برداری در مورد چگونه به گرفتن یک coronavirus قاتل.

البته سازمان به پنج ماژول های ساخته شده از سخنرانی های تصویری کوتاه و آزمونها شما را برای تصویب به حرکت بر روی یک بعدی. برای اولین بار بود که یک نمای کلی از Covid-19—علائم بیماری, چگونه آن را گسترش می یابد و چگونه انواع تست های تشخیصی کار می کنند. به عنوان من تماشا اسلاید نشان دادن تقویم در هدفون Gurley صدای توضیح داد که بسیاری از افراد تبدیل به مسری پنج روز پس از آلوده شدن خود را. اگر آن را طول می کشد یک یا دو روز برای دریافت نتایج آزمون به عقب است که برگ های تماس با ردیاب یک پنجره از فرصت برای رسیدن به مردم و تشویق آنها به خود شده است. “این اتفاق می افتد بسیار سریع” Gurley می گوید در سخنرانی ضبط شده. تماس با ردیاب, او می گوید: باید به حرکت می کند فقط به عنوان به سرعت به شکستن زنجیره انتقال.

هر آژانس خود, پروتکل,, اما در اینجا اصول اولیه: هر روز در بیمارستان ها و درمانگاه گزارش هر گونه جدید تست مثبت خود را به محلی عمومی وزارت بهداشت. تیم های ردیاب کار و راه خود را از طریق این لیست در شیفت. آنها سعی کنید شماره تلفن ذکر شده در آن فرد در پرونده سلامت برای اولین بار. اگر که کار نمی کند و آنها می توانند خلاق تر—به دنبال گزارش های آزمایشگاه و یا در دیگر پایگاه های داده موجود به وزارت بهداشت. گاهی اوقات این ردیاب ها اولین کسانی هستند که به مردم اجازه می دانم که آنها تست کردم مثبت به طوری که آنها معمولا برخی از زمان را صرف پاسخ دادن به سوالات و چک کردن در در نشانه های خود را. اولین چیزی که ردیاب انجام دهید این است که سعی کنید برای تعیین زمانی که نشانه های آن آغاز شده است. که اجازه می دهد تا آنها را برای محاسبه تعداد روز هر فرد بیمار نیاز به منزوی کردن در خانه. قاعده کلی این است که به ماندن در خانه به مدت 10 روز پس از شروع علائم ارائه شده فرد شده است fever-free (بدون دارو) برای حداقل سه روز است. ردیاب خواهد شد و سپس سعی کنید برای کمک به هر فرد به یاد داشته باشید یک لیست از نام و مکان آنها در تماس با در طول روز آنها عفونی. که در خدمت به عنوان یک نقشه راه برای مرحله بعدی.

هنگامی که آنها را به این لیست, ردیاب سعی کنید به تماس با هر فرد و یا کسب و کار در آن توضیح داد که آنها شده اند در معرض کسی که تست مثبت برای Covid-19. آنها را تشویق کسانی که “تماس با ما” به خود قرنطینه به مدت 14 روز برای جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر. برای بعد از 14 روز کسانی که ردیاب اقامت—از طریق متن و ایمیل یا تلفن برای دیدن اگر کسی در حال توسعه است علائم و کمک به آنها را از طریق هر گونه مشکلات آنها با ماندن جدا شده است. برخی از محلات با استفاده از نرم افزار برای کمک به مردم در انزوا به طور خودکار برخی از آنها علامت, گزارش و دیگران با استفاده از مجازی check-ins با تحقیقی. اما تماس های تلفنی و متون نیست همیشه به اندازه کافی. مقامات از چندین عمومی سازمان بهداشت و درمان گفت: من امیدوارم که آنها را قادر به ارسال و مردم را به جهان واقعی به پیگیری کردن سخت-به-تعیین محل افراد هنگامی که سازمان خود را به دست آورد مناسب ماسک و دیگر دنده محافظ برای اطمینان از این ردیاب می توانید آن را با خیال راحت.

مفهوم تماس با ردیابی است که تقریبا به عنوان به عنوان زمینه اپیدمیولوژی خود را, اما آن را تنها در استفاده به عنوان یک مداخله ای سلامت عمومی پس از حدود 1950s. پشت آن مستقر شد بیشتر برای توقف شیوع بیماری سفلیس و سوزاک و دیگر بیماری های مقاربتی است. امروز و بهداشت کارگران در ایالات متحده معمولا با استفاده از تماس با ردیابی زمانی که مردم دریافت تشخیص ایدز و یا سل. (یک دکتر از دوستانم به تازگی بازگو تغییر بیمارستان در طی آن از او خواسته شد که برای مشورت در یک بیمار با سرفه مداوم که تا به حال آزمایش منفی برای Covid-19. او در زمان یک نگاه در او نمودار و گفت: اقامت برای تماس با وزارت بهداشت به طوری که آنها می تواند یک تماس تحقیقی به انتظارنشسته بودند. “چرا ؟ او مجبور نیست Covid,” دکتر اعتراض کردند. او به احتمال زیاد به سل!” او جواب داد.)

یک مورد بود که فقط اتفاق می افتد چند ده بار در هر سال در شهرستان میانه که در آن من زندگی می کنند. اما با کروناویروس جدید در حال حاضر گردش rampantly در سراسر ایالات متحده آمریکا, خارجه و مقامات محلی باید متوجه تماس با ردیابی است و دیگر یک بوتیک خدمات بهداشت عمومی. برای دیدار با خواسته های Covid-19 آن نیاز به یک زمان قدرت صنعتی کالا. تکنولوژی غول اپل و گوگل پیشنهاد خودکار فرایند دشوار از طریق یک محل سکونت ردیابی نرم افزار گوشی های هوشمند اما تا کنون مقامات بهداشت عمومی در سخت ضربه متحده گفت: “نه ممنون” بیش از نگرانی در مورد اثربخشی آن و پتانسیل مسائل مربوط به حریم خصوصی. آنها در حال شخم پیش با استخدام و آموزش تعداد بی سابقه ای از مردم است.

در اواخر ماه آوریل در نیویورک اندرو کومو فرماندار سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار اعلام کرد قصد دارد به استخدام به عنوان بسیاری از 17,000 ردیاب برای دولت است. بلومبرگ است بشردوستانه سازمان اهدا $10.5 میلیون دلار برای این تلاش است. مقداری از آن پول را به بودجه ایجاد دانشگاه جانز هاپکینز که در علاوه بر این به آموزش بیشتر خواهد شد مورد نیاز برای هر کسی که به امید استخدام به نیویورک ردیابی سپاه. کومو گفت: واشنگتن پست این هفته که دوره آنلاین است “جزء کلیدی از برنامه های ما است که ارائه ردیاب با ابزار به طور موثر ردیابی Covid-19 مورد در مقیاس ما نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر.”

کالیفرنیا به تازگی اعلام همکاری بین دولت عمومی وزارت بهداشت UC سان فرانسیسکو و دانشگاه لس آنجلس به ایجاد 20 ساعت Covid-19 تماس با ردیابی “آکادمی آموزش مجازی” برای کمک به دولت در رسیدن به هدف داشتن 20,000 ردیاب در اختیار دارد. اولین گروه—550 بهداشت عمومی کارگران و مستقر کارمندان دولت—آغاز این هفته است. این آموزش شامل سخنرانی نقش و سایه, همه از راه دور انجام می شود. اریک بولارد رئیس آموزش مداوم و UCLA Extension به من گفت که $8.7 میلیون پروژه که بودجه by the California Department of Public Health را تا سطح شیب دار به قطار 3,000 جدید تماس با ردیاب در هر هفته از هم اکنون از طریق آغاز ماه ژوئیه. اگر آن را یک نیاز برای هر کسی که امیدوار است برای پیوستن به دولت تماس ردیابی سپاه مجازی آکادمی را به سهولت بار برای سازمان های محلی. “آن را حیاتی برای بازگشایی ایالت کالیفرنیا می گوید:” بولارد.

در واشنگتن دولت عمومی وزارت بهداشت مورد بررسی بهداشت محلی سازمان در ماه آوریل و آموخته است که دولت تا به حال 630 تماس با ردیاب کار در Covid-19. که ماه فرماندار جی Inslee گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی که از او انتظار می رود کسانی که صفوف به تورم به 1500 دومین هفته ممکن است.

رسیده در این هفته امی رینولدز یک سخنگوی دولت واشنگتن و وزارت بهداشت گفت: این سازمان در حال حاضر دارای 1,320 افراد آموزش دیده و در دسترس است. در حدود نیمی از آنها در حال حاضر کارکنان ایالتی و محلی بهداشت عمومی ادارات و بیشتر از 400 کارکنان, واشنگتن, وزارت امور خارجه, صدور مجوز است که به حالت تعلیق بسیاری از خدمات خود را در پرتو این بیماری همه گیر. باقی مانده 300 اعضای گارد ملی. در حال حاضر که به اندازه کافی برای دیدار با دولت اهداف از رسیدن به هر کسی که تا به حال مثبت Covid-19 نتیجه آزمون ظرف 24 ساعت و تمام تماس نزدیک 48 ساعت پس از آن با توجه به رینولدز.

اما اگر واشنگتن شروع به دیدن نگرانی خوشه به عنوان کسب و کار بازگشایی آن را به یک منبع آماده از قرعه کشی. بیش از 2500 نفر در حال حاضر داوطلب به تماس با ردیاب و دولت در فرایند غربالگری و آموزش آنها از طریق آنلاین bootcamp. “ما می دانیم که ما ممکن است یک افزایش در موارد, در هفته های آینده و ماه می گوید:” رینولدز. “به همین دلیل ما باید قوی, استخر, از مردمی که تربیت می شوند بنابراین ما می تواند به فعال کردن آنها را به عنوان مورد نیاز رفتن به جلو است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

چگونه بسیاری از تماس با ردیاب هر دولت نیاز بستگی به جمعیت آن اندازه از آن شیوع و انواع اجتماعی فاصله اقدامات آن را در محل. اما با توجه به بیانیه اخیر از انجمن ملی از شهرستان و شهر, مقامات بهداشت متحده باید برنامه ریزی در داشتن 30 تماس ردیاب در هر 100 ، 000 ساکنان در طول یک بیماری همه گیر. گروه تولید نیروی کار ماشین حساب برای کمک به بهداشت محلی و سازمان های شکل از چگونه بسیاری از ردیاب آنها نیاز به استخدام.

در نامه ای به کنگره در ماه گذشته برای اولین بار به دست آمده با رادیو ملی عمومی دو سابق فدرال مقامات بهداشت تخمین زده است که تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود نیروی کار ایالات متحده آمریکا نیاز به افزایش 180,000 تماس با ردیاب. اندی Slavitt مدیر سابق مدیکر و مدیکید در طول دولت اوباما و اسکات Gottlieb سابق رئیس سازمان غذا و داروی آمریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته قانونگذاران برای 12 میلیارد دلار برای پرداخت هزینه های این کارگران با آموزش و حقوق. آنها همچنین پیش بینی شده است که یکی دیگر از 30 میلیارد دلار خواهد بود لازم به ارائه روزانه یک کمک هزینه به مردم به طور داوطلبانه خود جدا.

بخش عظیمی از تماس با ردیابی است کمک به مردم بفهمند که چگونه برای ایمن ماندن در خانه برای چند هفته در یک زمان و آن این جنبه از کار است که من در بر داشت بسیاری تعجب آور در طول گردباد آموزش و پرورش است. “تماس با ردیاب در حال کارآگاهان محققان اجتماعی کارگران و درمانگران” Gurley به من گفت و من مجازی همکلاسی. “خلاقیت و حل مسئله ضروری است.” به عنوان مثال: چه چیزی شما را بکنید اگر یک فرد بیش از حد بیمار به صحبت کنید ؟ و یا اگر شما نمی همان زبان صحبت می کنند? اگر آنها زنده با یک فرد بدرفتار و یا تعداد زیادی از هم اتاقی? اگر چه آنها نمی توانید از خانه کار می کنند و نگران هستند که آنها را از دست بدهند کار خود را اگر آنها را نشان نمی دهد ؟ اگر چه آنها از ترس عصبانی یا افسرده است ؟

من انتظار می رود برای یادگیری چگونه برای محاسبه عفونی دوره و رسم نقشه های پیچیده و از سرایت خوشه—و جانز هاپکینز دوره را پوشش تمام آن. اما آن را نیز نشان داد چقدر از این کار این است که در مورد کمک به دیگران را حس گیج کننده زمان ایجاد روابط با مردم و تشویق آنها به حفظ جوامع خود را امن است. تماس با ردیاب ممکن است کار گوشی از خانه, اما آنها واقعا در خط مقدم.

اگر شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک تماس ردیاب برای منطقه شما و یا فقط می خواهم به دانستن بیشتر در مورد این فرآیند شما می توانید جانز هاپکینز البته در اینجا. در علاوه بر این به نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن, استخدام طرح های در حال انجام در بسیاری از کشورهای دیگر. ماساچوست به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای جذب 1,000 تماس با ردیاب و گرجستان در حال حاضر تبلیغات دهانه برای موقعیت های که پرداخت 15 دلار در هر ساعت. کشورهای دیگر مانند میشیگان و فلوریدا با تکیه بر کادر پرداخت نشده داوطلبان.

در طول زمان یک رکورد بیکاری آن را به من زده است که این کار این است که مردم می توانید از صفحه اصلی است که آنها را متصل به دیگران خوبی برای جوامع خود. و شاید این کمک خواهد کرد که برخی از ما کمتر احساس به دام افتاده و نا امید کننده بیش از حد.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “بیایید با صرفه جویی در برخی از زندگی”: دکتر سفر به این بیماری همه گیر
  • داخل اوایل روز از چین coronavirus coverup
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de