پزشکی محققان در Ludwig-Maximilians-Universitaet (LMU) در مونیخ جدا سازی سلول های ایمنی از انسان لوزه ها به دست آمده زیر روال عمل جراحی و استفاده از آنها را برای تجزیه و تحلیل جنبه های پاسخ ایمنی و آزمون اثرات ضد التهابی عوامل در سطح سلولی.

بافت های انسانی شده اند که جراحی برداشته شده از بيماران به طور معمول درمان به عنوان زباله به ویژه هنگامی که آنها در حال به دست آمده از یک “غیر ضروری’ ارگان مانند لوزه ها. اما LMU immunologist خنجر Baumjohann و تیم خود را به منافع خاص در حلق لوزه بافت بدن خارج طی یک روال adenoidectomy. دلیل این امر این است که لوزه ها بخشی از سیستم لنفاوی. به عنوان لنفاوی اندام, تازه, جدا, دست نخورده لوزه ها یک منبع مفید از سلول های سیستم ایمنی بدن و می تواند در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای بررسی زیست شناسی سلولی از پاسخ ایمنی. اولیه ایمنی نقش لوزه ها است که به ارائه حفاظت در برابر هوابرد و مصرف عوامل عفونی. به عنوان آنها به طور مستقیم در معرض چنین پاتوژن آنها حاوی مقدار فرکانس های بالاتر از فعال شدن سلول های ایمنی نسبت به موجود در خون است.

خنجر Baumjohann یک امی Noether گروه تحقیقاتی رهبر در LMU پزشکی مرکز که به تازگی به دست آمده و موقعیت علمی در دانشگاه بن است علاقه مند در عملکرد تعاملات بین دو طبقه عمده از لنفاوی سلول به نام سلولهای T کمکی و سلول های B. در میان سلولهای T کمکی به اصطلاح T فولیکولی یاور سلول های ضروری فعال نقش مهمی در فعال کردن سلول های B به تولید و ترشح آنتی بادی است که به طور خاص تشخیص پروتئین های خارجی (‘آنتی ژن’) معرفی یا عفونت یا واکسیناسیون. برعکس گمراه واکنشهای سیستم ایمنی با واسطه توسط این سلول ها می تواند باعث آلرژی و بیماری های خود ایمنی. ب همراه فعال سازی توسط T یاور سلول فولیکولی می گیرد در آنچه که به نام germinal مراکز واقع شده در بافت لنفاوی مانند گره های لنفاوی طحال-و لوزه ها.

در چارچوب یک همکاری استراتژیک بین LMU این LMU مرکز پزشکی و شرکت سانوفی (که همچنین ارائه کمک های مالی برای این پروژه) نویسندگان این مطالعه جدید در حال ایجاد یک سیستم است که اجازه می دهد تا آنها را به حفظ سلول های جدا شده از بافت لوزه در فرهنگ است. این سیستم نه تنها اجازه می دهد تا محققان به مطالعه فرآیندهای است که زمینه ساز واکنش سیستم ایمنی بدن در سطح سلولی, اما آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک testbed به تجزیه و تحلیل تاثیر نامزد مواد مخدر بر روی بدن انسان در دفاع. یافته های خود را به نظر می رسد در EBioMedicineباز-دسترسی به عنوان صادر شده توسط ناشران لانست پیشرو مجله پزشکی. در علاوه بر این به Baumjohann و اعضای گروه نویسندگان شامل متخصصان مستقر در شرکت سانوفی-آونتیس آلمان و همچنین همکاران در Max von Pettenkofer موسسه و والتر Brendel مرکز طب تجربی در LMU مونیخ.

در این مطالعه محققان آزمایش سیستم خود را با چندین مواد مخدر است که تایید شده اند برای درمان های مختلف التهابی خود ایمنی بیماری ها از جمله آرتریت روماتوئید و پسوریازیس بیماری کرون و کولیت اولسراتیو. آنها نشان داد که این عوامل سرکوب فعالیت T فولیکولی یاور سلول ها و سلول های B در نتیجه تایید داروهای ضد التهابی اثر است. واکنش های التهابی هستند به واسطه اتصال سیگنال پروتئین شناخته شده به عنوان سايتوکاين ها به گیرنده های خاص در سلول های ایمنی. اتصال فعال مختلف مسیرهای سیگنالینگ داخل سلولی است که به نوبه خود منجر به تغییراتی در بیان ژن با تغییر مجموعه ای از عوامل رونویسی (که کنترل بیان ژن) در دسترس است. زمانی که تیم مهار مسیرهای باعث خاص سايتوکاين ها در استفاده از این داروها آنها اشاره کرد تغییرات قابل توجهی در پاسخ از سلول. برای مثال یکی از خاص رونویسی فاکتور بسیار مهم است که برای T فولیکولی یاور سلول ها و سلول های B در germinal مراکز مهار شد توسط چند تن از عوامل تست شده است. این نتایج ارائه بینش های جدید به مقررات بشر فولیکولی یاور سلول.

در این آزمایش ها immunologists ساخته شده با استفاده از بلوک های کوچک از بافت لوزه و همچنین بسیار متمرکز تعلیق از جدا لوزه سلول. “تعلیق ساده تر که مسئولیت رسیدگی به و ما قادر به تولید نتایج با استفاده از سلول ماده ای که ذخیره شده در فریزر می گوید:” Angelika اشمیت یک post-doc در Baumjohann و نویسنده سرب از مطالعه.

با توجه به نویسندگان این فرهنگ جدید سیستم فعال خواهد شد و محققان به مطالعه انسان بافت لنفاوی زیر فیزیولوژیکی مربوط به شرایط است. این نتیجه جدید را فراهم می کند و ارزشمند در مدل تجربی برای مطالعه سیستم ایمنی بدن انسان سلول است که محدود به سلول های جدا شده از خون است. “در دسترس بودن این مواد مشتق شده از بافت انسانی به ما می دهد این فرصت را به تجزیه و تحلیل ایمنی بدن مکانیسم های دفاعی به طور مستقیم در سلول های انسان و برای آزمایش اثرات ضد التهابی مواد مخدر نامزدها در یک سیستم است که مناسب است برای این منظور می گوید:” اشمیت.” اگر چه مدل های حیوانی باقی خواهد ماند و ضروری ایمنی در تحقیقات آنها می تواند به زودی تکمیل شده توسط انسان-بافت-بر اساس تست سیستم.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Ludwig-Maximilians-Universität München. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im