برخی از برنامه های برجسته هنگامی که یک شخص آنلاین است — و سپس به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با پیروان خود را. هنگامی که یک کاربر سیاهههای مربوط به یک وب سایت و یا نرم افزار است که با استفاده از آنلاین وضعیت شاخص های کمی سبز (یا نارنجی یا آبی) در نقطه میآید تا برای هشدار به پیروان خود که آنها در حال حاضر آنلاین.

محققان در دانشگاه واشنگتن می خواستم به می دانم که اگر مردم تشخیص دهند که آنها در حال به اشتراک گذاری این اطلاعات و این که آیا این شاخص تغییر رفتار مردم آنلاین.

پس از بررسی کاربران گوشی های هوشمند این تیم متوجه شد که بسیاری از مردم دچار سوء تفاهم آنلاین وضعیت شاخص اما هنوز با دقت شکل رفتار خود را به کنترل آنها چگونه نمایش داده شود برای دیگران. بیش از نیمی از شرکت کنندگان گزارش کردند که مشکوک است که کسی تا به حال متوجه وضعیت خود را. در ضمن بیش از نیمی گزارش ورود به نرم افزار چک فقط به شخص دیگری وضعیت. و 43 درصد از شرکت کنندگان در بحث تغییر تنظیمات خود را و یا رفتار به این دلیل که آنها در تلاش برای جلوگیری از یک فرد خاص.

این نتایج خواهد شد منتشر شده در مجموعه مقالات 2020 ACM CHI کنفرانس عوامل انسانی در محاسبات سیستم های.

“آنلاین وضعیت شاخص های غیر معمول مکانیزم برای پخش اطلاعات در مورد خودتان به افراد دیگر گفت:” نویسنده ارشد الکسیس Hiniker استادیار در UW اطلاعات مدرسه. “هنگامی که مردم به اشتراک گذاری اطلاعات با ارسال و یا شهوت و میل چیزی است که کاربر در کنترل است که پخش. اما حاضر وضعیت شاخص های اطلاعات بدون در نظر گرفتن صریح جهت از کاربر. اعتقاد ما بر این نتایج ما به خصوص جذاب در نور از بیماری همه گیر کوروناویروس: با مردم زندگی اجتماعی به طور کامل آنلاین است نقش آنلاین وضعیت شاخص?”

مردم باید آگاه باشند از همه چیز آنها می های مورد خود را آنلاین محققان گفتند.

“تمرین خوب امنیت آنلاین و حریم خصوصی بهداشت نیست فقط یک ماده از خودتان محافظت از ماهر ویژگی های دشمنان گفت:” منجر نویسنده کامیل کاب یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه کارنگی ملون که تکمیل این تحقیقات به عنوان یک مدیر دکترا دانشجو در پل G. Allen دانشکده علوم کامپیوتر و مهندسی. “این همچنین شامل تفکر در مورد چگونگی حضور خود را آنلاین اجازه می دهد تا شما را به سادگی هویت است که شما می خواهید و مدیریت خود را در روابط میان فردی. وجود ابزار برای محافظت از شما را از نرم افزارهای مخرب اما شما واقعا نمی توانید دانلود کنید چیزی به شما برای محافظت از خود را در قوانین.”

تیم استخدام 200 شرکت کنندگان در سنین 19 تا 64 از طریق Amazon Mechanical Turk به پر کردن یک نظرسنجی آنلاین. بیش از 90% از شرکت کنندگان از ایالات متحده آمریکا و تقریبا نیمی از آنها به اتمام بود مدرک لیسانس.

محققان شرکت کنندگان خواست برای شناسایی برنامه های کاربردی که آنها استفاده از یک لیست از 44 است که باید وضعیت آنلاین-شاخص های اقتصادی این تیم سپس شرکت کنندگان خواست اگر آن برنامه پخش آنلاین خود را از وضعیت شبکه خود را. تقریبا 90 درصد از شرکت کنندگان به درستی شناسایی شده است که حداقل یکی از برنامه های آنها استفاده می شود تا به حال حاضر وضعیت شاخص. اما برای حداقل یکی از برنامه های آنها استفاده می شود 62.5% جواب داد: “مطمئن نیستم” و 35.5% جواب داد: “نه.” برای مثال از 60 نفر که به گفته آنها با استفاده از Google Docs به طور منظم 40 درصد گفت: آن را نمی باید آنلاین, وضعیت شاخص و 28 درصد مطمئن نیست.

سپس محققان خواسته شرکت کنندگان به زمان خود را در حالی که آنها در واقع تنظیمات برای خاموش کردن “ظاهر می شود آنلاین” در هر یک از برنامه های آنها استفاده می شود به طور منظم. برای برنامه های کاربردی که باید تنظیمات فعالان داد تا قبل از آنها پیدا تنظیمات 28% از زمان. برای برنامه های که لازم نیست که این تنظیمات را مانند واتساپ, شرکت کنندگان به اشتباه فکر آنها تبدیل شده بود, تنظیمات خاموش 23% از زمان.

“هنگامی که شما را به برخی از این قطعات با هم شما شاهد این هستیم که بیش از یک سوم از مردم فکر می کنم آنها در حال پخش اطلاعات است که در واقع آنها هستند” کاب گفت. “و پس از آن حتی زمانی که به آنها گفته: “لطفا بروید و سعی کنید به نوبه خود این خاموش’ آنها هنوز هم قادر به پیدا کردن آن بیش از یک چهارم از زمان. فقط به طور گسترده ما شاهد این هستیم که مردم لازم نیست که مقدار زیادی از کنترل بر این که آیا آنها به اشتراک گذاری این اطلاعات را با شبکه خود را.”

در نهایت این تیم خواسته شرکت کنندگان یک سری از سوالات در مورد تجارب خود را آنلاین. این پرسش را لمس کرد در مورد اینکه آیا شرکت کنندگان هنگامی که متوجه شدند آنلاین اگر آنها فکر دیگران متوجه شده زمانی که آنها آنلاین و اینکه آیا آنها تا به حال تغییر رفتار خود را به خاطر آنها انجام و یا نمی خواهید به نظر می رسد آنلاین.

“ما این را تکرار الگوی مردم تنظیم خود را به دیدار با خواسته های تکنولوژی — به عنوان فن آوری تطبیق با ما و دیدار ما نیاز دارد” گفت: همکاری نویسنده لوسی اسماعیل یک UW دانشجوی دکتری در آلن مدرسه. “این بدان معناست که مردم در انتخاب به آنلاین نیست چرا که آنها می خواهند به انجام کاری وجود دارد اما به دلیل آن مهم است که وضعیت خود را شاخص طرح ریزی درست در زمان مناسب.”

در حال حاضر که اکثر متحده قرار داده اند stay-at-home سفارشات در محل سعی کنید به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از مردم در حال کار از خانه و معاشرت تنها آنلاین. این تغییر می تواند مردم چگونه با استفاده از آنلاین شاخص های وضعیت این تیم می گوید. برای مثال کارکنان می توانند با استفاده از خود را آنلاین وضعیت نشان می دهد که آنها در حال کار و در دسترس برای جلسات. یا مردم می توانند با استفاده از یک عضو خانواده “در دسترس” وضعیت به عنوان یک فرصت برای چک کردن بر روی آنها و مطمئن شوید که آنها خوب هستند.

“در حال حاضر زمانی که بسیاری از مردم در حال کار از راه دور, من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت برای فکر کردن در مورد چگونه آینده تحولات این فن آوری می تواند کمک به ایجاد حس جامعه” کاب گفت. “برای مثال در دنیای واقعی شما می توانید خود را درب ترک خورده باز است و به معنی “قطع من اگر شما برای’ شما می توانید آن را باز می گویند: “بیا” و یا شما می توانید خود را بسته و شما نظری نمی خواهد پریشان دریافت کنید. این نوع از نکات دقیق وظریف است که واقعا در دسترس در وضعیت آنلاین-شاخص های اقتصادی اما ما نیاز به یک حس تعادل — برای ایجاد جامعه در راه است که نمی مصالحه حفظ حریم خصوصی مردم, سهم مردم, وضعیت, زمانی که آنها نمی خواهند و یا اجازه می دهد تا وضعیت خود را به شود.”

Tadayoshi Kohno استاد آلن مدرسه نیز همکاری نویسنده در این مقاله است. این پژوهش از بودجه توسط UW Tech سیاست آزمایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im