اگر ویروس کاهش می یابد و این ممکن است زمان به نگرانی

ما امیدوار است که Covid-19 خواهد بود فصلی عفونت است. ما امیدوار اشتباه است.

چند روز آورده اند و اخبار نگران کننده در مورد وضعیت این بیماری همه گیر در آمریکا بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 رسیده جدید اوج در آلاباما آرکانزاس کالیفرنیا و فلوریدا, نوادا, کارولینای شمالی, Oklahoma, کارولینای جنوبی, تنسی و تگزاس; در حالی که مورد بالغ شده اند در حال افزایش است در هفته های اخیر بیش از نیمی از کشور. اما تابستان شروع می شود در این آخر هفته و هنوز هم وجود دارد دلیل خوبی برای این باور است که این عفونت ممکن است فصلی. اگر که مورد سپس گرم و مرطوب آب و هوا می تواند در کاهش گسترش بیماری است. مورد شمارش می افتند. هر “موج دوم” خواهد بود به تعویق افتاد.

که چیز خوبی است, راست?

فقط چند ماه پیش ما صحبت از “فصلی” با انگشتان عبور به عنوان اگر آن را Covid-19 درام نسخه از بازی deus ex machina. رویترز اشاره کرد در ماه فوریه زمانی که این بیماری همه گیر را در حوزه بود و فقط تبدیل شدن به روشن است که دماهای بالاتر ممکن است “حاوی ویروس است.” NPR پیشنهاد کرد که شاید—فقط شاید—گرمای تابستان را “له” شیوع قبل از آن گسترش بیش از حد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن البته تا به حال علاقه کمی محتاط بخشی از هر مورد برای خوشبینی محتاطانه: “هنگامی که آن را کمی گرم,” او گفت: حامیان در یک تجمع در نیوهمپشایر در فوریه. 10, “[جدید کروناویروس] به طور معجزه آسایی از بین می رود.”

که قطعه ای از ریاست جمهوری ترجمه شد ملاقات با کافی تمسخر و بهت و حیرت در زمان اما کارشناسان گله بیشتر بود که او می خواهم بیش از حد همه چیز. حتی بسیاری از دانشمندان توافق در اصل که فصلی برای Covid-19—اگر آن را واقعا اعمال می شود—تمایل به یک چیز خوب در کوتاه مدت. “من خوشحال هستم به این امید که آن را پایین می رود به عنوان آب و هوا خواهد بود” گفت: ارشد CDC رسمی نانسی r. schultze ، دو روز بعد “اما من فکر می کنم آن را زودرس به فرض که.” با کنار گذاشتن وعده معجزه آن را به نظر می رسد که هر بهار یا تابستان رکود تنها می تواند کمک به کاهش آسیب به طور کلی. حداقل آن ممکن است صاف کردن منحنی (به یاد داشته باشید که؟) و کمک به حفظ بهداشت و درمان زیرساخت ها است.

اما در حال حاضر که ما در آستانه تابستان و این که امیدوار-به صورت فصلی می تواند آماده به پا زدن در آن مفاهیم دیگر به نظر می رسد تا گلگون. در دیدگاه دیگر—به دنبال به جلو برای پاییز و زمستان بیش از حد و سپس به 2021—این الگوی عفونت می تواند این ویروس حتی مخرب تر از ما فکر. اگر نور خورشید و رطوبت در واقع آهسته خود را گسترش آنها نمی خواهد به آن دست کشیدن به صورت کامل و در چند ماه آینده; و این بدان معناست که ما باید انتظار یک جهش پایین خط. بیشتر چه اپیدیولوژی نشان می دهد این پایین و بالا نمی لغو کردن و شستن: در واقع نمایی bounceback در زمستان احتمال تحت الشعاع قرار دادن هر یک اندکی کاهش سرعت رخ داده است که در ماه ژوئن و ژوئیه و اوت. که خواهد بود بسیار بد است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

روشن شود که آیا این کروناویروس جدید است که واقعا فصلی ناشناخته باقی مانده است. ما هنوز نمی رفته از طریق یک سال کامل از این بیماری همه گیر به طوری که آن را غیر ممکن است برای مقایسه چگونه عفونت نرخ مومی و مشکلاتی روبرو در یک محل واحد است. حتی اثرات مفید رطوبت تا حدودی نامشخص است; به عنوان Maryn McKenna با اشاره به در سیمی ماه گذشته بسیاری از مطالعات از این سوال استفاده کرده اند آزمایشگاهی مشاهدات و ممکن است در دنیای واقعی است. و به مسائل پیچیده بیشتر حرارت بالا و رطوبت ممکن است رانندگی مردم به صرف زمان بیشتری را در داخل خانه که در آن coronavirus به نظر می رسد برای انتقال بیشتر به راحتی در هوا. علم در اینجا این است که هنوز در بسیاری از ظروف سرباز یا مسافر داغ.

وجود دارد inklings گرچه از مطالعات گذشته و حال نشان می دهد که آب و هوا را در واقع زیر و بم گسترش این بیماری همه گیر. برای یک مقاله که در مارس, محققان, نگاه هشت سال از داده ها از خانواده در میشیگان و متوجه شد که شایع تنفسی coronaviruses شد “به شدت فصلی.” همچنین در آوریل اپیدمیولوژی مارک Lipsitch از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت و همکاران در یک مطالعه منتشر شده در مجله علم است که به بررسی داده های تاریخی از دو نفر از کسانی که coronaviruses. آنها به این نتیجه رسیدند که R0 برای این بیماری—که به می گویند که چگونه بسیاری از موارد جدید هر فرد آلوده تولید در جامعه—آمار قله در زمستان بود که حدود 30 درصد بالاتر از پایین ترین نقطه آن در تابستان است.

اخیرا دانشگاه هاروارد داده دانشمند محمد جلالی و همکارانش وارد در حدود همان برآورد اثرات فصلی حداقل در بعضی از نقاط از جمله شهر نیویورک با Covid-19. (مقاله خود را هنوز رسما تایید توسط دانشمندان دیگر.) محیط زیست اقتصاددان Tamma Carleton از دانشگاه شیکاگو و هم تیمی های او با استفاده از مشاهدات از بیش از 3 ، 000 نقاط مختلف در سراسر جهان به استدلال می کنند که اشعه ماوراء بنفش نور می تواند تغییر نرخ رشد موارد تایید شده توسط بیش از هفت درصد بسته در بخشی از راه دور از خط استوا است. فصلی اثر خواهد بود بزرگترین در دور دست در شمال و جنوب جغرافیایی او و همکاران او پیشنهاد کرد که در آن طول روز متفاوت ترین بين زمستان و تابستان. (نویسندگان این تحقیق که آن هم هنوز در پیش نویس فرم انجام بهترین خود را برای کنترل عواملی مانند تفاوت در Covid-19 تست.)

چند ماه پیش زمانی که وقوع انفجار بود آن را وسوسه انگیز به فکر می کنم از این اثرات فصلی در شرایط از آنچه اتفاق می افتد اول: رو به پایین مدولاسیون در تابستان. اما همان اثر از 30 درصد بیایید می گویند—می تواند فقط به عنوان به خوبی درک شود و راه دیگر از نظر افزایش ویروسی superspreading بعد از آن. آن را ممکن است احساس بیشتر به تمرکز بر روی تصفیه شده و بیماری و آنچه دیوید Fisman از دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت با اشاره به عنوان “فصلی juiced” کوروناویروس. زمانی که همه گیر امواج اتفاق می افتد به همگام سازی با شرایط آب و هوایی که در آن رشد آنها—مانند پاییز و زمستان برای آنفلوانزا—آنها تمایل بیشتری به انجام آسیب Fisman می گوید. این چیزی است که ممکن است اتفاق افتاده با آنفلوآنزای اسپانیایی: برخی استدلال می کنند که آن را برای اولین بار پدید آمده در بهار 1918 هنگامی که آن را خارج از فصل برای این ویروس و سپس برگشتم زیر پاییز با مراتب بدتر اثرات..

جلالی موافق است که حرکت صعودی ضعیف در تابستان کمتر است ناشی از حرکت نزولی از یک افزایش اثر گسترش در زمستان. او نگران است که سیاستگذاران در حال استراحت محدودیت. “مردم در حال رفتن برای رسیدن به این هنجار جدید و به محض پاییز و زمستان آمده ما اثر معکوس و وضعیت بدتر می شود. که این موضوع” جلالی می گوید.

این واقعیت است که آنفلوانزا نیز اعتصاب در زمستان می افزاید: به این نگرانی است. آن را بسیار سرگرم کننده را به تصور کنید که یک افزایش در آنفولانزا و Covid-19 موارد نگاه می خواهم اگر آنها وارد شده در کنسرت. بیمارستان ها کشیده به محدودیت به جای حتی یکی از این بیماری. و اگر دو پاتوژن می تواند co-آلوده افراد است که می تواند فصل آینده بسیار کشنده تر هنوز هم.

در این میان ظرفیت و توانایی ما برای مقابله با این ویروس همچنین ممکن است افول در برخی جهات با تابستان است. Lipsitch اشاره می کند که در برخی از بیمارستان ها, طبقه که تبدیل شده بود به ويژه به کروناویروس بیماران تبدیل شده به مقاصد اصلی. “این است که می گویند ما نباید مردم را به مراقبت های پزشکی [برای غیر بیماری های همه گیر] در حالی که ما باید فضای تنفس در تابستان, اما ما نیز باید آماده” برای Covid-19 موارد به تورم دوباره در مکان های که در آن ممکن است ebbing در حال حاضر او می گوید. کشورهایی که در حال ورود به ماه های تابستان می تواند زمان را برای ایجاد ظرفیت بیشتر و ذخایر حتی بیشتر از تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی درمانی.

این امر می تواند عاقلانه برای استفاده از فصل تابستان به “له این ویروس به عنوان نزدیک به خارج از وجود که ممکن است می گوید:” جفری شمن یک بیماری عفونی پیش بینی در کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی. “به این ترتیب وقتی که می آید به زمستان و آن را بیشتر انتقال شما شروع به پایین setpoint.” این ایالات متحده است که به دور از دستیابی به این, او می افزاید: “ما در حال خرد کردن آن را در همه.”

آمریکا را خوشنودی در اوایل سال 2020 از آن ساخته شده مجهز به بیمار مقابله با واقعیت های Covid-19 بیماری همه گیر. آن را فقط به رئیس جمهور و صحبت از “معجزه” اثرات گرم تر آب و هوا: بسیاری از دیگران نیز نمیفهمد که بهترین سناریو را بازی کردن و این ویروس می تواند بیشتر یا کمتر موجود است. اما ما باید در حال حاضر می دانیم که بهتر است برای آماده شدن برای بدترین سناریو حتی اگر آن را نه یقین. “وجود دارد یک پنجره فرصت در نیمکره شمالی در حال حاضر,” کارلتون می گوید. زمستان در راه است و ما هشدار داده شده است.

عکس: Apu گومز/گتی ایماژ; Robert Atanasovski/گتی ایماژ; جهانی تصاویر گروه/گتی ایماژ


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • دیدار ACE2 این آنزیم در مرکز Covid-19 رمز و راز
  • به ضرب و شتم Covid-19 شما باید بدانید که چگونه یک ویروس حرکت می کند
  • علم در پشت ارکسترهای مراقب گشت
  • برخی از خانه سالمندان فرار Covid-19—در اینجا چیزی است که آنها حق است
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>