چیزی که در مورد مراسم عروسی است که آنها احساس طلاق گرفته از واقعیت است. به همین دلیل من خار چه کوین یک هم اتاقی از کالج شد و گفت. “که عمده” او اصرار داشت, به اشتراک گذاری, چگونه افتخار او این بود که من در یک قسمت از Brooklyn Nine-Nineشبکه پلیس کمدی با بازی Andy Samberg and Terry Crews. مشکل اصلی این بود: آن را هرگز اتفاق افتاده است.

کوین و من تا به حال ندیده یکدیگر در پنج سال شاید دیگر. این یک متقابل دوستان عروسی در دالاس. ما معامله thunderclaps از خنده در طول شب تأمل در ما بی پروا کارشناسی روز هنگامی که ما پرسه می زدند پردیس و معطر در اتاق خوابگاه با علف های هرز دود. وجود دارد مقدار زیادی برای گرفتن—از جمله ظاهرا من جزئی مشهور است. من مزمن بد تعریف یادداشت برداری اما این آن چیزی نیست که من نشسته وجود دارد و گفت: هیچ چیز. من واقعا بهت زده. تا به حال من به نظر می رسد در یک مجموعه تلویزیونی محبوب و فراموش مورد آن ؟ به زودی به اندازه کافی کوین نقل مکان کرد.

این بود تا چند روز بعد به خانه برگشت و پاک از تکیلا که من فکر کردم به تحقیق. حقیقت کوین ادعا نبود و در مجموع عدم امکان داشتم به خودم اعتراف. یک بار در طول preteen سال در LA, من اضافی در UPN طنزهای Moesha (یک nonspeaking نقش که من پرداخت شد $75). در سال 2018 من تا به حال به نظر می رسد در یک docuseries به نام توضیح داده شده. اما من می خواهم به یاد داشته باشید که در هالیوود مجموعه … در سال 2014 … در فیلم مرد سن 28 … درست است ؟

آن وجود دارد—در کنار یک لبخند mugshot از من کمتر: “Jason پرهام است که یک بازیگر شناخته شده برای Brooklyn Nine-Nine (2013) و توضیح داد: (2018).” با توجه به توضیحات من به نظر می رسد در یک فصل یک قسمت از نشان می دهد در نقش “perp.”

شما رو به درک طنز در تمام این. من یک پسر سیاه و سفید—6 پا در حدود 215 پوند—و من اغلب باور یک بخش از جامعه درک من به عنوان یک وحشت فرا گرفته است. فکر licked مغز من. در توییتر من به شوخی گریه نژاد پرستی. بارها و بارها من اسکن در هر اینچ از صفحه گرفتن در شيوۀ که اینترنت گفت: من. من اجازه کوچک پف خنده عصبی.

بیشتر, اگر من می خواستم به می دانم که چگونه این اتفاق افتاده است. شد این موضوع یک خطای ساده و یا چیز دیگری است ؟ مانند یک نویسنده و کلمات او یک بازیگر است و در مجموع کار خود را—نمی واقعی پسر می خواهید اعتباری ؟ ممکن بود که او می دانست که از اشتباه و نمی مراقبت ؟ او تظاهر به من ؟ می تواند به این معنی هیچ چیز نیست. آن می تواند به معنای همه چیز است.

فراتر از یک نام آن را سخت به دانستن دقیقا همان است که من به دنبال—”جیسون پرهام بازیگر” را به همراه داشت هیچ قابل اعتماد و تصاویر تنها چهار نتایج در گوگل اشاره به توضیح داد. او رد پای اینترنت بود وجود ندارد.

همانطور که برای Brooklyn Nine-Nine قسمت خود تنها ارائه شده بیشتر از تکه های پازل. وجود دارد به نظر می رسید به یک دوجین مردان که مناسب نقش perp. من zeroed در یک صحنه خاص یخ-فریم یک گروه زندانی پشت حوزه میله به دنبال چهره من. این جیسون اینجا ؟

به طور طبیعی من فرض او را شبیه به من در برخی از راه—قهوه ای پوست نسبتا قد بلند—اما این اشتباه بود بیش از حد. زمانی که من صحبت می کرد با ان بی سی: سخنگوی آنها گفت که تنها نامش ذکر نشده perp به نظر می رسد در سه دقیقه اول نشان می دهد که در آن رزا (Stephanie Beatriz) و جیک (Samberg) تعقیب یک مرد از طریق یک راه پله ها. من پخش صحنه دوباره و دوباره یک غریبه در صورت growling به من از طریق صفحه تلویزیون. ما نمی به اشتراک گذاری هر یک از ویژگی های مشابه. این جیسون پرهام بود و به طور متوسط به دنبال مرد سفید با ریش بزی. من تعجب آنچه که دیگر ولگرد قطعاتی از من بودند در اینترنت—که در آن چیز دیگری بود و من کسی نبودم? چگونه بسیاری از دیگر Jason Parhams بودند خارج وجود دارد ؟ (63 در ایالات متحده با توجه به HowManyOfMe.com.)

در IMDb, من یک نام در یک دریای 10,378,806. صدور صورت حساب خود را به عنوان “محبوب ترین در جهان و منبع معتبر برای اطلاعات در مورد نشان می دهد تلویزیون و مشاهیر” بانک اطلاعات آنلاین انباشته شده است بیش از 364 میلیون آیتم از دیتا پس از آن راه اندازی شد در سال 1990 پوشا قسمت تلویزیون (4.5 میلیون دلار) و عناوین فیلم (538,353) به جزئیات مانند مجموعه دکوراتور اعتبارات (479,592), ویدئویی, عناوین (24,732) بررسی کاربر (4.6 میلیون) و بازیگر لقب (132,560).

عملکرد داخلی از IMDb عمل تا حدودی مانند دیگر crowdsourced پایگاه داده. اعتبار و سایر اطلاعات فرستاده شده از انواع کانال های از جمله studios, توزیع کنندگان, مبلغینی, سرگرمی, حرفه ای (یک بازیگر, تهیه کننده, و غیره.), و IMDb کاربران است. چه جدا پایگاه داده از ویکیپدیا یا نابغه است که مطالب به طور خودکار در سایت منتشر شده است: آنها برای اولین بار تحت “پردازش مراحل” قبل از اینکه ذکر شده که بسته به نوع داده و ممکن است شامل کتابچه راهنمای کاربر تایید و نیمه خودکار چک بر اساس هویت و اعتبار منبع است.

حتی با چنین اقدامات و اشتباهات خود را از طریق لغزش. در سال 2012, بازیگر جیمز مارسدن IMDb صفحه اشاره کرد که چه مقدار از یک Barry Manilow از طرفداران او بود. مارسدن بعد گفت که صفحه هک شده بود اعتراف “من یک بازیگر معروف از دوستان من — من به شما بگویم که او چه کسی است—اما او را دوست دارد به رفتن به دیگر مردم bios و اضافه کردن چیزهایی است.” من یک هدف جدید? (در حالی که داده های غلط اتفاق غیر معمول نیست در سایت یک IMDb سخنگو گفت: من آن را نشان دهنده “یک کوچک بخشی از تمام تغییرات اعمال روزانه است.”)

زمانی که من در مورد پرسش من در مورد خود—دقیقا چه اتفاقی افتاده ؟ —فیلم سخنگو گفت: آن چیزی بیش از یک مورد هویت اشتباه آسان واقعیت-چک کردن خطا: اعتبار ذکر شده بود برای یک بازیگر به نام Jason پرهام در سال 2014 زمانی که او به نظر می رسد در Brooklyn Nine-Nine. چهار سال بعد از آن دیگر اعتباری برای جیسون پرهام ظاهر می شود به عنوان “خود” (من) در توضیح اضافه شد همراه با عکس. “نام همسان در حال حاضر موجود اقدام به فیلم شناسی و از آنجا که مردم در صنعت سرگرمی پوشیدن بسیاری از کلاه” این سخنگو گفت: “اعتبار جدید اضافه شده به اطلاعات از قبل موجود بازیگر.”

طبق قوانین توسط صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران, بدون, دو, بازیگران, هستند و مجاز به همان نام. “با این حال” یک تلویزیون های اجرایی به من گفت: “از آنجا که شما یک واقعی بازیگر—بدون جرم من مطمئن هستم که شما بسیار با استعداد—و نه یک عضو از خم شدن آنها نمی خواهد که پرچم وجود دارد که دو Jason Parhams.” این همچنین توضیح میدهد که چگونه این خطا به احتمال زیاد اتفاق افتاده است. “شاید این آخرین اقدام او فقط نمی چسبد” آنها گفت. “من فکر کردم او بسیار قانع کننده در حال اجرا کردن آن پله ها.”

IMDb به من اطلاع داد که آنها پس از به روز رسانی صفحه من و جدا هر دو پروفیل. اوج این جستجو نمی باشد هر یک از دراماتیک نقشه و یا اینترنت trapdoors من می خواهم برای امید در آغاز سفر من. آن را نه آنقدر که من می خواستم برای ذخیره کردن هر صورت ظاهر از شهرت اما فکر کردم که شاید وجود شخص دیگری بود احتمالا این ادعا به من یا که من شخص دیگری دامن زده من وسواس. شاید این تنها چیزی است که آن پایین می آید به در پایان یادآور می شود که اینترنت ما selves تحمل در حالت precarity—لغزنده هرگز به عنوان ثابت به عنوان ما امیدواریم. من احتمالا باید تماس کوین در برخی از نقطه و اجازه دهید او را می دانم.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه کره شمالی هکرها غارت بانک ها در سراسر جهان
  • پیچ دستمال کاغذی. شما باید یک دستمال
  • کیت تف, اسپرم اهدا کنندگان و در پایان از خانواده اسرار
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • لطفا لطفا لطفا همین حالا مسخره تئوری های توطئه
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de