شرکت کنندگان در یک هیدروکسی کلروکین مطالعه ثبت نام در سایت و دریافت دارو یک شبه توسط فدرال اکسپرس.

جان فیلیپس/گتی ایماژ

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

دیروز در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) منتشر شده بسیار پیش بینی نتایج یک کارآزمایی بالینی از هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از COVID-19. این مطالعه به رهبری دیوید Boulware از دانشگاه مینه سوتا, شهرهای دوقلو, ثبت نام 821 افراد سالم که در معرض خطر این بیماری: آنها تا به حال شده است در مجاورت نزدیک به یک COVID-19 بیمار برای بیش از 10 دقیقه در خانه یا در محل کار, بدون پوشیدن حفاظت کامل.

این آزمایش نشان داد که هیچ بهره مندی از هیدروکسی کلروکین; 12 درصد از افرادی که مواد مخدر در زمان رفت و به توسعه علائم COVID-19 در مقابل 14% در گروه دارونما تفاوت که از نظر آماری معنیدار نبود. اما به دلیل اندازه کوچک و ویژگی های دیگر از محاکمه سرمقاله منتشر شده در کنار مطالعه به نام نتایج “تحریک آمیز نسبت به قطعی.”

علم به صحبت Boulware در مورد محدودیت های “مبتنی بر اینترنت” مطالعه آینده پژوهش در هیدروکسی کلروکین—پیچیده امروز با جمع شدن یک مطالعه بزرگ که پیشنهاد این دارو خطرناک است و توصیه او به هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک او را به نام. پرسش و پاسخ ویرایش شده اند و برای اختصار و وضوح.

س: چرا شما تصمیم به انجام یک پیشگیری از محاکمه ؟

یک: در اوایل ماه مارس به عنوان جامعه گسترش بود فقط ابتدا در آمریکا هیچ کس انجام شد پیشگیری از مطالعات. هنگامی که مردم در بیمارستان شما ممکن است قادر به نگه داشتن آنها را از مرگ, اما اگر شما فکر می کنم که چگونه شما در حال رفتن به تغییر همه گیر شکستن زنجیره ای از عفونت است که چگونه شما در حال رفتن به [را که].

س: و چرا شما را انتخاب کنید به استفاده از هیدروکسی کلروکین?

یک: من آگاه بود که آن را به فعالیت علیه SARS-CoV-2 در سلول فرهنگ است. می کند که لزوما به این معنا نیست آن را برای رفتن به کار در انسان و بنابراین ما می خواستم برای انجام یک محاکمه. هیدروکسی کلروکین در دسترس بود. آن ارزان است. آن را امن است. بیشتر از من کار بین المللی است و این است که در سطح بین المللی در دسترس است.

س: شما ندارد تشخیص آزمایشگاهی برای همه مردم است که در ادامه به توسعه COVID-19 علائم درست است ؟

یک: در ماه های مارس و آوریل وجود دارد بدون آزمون در دسترس برای بیماران سرپایی در آمریکا و حتی کارکنان مراقبت های بهداشتی که باید تست شده توسط ملی دستورالعمل نمی تواند آزمون. آن شده اند که اگر ایالات متحده در حال تست است. به طوری که یک محدودیت.

س: به این معنی که شما نمی توانید 100% خاصی است که آنچه شما در حال مقایسه است بروز COVID-19 در هر دو گروه ؟

یک: به همین دلیل شما باید یک مطالعه تجربی تصادفی شده. می تواند وجود داشته باشد افراد مبتلا به آنفلوانزا یا rhinovirus? آره وجود دارد قطعا می تواند. اما آنها خواهد بود به طور مساوی توزیع شده در سراسر هر دو اسلحه به طوری که باید شستشو کردن. و ما نه فقط صحبت کردن در مورد افراد به صورت تصادفی در خیابان اما افراد با خطر بالا اپیدمیولوژیک قرار گرفتن در معرض.

س: این یک نمونه آزمایشی در نحوه تزريق شد.

یک: آن مبتنی بر اینترنت آزمایشی. بنابراین مردم می توانند با ثبت نام در هر نقطه در شمال امریکا در یک وب سایت آنها به نمایش در آمد و اگر آنها واجد شرایط ما FedExed داروهای شبانه. و سپس آنها را در زمان پزشکی و ما را دنبال کنید تا نظرسنجی.

وجود دارد بسیاری از رسانه ها گفت: هیدروکسی کلروکین خطرناک است بنابراین 15 درصد از مردم در هر دو اسلحه حتی شروع دارو زیرا آنها freaked خارج با عوارض جانبی. و از افرادی که در آن آغاز شده و با افزايش نرخ ترک تحصیل در هیدروکسی کلروکین بازو. اما حتی زمانی که ما در این گروه است که فقط در زمان دارو هنوز هم وجود نداشت بهره مند شوند.

س: یکی از بحث امتیاز, البته, بوده است, عوارض هیدروکسی کلروکین.

یک: چهل درصد از مردم در هیدروکسی کلروکین بازو تا به حال برخی از عوارض جانبی اما هیچ چیز جدی است. هیچ بستری هیچ آریتمی های قلبی. وجود دارد عوارض جانبی به عنوان انتظار می رود—علائم گوارشی و تهوع و ناراحتی معده—و بسیاری از کسانی که خفیف و رفت.

جالب ترین چیزی بود که 17 درصد از مردم در گروه دارونما عوارض جانبی گزارش شده. آنها توصیف سرگیجه و وزوز گوش و تمام چیزهایی که در بسته قرار دهید. که من پیدا کردم که واقعا جذاب است. ما دارونما بود فولیک اسید بنابراین نباید آن را انجام دهد هر یک از کسانی که همه چیز.

س: به طور کلی هر چه زودتر شما را در برابر مواد مخدر ویروس, بیشتر احتمال دارد شما را به دیدن یک اثر. بنابراین اگر وجود دارد هیچ تاثیری در postexposure پیشگیری مطالعه نمی کند که آن را بسیار کمتر احتمال دارد که وجود خواهد داشت یک اثر واقعا بیمار بیمار ،

یک: خوب ممکن است ضد التهابی چیزهایی که هیدروکسی کلروکین می کند و یا ممکن است به دلایل دیگر چرا این کار ممکن است. اما آره, آن قرار داده و یک نوع پرچم قرمز در این است که آیا رفتن به محل کار. حتی اگر شما در remdesivir, [در نظر گرفته امیدوار کننده ترین COVID-19 درمان تا کنون] آن را واقعا نمی هر چیزی در واقعا بیمار بیماران. ما نیاز به آزمایشات بیشتر و به درستی طراحی آزمایشات و کارآزمایی تصادفی دو سوکور دادگاه است که می تواند کمک به اطلاع رسانی ،

س: ما در حال گرفتن مقدار زیادی از این کوچکتر محاکمه. نیست ما بهتر است ادغام همه این منابع و واقعا بزرگ محاکمه ؟ این NEJM سرمقاله توسط مایرون کوهن به نام نتایج “تحریک آمیز نسبت به قطعی.”

یک: من مرتب کردن بر اساس از تعجب آنچه او نوشت. او یکی از محققان از یک دولت ایالات متحده–بودجه محاکمه. که 9 میلیون دلار محاکمه و احتمالا باید ادامه یابد. اما ما محاکمه شد $100,000 دادگاه آن را اجرا بخشید. … ما نمی صبر کنید صبر کنید برای بودجه ما فقط آن را انجام داد.

س: همه ما نگاه به علم در حالت ایده آل به ما پاسخ روشن است. اما من نمی بینم که چگونه هر کسی در هر دو طرف از این را در این دادگاه و می گویند: “این متقاعد من از دیگر نقطه نظر.”

یک: ما می گویند برای postexposure پیشگیری وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که هیدروکسی کلروکین می تواند به جلوگیری از بیماری است. بنابراین اگر شما بوده ام در معرض کسی به من می گویند یک پزشک باید تجویز این. هیچ داده ای برای حمایت از آن. … بیماران بستری که یک مسئله جداگانه است.

س: پس چه مطالعات دیگر آیا شما فکر می کنم ما را پاسخ ؟

یک: وجود یک دادگاه در بارسلونا [اسپانیا] برای postexposure پیشگیری است که باید در پایان در چند هفته. خواهیم دید که اگر آنها نشان می دهد چیزی شبیه به کار می کنیم. که [سازمان بهداشت جهانی] همبستگی آزمایشی است که بسیار خوب محاکمه خواهد شد که داده ها برای درمان. هیدروکسی کلروکین تبدیل به یک موضوع سیاسی است که در آمریکا شما نمی توانید مردم را به ثبت نام در دادگاه با آن است. بنابراین بسیاری از ایالات متحده محاکمه در حال مبارزه.

س: چرا ؟

یک: برای افرادی که بر این باورند که با این نسخهها کار: چرا شما در یک آزمایش کنترل شده با پلاسبو? و برای کسانی که آن را باور نمی کند و کار: چرا شما باید در یک دادگاه با هیدروکسی کلروکین?

س: می توانید با ما به توافق برسند که تهمت نباید مصرف هیدروکسی کلروکین?

یک: درست است. از من خواسته شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دکتر در مورد آن و من توصیه می شود هیچ.

Q: هنگامی که او از شما درخواست?

یک: آن 9 مه روز ما ارائه مقاله به [NEJM]. این درست بود که او در معرض نوکر خود به طوری که آنها رسیدن به اطلاعات. از من خواسته شد که توسط کاخ سفید واحد پزشکی مدیر ما چه دوز بود. من به اشتراک گذاشته دوز ما در حال استفاده و ایمنی ما داده است. و به من گفت: بر اساس اطلاعات عمومی, “من نمی توصیه به این است.” اما من همچنین گفت: “من می دانم که شما در حال رفتن به چشم پوشی از نظر من به دلیل تهمت شده است صحبت کردن در مورد این 2 ماه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im