Imgflip AI الگوی رفتاری ژنراتور به ما می دهد Absurdist هنر همه ما نیاز

رسانه های اجتماعی جدید مورد علاقه حواس پرتی احساس می کند که بی ربط و سورئال را به عنوان زمان حاضر است. آتش آن را تا.

دریک دفاع از یک کودتا. پریشان, دوست پسر, ریخته گری, نگاه خود را نسبت به کربوهیدرات. لئوناردو دی کاپریو نشان می دهد از آن زمان به یک دیک. واقعا هیچ کدام از این چیزها را حس. در عین حال همانطور که مردم در سراسر جهان به طور کامل در دومین ماه خود از coronavirus قرنطینه (یا باید) همه آنها عجیب و خنده دار, مفاهیم. شاید آن را هم بزنید دیوانگی, اما تصاویر burped توسط AI meme generator—به تازگی اضافه شده یکی از ویژگی های سایت Imgflip—ایجاد یک نوع تصادفی از حس. در زمانی که هیچ چیز گویا است یا منظم (به نوعی گردهمایی های زیادی از مردم را تهدید گله ایمنی می دانید منظورم چیست?), جوک های ایجاد شده توسط یادگیری ماشین نیست چه کسی را “خوب” یا “خنده دار” اما آنها منعکس کننده نوع خاصی از شکسته جمعی و روان. چرا لذت بردن از آنها است ؟ اگر هوش مصنوعی نمی تواند جلوگیری از این بیماری همه گیر حداقل آن را می توانید انجام دهید این است که ارائه برخی از absurdist هنر است.

عنوان wryly این الگوی رفتاری وجود ندارد این ابزار بسیار ساده است: را انتخاب کنید از یکی از ده ها تن از محبوب الگوهای رفتاری و اجازه ژنراتور انجام بقیه. انتخاب Dave Chappelle را تایرون Biggums’ میشم کردم هر چند که الگوی رفتاری و آن را به بیرون تف چیزی در مورد ایمیل. انتخاب Yoda و او را دوباره با یک شوخی در مورد مادر خود را. کلمات واقعی خود را از یک مجموعه از 100 میلیون نوشتن شرح تصاویر را مشاهده کنید به Imgflip را الگوی رفتاری ژنراتور. برای نگه داشتن چیزهای ساده است, سایت آموزش دیده خود را با استفاده از هوش مصنوعی فقط 48 محبوب ترین الگوهای رفتاری و 20000 نوشتن شرح تصاویر و در هر الگوی رفتاری برای 960,000 نوشتن شرح تصاویر و در کل. “اما از آنجایی که ما در حال ایجاد یک نسل مدل وجود خواهد داشت یکی از آموزش به عنوان مثال برای هر یک از شخصیت در عنوان و در مجموع ~45,000,000 آموزش نمونه” Imgflip بنیانگذار دیلن Wenzlau نوشت: در یک بسیار کامل پست وبلاگ در توصیف این ابزار را ایجاد. “شخصیت در سطح نسل به جای کلمه-سطح انتخاب شد در اینجا به دلیل الگوهای رفتاری تمایل به استفاده از املا و دستور زبان … آه … خلاقانه.” قرار داده راه دیگر دستگاه تولید نمی کند هر الگوی رفتاری کلمه به کلمه اما شخصیت های شخصیت. از این رو واقعا پیچیده و در زمان های عجیب و غریب—ترکیب کلمه. الگوهای رفتاری استفاده خلاق نحو برای شروع; داشتن آن تغذیه به هوش مصنوعی و احیا شده باعث می شود آن را مانند چیزی است که از طریق گوگل ترجمه بیش از حد بسیاری از بار.

همچنین به نظر می رسد چیزی شبیه به هنر است. وجود دارد تقریبا کولاژ مانند جنبه به تصاویر الگوی رفتاری ژنراتور تولید مثل تغذیه اینترنت, پیچ خورده طنز به آن به عنوان یک شکل از تفسیر. کامپیوتر نیست فقط نگاه دیکاپریو و فکر می کنم “Hm چیزی در مورد dicks … ?” آن آمد که بر اساس چیزهایی که دیگران در حال حاضر گفت. همین کار را با پریشان و نان است. وجود دارد چیزی است که ذاتا سورئالیست در مورد آن. این پروژه نام فراخوانی دیگر AI تصویر آزمایش این فرد وجود ندارد و یا این گربه وجود ندارد, اما آن را نیز به نظر می رسد اکو “این است که یک لوله.” اوایل قرن 20 بود Magritte; اوایل قرن 21 است memes. خیانت از تصاویر یکسان باقی می ماند.

به احتمال زیاد است که چرا هوش مصنوعی meme generator گرفته است. Wenzlau ارسال شده اولین مقاله خود را در این پروژه کمی بیش از یک سال پیش و محققان در دانشگاه استنفورد شده اند با استفاده از یادگیری ماشین را به الگوهای رفتاری برای نزدیک به دو سال است. در عین حال آن را تنها به تازگی حتی شاید در 24 ساعت گذشته که رسانه های اجتماعی ضامندار بر روی این الگوهای رفتاری. از جمله راه هایی از اینترنت; الگوهای رفتاری است که سقوط در جنگل نمی LOLs مم که زمین در توییتر انجام دهد.

گفت: در این زمان احساس می کند بیشتر رسیده برای این نوع از طنز. در میان coronavirus را تلخ مارس, مستندات, تظاهرات در برابر مستندات و روزانه کاخ سفید جلسات که احساس قطع از تجربیات روزمره آمریکایی ها همه چیز را احساس می کند absurdist. وجود دارد بی معنی مرگ و حتی بیشتر بی معنی فعالیت سیاسی در اطراف آن است. مردم در حال تبدیل شدن به رسانه های اجتماعی در droves به پیدا کردن اتصال و شاید تسکین. برخی می خندد کمک خواهد کرد, اما وب جمعی حس شوخ طبعی احساس tapped out. شوخی در مورد یک بیماری همه گیر می تواند بسیار مورد نیاز آزادی, اما چه کسی می خواهد به کرک عاقلانه است ؟ شاید آن زمان به اجازه دهید کامپیوتر را در این یکی.

و چرا که نه ؟ به عنوان stay-at-home سفارشات باقی بماند, شده است وجود دارد بحث از روبات ها انجام خودکار وظایف برای پر کردن جای خالی. این است که اغلب یک شمشیر دو لبه: ظهور از ماشین آلات به معنی رباتها که نمی توانید گرفتن بیماری می تواند محافظت از کارگران توسط آنها تضمین می شود به دور از Covid-19; آن را نیز بدان معنی است که آنها می تواند شغل انسان هرگز به عقب بر گردیم. آن می تواند به معنای AI می کند دفتر کار شما نمی خواهید. آن را نیز می تواند به معنای الگوریتم های تعدیل Facebook, Twitter و YouTube با کمتر-از-ستارگان نتایج. هوش مصنوعی نیز می تواند ایجاد مباحث جدید به طور کامل. وجود دارد بسیاری از ناشناختهها. در مورد memes, شاید با تکیه بر روی کامپیوتر نیست مانند یک ایده بد است. در مورد این الگوی رفتاری وجود ندارد AI نیست در نظر گرفتن شغل ایجاد طنز آن را فقط از بین بردن خر خر کار ساخت چیزهایی که انسان با تمام شوخ طبعی ویژگی طنز است. در وسط یک بیماری همه گیر آن را سخت برای پیدا کردن چیزهایی خنده دار است. Imgflip ابزار می یابد و آنها را برای شما. آن چیز خوبی است حتی اگر آن را نمی دانید که چگونه به انجام همه چیز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • چرا ما فقط ممنوعیت تبلیغات هدفمند?
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de