Minecraft همواره lonely place. این نظر قابل درک است که در تقابل با آن محبوب تصویر به عنوان یک بازی در مورد خلاقیت با دوستان. هر بازیکن جهان است بی نهایت رویه تولید بیابان و نکته این است که برای پر کردن یک فضای وسیع با دیجیتال مفتولهای قلعه و قلعه ها, مدارات, و کشتی—اما نه برای همه. اگر شما را دوست ندارند, ساختمان, آن را نمی ممکن است نگه دارید مقدار تجدید نظر شود. مگر اینکه شما یک سرگردان. برای من چه بیشتر جذاب درباره فوتبال نیست آفرينش جهان. آنچه که وجود دارد من همیشه شگفتی من از تپه های متراکم با ناشناخته گل به بیش از حد رشد چاله پر از حیات وحش است. به دور از تمایل به برهم زدن که دنیای من فقط می خواهم به معطل شدن در آن است.

وقتی که من خسته شدم از بازی های دیگر جذبه که وحشی تنهایی بیابان تماس ، بنابراین من تصمیم به انجام یک آزمایش. من دانلود نسخه جاوا از کمیته مبارزه با سانسور بر روی کامپیوتر, نسخه بهترین راه حل مناسب به بازیکن محور مدها و من رفتم شکار برای راه هایی برای ایجاد دنیای من حتی بیشتر تعجب آور است. من یک مجموعه کامل از مدها که در ساخت این بازی تک بازیکن در حالت ماجراجویی برای ایجاد نوع جدیدی از تجربه بازی در داخل کنکوریاز سیاه چال خزنده به roguelikes است. من یک جفت از آنها: یکی به نام شهرستانها از دست داده و یکی دیگر به نام Biomes o’ مقدار زیادی. آنها جهان را تغییر من تولید به بیش از حد رشد آخرالزمان و من رفتم در مورد کار گرفتن از دست داد.

زندگی در طول زمان ساخته دست انسان تغییر آب و هوا است که به زندگی در یک تناقض است. از یک طرف من دائما حسرت برای طبیعت از دست داده است. راه رفتن را از طریق شهرستانها رانندگی بزرگراه تصور می کنم راه جهان استفاده می شود به قبل از انسان سازه و اساسا تغییر آن است. اما من وحشت زده از جهان طبیعی و در برخی از سطح انتظار من آن را برای کشتن من. زمانی که جهان تغییر شدت آن را به عنوان در حال حاضر انجام می دهند چه اتفاقی خواهد افتاد به سازه های ما ساخته شده است ؟ چه خواهد شد به ما ؟ احتمالا هیچ چیز بلافاصله آخرالزمانی. اما آن را سخت به تصور کنید که آن را در آن شرایط به خیال پردازی در مورد پایان این قابلیت ها.

به همین دلیل من تصمیم به قرار دادن شهرهای خالی من فوتبال جهان است. و چه در شهرستانها هستند—آلاینده خالی کلانشهرهای. بلافاصله پس از بارگذاری من underequipped اکسپلورر به این فضا پیدا کنم رها میدان خانه های خالی و متروک تونل مترو. تقریبا بلافاصله من از دست رفته در این تونل سرگردان در زیر زمین احاطه شده توسط انواع از هیولا که تنها در وانیلی کمیته مبارزه با سانسور در شب. من به زودی می آیند به درک که آنها گرفته ایم اقامت در ساختمان های رها شده و ساخته دست انسان غار از ایجاد یک درک است که بیش از یک بار به من هزینه های زندگی من است.

من سعی می کنم دوباره respawning هدف در همان سبز رنگ بارگذاری منطقه که در آن من شروع شد اولین بار. ساختمان های چندین طبقه معاشرت در افق با درختان است که نگاه مانند آنها شده است در حال رشد برای 100 سال. من خاموش کردن بازی و نصب دیگر وزارت دفاع است که اجازه می دهد تا من به سرهم بندی کردن با گرافیک آن است. من افزایش هشیاری از این اشکال به نوبه خود جلب فاصله آن را تا آنجا که می خواهید بروید. در هر حال حاضر و پس از آن نرخ فریم می خزد. آن را به ارزش آن است.

من انتخاب یک مسیر و شروع به حرکت و به زودی من وارد یک پایه ریتم کاوش در طول روز و مهار در خانه در شب هنگامی که تمام هیولا را در خیابان. من به طور مداوم beguiled با جهان من هستم. بتن جنگل می دهد راه را برای منجمد تندرا می دهد راه به رودخانه و سلیمان و حتی بیشتر از شهر است. من انتخاب یک جاده و به دنبال آن فقط تماشای این فضای رها شده گشوده قبل از من. ریتم سفر من است که مانند بسیاری از, بقاء بازی آمد که پس از کمیته مبارزه با سانسور. من تمیز کردن برای ساخت فقط کافی مواد برای زنده ماندن, مصرف آنها را با من. من یاد بگیرند که چگونه به استفاده از تخت به تنظیم مجدد شخصیت من را نقطه تخم ریزی به طوری که زمانی که من در مرگ من لازم نیست به راه اندازی مجدد تمام راه برگشت در اصلی بارگذاری منطقه. من نصب یک mod, نقشه, بنابراین من می توانید پیگیری از شکل آنچه که من پیدا کردن.

که من کشف من شروع به تصور کنید چه چیزی باعث این جهان به پایان رسد. برخی از ساختمان ها را سوراخ خمیازه در آنها مانند بتن پاشیده با توجه به سن و یا فرسایش. در Minecraft‘s, حداقل, بلوک جهان مبتنی بر جزئیات کوچک مانند که بروید یک دور. تمام مناطق این شهرستان که امتداد در تمام جهات در حال رشد حفظ طبیعت که در حال بازپس بتن و سنگ فرش و بلوک. هیولا من بیشتر اجرا به دور از احساس نمی مانند علل اما علائم. این احساس مانند خود طبیعت است پیشی گیرد و این محل و نفر سمت چپ و یا با توجه به زمین حمله. وجود دارد لحظات تکان دهنده از زیبایی بیش از حد. یک چرای بسته, گوسفند, nestled در بین سازه های. بیشه از هندوانه تازه. بدون توضیح من هنگامی که پیدا کردن یک گله جوجه گرفتن جای شب بسر بردن در بالای یک آسمان خراش است. من تعجب می کنم که چگونه آنها در حال رفتن به پایین. من ترک درب باز برای آنها پس از من جمع آوری تخم مرغ خود را.

من فکر می کنم این حس کنجکاوی این احساس ویرانی و تعجب آنچه که من به دنبال. کمیته مبارزه با سانسور است قابل ملاحظه ای مناسب برای این نوع از تجربه. بسیاری از بازی های دیگر هیچ چاره ای اما برای پوشیدن خود ساختگی حتی در بسیاری humanlike محیط. من می توانم بگویم تفاوت بین دیجیتال و ساختمان یکی واقعی و حتی با گرافیک فانتزی. اما در فوتبالهر ساختار ساخته شده است از همان مسائل و چیزهای که می توان با تعامل آزادانه. برای کشف این جهان من گاهی اوقات حفاری و یا شکستن کمر-دیوار بالا از یک پل و یا استفاده از pickax به شکستن پنجره ها. واقعیت این است که هر بازیکن می تواند ساخته شده است این سازه با زمان کافی و صبر و شاید برخی از مدها برای کمک به آنها را مدیریت اندازه. یک رویه ای است فوتبال جهان پر از ساختمان های دارای همان ساختار به عنوان یکی ایجاد شده توسط یک گروه از مردم است. این جهان احساس می کند مشروع رها مشروع خالی از سکنه در راه است که بیشتر قرار دادی توسعه به ندرت قطاری.

در نهایت من شروع به سرهم بند با تنظیمات از تغییرات مختلف و ایجاد جهان جدید است. من یکی ایجاد کنید که در آن ساختمان های در حال سالخورده توسط اضافی قرن طبیعی جهان کمتر از یک شکوفایی باغ و بیشتر در جنگل های وحشی. من ایجاد یکی دیگر که در آن ساختمان های کشش به بالا به آسمان به عنوان پردازنده می تواند ارائه. من دست و پا زدن در پایین رودخانه در خانه, قایق, مقیاس, بلندترین ساختمان های من می توانید پیدا کردن و پرش از درختی به درخت ضخیم و سایبان. من خیال پردازی در مورد دنیای من ، آن را ترسناک و بی سر و صدا. این است که چرا من به این فکر میکنم که چرا من می خواستم به این خیالی محل. تماس با من یک جاسوس برای آخرالزمان; من فقط می خواستم برای دیدن.

دیدن نمی کند هر چیزی را حل کند. را ندارد از آب و هوا و اضطراب از بین برود. من هنوز fantasizing در مورد پایان جهان یا حداقل دنیای من. من احتمالا خواهد بود تا جهان می داند دقیقا همان چیزی تغییر آب و هوا در حال رفتن به انجام. اما در حال حاضر من جایی برای رفتن و گم شدن در من اضطراب. آن را به یک مکان زیبا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ،
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • مایکل بلومبرگ اصلی تکنولوژی bro
  • بارگذاری تغییرات قوانین خود و رانندگان تنظیم استراتژی های خود را
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im