اگر شما نمی توانید رای از طریق پست در این سال نشوید

با اقدامات احتیاطی مناسب در جای رفتن به پای صندوق های رای نیست و بسیار خطرناک است.

زندگی خود و یا رای خود را: که چگونه بسیاری از ناظران و فعالان قاب آیا تصمیم به رای دادن در فرد در ماه گذشته ویسکانسین اولیه. ترکیبی از سوء مدیریت دموکراتیک و جمهوری خواه بدبینی کشیده هزاران نفر از مردم به پای صندوق های رای که نه رای داده اند غایب. هزار نفر بیشتر بودند به طور موثر محروم. در یکی ویروسی عکس ماسک-پوشیدن زن ایستاده در یک کشیده خط در میلواکی پیاده رو برگزار می شود تا نفرات “این مضحک است.” به نیویورک تایمز اسیر خلق و خوی که در آن با اشاره به انتخابات به عنوان “خطرناک عینک است که رای دهندگان مجبور به انتخاب بین شرکت در یک انتخابات مهم و حفاظت از سلامت خود است.” آن نگاه مانند فیوز روشن شد در یک Covid-19 سرایت بمب.

و هنوز بیش از یک ماه بعد از آن به نظر می رسد انفجار هرگز آمد.

یکی از معدود نقاط روشن در طول چند هفته گذشته رو به رشد شواهدی وجود دارد که برخی از فعالیت های ممکن است به عنوان خطرناک به عنوان ما فکر. آفتاب گرفتن در ساحل, حلق آویز کردن در یک پارک اجازه دادن به بچه های جوان در آغوش پدربزرگ و مادربزرگ خود را. و از همه مهمتر رای گیری. در اوایل ماه آوریل آن را غیر منطقی برای دیدن در فرد رای گیری به عنوان یک قمار خطرناک و نگران باشید که ما می تواند apocalyptically پیچ مگر اینکه هر رای می تواند فرستاده شده توسط ایمیل. اما بدترین ترس نیست محقق و در عین حال آموخته ایم بیشتر در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد. تحقیقات نشان می دهد که خطر ابتلا به Covid-19 انتقال است که در آن کمترین زمانی که مردم در طولانی مدت داخلی تماس و موارد از انتقال به نظر می رسد می شود بسیار نادر است. از ديدگاه بهداشت عمومی رای گیری در فرد ممکن است بیشتر شبیه به گرفتن takeout از حضور در یک کنسرت موسیقی راک: در معرض خطر نیست-اما با اقدامات احتیاطی مناسب در محل به سختی رولت روسی.

متاسفانه بحث در مورد چگونه به برگزاری انتخابات نشده کاملا گرفتار. که به لطف در بخش های بزرگ به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان جنگ علیه گسترش رای-توسط-mail که او دروغ برابر با تقلب انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن راهی برای تنظیم شرایط بحث است. اما در حالی که دسترسی به رای غیابی بسیار مهم است آن را به کل از این موضوع. آن را فراموش عمده آسیب اگر همه مردم که هنوز هم باید رای در فرد در ماه نوامبر — وجود خواهد داشت و میلیون ها نفر از آنها—تبدیل متقاعد شده است که مراجعه به نظرسنجی وارده مورتال خطر است. که outsized ترس همچنین می تواند منجر مسئولان به اجرای سیاست هایی است که مخاطره آمیز در راه های دیگر مانند گسترش رای گیری آنلاین است که می تواند یک انتخابات-امنیت فاجعه است.

در سناریوی ایده آل هر کس قادر و مایل به رای دادن از راه دور و ما نمی خواهد که به نگرانی در مورد ساخت حوزه های رأی گیری به عنوان امن به عنوان آنها می توانند. اما اگر آن روشن نیست و در حال حاضر 2020 هیچ جایی برای ایده آل حالات.

اگر ویسکانسین اولیه باعث افزایش موارد این سخت است برای پیدا کردن شواهد و مدارک. دولت وزارت بهداشت را مدیریت به لینک 71 موارد به انتخابات اما این تعداد نیست به ما بگویید که: این گروه خواسته برخی از, اما نه همه افرادی که آزمایش مثبت در هفته های پس از انتخابات که آیا آنها رای داده بودند در فرد و یا مشغول به کار در انتخابات و محققان تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا افرادی که بیمار بود و در واقع گرفتار این ویروس در روز انتخابات.

دولت شلوغ ترین ایستگاه های رای گیری احتمالا می توانست مطرح شده بزرگترین خطر برای شروع شیوع. اما در میلواکی که در آن حدود 18000 نفر رای دادند در فرد در تنها پنج رای گیری سایت, مقامات بهداشتی گزارش شده تنها هفت مورد است که آنها معتقد به نتیجه انتخابات. در خلیج سبز که در آن تنها دو سایت باز بود و مردم منتظر در صف برای ساعت و مقامات نمی ردیابی هر گونه افزایش به رای گیری. سندی جونو فروشنده قهوه ای شهرستان که شامل خلیج سبز پشیمان کسانی که تاخیر اما گفت: “هیچ ارتباط بین مردم است که با شرکت در رای گیری که آیا رای دهندگان و یا [نظرسنجی کارگران] و گرفتن بیمار از coronavirus.”

یک گروه از اقتصاددانان منتشر شد یک مقاله به کار هفته گذشته مسئله برای پیدا کردن قوی همبستگی مثبت بین فرد رای گیری و مثبت Covid-19 مورد رای در یک county Wisconsin. این تیم نشان داد که سه هفته پس از انتخابات هر ده درصد افزایش در شخص آرا مطابق به 17 درصد افزایش در تست مثبت و نرخ 12 درصد افزایش در تعداد کل مثبت شد.

اما آن را سخت به رسم هر شرکت نتیجه گیری از مطالعه, در بخشی به دلیل تست مثبت رای بستگی دارد که چگونه بسیاری از تست های در حال اجرا و به چه کسی—که هر دو ممکن است در طول زمان متفاوت است. اگر شما نگاهی به تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19 است که کمی ساده تر برای اندازه گیری وجود دارد به وضوح هیچ ایالتی سنبله در هفته پس از آوریل انتخابات است.

“در حال حاضر با عجله به تولید و تحقیقات مرتبط با این بیماری همه گیر مهم است اما به این معنی خوانندگان باید خیلی با احتیاط در پردازش نتایج به خصوص در غیر تجربی مطالعات گفت:” دیوید آبرامز یک اقتصاددان در دانشگاه پنسیلوانیا که مطالعات علی استنتاج در یک ایمیل پس از بررسی این مقاله است. “مطالعه در شخص رای گیری نشان میدهد چند دقیقه در خارج از خانه دو برابر نرخ مثبت از Covid موارد است. هنگامی که یک بازبینی نشده, مطالعه می یابد که نتایج فشار معقول حق چیزی که به انجام است بیشتر صبر اثبات.”

به نظر می رسد عقل. چگونه می تواند هزاران نفر از مردم رای گیری در فرد در همان روز نه منجر به یک جهش بزرگ در عفونت? خوب فکر می کنم به کسانی که ویروسی تصاویر از خطوط کشش در اطراف بلوک. در آن زمان آنها نگاه ترسناک است. اما آنچه در این تصاویر در حال نمایش در واقع افرادی هستند که خارج ایستاده شش پا و یا جدا از یکدیگر با پوشیدن ماسک. که ممکن است سنگین برای کسانی که درگیر دسترس اما علم نشان می دهد آن را از خطر سلامت.

“مردم بی سر و صدا ایستاده در خط با ماسک در یک کاملا متفاوت موضوع از مردم تجمع, آواز خواندن, صحبت کردن در عقب و جلو به یکدیگر گفت:” هوارد Leibrand های بهداشت عمومی رسمی در, Skagit, شهرستان, واشنگتن و همکاری نویسنده از یک CDC مطالعه تجزیه و تحلیل شیوع ویروسی در حال حاضر بدنام گروه کر تمرین. “من فکر می کنم که اگر شما تا به حال یک همکاری مردم قطعا از آنچه که من دیده ام شما می توانید انجام این کار. من فکر می کنم شما می توانید [رای گیری] امن تر و امن تر اما شاید هرگز به طور کامل ایمن—اما پس از آن نه فروشگاه مواد غذایی است.”

با رای گیری که با خیلی چیز مهم این است که به دور از تفکر باینری—آن را به صورت امن و یا نه و به جای تمرکز بر چند ساده اصول کاهش آسیب..

بارز ترین است که برای محافظت از نظرسنجی کارگران است. آنها در حال آمدن به تماس با بسیاری از افراد و بسیاری از آنها بیش از سن 60. اگر آنها بیش از حد می ترسم به نشان می دهد تا انتخابات نمی تواند اتفاق می افتد. یکی از هفت میلواکی موارد اعتقاد بر این بود به اولیه مثلا یک نظرسنجی کارگر. این تنها یک مورد اما مهم ترین نوع برای جلوگیری از. برایان کروس, انتخابات کمیسر Douglas County Nebraska که شامل اوماها (روباز انتخابی) گفت که برای نبراسکا مارس 12 اولیه هر کارگر در شهرستان شد و مجهز به یک N95 ماسک و دستکش و محافظ صورت به علاوه دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن تجهیزات بین هر یک از رای دهندگان.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

دوم اصل کلیدی است که برای حفظ رای دهندگان در خارج به عنوان آنجا که ممکن است تنها با داشتن آنها را در داخل هنگامی که آن را به نوبه خود به رای دادن. یا داخل نیست در همه: رای دهندگان می تواند با پر کردن برگه های رای خود را در یک جدول در خیابان. (شهرستانها ممکن است سرمایه گذاری در چادر و یا رستوران به سبک چتر در صورت بارش باران یا گرمای بیش از حد.) در ماه گذشته انتخابات میلواکی ارائه شده درایو-از طریق رای گیری در روز قبل از روز انتخابات اجازه می دهد مردم را به رای دادن بدون خارج شدن از ماشین است که می تواند به گسترش روز انتخابات خود را. یک گروه از کارشناسان انتخاباتی نیز توصیه می کند “داشتن یک منطقه جداگانه در هر محل برای شناسایی خانه های آسیب پذیر و یا ایمنی بدن به خطر بیافتد رای دهندگان” که در آن جمعیت زیادی انتظار می رود.

البته, آن را حتی بهتر است اگر مردم می توانند رای خود را بدون ترک خانه خود را. “یکی از چیزهایی که بزرگ ما است که ما را تشویق رای-توسط-mail گفت:” کروس یک جمهوری خواه است. این واقعیت است که 85 تا 90 درصد از آرا در شهرستان آمد در این راه به او گفت: “قرار داده و فشار کمتری به فرد در حوزه های رأی گیری. در همان زمان Kruse اولویت نگه داشتن به عنوان بسیاری از محله های رای گیری سایت های باز که ممکن است تنها حذف از 222 به 200. که نه تنها کاهش جمعیت اما قطعات یدکی بیشتر مردم از داشتن به شجاع حمل و نقل عمومی.

این است که در آن میلواکی و سبز بای زد به مشکل. در زمان عادی کاهش رای گیری سایت در دموکراتیک متمایل مناطق به خصوص سیاه جوامع است که بخشی از حزب جمهوری خواه رای دهندگان سرکوب handbook. اما در این مورد دموکراتیک دولت شهر ساخته شده و مشکوک تماس در شرایط دشوار است. پس از شکست در پیشنهاد برای به تعویق انداختن انتخابات به طور کامل و نگرانی که نظرسنجی کارگران بیش از حد ترس را نشان می دهد تا میلواکی تعطیل همه اما پنج از این شهرستان را 180 رای گیری سایت. Green Bay رفت و از 31 تا فقط دو و رد فرماندار ارائه به اعضای گارد ملی کار نظر سنجی به جای.

خبر خوب این است, انتخابات در سراسر کشور شروع به اعمال اصول شرح داده شده در بالا. در واقع با وجود این مشکلات در میلواکی و خلیج سبز بسیاری از حوزه های قضایی در ویسکانسین انجام یک کار خوب از کاهش خطر که ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا بلندی شیوع هرگز شکست.

من را دریافت نمی اشتباه است: این بدان معنا نیست که هیچ چیز به نگرانی در مورد.

“من کاملا موافقم که ما در حال رفتن به در فرد رای ما نیاز به در فرد رای گیری گفت:” وندی R. Weiser که هدایت دموکراسی برنامه در Brennan Center for Justice. “و من کاملا موافقم که این ممکن است به فراموش و ما نیاز به انجام آن حق است.”

مشکل او این است که آن را درست انجام هزینه های پول—پول که دولت های ایالتی و محلی به سادگی ندارد. چاپ و پستی دریافت و شمارش رای غیابی: هزینه های اضافه کردن. همین کار را با اقدامات ایمنی مانند خرید تجهیزات حفاظتی برای نظرسنجی کارگران است. همانطور که در حال حاضر بودجه های ایالتی و محلی هستند و به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خوبی اجرا نوامبر انتخابات در میان یک جریان همه گیر. و آنها در مورد خرد به عنوان فروپاشی اقتصادی عمیق تر.

تنها نهادی است که می تواند جبران کسری است که دولت فدرال است. در یکی از محرک آن لوایح کنگره ارائه شده 400 میلیون دلار به ایران برای انتخابات. این یک شروع خوب است اما یک گزارش تازه منتشر شده توسط برنان مرکز آمده است که این کمک های مالی خواهد شد به احتمال زیاد تنها پوشش بخش کوچکی از بسیاری از ایالت’ هزینه های.

“انتخابات می دانم آنچه آنها نیاز به انجام” Weiser گفت. “در بسیاری از نمونه های بزرگ در محل راه برای دریافت این انجام می شود که در حال حاضر عملیاتی در کشورهای مختلف قرمز, آبی و بنفش همه در سراسر ایالات متحده است. این علم موشک نیست. آن را به معنای واقعی کلمه یک ماده از منابع و سیاسی خواهد شد.”

ما می دانیم که دو چیز خاصی در مورد باقی مانده اولیه انتخابات در این سال و البته به طور کلی در ماه نوامبر. اولین رکورد تعداد زیادی از مردم تصمیم خواهد گرفت که برای رای دادن از طریق پست. دوم واقعا بخش قابل توجهی از مردم هنوز به رای نفر, آیا چرا که آنها نمی تواند یک غایب رای نمی خواهم یک یا بیش از حد طولانی منتظر به اعمال می شود. هر دو از این حقایق واقعی بدون در نظر گرفتن آنچه که دولت می کند. بنابراین مهم این است که به هر دو سیستم های رای گیری کار می کنند. این بدان معناست که مطمئن شوید که هر کس دارای گزینه ای برای رای دادن از طریق پست اگر می خواهید آنها را در حالی که همچنین اجازه دادن به مردم می دانم که آن را بی خطر به نشان می دهد تا به پای صندوق های رای در صورتی که نیاز به. (این قطعا به این معنی نیست رد رای دهندگان نگرانی های سلامت به عنوان “خنده دار” به عنوان معاون فرماندار تگزاس دن پاتریک به تازگی.)

این نقاط به یکی از چالش های گسترده تر از ساخت سیاست در طول این بیماری همه گیر. به عنوان دانش ما از coronavirus پیشرفت های ما در حال به طور مداوم مجبور به به روز رسانی ما priors. رای گیری در فرد نگاه فوق العاده ترسناک یک ماه پیش. در حال حاضر ما می دانیم که درمان آن را مانند یک وحشتناک قمار می تواند انجام بیش از آسیب خوب. Overhyping خطر می تواند مردم را بی جهت ترس به رای و یا نظر سنجی. که به نوبه خود پیش بینی های انتخاباتی فاجعه به یک نبوت خود انجام است.

عکس: مایکل رابینسون چاوز/واشنگتن پست/گتی ایماژ; Samuel کروم/گتی ایماژ


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>