سلول های ایمنی انفجار عفونت ها و سرطان با پروتئین ‘بمب’

به ذبح بزرگتر سلول سرطانی آنها متصل به دو کوچکتر قاتل سلول های T انتشار پروتئین بمب.

استیو GSCHMEISSNER/علم منبع

سیستم ایمنی بدن ما را به قاتل سلول های T درآمد خود را به نام. آنها را نابود آلوده و سلول های سرطانی و در حال حاضر تحقیقات جدید نشان می دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها آن را انجام دهد. سلول های بمباران اهداف خود را با پروتئین “بمب” بسته بندی شده با مواد شیمیایی مرگبار.

مطالعه “است که به وضوح یک گام مهم به جلو در پالایش دانش ما” در مورد این که چگونه این سیستم ایمنی مأموران را خطرناک سلول می گوید immunologist دیوید Masopust از دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا.

یکی از قاتل سلول T مهم ترین سلاح توسط perforin یک پروتئین که سوراخ بیرونی غشاء سلول هدف. آنزیم ها به نام granzymes که سلول T نیز منتشر شده و سپس می توانید بریزید و باعث قربانی به خودکشی. آیا قاتل سلول های T فقط منی granzymes و perforin و یا تکیه بر ساختارهای تخصصی حمل و نقل کشنده مولکول ها به سلول هدف شده است روشن است.

برای پیدا کردن immunologist مایکل داستین از دانشگاه آکسفورد و همکارانش دنبال مولکول های ریخته با حمله به قاتل سلول های T. نتایج خود را امروز گزارش داد در علمنشان می دهد سلول های بسته مولکول ها را به ظروف تیم تماس supramolecular حمله ذرات یا SMAPs. با تجزیه و تحلیل بر روی کامپیوتر کاربر از این بمب ها را دانشمندان کشف کرده اند که SMAPs شامل نه فقط perforin و granzymes بلکه بیش از 280 دیگر انواع پروتئین ها است.

برای یک نگاه دقیق تر در SMAPs’ ساختار محققان تبدیل شده به یک نوع superresolution تصویربرداری شناخته شده به عنوان مستقیم stochastic نوری بازسازی میکروسکوپ که می تواند با دقت اشاره کردن مولکولهای منفرد. سلول های انتشار برخی از انواع ذرات کوچک است که swaddled در ليپيدهای اما SMAPs ورزشی پروتئین کت و بندر granzyme و perforin در هسته خود. به جای فقط نشت perforin و granzymes قاتل سلول های T مد یک مجموعه سلولی به آنها ارائه محققان نتیجه گیری کرد.

برای شبیه سازی فعل و انفعالات بین قاتل سلول های T و قربانیان خود را Dustin و تیم او قرار می گیرد و سلول های T بر روی دو لایه از چربی است که شبیه به غشاء که محصور سلول. SMAPs به سرعت نشان داد تا در غشا نشان می دهد که سلول های T شروع به تخلیه آنها پس از چفتی کردن در.

زمانی که محققان کنده قاتل سلول های T فعال در سطح برخی از SMAPs باقی مانده است. مانند مولکولی معادن آنها می تواند کشتن سلول های تا 1 روز گزارش تیم. مطالعات رفتن تا آنجا که 1980s ممکن است شناسایی نشانه هایی از SMAPs داستین می گوید اما تا زمانی که به تازگی محققان ندارد تکنولوژی تصویربرداری برای بررسی ساختار آنها.

Immunologist کریستوفر Mody از دانشگاه کلگری می گوید: کاغذ سزاوار اعتبار برای “نشان می دهد یک الگوی جدید” برای چه perforin و granzymes همگرا در هدف غشای سلول. با این حال او هشدار میدهد که نویسندگان نشان داده نمی آیا قاتل سلول های T را و سپس انتشار SMAPs یا انتشار قطعات که پس از جمع آوری به SMAPs در هدف.

SMAPs’ مجموعه مطالب نشان می دهد آنها همچنین ممکن است دیگر توابع داستین می گوید. برای مثال ذرات حاوی مولکول هایی است که جذب سلول های ایمنی و دستکاری رفتار خود اشاره است که ارتباطی می تواند یکی از نقش خود است. “ما می دانیم که آنها مهم هستند و برای کشتن است اما ما گمان آن را بیش از است که” داستین می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im