در هند ساخت و ساز مدرن را تهدید می کند ماقبل تاریخ سایت

قطعه زمین در حال کلید به داستان اولیه بشر بوده است. اما آنها به سرعت در حال ناپدید شدن به عنوان زیرساخت و کشاورزی دست درازی.

این داستان در اصل به نظر می رسد در Undark است و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

هر شب بعد از باستان شناس Shanti Pappu و همکاران او سر منزل برای شب نگهبانان گشت زنی در تیم حفاری سایت—یک قطعه خشک scrubland نزدیکی Sendrayanpalayam ایجاد کرد دو ساعت رانندگی از چنای در جنوب هند است.

بدون چنین هوشیاری این سایت به راحتی می تواند مختل شود.

در سمت چپ با دقت حفر ترانشه مثلا دروغ یک بولدوزر گودال لایروبی برای حذف شن و ماسه و شن برای یک پروژه عام المنفعه قبل از محققان خود را آغاز حفاری در سال 2019 می گوید Pappu بنیانگذار Sharma مرکز میراث آموزش و پرورش در چنای. مشابه مثال زمین-درآوردن و یا یک رهگذر به طور تصادفی جمع آوری و در معرض مصنوعات—عمدتا سنگ ابزار دستکاری شده توسط انسان اجداد ده ها یا صدها نفر از هزاران سال پیش برای حفاری به صورت غده و برش از طریق گوشت را مختل دقیق فرآیند حفاری که جدایی ناپذیر به این تیم تحقیقاتی.

“ما حفاری بسیار به آرامی فقط 5 سانتی متر در یک زمان حصول اطمینان از هیچ چیز آشفته است در اطراف هر سنگ ابزار می گوید:” Annamalai عضو حفاری خدمه که می رود توسط یک نام واحد زبان از طریق یک مترجم. اما یک بولدوزر او می افزاید: از بین می برد و همه چیز را در یک بروید.

دست نخورده توطئه های حیاتی برای معنی دار ماقبل تاریخ پژوهش است. سنگ ابزار و یا فسیلی است فقط به عنوان خوب به عنوان زمینه که در آن پیدا شده است که آیا روی سطح خاک و یا در اعماق زمین است. آشفته آثار هستند مانند صفحات پاره پاره در تصادفی از یک کتاب—شاید خوب برای درخشان نقل قول است که ارزش بازبینی اما بی فایده به درک کل داستان. و هر چیزی که تداخل با محل مصنوع می تواند به طور چشمگیری تغییر نحوه محققان تفسیر چگونه انسان اجداد زندگی در منطقه است.

بسیاری از زمین برگزاری این کشور به خاک سپرده شد گذشته است, اما, حال آشفته و به سرعت در حال تبدیل شده به صورت مدرن و توسعه, کشاورزی, جاده ها و زیرساخت و گسترش شهرها است. تحت نارندرا نخست وزیر در دولت تحت فشار قرار دادند تا برای بیشتر جاده ها و دالان صنعتی و بزرگ برق آبی سدهای حتی پیشنهاد تغییرات موجود در محیط زیست و میراث فرهنگی باستان شناسی حفاظت مصوبات به سهولت راه برای کسب و کار.

حفاظت از سایت های ماقبل تاریخ می تواند شامل سال از دادخواهی بیش از خرید زمین و همچنین به عنوان مبارزه با تجاوزات. و خرابکاری و سرقت شایع در سراسر سایت ها و بناهای تاریخی. ماهیت زودگذر سایت های است که موانع عمده به آهسته عمدی سرعت کار میدانی برای ماقبل تاریخ پژوهش که اغلب دهانه دهه.

مانند پژوهش نیست فقط یک دانشگاهی ورزش می گوید Katragadda Paddayya یک استاد بازنشسته در دکن کالج پونا. “ما باید مقدار زیادی از تنوع در زبان ها و فرهنگ ها و گروه های قومی” Paddayya می گوید.

“باستان شناسی و تاریخ و انسان شناسی” او می افزاید: “باید یک نقش به روشنگری جامعه در مورد آنچه در هند است: یک منطقه با تنوع بسیار زیادی که وجود دارد های مختلف باستان شناسی و انسان شناسی فرآیندهای پشت این تنوع است.”

سایت های مانند Sendrayanpalayam می تواند نگه دارید پاسخ به این منطقه نقش مهمی در تکامل بشریت Pappu می گوید درست مثل آن معروف تر همتای Attirampakkam حدود 2.5 مایل دور. Attirampakkam شده است سر چشمه برای باستان شناسان پس از سال 1863 زمانی که انگلیسی زمین شناسی رابرت بروس Foote برای اولین بار کشف ابزارهای سنگی در این منطقه است. اخیرا مطالعات رهبری Pappu و کومار Akhilesh مدیر Sharma, مرکز پرتاب این سایت به بین المللی به ویژه هنگامی که آنها گزارش شده است که انسان های اولیه در Attirampakkam شد ساخت و نوآوری سنگ ابزار حتی زودتر از ابزار مشابه تصور می شد به گسترش مهاجرت انسان از آفریقا است.

اما این سایت به صورت پایدار و دراز مدت تحقیقات در حال سخت به آمده است. بسیاری از سایت های است که Paddayya کشف شده در کارناتاکا زمانی که او شروع به خود را در زمینه مطالعات در دهه 1960 در حال حاضر مزارع برنج, برای مثال, با تشکر گسترده شبکه کانالهای آبیاری. در سال 2018 مستقل محقق برجسته که در ساخت و ساز از یک دولت کالج پزشکی و بیمارستان آغاز شده بود در مهم ماقبل تاریخ در سایت در ماهاراشترا قبل از اینکه این منطقه می تواند مورد مطالعه در جزئیات. و در مرکزی, هند, یک سایت به نام Hathnora که به همراه داشت از قدیمی ترین و شناخته شده بشر جد فسیلی در کشور نهفته است محافظت نشده در بانک ها از رودخانه Narmada تهدید فرسایش و بی امان انسان شلوغی.

حتی به طور رسمی حفاظت میراث فرهنگی باستان شناسی است امن نیست. در سال 2019, هند, وزیر فرهنگ و گردشگری Prahlad سینگ پاتل گفت: مجلس سنا که بیش از 300 آثار تاریخی و سایت های ذکر شده به عنوان حفاظت شده توسط باستان شناسی از هند (ASI) در بدنه دولت است که مدیریت این کشور باستان شناسی میراث فرهنگی بوده است, تجاوز در بعضی از فرم.

با سایت های برگزاری شواهد هند گذشته به سرعت در حال ناپدید محققان نگرانی در مورد اینکه آیا مجتمع سوال در مورد نوع بشر را در گذشته های دور می توان پاسخ داد. “ما می توانیم می گویند ما نمی خواهیم این توسعه به دلیل رفاه مردم و توسعه به همان اندازه مهم است می گوید:” Paddayya. اما با توجه به مقیاس است که توسعه بسیاری از سایت ها در حال گرفتن نابود شده است.”

شبه قاره هند است واقع بین مناطق مختلف با غنی در تاریخ تکامل بشر می گوید: Parth Chauhan, دستیار استاد در موسسه آموزش علوم و تحقیقات محلی. وجود آفریقا و اروپا به غرب و جنوب شرقی آسیا از شرق به همه خانه را به برخی از قدیمی ترین نمونه از هومو ارکتوسمستقیم جد انسان مدرن که گردش این سیاره برای 1.8 میلیون سال و اولین انسان شناخته شده است گونه به نظر می رسد از آفریقا است. شواهد از هند می تواند به لحاظ نظری لینک ثبت بین این مناطق است. آن را نیز می تواند نشان می دهد اگر این قاره شد یک مسیر برای متفرق کردن اولیه و انسان مدرن است.

در دو دهه گذشته با استفاده از تکنیک های پیشرفته به تاریخ سایت, محققان مطالعه پیش از تاریخ سایت شده اند ارائه یک اعتماد به نفس بیشتری عکس از زمانی که انسان اجداد زندگی ممکن است در شبه قاره. در سال 2011 Pappu تیم گزارش شده است که انسان های اولیه احتمالا هومو ارکتوسشد ساخت بزرگ سنگ ابزار در Attirampakkam به عنوان اوایل به عنوان 1.5 میلیون سال پیش در اوایل سن سنگ و یا کاهش دوره پارینه سنگی. دانشمندان مورخ سایت در کارناتاکا و پنجاب به 1.2 میلیون نفر و بیش از 2 میلیون سال پیش بود اگر چه دومی ادعا شده است رقابت.

در حالی که تحقیقات موجود کمک می کند تا پر کردن شکاف ها در مورد نوع بشر را در تاریخ اولیه در منطقه, محققان می گویند این کافی نیست. خرما از سایت های منحصر به فرد باید با رزرو Paddayya می گوید. برای درک منشاء هند باستان و عصر حجر فرهنگ ما نیاز به ده ها تن از خرما و بسیاری از مناطق نیاز به بررسی در جزئیات او می افزاید.

Pappu موافق است. این Sendrayanpalayam سایت است که نسبتا به خوبی حفظ شده و نشان دهنده یک کمی محیط متفاوت نسبت به Attirampakkam. مطالعه بیشتر در چنین مکان هایی می تواند کمک به نشان می دهد هنگامی که و چگونه انسان آمد به زندگی و انطباق در جنوب هند است.

اما سرنوشت اضافی سایت ها نامشخص باقی می ماند. در شرق هند متعدد سابق ماقبل تاریخ سایت های واقع در ایودیا تپه در غرب بنگال در حال حاضر مزارع کشاورزی می گوید: Bishnupriya Basak استادیار باستان شناسی در دانشگاه کلکته که صرف بیش از 20 سال مستندسازی کوچک سنگ ابزار در منطقه است. تنها مناطق ماقبل تاریخ که نمی تبدیل شده کسانی هستند که در زمین ناهموار که در آن محصول زمین سخت است.

عدم حفاظت از سایت ها تاثیر می گذارد تحقیقات, Basak می گوید. “اگر من می خواهم به انجام یک دکترا در ایودیا تپه در سایت من مطالعه جزئیات بیشتر من نمی خواهد هر گونه کنترل بر حفظ و نگهداری از هر سایت چرا که آنها در حال رفتن تحت کشاورزی است.”

رسمی حفاظت, اما یک چالش بزرگ در هند می گوید: AMV Subramanyam این superintending باستان شناس از چنای دایره ASI. زمین با ارزش است و دستیابی به سایت های از مالکان خصوصی و یا از دیگر ادارات دولتی برای حفاظت تحت ASI می تواند شامل سال دادخواهی و موانع اداری.

این مورد برای سایت حفظ می شود به خصوص سخت به را در یک پرجمعیت کشور که در آن میلیون ها نفر از مردم در فقر زندگی می کنند. در پللورم منطقه چنای, به عنوان مثال—که رز به شهرت پس از فوت 19 قرن, انگلیسی, زمین شناسی, بر سنگ ابزار وجود دارد در همان سال به عنوان معروف خود Attirampakkam کشف—ASI و ساکنان محلی شده اند در مواجهه برای سال. در سال 2010 دولت تصویب قانونی که منع ساخت و ساز در دو حوزه در پللورم زودتر تلقی می شود باستانشناسی مهم است در حالی که محدود کردن چنین کاری در داخل اضافی 650 فوت است. ساکنان و سازندگان با زمین های اطراف این سایت پاسخ داد: با تظاهرات توده ای و پرونده های حقوقی.

“حداقل 10,000 خانواده هایی که خانه های ساخته شده در تایید توطئه مبتلا هستند قادر به ایجاد هر گونه تغییر به خانه های خود” V. Ramanujam سپس معاون رئيس جمهور از فدراسیون مدنی و رفاه انجمن پللورم گفت: این بار از هند در سال 2013 است.

G. Vijaya که خانواده شده است و زندگی در پللورم برای بیش از پنج دهه گفت: این بار از هند در سال 2016 که زمین نرخ کاهش یافت تا به حال با توجه به ممنوعیت ساخت و ساز-فعالیت های مرتبط. “ما نمی توانیم فروش بخشی از سرزمین ما به دختران ما ازدواج” Vijaya گفت.

در سال 2018 ASI کاسته محدودیت. “کسی تا به حال ثبت یک درخواست به deprotect سایت. دادگاه سپس از ما خواست به منظور بررسی و ارائه جزئیات از سایت” Subramanyam می گوید. پس از محاکمه حفاری, او می گوید: “ما را به دادگاه ارائه شده است که اگر چه این سایت شده است و تجاوز از آن است باستان شناسی پتانسیل باقی می ماند.” در حالی که محققان در حال شمشیربازی برخی مناطق Subramanyam می گوید: آنها نمی توانند محافظت از کل سایت.

نسخه های از این درگیری بیش از زمین بازی کرده اند در سراسر کشور است.

در واقع وقتی که می آید به رسمی حفاظت از آثار تاریخی مانند معابد از تاریخ اخیر ممکن است به آسانی به دست آوردن حفاظت تحت ASI از باستان پارینه سنگی سایت. “یک بنای تاریخی یک منطقه کوچکتر و شما می توانید تعریف منطقه به وضوح می گوید:” Subramanyam. “شما می توانید با تعریف یک سایت همچنین, اما آن را می تواند اجرا به بسیاری از هکتار است. برخی از سایت ها بیش از 100 هکتار است. آوردن که کل منطقه را تحت ASI یک چالش است.” اما حتی در این لیست نمی گارانتی واقعی حمایت می کند. در سراسر کشور ASI در تلاش برای پیدا کردن منابع برای مدیریت میراث. و بدون حفاظت کافی از سایت های اغلب تخریب و آثار و فسیل های به سرقت رفته برای مجموعه شخصی یا فروش.

این بی تفاوتی نسبت به سایت های ماقبل تاریخ و آثار Pappu می گوید ناشی از عدم آگاهی در مورد آنچه که سایت های ماقبل تاریخ هستند و چه آنها نشان دهنده و چرا آنها مهم است. Pappu و همکاران او را نامیده می شوند آن را “تاج سندرم” با اشاره به هند نامتناسب تمرکز بر پر زرق و برق بناهای تاریخی از گذشته مانند هیبت الهام بخش تاج محل. “هیچ کس می پردازد و هر گونه توجه,” او می گوید: به غیر از به یاد ماندنی میراث.

ماقبل تاریخ سایت تمایل به ظریف, فاقد, ملموس, ویژگی های جذاب است که اخیر سایت های تاریخی را در ارائه مانند معماری زیبا, قابل توجه, مجسمه یا نقاشی های دیواری. باستان شناسان نیز تا حد زیادی موفق در برقراری ارتباط ارزش ماقبل تاریخ به مردم می گوید Chauhan.

تصحیح که نیاز به یک آگاهی برنامه Akhilesh می گوید. “حفاظت توسط مردم محلی است که مهم تر به نظر من” Pappu می افزاید. “آنها آگاه آنها افتخار از میراث فرهنگی خود و این که در مورد آن.”

تولید گسترده آگاهی کارشناسان می گویند نیاز به مداوم و هدفمند تلاش. در Attirampakkam و مناطق اطراف آن شده است که تا حدودی ممکن است به دلیل سابقه طولانی در پژوهش. پس از فوت بازدید در سال 1863 چند باستان شناسان مورد مطالعه منطقه حجر فرهنگ استخدام افراد از روستاهای محلی برای کمک به با زمینه کار می کنند.

در Pappu و Akhilesh را در سایت حفاری این میدان کارکنان—همه از روستاهای اطراف—که معمولا مسئولیت رسیدگی به توسعه. وقتی کسی از جامعه محلی بازديد اغلب سرگردان چوپان یا کنجکاو کشاورز, یک عضو هیات توضیح می دهد که چه تیمی در حال انجام است و به همین دلیل است. “او ممکن است کاملا دقیق می گوید:” Pappu. “اما آنچه مهم است این است که حتی اگر خطا در آنچه که او گفت: او قادر به توضیح به هر کسی که می آید به صورت محلی و آنها می دانند که خود منطقه را دارد.”

کودکان و معلمان نیز به طور منظم بازدید Pappu زمینه سایت, آموزش نه فقط در مورد خود محلی میراث, اما همچنین برخی از داس و don’ts از جمله مقاومت در برابر وسوسه به بلند کردن سنگ ابزار در محله خود را.

برای Chauhan, هم, امداد رسانی عمومی در میان جوامع محلی است که جدایی برای هر دو پژوهش و حفاظت از خود را مطالعه سایت. “ما امیدواریم که در نهایت برخی از مردم محلی خواهد شد که در دراز مدت در مورد این موضوع و شاید برای یک در رشته باستان شناسی و انجام تحقیقات خود را,” او می گوید.

اما در برخی از مکان های که در آن زمین های مربوط به درگیری های گسترده حتی به خوبی به اطلاع عموم کمپین آگاهی ممکن است به اندازه کافی برای حفظ میراث. “وجود دارد یک الگوی جایی که در برخی از مناطق آنها مایل به همکاری با باستان شناسان. در مناطق دیگر آنها حاضر به همکاری, می گوید:” Chauhan. “این قطعا یک فرهنگی و یک عدم تعادل منطقه ای.”

که در آن مردم مایل به همکاری آن نیز لازم شامل زمین توسعه دهندگان و سازمان های دولتی می گوید Chauhan.

در حالی که کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و کره جنوبی باید قانون است که نیاز به پروژه های توسعه به منظور بررسی سایت های آنها در حال هدف قرار دادن برای باستان شناسی مواد و ارزیابی از نحوه فعالیت های خود را ممکن است بر کسانی که باقی مانده زمان, هندی, قوانین برای محافظت از باستان شناسی میراث سقوط کوتاه برای سایت های ماقبل تاریخ. در حال حاضر تنها توسعه پروژه های که در حدود 985 پا ASI-سایت های محافظت شده و آثار تاریخی را می توان از نظر قانونی ملزم به ارائه یک ارزیابی تاثیر. یک قوی تر قانون می گوید Pappu را “نه تنها کمک می کند تا در سریع اسناد و نجات از سایت های باستان شناسی, اما همچنین دارای پتانسیل عظیمی برای تولید شغل برای باستان شناسان و جامعه محلی نیز هست.”

در صورت عدم وجود قوانین جدید محققان مانند Chauhan در حال کار با دیگر کارشناسان را به یک لیست از سایت های مانند Hathnora که نیاز به حفاظت فوری. آنها همچنین در تلاش برای رویکرد دولت محلی و همچنین دولت به دیدن اگر آن سایت ها محافظت می شود در هر راه او می گوید.

بیشتر و بهتر تعاملات با جوامع محلی سازمان های دولتی و توسعه دهندگان ممکن است کلیدی برای تحصیل در هندوستان رفته و گذشته است. “کسانی واگذار شده با این کار از تحصیل میراث آنها یک مسئولیت اجتماعی هم, به غیر از انجام حفاری; آنها همچنین باید درک است که میراث فرهنگی ما در حال مطالعه است که در نهایت مردم را میراث و تمام اطلاعات را جمع آوری می کنیم باید به مردم در مقیاس بزرگ است. می گوید:” Paddayya. “سپس حکومت در این کشور بسیار آسان تر می شود.”

Cibe Chakravarthy کمک گزارش.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesi