آی بی ام را ترک نمی خواهد به معنای پایان تشخیص صورت

بسیاری دیگر از شرکت ها همچنان به ارائه خدمات مشابه که مطالعات نشان می دهد کمتر دقیق برای زنان و مردم از رنگ.

برخی در صنعت فن آوری تشخیص صورت به طور فزاینده ای به نظر می رسد مانند سمی فن آوری است. به اجرای قانون, آن را تقریبا غیر قابل مقاومت مبارزه با جرم و جنایت ابزار.

IBM آخرین شرکت به اعلام صورت به رسمیت شناختن بیش از حد نگران. مدیر عامل شرکت Arvind کریشنا گفت: اعضای کنگره در روز دوشنبه که آی بی ام دیگر نمی خواهد با ارائه این تکنولوژی با استناد به پتانسیل برای دهها و حقوق بشر ، در یک نامه کریشنا نیز نامیده می شود برای پلیس اصلاحات با هدف افزایش نظارت و پاسخگویی برای سوء.

“ما اعتقاد داریم در حال حاضر زمان برای شروع یک گفتگوی ملی در مورد اینکه آیا و چگونه تشخیص چهره تکنولوژی باید شاغل داخلی سازمان های اجرای قانون” نوشت: کریشنا اول غیر سفید مدیر عامل در شرکت 109 سال سابقه. آی بی ام بوده است, پوسته پوسته شدن پشت این فن آوری استفاده از آخرین سال است.

کریشنا نامه میان می آید عمومی در اعتراض به کشتار جورج فلوید توسط یک افسر پلیس و پلیس درمان سیاه جوامع است. اما آی بی ام را برداشت ممکن است کمی کار را برای جلوگیری از استفاده از تشخیص چهره به عنوان تعدادی از شرکت های عرضه این فناوری به پلیس و دولت ها در سراسر جهان است.

“در حالی که این بیانیه آن را واقعا نمی خواهد تغییر پلیس دسترسی به #FaceRecognition ایم” کلر Garvie یک محقق در دانشگاه جورج تاون مرکز در حفظ حریم خصوصی و فناوری که مطالعات پلیس با استفاده از فن آوری است. او اشاره کرد که او تا به حال تا کنون در سراسر آمده هر IBM قرارداد به عرضه صورت تشخیص به پلیس.

با توجه به یک گزارش از جورج تاون مرکز تا سال 2016 عکس از نیمی از بزرگسالان آمریکایی در یک پایگاه داده است که پلیس می تواند در جستجو با استفاده از تشخیص چهره. تصویب کرده است به احتمال زیاد دارای عقاید از آن به بعد. گزارش های اخیر از نمایش بزرگ تحقیقاتی پیش بینی بازار رشد خواهد کرد در نرخ سالانه از 14.5 درصد بین 2020 و 2027 سوخت “افزایش پذیرش فناوری توسط اجرای قانون بخش است.” وزارت امنیت داخلی در ماه فوریه گفت که آن را با استفاده از تشخیص چهره در بیش از 43.7 میلیون نفر در ایالات متحده در درجه اول به بررسی هویت افراد پروازهای شبانه روزی و گشت و عبور از مرز.

دیگر شرکت های فن آوری در حال پوسته پوسته شدن پشت خود را با استفاده از فن آوری است. گوگل در سال 2018 گفت: این امر نه ارائه یک صورت به رسمیت شناختن خدمات; در سال گذشته مدیر عامل شرکت سوندار پیچای نشان داد برای حمایت از توقیف موقت این فن آوری است. مایکروسافت مخالف چنین ممنوعیت اما گفت: سال گذشته که آن را نمی خواهد به فروش تکنولوژی به یکی کالیفرنیا آژانس های اجرای قانون به دلیل نگرانی های اخلاقی. آکسون که باعث می شود پلیس دوربین های دیجیتال گفت: در ژوئن 2019 که آن را نمی خواهد اضافه کردن تشخیص صورت به آنها.

اما برخی از بازیکنان از جمله NEC Idemia و تالس در حال بی سر و صدا حمل و نقل تکنولوژی به ما ادارات پلیس. راه اندازی Clearview ارائه می دهد یک سرویس به پلیس که باعث می شود استفاده از میلیون ها نفر از چهره خراشیده از وب است.

تکنولوژی ظاهرا کمک پلیس شکار کردن یک مرد متهم به آزار معترضان در Montgomery County Maryland.

در همان زمان, مکان عمومی خبري بیش از این فن آوری باعث شده است تا چندین شهر از جمله سان فرانسیسکو و اوکلند کالیفرنیا و ماساچوست به ممنوعیت استفاده از تشخیص چهره توسط سازمان های دولتی.

مقامات در بوستون با توجه به ممنوعیت; حامیان اشاره به پتانسیل پلیس برای نظارت معترضان. در میان اعتراضات پس فلوید را به کشتن “این مکالمه ما امروز در مورد صورت نظارت همه بیشتر فوری” Kade Crockford مدیر فن آوری برای آزادی برنامه در ACLU ماساچوست گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

Timnit Gebru گوگل محقق است که نقش مهمی در آشکار تکنولوژی کاستی گفت: در طول یک رویداد در روز دوشنبه که تشخیص چهره استفاده شده است برای شناسایی سیاه معترضان و استدلال کرد که آن را باید ممنوع شود. “حتی کامل صورت تشخیص می تواند سوء استفاده” Gebru گفت. “من یک زن سیاه و سفید زندگی در ایالات متحده است که در برخورد با عواقب جدی از نژاد پرستی. تشخیص صورت است که استفاده می شود در برابر جامعه است.”

در ژوئن 2018, Gebru و دیگری پژوهشگر شادی Buolamwini اول جلب توجه گسترده به تعصب در صورت به رسمیت شناختن خدمات از جمله یکی از آی بی ام. آنها دریافتند که این سیستم به خوبی کار می کرد برای مردان با سبک پوست ساخته شده اما اشتباهات زنان با پوست تیره تر است.

در یک رسانه پست Buolamwini که در حال حاضر منجر الگوریتمی لیگ عدالت, یک سازمان است که مبارزات در برابر آسیب های استفاده از هوش مصنوعی تقدیر آی بی ام تصمیم اما گفت که بیشتر باید انجام شود. او به نام در شرکت های به ثبت نام به صورت امن تعهد و تعهد به کاهش امکان سوء استفاده از تشخیص چهره. “این تعهد را ممنوع کشنده استفاده از فن آوری بی قانون پلیس استفاده کنید و نیاز به شفافیت در هر دولت با استفاده از” او نوشت.

دیگران نیز گزارش داده اند که مشکلات با تشخیص چهره برنامه های. ACLU محققان دریافتند آمازون Rekognition نرم افزار misidentified اعضای کنگره به عنوان جنایتکاران اساس عکس لیوان.

تشخیص چهره بهبود یافته است به سرعت بیش از دهه گذشته به لطف بهتر هوش مصنوعی و الگوریتم های بیشتر آموزش داده است. موسسه ملی استاندارد و فن آوری گفت که بهترین الگوریتم رو 25 بار بهتر بین سال های 2010 و تا سال 2018 است.

این تکنولوژی باقی مانده است به دور از کامل است هر چند. در ماه دسامبر گذشته نیست گفت: الگوریتم های تشخیص صورت انجام متفاوت بسته به موضوع سن و جنس و نژاد. مطالعه دیگری که توسط محققان در وزارت امنیت داخلی در بر داشت مسائل مشابه در یک تجزیه و تحلیل از 11 الگوریتم های تشخیص صورت.

IBM خروج از تشخیص چهره را تحت تاثیر قرار نمی آن دیگر ارائه شده به پلیس که تکیه می کنند به طور بالقوه مشکل ساز با استفاده از هوش مصنوعی. IBM سیاهی پروژه ها با ادارات پلیس مربوط به استفاده از اخباری پلیس ابزار است که سعی کنید به پیشدستی جنایات توسط استخراج مقادیر زیادی از داده ها. محققان هشدار داده اند که چنین فن آوری اغلب استمرار و یا تشدید تعصب.

“هوش مصنوعی یک ابزار قدرتمند است که می تواند کمک به اجرای قانون و حفظ شهروندان امن” کریشنا مدیر عامل شرکت در نامه خود نوشت. “اما فروشندگان و کاربران از آل سیستم باید یک مسئولیت مشترک برای اطمینان حاصل شود که آل است آزمایش تعصب خصوصیات استفاده می شود که در اجرای قانون و این چنین تعصب تست حسابرسی و گزارش شده است.”

IBM بررسی تمام اعزامهای از هوش مصنوعی به صورت بالقوه مشکل اخلاقی. این شرکت کاهش یافته است به نظر در چگونه از این ابزار در حال حاضر عرضه شده به ادارات پلیس در حال بررسی برای پتانسیل تعصبات.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>