کاشت ذخیرهسازی در عمل بدون باتری

محققان دانشگاه سوری جدید خود را نشان داد زیست تخریب پذیر سنسور حرکت — هموار کردن راه برای کاشته فناوری نانو است که می تواند کمک به آینده ورزش حرفه ای بهتر نظارت بر حرکات خود را برای کمک به بهبود سریع و یا کمک به مراقبان از راه دور نظارت بر زندگی افراد مبتلا به زوال عقل.

در یک مقاله منتشر شده توسط نانو, انرژی, یک تیم از ساری پیشرفته موسسه فن آوری (ATI) در همکاری با Kyung Hee University در کره جنوبی جزئیات چگونه آنها را توسعه نانو زیست پزشکی, سنسور حرکت است که می تواند زوج با هوش مصنوعی سیستم های تشخیص حرکات متمایز نقاط بدن.

ATI فناوری های ایجاد شده در آن کار قبلی اطراف triboelectric nanogenerators (TENG) که در آن محققان با استفاده از این تکنولوژی برای مهار حرکات انسان و تولید مقدار کمی از انرژی الکتریکی است. ترکیب دو معنی خود مجهز به سنسور ممکن است بدون نیاز به مواد شیمیایی و یا سیمی منابع قدرت.

در تحقیقات جدید این تیم از ATI توسعه انعطاف پذیر و زیست تخریب پذیر و طولانی مدت TENG از پیله ابریشم ضایعات. آنها با استفاده از جدید درمان الکل روش که منجر به دوام بیشتر برای دستگاه حتی تحت سخت و یا محیط های مرطوب.

دکتر Bhaskar Dudem پروژه سرب و محقق در ATI گفت: “ما هیجان زده به دنیا نشان دهد که پتانسیل بسیار زیاد ما با دوام ابریشم فیلم بر اساس nanogenerator. این قابلیت کار در محیط های شدید در حالی که قادر به تولید برق و نظارت بر حرکات انسان موقعیت ما TENG در یک کلاس خاص خود را دارد وقتی که می آید به فن آوری است.”

استاد راوی سیلوا, مدیر ATI گفت: “ما افتخار Dr Dudem کار است که کمک به ATI منجر راه در توسعه پوشیدنی انعطاف پذیر و سازگار TENGs که کارآمد برداشت های زیست محیطی انرژی. اگر ما به زندگی می کنند در آینده ای که در آن مستقل سنجش و تشخیص پاتوژن مهم است که توانایی به ایجاد هر دو خود گردان و بی سیم از حسگرهای مرتبط با هوش مصنوعی قابل توجهی افزایش دهد.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه سوری. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im