محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست می خواهید را به حساب آخرین علم چگونه یک کلاس از سموم شناخته شده به عنوان neonicotinoids تاثیر جمعیت زنبور عسل.

خاک رس پیچ/میندن تصاویر

آنچه که یک سند ؟ که سوال این است که آخرین میدان نبرد در yearslong جنگ بیش از تغییرات پیشنهادی در چه نوع از مطالعات و داده های ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) اجازه خواهد داد که برای در نظر گرفته شود در شکل دادن به قوانین و مقررات.

تغییراتی که سازمان حفاظت محیط زیست می گوید به معنای ترویج شفافیت و “صدای علم” شده اند به شدت انتقاد پژوهش جامعه و گروه های زیست محیطی. آنها به طور کلی نوار آژانس با استفاده از داده هایی که در دسترس عموم نیست. اما منتقدان نگران هستند که به استثنای کسانی داده خواهد شد اجازه می دهد تا سازمان حفاظت محیط زیست به چشم پوشی از مطالعات که بقیه دشوار-به-انتشار اطلاعات مانند محرمانه پرونده که نقش کلیدی در شکل گیری سنگین تری مقررات.

ماه گذشته سازمان حفاظت محیط زیست افتتاح یک جبهه جدید پیشنهاد برای تعریف یک سند عمومی در راه است که منتقدان می گویند در خلاف جهت آژانس استادانی هدف از شفافیت. این تعریف گنجانده شده در 3 مارس, سازمان حفاظت محیط زیست متوجه دنبال اضافی نظرات به گسترده تر شفافیت پیشنهاد را پوشش می دهد اسناد و مدارک موجود از طریق “آشکار برای عموم مردم که نیاز به ساخته شده توسط فدرال و ایالتی و یا محلی است.” در عمل این بدان معناست که این تعریف شامل داده ها و اسناد است که می تواند به دست آمده از سازمان حفاظت محیط زیست تنها از طریق درخواست های ساخته شده تحت فدرال قانون آزادی اطلاعات (FOIA).

مشکل با قانون آزادی اطلاعات, روند, گروه های زیست محیطی می گویند این است که می توان آن را آهسته و دست و پا گیر خودسرانه و پر هزینه است. آنها این باور را باد دانستن کمتر و نه بیشتر در مورد چگونه سازمان حفاظت محیط زیست عمل می کند در صورتی که آژانس می توانید تصمیم بگیرید که چه اطلاعاتی را آزاد کند. و آنها از ترس آن می تواند اجازه می دهد سازمان حفاظت محیط زیست برای ادامه به استفاده از صنعت-عرضه اطلاعات است که در واقع نه عمومی در حالی که محرومیت استفاده از مطالعات دیگر که منتشر شده است در ادبیات.

برای مثال آنها توجه سازمان حفاظت محیط زیست به طور معمول نیاز و استفاده های منتشر نشده, صنعت-حمایت از مطالعات و صنعت-تولید اطلاعات برای ارزیابی و تنظیم مواد شیمیایی. اما این اطلاعات “برگزار می شود پشت یک قانون آزادی اطلاعات دیوار است که آهسته و دشوار است برای گرفتن و تا حد زیادی غیر قابل نفوذ به عموم مردم می گوید:” جنیفر گستاخانه سخن گفتن از شورای دفاع منابع طبیعی (NRDC) یکی از گروه های بسیاری است که به طور معمول ارائه قانون آزادی اطلاعات درخواست به سازمان حفاظت محیط زیست.

آژانس می تواند ماه ها یا سال ها به طور کامل پاسخ به یک درخواست قانون آزادی اطلاعات, بی احترامی صحبت کردن یادداشت ها و برخی اختلافات در نهایت حل و فصل توسط یک قاضی فدرال. که اغلب برگ بیگانگان در تاریکی در مورد آنچه که داده های سازمان حفاظت محیط زیست است که با استفاده از به شکل قوانین خود می گوید NRDC را لوکاس Rhoads که آهنگ های آفت کش قوانین و مقررات. “بدون اسناد و مدارک” او می گوید: “این سخت است به نظرات اساسی چه سازمان حفاظت محیط زیست پیشنهاد کرده است.”

با تکیه بر قانون آزادی اطلاعات برای تعیین آنچه که در دسترس عموم است یک ایده بد معتقد است استیون Aftergood که هدایت فدراسیون دانشمندان آمریکایی این پروژه در دولت پنهان کاری. “گفتن این که چیزی است که قانون آزادی اطلاعات قادر است که در واقع اعتراف به این که آن را در دسترس عموم نیست … اگر آن را یک درخواست قانون آزادی اطلاعات خواهد بود برکنار” Aftergood می گوید و اضافه کرد که او فایل های قانون آزادی اطلاعات درخواست “تقریبا به صورت روزانه.”

سازمان ها در حال حاضر کافی گریز به رد درخواست او اشاره می کند از جمله اگر این امر منجر به افشای اطلاعات شخصی و یا تجاری ، “وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما بخواهید برای آن منتشر نمی شود,” او می گوید.

اجازه سازمان حفاظت محیط زیست تماس عکس خوب است با استیون مالوی یک واشنگتنبر اساس لابی و آزادیخواه مفسر سیاسی که به حمایت سازمان حفاظت محیط زیست برای شفافیت پیشنهاد. “دولت به تصمیم می گیرید چه چیزی را می خواهد به شما بدهد” مالوی می گوید. “که چگونه آزادی اطلاعات کار می کند.”

Malloy شک و تردید در سازمان حفاظت محیط زیست را با استفاده از قانون آزادی اطلاعات به رد درخواست برای داده های تحقیق. “اگر شما فقط می خواهید خام داده های زیست محیطی, من نمی تواند فکر می کنم از یک دلیل این است که دولت نمی خواهد آن را به شما بدهد” او می گوید.

Aftergood و Rhoads, اما نشان می دهد راه بهتری برای سازمان حفاظت محیط زیست برای پاسخگویی به آن شفافیت هدف خواهد بود برای ایجاد یک جستجو آنلاین کتابخانه از تمام اسناد و مدارک و داده ها با استفاده از آن در کار خود را. Aftergood ارائه می دهد حتی یک معیار ساده برای جلسه که با هدف: “اگر من آن را نگاه کنید تا من آن را پیدا کنید.”

در این نبرد بیش از حکومت انتظار می رود که به کشش خوبی به این سال است. سازمان حفاظت محیط زیست در ابتدا خواست برای نظرات با 17 آوریل, اما دیروز تمدید مهلت 18 مارس در پاسخ به شکایت است که این بیماری همه گیر کوروناویروس مختل کرده بود روند.

نماینده ادی برنیس جانسون (D–TX) که منجر مجلس نمایندگان علم کمیته مخالف با قانون پیشنهاد شده. اما او و دیگر دموکرات ها استقبال کرده اند پسوند.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما می توانیم درک اهمیت استفاده از بهترین و در دسترس علم برای محافظت از بهداشت عمومی” او در بیانیه ای گفت. “من امیدوارم که سازمان حفاظت محیط زیست را تسهیل توانایی های عمومی به این نظر خطرناک rulemaking در زمان بی سابقه اختلال در زندگی روزمره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de