یکی از اولین مطالعات برای بررسی نتیجه COVID-19 عفونت در بيماران مبتلا به سرطان خون انجام شده توسط پژوهشگران بالینی از کوئین مری دانشگاه لندن و بارتس سلامت NHS Trust.

افراد مبتلا به سرطان خون به شمار می رود در میان کسانی که در معرض خطر COVID-19 عفونت به دلیل تضعیف سیستم ایمنی بدن از اثرات سرطان و طبیعت در درمان سرطان دریافت می کنند.

سرکوب سیستم ایمنی در خون بیماران مبتلا به سرطان نیز پیش بینی شده منجر به شدیدتر نتایج زیر به عفونت است. این مطالعه نشان داد که حتی اگر بيماران به طور فعال داشتن فشرده برای درمان سرطان خون که تضعیف سیستم ایمنی بدن خود را, آنها معمولا از بهبود COVID-19 تا زمانی که آنها در غیر این صورت مناسب و خوبی است.

مطالعه منتشر شده در مجله انگلیسی هماتولوژینگاه در 35 بزرگسالان مبتلا به سرطان خون بود که آزمایش مثبت برای COVID-19 و نظارت آنها را به مدت حداقل 14 روز. در پایان دوره مشاهده و 60 درصد از بیماران بهبود بود از COVID-19 عفونت است.

مشاهدات نشان داد که سن بیشتر بود به طور قابل توجهی همراه فاکتور با COVID-19 عفونت نتیجه با تقریبا تمام بیمارانی که مرده بودن سن 70 سال یا مسن تر در زمان COVID-19 تشخیص است. بیماران فوت نیز تا به حال به طور قابل توجهی بیشتر شرکت های موجود و شرایط سلامت مانند فشار خون بالا بیماری مزمن کلیه یا دیابت از کسانی که بهبود از ویروس.

نویسنده سرب از مطالعه Dr John ثروت از کوئین مری دانشگاه لندن گفت: “اگر چه این یک مطالعه کوچک و اولیه آن است که اولین گام در درک خطر ناشی از COVID-19 به بیماران مبتلا به سرطان خون. در زمان کنونی تمام بيماران با برخی از سرطان خون هستند توصیه می شود به ‘سپر سعی کنید برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس. این مطالعه نشان می دهد که خطر ابتلا به COVID-19 به بیماران جوانتر با چند و یا هیچ شرایط پزشکی گذشته از سرطان خون کمتر از خطر به بیماران مسن تر با بسیاری از شرایط پزشکی دیگر است.”

داده ها نشان داد که هیچ ارتباط بین سرطان خون درمان و نتیجه زیر COVID-19 عفونت و نشان می دهد که در حالی که بیماران مبتلا به سرطان خون فقیرتر نتایج از جمعیت عمومی پس از COVID-19 اکثریت هنوز هم زنده بماند. در حالی که این بزرگترین مطالعه تا به امروز به بررسی پيامدهای بالينی از COVID-19 عفونت در بیماران با سرطان خون یافته نیاز به تایید در بزرگ ملی و بین المللی رجیستری مطالعات.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کوئین مری دانشگاه لندن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im