یک مطالعه جدید منتشر شده توسط دافین دریا آزمایشگاه محققان می افزاید: یک لایه جدید به درک چگونه از نشت نفت می تواند تاثیر زندگی دریایی.

یک جامعه متنوع از کرم ها و دیگر موجودات دریایی در بستر دریا نقش مهمی در مواد مغذی دوچرخه سواری ماده آلی دفن و محلول رمينراليزاسيون. این نقب و تغذیه فعالیت های این موجودات زنده و یا bioturbation کمک می کند تا در اکسیژن از رسوب است.

تیم تحقیقاتی به رهبری دکتر کلی Dorgan انجام یک mesocosm آزمایش به بررسی چگونگی sublethal سطح از آلودگی های نفتی در آب دریا ممکن است تحت تاثیر قرار حیوانات که در رسوبات. این mesocosm است flowthrough تسهیلات با تانک به اندازه کافی بزرگ شامل عناصر زمینه رئالیسم اما به اندازه کافی کوچک به کنترل برخی از عوامل است.

تحقیقات در معرض لوله کرم ها و brittlestars به آب دریا است که تا به حال شده مخلوط و آلوده به نفت بود اما نفت جامدات حذف شده است. این گونه فراوان در شمال خلیج مکزیک است. آنها هر دو سطح سپرده فیدر. این tubeworm ایجاد لوله آن از قطعات پوسته و می تواند حرکت عمودی و جانبی در رسوب است. لوله نشسته حدود یک اینچ بالاتر از رسوب اجازه worm به خم شدن لوله و خوراک در سطح رسوبات. این brittlestar لانه, موقعیت, خود, دهان دیسک در یک اینچ از سطح. یک brittlestar اسلحه گسترش بالاتر از سطح برای جمع آوری رسوب در لوله ،

به تیم تحقیق دانش این گونه نبوده است که قبلا برای ارزیابی پاسخ به هیدروکربن قرار گرفتن در معرض.

به طور کلی مشخص شد کمی وجود دارد پاسخ مستقیم از رسوب حیوانات به نفت-آب آلوده. آن را اعتقاد بر این آنها می شود بیشتر مستعد ابتلا به رسوب آلودگی. قابل توجه معیارهای مورد استفاده در این مطالعه به طور گسترده قابل اجرا به رسوب-خانه حیوانات و می تواند مفید کاربردی برای آینده قرار گرفتن در معرض مطالعات.

Dorgan و تیم او معرفی رمان روش برای تعیین کمیت افقی bioturbation و آن را باور خواهد بود که یک ابزار مفید در درک چگونه حیوانات دریایی مخلوط رسوبات. آنها اندازه گیری bioturbation با استفاده از luminophores که در حال فلورسنت رسوب دانه ها که تب و تاب بودن در هنگام روشن. Luminophores استفاده شده است برای اندازه گیری عمودی bioturbation; اما در این مطالعه محققان همچنین تخمین زده افقی تجمع/پراکندگی با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل مکانی. آنها تفاوت های موجود در هر دو افقی و عمودی مخلوط کردن بین دو گونه مورد مطالعه قرار گرفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دافین دریا آزمایشگاه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de